Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 9 18
2. Point 9 16
3. Przepompownia 9 14
4. Bad Company Sogo Stars 9 12
5. Kaper Bullies 9 10
6. Taverna Nakło 9 6
7. Legion X 9 6
8. Merlin 9 4
9. 9Darters 9 2
10. Bad Bulldogs 9 2
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 9 15
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 9 14
3. Przepompownia Toruń 9 13
4. Parnasik Dart Mafia 9 13
5. Dart Hunters Song Lipniki 9 11
6. Omega EPA 9 8
7. Sogo Titans 9 8
8. Kaper 9 5
9. Dart Song Lipniki 9 2
10. Klub Osowa 9 1
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 9 18
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16
3. Big Six London 9 12
4. Omega Assassins 9 12
5. Feniks 9 12
6. London 8 10
7. Trip Point 8 10
8. Team Karczma Toruń 9 10
9. WB3 Antena 9 10
10. Drink Team SogoStars 8 8
11. Ona i Oni Tawerna 9 6
12. Piracka Tawerna 9 6
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6 4
14. The Shield of Merlin 9 2
15. (B)Londyn 9 0
16. Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1
Mistrzostwa w Lignano - podsumowanie wyników
Wtorek 4.08.2015r. Turniej Warm-up (rozgrzewkowy),
13. Kanik Tytus
25. Jaworski Paweł
25. Kubiak Marek
33. Adamczyk Arkadiusz
33. Michalski Tomasz
33. Pasinski Wojciech
49. Dreżewski Piotr

49. Jarzyński Romuald
49. Karolak Tadeusz
49. Muszyński Andrzej
65. Biernacki Rafał
65. Jagieniak Norbert
65. Kochański Hubert
65. Majewski Wiesław
65. Skibniewski Krzysztof
65. Wyrwicki Rafał
97. Banach Łukasz
W turnieju tym zagrało 112 osób

Sroda 5.08.2015r. Drużynowe Mistrzostwa Europy

W Serie A zagrały 3 drużyny z Polski
W serie A zagrało 16 drużyn
4 miejsce zajęła drużyna 9Darts Bullies
5 miejsce zajęła drużyna Xclub Hoffi
9 miejsce zajęła drużna Eldorado Allsport


W serie B zagrały 3 drużyny z Polski
W serie B w sumie zagrało 14 drużyn
9 miejsce zajęła drużyna Bad Company Piwiarnia
9 miejsce zajęła drużyna Warka Gniezno
9 miejsce zajęła drużyna Blue Express

W Serie C zagrała 1 drużyna z Polski - Adamex Team - III miejsce
W sumie zagrało 9 drużyn

Środa 5.08.2015 Turniej Open Singles
9. Adamczyk Arkadiusz
13. Majewski Wiesław
17. Hoffman Leszek
17. Pasinski Wojciech
33. Grzywaczewski Maciej
33. Konwiński Krzysztof
33. Lis Andrzej
W sumie zagrało 52 zawodników

Czwartek 6.08.2015 - Indywidualne Mistrzostwa Europy Federacji FECS
17. Jarzyński Romuald
17. Pasinski Wojciech
25. Dreżewski Piotr
33. Muszyński Andrzej
33. Skibniewski Krzysztof
49. Kanik Tytus
49. Karolak Tadeusz
49. Majewski Krzysztof
65. Adamczyk Arkadiusz
65. Banach Łukasz
65. Hoffman Leszek
65. Kochański Hubert
65. Kubiak Marek
65. Majewski Wiesław
65. Michalski Tomasz
65. Ober Kacper
65. Schoepe Robert
65. Skorupski Marcin
97. Wyrwicki Rafał
W sumie zagrało 105 zawodników

Czwartek 6.08.2015 - Turniej Deblowy
7. Pasinski Wojciech, Fadi Michele (IT)
9. Kochański Hubert, Kanik Tytus
17. Muszyński Andrzej, Frankiewicz Ireneusz
25. Dreżewski Piotr, Jagieniak Norbert
25. Hofman Leszek, Majewski Wiesław
25. Smarz Andrzej, Smarz Sebastian
33. Jaworski Paweł, Michalski Tomasz
49. Frydrych Wojciech, Adamczyk Arkadiusz

49. Kubiak Marek, Skorupski Marcin
49. Skibniewski Krzysztof, Schoepe Robert
65. Biernacki Rafał, Seredyński Tomasz
W sumie zagrało 67 par

Piątek 7.08.2015r. - Mistrzostwa Europy - Reprezentacje
Zagrało 6 państw, 8 drużyn
Polska zajęła 5 miejsce

Piątek 7.08.2015 - Triple Mix (1 kobieta i 2 mężczyzn)
17. Smarz Marlena, Smarz Andrzej, Smarz Sebastian

Piątek 7.08.2015 - Open Singles
2. Tytus Kanik
5. Muszyński Andrzej
7. Dreżewski Piotr
9. Jagieniak Norbert

9. Karolak Tadeusz
17. Arkadiusz Adamczyk
17. Wyrwicki Rafał
25. Biernacki Rafał
33. Banach Łukasz
W sumie zagrało 41 zawodników
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 4,317,886 unikalne wizyty