Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 9 18
2. Point 9 16
3. Przepompownia 9 14
4. Bad Company Sogo Stars 9 12
5. Kaper Bullies 9 10
6. Taverna Nakło 9 6
7. Legion X 9 6
8. Merlin 9 4
9. 9Darters 9 2
10. Bad Bulldogs 9 2
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 9 15
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 9 14
3. Przepompownia Toruń 9 13
4. Parnasik Dart Mafia 9 13
5. Dart Hunters Song Lipniki 9 11
6. Omega EPA 9 8
7. Sogo Titans 9 8
8. Kaper 9 5
9. Dart Song Lipniki 9 2
10. Klub Osowa 9 1
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 9 18
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16
3. Big Six London 9 12
4. Omega Assassins 9 12
5. Feniks 9 12
6. London 8 10
7. Trip Point 8 10
8. Team Karczma Toruń 9 10
9. WB3 Antena 9 10
10. Drink Team SogoStars 8 8
11. Ona i Oni Tawerna 9 6
12. Piracka Tawerna 9 6
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6 4
14. The Shield of Merlin 9 2
15. (B)Londyn 9 0
16. Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1
Turnieje
KPLD
Turnieje Soft (standardowa godzina rozpoczęcia turniejów: 19.00, w przypadku zmian informacja zostanie dopisana przy wydarzeniu.

------------------

Turniej świąteczny (501 Master Out)

16.12 (niedziela) - 9Darts Club, start godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich serdecznie na turniej świąteczny! Gramy wszyscy razem - bez podziału na płeć czy klasy rozgrywkowe.

Grand Prix Kobiet (501 Master Out)

22.12 (sobota) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, Bydgoszcz, start godz. 16.00

Turnieje Open (501 Double Out)

08.01 (wtorek) -
15.01 (wtorek) -
22.01 (wtorek) -

05.02 (wtorek) -
12.02 (wtorek) -
19.02 (wtorek) -

05.03 (wtorek) -
12.03 (wtorek) -
19.03 (wtorek) -

02.04 (wtorek) -
09.04 (wtorek) -
16.04 (wtorek) -
23.04 (wtorek) -

07.05 (wtorek) -
14.05 (wtorek) -

Turnieje Amatorskie (301 Open Out - ostatnia ósemka 501 Open Out)

09.01 (środa) - klub Kaper, ul. Ujejskiego 9 , Bydgoszcz, stat godz. 19.00
16.01 (środa) -
23.01 (środa) -

06.02 (środa) -
13.02 (środa) -
20.02 (środa) -

06.03 (środa) -
13.03 (środa) -
20.03 (środa) -

02.04 (środa) -
10.04 (środa) -
17.04 (środa) -
24.04 (środa) -

08.05 (środa) -
15.05 (środa) -

Turnieje o pulę (501 Double Out)

22.12 (sobota) - 9Darts Club, ul. Rozłogi 26, Bydgoszcz, start godz. 16.00

Turnieje klubowe

14.12.2018 (piątek) - Omega
17.12.2018 (poniedziałek) - Przepompownia
29.12.2018 (sobota) - Kaper - godz. 18:00

02.01.2019 (środa) - London Pub
02.01.2019 (środa) - Taverna Nakło
07.01.2018 (poniedziałek) - Przepompownia
11.01.2019 (piątek) - Omega
26.01.2019 (sobota) - Kaper - godz. 18:00
28.01.2018 (poniedziałek) - Przepompownia
30.01.2019 (środa) - Taverna Nakło
30.01.2019 (środa) - London Pub

08.02.2019 (piątek) - Omega
20.02.2019 (środa) - Taverna Nakło
23.02.2019 (sobota) - Kaper - godz. 18:00
27.02.2019 (środa) - London Pub

08.03.2019 (piątek) - Omega
13.03.2019 (środa) - Taverna Nakło
16.03.2019 (sobota) - Kaper - godz. 18:00
27.03.2019 (środa) - London Pub

03.04.2019 (środa) - Taverna Nakło
05.04.2019 (piątek) - Omega
06.04.2019 (sobota) - Kaper - godz. 18:00

10.05.2019 (piątek) - Omega
22.05.2019 (środa) - London Pub

5.06.2019 (środa) - London Pub
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 4,317,883 unikalne wizyty