Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 9 18
2. Point 9 16
3. Przepompownia 9 14
4. Bad Company Sogo Stars 9 12
5. Kaper Bullies 9 10
6. Taverna Nakło 9 6
7. Legion X 9 6
8. Merlin 9 4
9. 9Darters 9 2
10. Bad Bulldogs 9 2
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 9 15
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 9 14
3. Przepompownia Toruń 9 13
4. Parnasik Dart Mafia 9 13
5. Dart Hunters Song Lipniki 9 11
6. Omega EPA 9 8
7. Sogo Titans 9 8
8. Kaper 9 5
9. Dart Song Lipniki 9 2
10. Klub Osowa 9 1
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 9 18
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16
3. Big Six London 9 12
4. Omega Assassins 9 12
5. Feniks 9 12
6. London 8 10
7. Trip Point 8 10
8. Team Karczma Toruń 9 10
9. WB3 Antena 9 10
10. Drink Team SogoStars 8 8
11. Ona i Oni Tawerna 9 6
12. Piracka Tawerna 9 6
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6 4
14. The Shield of Merlin 9 2
15. (B)Londyn 9 0
16. Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1
Zakończenie Ligi - sezon jesień-zima 2014/15


Zakończenie sezonu jesień zima 2014/15:

Sala weselna "Song"
Lipniki
Szosa Szubińska 10
Zobacz GoogleMaps
Strona internetowa miejsca imprezy

Witam wszystkich,
Z przyjemnością zapraszam Was na wydarzenie podsumowujące rywalizacje drużynową w sezonie jesień-zima 2014/15. Cztery najlepsze drużyny pierwszoligowe staną do walki o nominację na Mistrzostwa Europy EDF 2015 (50% refindacji). Później odbędzie się ceremonia wręczenia nagród za sezon jesienno-zimowy. Każdy zawodnik, którego drużyna uplasowała się na podium w swoich rozgrywkach ligowych otrzyma pamiątkowy medal, reszta otrzyma dyplomy.
Po ceremonii wręczenia nagród zaczynamy grę: STEEL - D9 Qualifier 3z4, SOFT - turnieje FUN DARTS ("ciekawe" nagrody na barze)
Impreza odbędzie się w Restauracji Song w Lipnikach.

UWAGA! Kategorię turnieju softdarta wybieracie WY! W lewym panelu strony znajduje się ANKIETA z podanymi możliwościami - ZAGŁOSUJ!!!
Do wyboru jest: Criket parami na jeden licznik, Split Score, pary losowane, 701 M.O. pary na jeden licznik
Wpis: 10 zł/para, 10zł/osoba (SplitScore)
Oprócz tego odbędą się zawody HighScore (bez wpisowego)


Oto ramowy plan wydarzeń:

Sobota:
14.30 - spotkanie kapitanów drużyn występujących w Playoff I 2015
15.00 - półfinały Playoff I 2015
16.30 - finał Playoff I 2015
18.00 - ceremonia zakończenia sezonu 2014/15 - wręczenie nagród, wyróżnień, nominacji
19.00 - losowanie grup I Ligi do sezonu wiosna 2015
19.30 - turniej steeldarta D9 Qualifier 3z4 - Road to Germany - gra o nominacje na PDC European Tour Hamburg 2015 (dla zwycięzcy cyklu)
19.30 - turniej softdarta - HighScore (Edit: Cricket Pary jest w opcjach do wyboru w ankiecie) + turniej wybrany przez użytkowników dart.org.pl

Niedziela:
15.00 - start Pucharu Polski POD - steel dart
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 4,317,912 unikalne wizyty