Tytuł: Dart Polska :: Składy Klasa A sezon 2011/12
Dodane przez BL@DY dnia 03.08.2011 21:51:43
#1
W tym temacie zapraszam do wpisywania składów na sezon 2011/12.
Dodane przez all dnia 11.08.2011 11:54:43
#2
Oczko
drużyna zgłoszona oficjalnie, licencje opłacone
Jacek Bartol
Marcin Dudek
Krzysztof Kryspin
Ireneusz Frankiewicz
Andrzej Lipiec
Edytowane przez Ania dnia 23.08.2011 11:10:14
Dodane przez Osa dnia 19.08.2011 21:34:47
#3
180 Trip
drużyna zgłoszona oficjalnie, licencje opłacone
Osowski Paweł
Lebiecki Paweł
Błaszczyk Marcin
Linowski Marcin
Edytowane przez Ania dnia 19.08.2011 22:07:45
Dodane przez Eda dnia 23.08.2011 10:16:50
#4
Sami Swoi Piwiarnia:
1. Adamczyk Arkadiusz
2. Armknecht Maciej
3. Ochman Dariusz
4. Ochman Krzysztof
5. Zakopiec Joachim (kapitan)
6. Zieliński Piotr
Drużyna zgłoszona nieoficjalnie - we wtorek dopełnimy wszelkich formalności.
Dodane przez slawek77 dnia 31.08.2011 23:06:39
#5
Merlin Bydgoszcz:
1. Sławek Brzeziński
2. Andrzej Heigelman
3. Łukasz Bombała
4. Remik Bombała
5. Paweł Jaworski
6. Albert Tubaja
7. Marcin Michałowski
PS. Ktoś dał mi informację, że zapisy są do końca miesiąca. Wszystko będzie opłacone
Dodane przez czesioczesanka dnia 01.09.2011 14:02:16
#6
PRZEPOMPOWNIA TORUŃ
1.Kulwicka Danuta "108"
2.Kaliński Marek (kapitan)
3.Pasinski Wojtek
4.Bednarski Dariusz
5.Chytrowski Olgierd
6.Wieczorek Bartosz
7.niespodzianka
Dodane przez Ania dnia 04.09.2011 13:32:14
#7
Składy oficjalne:
180 TRIP
1. Osowski Paweł
2. Linowski Marcin
3. Błaszczyk Marcin
4. Lebiecki Paweł
OCZKO
1. Lipiec Andrzej (k)
2. Bartol Jacek
3. Frankiewicz Ireneusz
4. Kryspin Krzysztof
5. Dudek Marcin
CHILLOUT
1. Zielke Tomasz
2. Rudzinski Dariusz
3. Szulc Piotr
4. Szulc Jędrzej
5. Stalmierski Łukasz
PRZEPOMPOWNIA
1. Kaliński Marek (k)
2. Chytrowski Olgierd
3. Kulwicka Danuta
4. Wieczorek Bartosz
5. Pasinski Wojciech
6. Bednarski Dariusz
TRIP 13
1. Frydrych Wojciech (k)
2. Ryglewski Jaroslaw
3. Ryglewski Damian
4. Nowakowski Tomasz
5. Mikluser Rajmund
SAMI SWOI PIWIARNIA
1. Adamczyk Arkadiusz
2. Armknecht Maciej
3. Ochman Dariusz
4. Ochman Krzysztof
5. Zakopiec Joachim (k)
6. Zieliński Piotr
DOUBLE POWER MERLIN
1. Brożyniak Michał (k)
2. Stencel Michał
3. Błajda Piotr
4. Kumkowski Tomasz
5. Wyrwicki Karol
6. Wodara Tomasz
7. Stelmaszyk Maciej
MERLIN
1. Brzeziński Sławomir
2. Heigelman Andrzej
3. Bombała Lukasz
4. Bombała Remigiusz
5. Jaworski Paweł
6. Tubaja Albert
7. Michałowski Marcin
Oto pełne zgłoszone składy.