Zobacz temat
Dart Polska » KUJ-POM LIGA DARTA » LIGA KLASA B
 Drukuj temat
Wyjaśnienie walkowera w meczu 180 Trip- Kaper II
Osa
Kuba - ale w dniu meczu drużyna 180Trip nie miała nawet 3 zawodników, którzy mogliby zagrać mecz. A meczów ostatniej kolejki przekładać nie można - nawet rozgrywać awansem - stąd ten walkower.
 
PL
Kuba dziękuje i powyżej Osa Tobie wytłumaczył
 
Ania
A mi chodzilo tylko o to, ze generalnie ludki zapominaja, jak to na ich korzysc ktos kiedys przymknal oko lub luki regulaminowe pozwalaly na wygodniejsze rozwiazanie - przytoczylam pierwszy przyklad z brzegu. Latwiej pisac jak to wszyscy wkolo sa zli...Moze nastepnym razem jak ktos zacznie "bluzgac"/marudzic/narzekac/szukac spiskow najpierw sie zastanowi.....
Ania
 
Maras
Panie samowar czy inny administratorze. Nie życzę sobie aby ktoś poprawiał moje teksty. Słowa "nikoś i bydgoszcz " napisałem celowo i z premedytacją z małej litery. Dlaczego ? Możecie się tylko domyślać.
Toruń pozdrawia Bydgoszcz
 
samowar
Maras napisał(a):

Panie samowar czy inny administratorze. Nie życzę sobie aby ktoś poprawiał moje teksty. Słowa "nikoś i bydgoszcz " napisałem celowo i z premedytacją z małej litery. Dlaczego ? Możecie się tylko domyślać.
Toruń pozdrawia Bydgoszcz


Korzystanie z forum oznacza akceptację zasad, tzn. m.in. że moderator ma prawo poprawiać oczywiste błędy pisarskie. W przypadkach skrajnych, np. podżeganie do nienawiści ma również prawo usunąć posta, podając przyczynę, np. treści obraźliwe itp. Chyba że się mylę, to proszę BL@DY lub innego admina - wyprostujcie mój wpis Smile
Edytowane przez samowar dnia 27.02.2014 08:38:21
Shit happens
 
Lasuch
samowar napisał(a):

Maras napisał(a):

Panie samowar czy inny administratorze. Nie życzę sobie aby ktoś poprawiał moje teksty. Słowa "nikoś i bydgoszcz " napisałem celowo i z premedytacją z małej litery. Dlaczego ? Możecie się tylko domyślać.
Toruń pozdrawia Bydgoszcz


Korzystanie z forum oznacza akceptację zasad, tzn. m.in. że moderator ma prawo poprawiać oczywiste błędy pisarskie. W przypadkach skrajnych, np. podżeganie do nienawiści ma również prawo usunąć posta, podając przyczynę, np. treści obraźliwe itp. Chyba że się mylę, to proszę BL@DY lub innego admina - wyprostujcie mój wpis Smile


Masz racje Samowarze! Przy okazji gratulejszyn za liczbę postów na twoim liczniku Grin
"Gdyby nie porażki, nie umielibyśmy docenić zwycięstwa."
 
http://www.chinskapatelnia.pl
Nikos
No popatrz mi tez poprawili... co za pech.. Smile
 
Samurai
Był kiedyś taki mecz żużlowy i walkower ^^ A co do ligi to gdybyśmy byli na ostatnim miejscu tabeli nikt nawet by słowa nie powiedział o walkowerze. Jak to mówia srają muchy będzie wiosna, trzeba grać dalej i nie oglądać się na notorycznie niezadowolone osoby.
Pozdrawiam Budzik Smile
"Nie ma większej samotności, niż samotność samuraja."
"Prawda jest wartością nadrzędną względem uprzejmości."
"Skoro staliśmy się lepsi niż wczoraj, od jutra zacznijmy się doskonalić; przez całe życie, dzień po dniu, trzeba dążyć do perfekcji. To też nie kończy się nigdy."
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,852,202 unikalne wizyty