Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Przepompownia 2 4
2. Adamex JKG Team 2 4
3. Bad Company Sogo Stars 2 4
4. Point 2 4
5. Taverna Nakło 2 2
6. Bad Bulldogs 2 2
7. Kaper Bullies 2 0
8. 9Darters 2 0
9. Legion X 2 0
10. Merlin 2 0
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Przepompownia Toruń 2 4
2. Piwnica Toruń 2 4
3. Omega EPA 2 3
4. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 2 2
5. Dart Hunters Song Lipniki 2 2
6. Parnasik Dart Mafia 2 2
7. Sogo Titans 2 2
8. Klub Osowa 2 1
9. Kaper 2 0
10. Dart Song Lipniki 2 0
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. London 2 4
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 2 4
3. Drink Team SogoStars 2 4
4. Trip Point 2 4
5. Feniks 2 4
6. Bad Boys Merlin 1 2
7. Big Six London 2 2
8. Piracka Tawerna 2 2
9. Ona i Oni Tawerna 2 2
10. Omega Assassins 2 0
11. The Shield of Merlin 2 0
12. WB3 Antena 2 0
13. Team Karczma Toruń 2 0
14. (B)Londyn 1 0
15. Burza Nowa Wieś Wielka 2 0
Steel Puchar Polski POD 01.02 Bydgoszcz - Broadway
STEEL DartWyniki, Wyniki, Wyniki
Ale zanim wyniki gratulacje:

Dla wszystkich graczy regionu kuj-pom, biorących udział w zawodach za godną postawę przy tarczy.
Dla Magdaleny Rybickiej za zwycięstwo przekonujące.
Dla Tomasz Michalskiego za walkę, emocje i finalnie 3 miejsce.
Organizatorom za wzorowe przygotowanie tarcz i sprawne o ile to było tylko możliwe przeprowadzenie zawodów.
Klubowi Broadway za udostępnienie sali do przeprowadzenia zawodów (było ciepło czyli ok ).

Podium w Broadway:

Panie:
1 Rybicka Magdalena (Bydgoszcz)
2 Łęga Agnieszka (Szczecin)
3-4 Mastalerz Agnieszka (Szczecin)
3-4 Bożek Katarzyna (Brzoza / Bydgoszcz)

Panowie:
1 Zapaśnik Adam (Elbląg)
2 Żabka Patryk (Swarzędz)
3-4 Kopania Łukasz (Gdańsk)
3-4 Michalski Tomasz (Bydgoszcz)


Pełne wyniki po kliknięciu "czytaj więcej"
Klasa B Grupa 1 wycofanie drużyny z ligi
Drużyna Browar Pub wycofała się z rozgrywek.
Zostanie z najbliższa aktualizacją wykreślona z tabel i terminarza klasy B1.
Mecze rozegrane zostaną cofnięte.
Rozpiska 1 rundy pozostaje bez zmian.

Drużyny które miały rozgrywać mecze z Browarem mają Pauzę.
Klasa C rezygnacja
KPLD
Drużyna Przylesie wycofała się z rozgrywek.
Została wykreślona z tabel i terminarza klasy C.
Rozpiska 1 rundy pozostaje bez zmian.

Drużyny które miały rozgrywać mecze z Przylesiem mają Pauzę.

SuperLiga 2013/14 region kujawsko-pomorski
STEEL Dart
Serdecznie zapraszamy do zapisów/gry w Steel Super Lidze 2013/14.
Deklaracje gry w Super Lidze w komentarzach do newsa do piatku włącznie.
zmiana terminu!!
Spotkanie organizacyjne odbędzie się podczas turnieju w Tripie, tj. 13.10.2013.

W tripie będzie można także zgłaszać się do rozgrywek.
Super Liga Steel 2013/14 w Bydgoszczy rozgrywana będzie w lokalu 9darts na ul. Rozłogi.

[img]http://www.pdodarts.pl/images/sldane/regionysl20132014_pliki/image002.png[/img] is not a valid Image.
System rozgrywek w sezonie 2013/2014
KPLD
UWAGA!!!

DO PIĄTKU NIEPRZEKRACZALNY TERMIN NADROBIENIA ZALEGŁOŚCI W ZGŁOSZENIACH TJ.
- UZUPEŁNIĆ BRAKUJĄCE SKŁADY


W PRZYSZŁYM SEZONIE ZGŁOSZENIA DO LIGI BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ OD TYGODNIA PO OSTATNIM TURNIEJU FINAŁOWYM
DO 31 SIERPNIA (TERMIN NIEPRZEKRACZALNY)


System rozgrywek

FAZA I
Klasa A/B
W pierwszej fazie sezonu zagra ze sobą 20 drużyn podzielonych na 2 grupy.
Zagramy systemem mecz i rewanż.
Z każdej z grup pierwsze 4 zespoły uzyskają awans do klasy A, pozostałe utworzą klasę B.


Klasa C

W klasie C wystąpi 19 zespołów. Wszystkie zespoły zagrają w jednej grupie systemem mecz i rewanż.

Szczegóły zasad rozgrywek po kliknięciu czytaj więcej
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.10 4,262,332 unikalne wizyty