Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Point 16 30
2. Adamex JKG Team 16 28
3. Przepompownia 16 26
4. Bad Company Sogo Stars 16 20
5. Kaper Bullies 16 18
6. Taverna Nakło 16 11
7. Merlin 16 8
8. Bad Bulldogs 16 7
9. 9Darters 16 6
10. Legion X 16 6
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 16 23
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 16 23
3. Dart Hunters Song Lipniki 16 23
4. Przepompownia Toruń 16 22
5. Parnasik Dart Mafia 16 15
6. Sogo Titans 16 15
7. Omega EPA 16 14
8. Kaper 16 11
9. Dart Song Lipniki 16 8
10. Klub Osowa 16 6
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 17 34
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 16 28
3. Trip Point 17 22
4. Big Six London 16 22
5. London 17 20
6. Omega Assassins 16 18
7. Feniks 17 18
8. Drink Team SogoStars 16 16
9. Ona i Oni Tawerna 16 16
10. WB3 Antena 16 16
11. The Shield of Merlin 17 14
12. Wisła Fordon Chillout Pub 17 13
13. Team Karczma Toruń 17 12
14. Piracka Tawerna 16 6
15. Burza Nowa Wieś Wielka 16 6
16. (B)Londyn 17 2
Super Liga Steel Terminarz
Terminarz kolejnych spotkań bydgoskiej Steel Super Ligi 2013/14,
mecze rozgrywane w 9Darts, ul Rozłogi


  1. III SESJA 08.02 (zestawienie pojedynków po kliknięciu "czytaj więcej") sobota, start 15.00
  2. IV SESJA 08.03 (zestawienie pojedynków po kliknięciu "czytaj więcej") sobota, start 15.00
  3. V Sesja 22.03 (zestawienie pojedynków po kliknięciu "czytaj więcej") sobota, start 15.00
  4. VI SESJA 05.04 (zestawienie pojedynków po kliknięciu "czytaj więcej") sobota, start 15.00
  5. VII SESJA 26.04 - Zmiana terminu
  6. VIII SESJA 10.05
  7. IX SESJA 31.05
  8. X SESJA 07.06


Podczas zawodów obowiązuje Dress Code, ciemne spodnie/spódnice (eleganckie) i ciemne obuwie (eleganckie).

Informacja istotna:
Wiesz ze nie zagrasz w którejś sesji - twoim obowiązkiem jest poinformowanie pozostałych dwóch graczy
i umówienie z nimi terminu grania w porozumieniu z Dawidem Bożkiem(9darts) - 693 190 020.
Przypominamy że tarcza steel do dyspozycji graczy w każdą sobotę.


Szanujmy czas swój i przeciwników!!
Steel Puchar Polski POD 01.02 Bydgoszcz - Broadway
STEEL DartWyniki, Wyniki, Wyniki
Ale zanim wyniki gratulacje:

Dla wszystkich graczy regionu kuj-pom, biorących udział w zawodach za godną postawę przy tarczy.
Dla Magdaleny Rybickiej za zwycięstwo przekonujące.
Dla Tomasz Michalskiego za walkę, emocje i finalnie 3 miejsce.
Organizatorom za wzorowe przygotowanie tarcz i sprawne o ile to było tylko możliwe przeprowadzenie zawodów.
Klubowi Broadway za udostępnienie sali do przeprowadzenia zawodów (było ciepło czyli ok ).

Podium w Broadway:

Panie:
1 Rybicka Magdalena (Bydgoszcz)
2 Łęga Agnieszka (Szczecin)
3-4 Mastalerz Agnieszka (Szczecin)
3-4 Bożek Katarzyna (Brzoza / Bydgoszcz)

Panowie:
1 Zapaśnik Adam (Elbląg)
2 Żabka Patryk (Swarzędz)
3-4 Kopania Łukasz (Gdańsk)
3-4 Michalski Tomasz (Bydgoszcz)


Pełne wyniki po kliknięciu "czytaj więcej"
Klasa B Grupa 1 wycofanie drużyny z ligi
Drużyna Browar Pub wycofała się z rozgrywek.
Zostanie z najbliższa aktualizacją wykreślona z tabel i terminarza klasy B1.
Mecze rozegrane zostaną cofnięte.
Rozpiska 1 rundy pozostaje bez zmian.

Drużyny które miały rozgrywać mecze z Browarem mają Pauzę.
Klasa C rezygnacja
KPLD
Drużyna Przylesie wycofała się z rozgrywek.
Została wykreślona z tabel i terminarza klasy C.
Rozpiska 1 rundy pozostaje bez zmian.

Drużyny które miały rozgrywać mecze z Przylesiem mają Pauzę.

SuperLiga 2013/14 region kujawsko-pomorski
STEEL Dart
Serdecznie zapraszamy do zapisów/gry w Steel Super Lidze 2013/14.
Deklaracje gry w Super Lidze w komentarzach do newsa do piatku włącznie.
zmiana terminu!!
Spotkanie organizacyjne odbędzie się podczas turnieju w Tripie, tj. 13.10.2013.

W tripie będzie można także zgłaszać się do rozgrywek.
Super Liga Steel 2013/14 w Bydgoszczy rozgrywana będzie w lokalu 9darts na ul. Rozłogi.

[img]http://www.pdodarts.pl/images/sldane/regionysl20132014_pliki/image002.png[/img] is not a valid Image.
System rozgrywek w sezonie 2013/2014
KPLD
UWAGA!!!

DO PIĄTKU NIEPRZEKRACZALNY TERMIN NADROBIENIA ZALEGŁOŚCI W ZGŁOSZENIACH TJ.
- UZUPEŁNIĆ BRAKUJĄCE SKŁADY


W PRZYSZŁYM SEZONIE ZGŁOSZENIA DO LIGI BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ OD TYGODNIA PO OSTATNIM TURNIEJU FINAŁOWYM
DO 31 SIERPNIA (TERMIN NIEPRZEKRACZALNY)


System rozgrywek

FAZA I
Klasa A/B
W pierwszej fazie sezonu zagra ze sobą 20 drużyn podzielonych na 2 grupy.
Zagramy systemem mecz i rewanż.
Z każdej z grup pierwsze 4 zespoły uzyskają awans do klasy A, pozostałe utworzą klasę B.


Klasa C

W klasie C wystąpi 19 zespołów. Wszystkie zespoły zagrają w jednej grupie systemem mecz i rewanż.

Szczegóły zasad rozgrywek po kliknięciu czytaj więcej
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.14 4,390,515 unikalne wizyty