Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 9 18
2. Point 9 16
3. Przepompownia 9 14
4. Bad Company Sogo Stars 9 12
5. Kaper Bullies 9 10
6. Taverna Nakło 9 6
7. Legion X 9 6
8. Merlin 9 4
9. 9Darters 9 2
10. Bad Bulldogs 9 2
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 9 15
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 9 14
3. Przepompownia Toruń 9 13
4. Parnasik Dart Mafia 9 13
5. Dart Hunters Song Lipniki 9 11
6. Omega EPA 9 8
7. Sogo Titans 9 8
8. Kaper 9 5
9. Dart Song Lipniki 9 2
10. Klub Osowa 9 1
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 9 18
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16
3. Big Six London 9 12
4. Omega Assassins 9 12
5. Feniks 9 12
6. London 8 10
7. Trip Point 8 10
8. Team Karczma Toruń 9 10
9. WB3 Antena 9 10
10. Drink Team SogoStars 8 8
11. Ona i Oni Tawerna 9 6
12. Piracka Tawerna 9 6
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6 4
14. The Shield of Merlin 9 2
15. (B)Londyn 9 0
16. Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1
EDF 2018
Witajcie,

poniżej zamieszczamy informację o sukcesach Polaków na Mistrzostwach Europy federacji EDF w Słowenii.


Mistrzostwa Europy w kategorii cricet męski - Krzysztof Ratajski - srebrny medal
Cricket Men:
1. Boris Krcmar
2. Ratajski Krzysztof
3. Rückert Stefan
4. Suljovic Mensur
pozostałe miejsca: Link

Mistrzostwa Europy kat. cricet damski - Karolina Podgórska - złoty medal
1. Podgórska Karolina
2. Steinbach Elisabeth
3. Verhaegen Dana
4. Köstner Christina
pozostałe miejsca: Link

Mistrzostwa Europy kat. split score - mężczyźni - Krzysztof Ratajski - złoty medal
1. Ratajski Krzysztof
2. Losan Felix
3. Treczka Michael
4. Rodriguez Rowby John
pozostałe miejsca: Link

Mistrzostwa Europy kat. triple mix - drużyny trzyosobowe
1. Letica Marina / Boris Krcmar / Stankovic Mišo
2. Podgórska Karolina / Ratajski Krzysztof / Kanik Tytus
3. Verhaegen Dana / Huybrechts Kim / Suljovic Mensur
4. Mazur Karolina / Pasinski Wojciech / Frankiewicz Ireneusz
pozostałe miejsca: Link

Mistrzostwa Europy kat. deble damskie - Karolina Podgórska i Katarzyna Bożek - 4 miejsce
1. Spahija Josipa / Letica Marina
2. Perez-Lavin Jessica / Pölzl Silvia
3. Gorup Katarina / Muzic Mojca
4. Podgorska Karolina / Bozek Katarzyna
pozostałe miejsca: Link

Mistrzostwa Europy kat. deble męskie - Krzysztof Ratajski i Tytus Kanik - 2 miejsce
1. Huybrechts Kim / Suljovic Mensur
2. Kanik Tytus / Ratajski Krzysztof
3. Lerchbacher Zoran / Steinbauer Alex
4. Krcmar Boris / Stankovic Mišo
pozostałe miejsca: Link


Mistrzostwa Europy kat. deble mieszane - Karolina Podgórska i Krzysztof Ratajski - 2 miejsce
1. Mužic Mojca / Pratnemer Benjamin
2. Podgórska Karolina / Ratajski Krzysztof
3. De Decker Mike / Steinbach Elisabeth
4. Küpferling Natascha / Tringler Patrick
pozostałe miejsca: Link

Turniej Open Singles w kat. Kobiet - Katarzyna Bożek - 3. miejsce
1. Verhaegen Dana
2. Steinbach Elisabeth
3. Bozek Katarzyna
4. Ricci Stefania
pozostałe miejsca: Link

Mistrzostwa Europy kat. drużynowej mężczyzn - Polska - brązowy medal
1. Chorwacja
2. Słowenia
3. Polska
4. Włochy

Mistrzostwa Europy kat. drużynowej kobiet - Polska - srebrny medal
1. Austria
2. Polska

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 4,317,908 unikalne wizyty