Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA B
 Drukuj temat
Wyjaśnienie walkowera w meczu 180 Trip- Kaper II
Nikos
W związku z licznymi pretensjami , obelgami , domysłami itp. w stosunku do walkowerów w lidze chciałbym przedstawić naszą sytuacje kadrową przez którą nie udało się rozegrać spotkania z drużyną Kaper II. Nasz skład wygląda tak że w zasadzie zostało już tylko 2 zawodników w drużynie ( Krecik i Ja ) , co z resztą? Budzik w przyszłym tygodniu wyjeżdża na stałe do Danii , Świeży siedzi na stałe w Poznaniu i na żadnym meczu się nie pojawi , Igor wyprowadził się do Grudziądza (Jest lekarzem i musiał zostać w czwartek na dyżurze , mieliśmy grać w 3 kę ale się nie udało) a Lewemu urodziło się dziecko i jego gra narazie jest wykluczona . Pisałem już kiedyś że szukamy zawodników bo nie mamy składu , jeśli nie znajdzie się nikt to trzeba się będzie wycofać z ligi. Kaper nie miał do nas pretensji i zagraliśmy mecz towarzyski w którym zwyciężyli 19 do 9 . Sugeruje nie mądrować i nie mieć pretensji jeśli nie znacie prawdy (szczególnie panowie z Torunia Sad ) .To tyle pozdrawiam Smile



Trip B+C - Kaper II 9 - 19

Trip B+C:
H-1: Kuba Moliński 2-8/ 4 (single: 0-4; deble: 2-4)
H-2: Krzysztof Sobczak 2-8/ 4 (single: 0-4; deble: 2-4)
H-3: Nikodem Nogalski 5-5/ 4 (single: 2-2; deble: 3-3)
H-4: Marcin Błaszczyk 5-5/ 4 (single: 2-2; deble: 3-3)
HR-1: 0-0/ 0 (single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: 0-0/ 0 (single: 0-0; deble: 0-0)

Kaper II:
G-1: Iza Walczak 7-3/ 4 (single: 4-0; deble: 3-3)
G-2: Marek Kociszewski 7-3/ 4 (single: 4-0; deble: 3-3)
G-3: Darek Droż 6-4/ 4 (single: 2-2; deble: 4-2)
G-4: Marta Grodzka 4-4/ 3 (single: 0-2; deble: 4-2)
GR-1: Krzysztof Piasecki 2-0/ 1 (single: 2-0; deble: 0-0)
GR-2: 0-0/ 0 (single: 0-0; deble: 0-0)

Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 0:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 2:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 4:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 5:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 7:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 8:9
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 9:11
H-1 - G-2 (0:2) ---- 9:13
H-2 - G-1 (0:2) ---- 9:15
H-3 - G-3 (0:2) ---- 9:17
H-4 - GR-1 (0:2) ---- 9:19
 
Matlaw
i jak widać nikt nie napisał, że ok spoko rozumiemy, itd. bo dla mnie jest to sytuacja bardzo klarowna. Trzymam za Was kciuki 180 Smile będzie dobrze Smile
Miałeś szkodę na pojeździe w ostatnich 3 latach?
Dostałeś odszkodowanie? Chcesz więcej? i to za DARMO?
www.szkody-rzeczowe.com.pl
ZAPRASZAM Smile
 
http://www.szkody-rzeczowe.com.pl
czesioczesanka
Rozumiem waszą sytuację kadrową (rozmawialiśmy o problemach ze składem podczas naszego meczu ligowego). Pretensje do wszystkich graczy z Torunia są tu nie na miejscu.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Ania
proszę drużynę 180Trip o informację, czy bedzie dalej grała. Info potrzebne do rozpisania dalszych kolejek ligowych.
dziekuje, Ania
Ania
 
Maras
Panie Nikos z Bydgoszczy.
Taką informację należało umieścić przed terminem rozegrania kolejki. Uniknęli byście tych strasznych obelg i pretensji. Tyle lat gracie w lidze a zachowaliście się mało profesjonalnie. Lecz i tak coś mi podpowiada, iż nagle nastąpi cudowna reaktywacja drużyny 180 Trip...

samowar: Panie Marku z Torunia, nazwy miast piszemy duża literą. Użytkowników też, jeśli tak jest w oryginale.
Edytowane przez BL@DY dnia 25.02.2014 16:19:22
 
Osa
Maras z tego co wiem, to na niedługo przed meczem zawodnicy się dowiedzieli, że Igora nie puszcza z pracy i nie będą mieli składu.
 
