::ESTRADA CUP - II turniej w pilkarzyki - 01.02.09.::

ilosc i jakosc nagrod zalezy od liczby zgloszonych zawodnikow

ktoś się wybiera?

Dodane przez Panek9 dnia 28.01.2009 23:38:20
#2

a mozna grac w parach czy tylko indywidualne zawody beda? do kiedy mozna sie zapisywac?

Dodane przez samowar dnia 29.01.2009 07:14:57
#3

zapisy są w dzień turnieju o godz. 17:30, podejrzewam że można grać i parami i samemu (jak ktoś jest dobry), ale to się pewnie okaże na miejscu

Dodane przez czarny dnia 29.01.2009 07:31:11
#4

może sie wybiore na ten turniej, ale na 100% to bede wiedział dopiero po sobocie Wink

Dodane przez samowar dnia 18.03.2009 21:14:37
#5

::ESTRADA CUP - III turniej w pilkarzyki - 22.03.::

termin: niedziela 22 marca 2009
ilosc i jakosc nagrod zalezy od liczby zgloszonych zawodników

Skoro robią trzecią edycję to pewnie druga się udała - nie byłem, może ktoś wie, bo poszedłbym z chęcią?

#9

Może zgłoszą się tylko 2 drużyny? Proponuję nazwę "czarne samowary" ewentualnie "Otellorator" Smile

No niestety czarne samowary we wczorajszym Estrada Cup zajęły szóste miejsce. Graliśmy systemem każdy z każdym po dwa sety (dwie połowy) do sześciu strzelonych bramek. W przypadku remisu po dwóch setach rozgrywaliśmy trzeci set też do sześciu strzelonych bramek, ale musiała być dwubramkowa przewaga. I właśnie w jednym meczu mieliśmy taką sytuację: 1 połowa 3-6, II poł. 6-3, dogrywka: 5-6 i ostatecznie 7-8 w plecy Sad