Nikos
No właśnie Osa . Panie Marku z Torunia proponuje czytać ze zrozumieniem Wink
Edytowane przez BL@DY dnia 25.02.2014 16:18:38
 
Kamil96
Marek i Toruń również z wielkich liter jeśli już tak się tego czepiacie. Smile I tak każdy swoje wie najlepiej, a jeden drugiemu życia zarzutami nie uprzykrzy. Wink Jakkolwiek było tak nikt nic nikomu pewne nie udowodni. Pfft
 
BL@DY
Błędy poprawione, jakkolwiek to powiedzieć, stwierdzić zostało wyjaśnione dlaczego sytuacja miała miejsce.
Istotna rzecz czy 180Trip przystępuje do dalszej części rozgrywek w klasie B?
 
Ania
z najnowszych doniesień, ktoś ma dojsc zeby 4 bylo i graja:-) :-) rozpiska w trakcie robienia
Ania
 
woyti180
może za kare jakiś team przesunąć do A klasy?
nie wystarczy kalkulowanie trzeba bedzie grać do końca aby nie było niespodzianek
 
Ania
Nie kążdy zbieg okoliczności jest kalkulowaniem....

Wszyscy (albo prawie wszyscy) kalkulowali, kalkulują i będą kalkulować - przykład 1. dla tych co zapomnieli - wystarczy zmienić nazwy klas na B prix, żeby nie było magicznej literki A na mistrzostwach Europy.... czy to przypadek czy kalkulacja....hmmmm
Ania
 
woyti180
ani przypadek ani kalkulacja tylko wymysł tych co układali lige
 
Kuba
[quote]Maras napisał(a):

" Lecz i tak coś mi podpowiada, iż nagle nastąpi cudowna reaktywacja drużyny 180 Trip... "



No i mamy reaktywację.
 
Osa
Bardziej próba dogrania sezonu do końca niż reaktywacja.
 
PL
A to wszystko piszą osoby które na mistrzostwach grały jako b klasa a nie a klasa, chociaż niby takową wygrali.

pozdrawiam
 
Kuba
Wygrali, mieli prawo wyboru i wybrali. Masz z tym problem kolego PL?

I co warte podkreślenia WYGRALI. Przez cały sezon bez odpuszczania. To jest raczej postawa godna naśladowania, a nie do wytykania, żeby zmazać PLAMĘ innych.

również pozdrawiam
 
BL@DY
Takie małe przypomnienie, wszyscy gramy w ramach jednego regionu, szanujmy się.
 
PL
Jaką PLAMĘ innych chłopie o czym ty gadasz.

My też mamy prawo dobrać zawodników sobie i dobraliśmy, i widze że to Ty masz z tym problem
 
Kuba
Oddawanie walkowerów to PLAMA dla każdej drużyny niezależnie od dyscypliny i zdania nie zmieniam. Można zagrać w trzech, regulamin, którego luki tak ładnie są wykorzystywane, tego nie zabrania. Zdarzały się sytuacje że drużyny z Bydgoszczy jechały do Torunia w trójkę żeby rozegrać mecz i chwała im za to. Mecz można rozegrać równie dobrze awansem skoro wiadomo że są problemy ze składem i nie można meczu przełożyć na termin późniejszy z uwagi na to że jest to ostatnia kolejka.

A tak już poza emocjami związanymi z dartem, Gratulacje z okazji narodzin PawleSmile
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.15 5,852,222 unikalne wizyty