Tytuł: Dart Polska :: Klasa B2, sprawozdania meczowe
Dodane przez Marta dnia 11.12.2012 07:45:56
#1
10 Kolejka - 10.12.2012
PRZEPOMPOWNIA II -
Metro Red Bull 13 - 15
PRZEPOMPOWNIA II:
H-1: Grzejda Mariusz
5-4/ 4
(single: 1-4; deble: 4-0)
H-2: Drążkowski Stanisław
6-3/ 4
(single: 4-1; deble: 2-2)
H-3: Kosiński Artur
6-4/ 4
(single: 4-2; deble: 2-2)
H-4: Szymański Michał
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-1: Daniszewska Marta
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Metro Red Bull:
G-1: Zielke Tomasz
7-3/ 4
(single: 3-3; deble: 4-0)
G-2: Brodowski Łukasz
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
G-3: Frydrych Wojciech
5-4/ 4
(single: 3-2; deble: 2-2)
G-4: Osowski Paweł
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 3:2
H-3 - G-4 (2:1) ---- 5:3
H-4 - G-3 (0:2) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 7:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 7:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 9:7
H-2,HR-1 - G-3,G-1 (0:2) ---- 9:9
H-1 - G-2 (0:2) ---- 9:11
H-2 - G-1 (2:1) ---- 11:12
H-3 - G-3 (2:1) ---- 13:13
HR-1 - G-4 (0:2) ---- 13:15
Najwyższe skończenie:
Zielke Tomasz: 100;
dzięki za mecz
Dodane przez czesioczesanka dnia 14.12.2012 07:59:23
#2
II Kolejka rundy rewanżowej - 13.12.2012
Przepompownia Toruń -
Kaper 21 - 5
Przepompownia Toruń:
H-1: Wojciech Pasinski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-2: Danka Kulwicka
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
H-3: Marek Kaliński
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-4: Bartosz Wieczorek
6-1/ 3
(single: 2-0; deble: 4-1)
HR-1: Olgierd Chytrowski
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Kaper:
G-1: Marek Kociszewski
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
G-2: Iza Walczak
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
G-3: Dariusz Droż
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-4: Marta Grodzka
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
GR-1: Krzysztof Piasecki
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (2:0) ---- 6:0
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:0
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 10:0
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 12:0
H-1,H-3 - G-4,GR-1 (2:0) ---- 14:0
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 16:1
H-1 - GR-1 (2:0) ---- 18:1
H-2 - G-1 (0:2) ---- 18:3
H-3 - G-3 (2:0) ---- 20:3
HR-1 - G-4 (1:2) ---- 21:5
Maksy:
Wojciech Pasinski: 180;
Marek Kociszewski: 180;
Najwyższe skończenie:
Danka Kulwicka: 108;
Edytowane przez Osa dnia 16.12.2012 10:03:23
Dodane przez Eda dnia 14.12.2012 10:54:33
#3
X Kolejka - 13.12.2012
Sami Swoi -
Przepompownia Pro 19 - 13
Sami Swoi:
H-1: Arkadiusz Adamczyk
4-7/ 4
(single: 2-3; deble: 2-4)
H-2: Lis Andrzej
7-4/ 4
(single: 4-1; deble: 3-3)
H-3: Dariusz Ochman
7-4/ 4
(single: 4-1; deble: 3-3)
H-4: Joachim Zakopiec
7-4/ 4
(single: 3-2; deble: 4-2)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia Pro:
G-1: Przemysław Tomczyk
5-6/ 4
(single: 3-2; deble: 2-4)
G-2: Tomasz Leszczuk
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
G-3: Jakub Więckowski
3-7/ 4
(single: 0-4; deble: 3-3)
G-4: Tomasz Imalski
7-5/ 4
(single: 3-3; deble: 4-2)
GR-1: Sebastian Gawarkiewicz
3-3/ 2
(single: 1-2; deble: 2-1)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 2:2
H-3 - G-4 (2:1) ---- 4:3
H-4 - G-3 (2:0) ---- 6:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 7:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 9:6
H-1,H-3 - G-4,GR-1 (1:2) ---- 10:8
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 12:9
H-1 - GR-1 (2:1) ---- 14:10
H-2 - G-1 (2:1) ---- 16:11
H-3 - G-3 (2:0) ---- 18:11
H-4 - G-4 (1:2) ---- 19:13
Dodane przez PL dnia 14.12.2012 13:49:51
#4
X Kolejka - 13.12.2012
180TRIP -
PRZEPOMPOWNIA II 17 - 10
180TRIP:
H-1: LINOWSKI
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
H-2: KLONOWSKI
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
H-3: LEBIECKI
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
H-4: BŁASZCZYK
6-1/ 3
(single: 2-0; deble: 4-1)
HR-1: LEBIECKA
0-2/ 1
(single: 0-2; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
PRZEPOMPOWNIA II:
G-1: SZYMAŃSKI
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-2: DRĄZKOWSKI
5-5/ 4
(single: 4-1; deble: 1-4)
G-3: DANISZEWSKA
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-4: KOSIŃSKI
5-4/ 4
(single: 4-0; deble: 1-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 7:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 9:4
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 11:5
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 13:6
H-1 - G-2 (0:2) ---- 13:8
H-2 - G-1 (2:0) ---- 15:8
H-3 - G-3 (2:0) ---- 17:8
HR-1 - G-4 (0:2) ---- 17:10
Maksy:
LEBIECKI: 180;
Dodane przez Zielas dnia 20.12.2012 16:12:58
#5
IX Kolejka - 13.12.2012
Metro Red Bull -
Trip 10 - 21
Metro Red Bull:
H-1: P.Osowski
4-7/ 4
(single: 2-3; deble: 2-4)
H-2: Ł.Brodowski
4-7/ 4
(single: 1-4; deble: 3-3)
H-3: T.Zielke
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
H-4: W.Frydrych
4-6/ 4
(single: 2-3; deble: 2-3)
HR-1: M.Jankowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Trip:
G-1: K.Bożek
6-4/ 4
(single: 3-2; deble: 3-2)
G-2: R.Woźniak
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
G-3: D.Ryglewski
6-5/ 4
(single: 3-2; deble: 3-3)
G-4: P.Użakow
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
GR-1: R.Wasilewski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:3
H-3 - G-4 (1:2) ---- 4:5
H-4 - G-3 (2:1) ---- 6:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 7:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 7:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 8:12
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 10:13
H-1 - G-2 (0:2) ---- 10:15
H-2 - G-1 (0:2) ---- 10:17
H-3 - G-3 (0:2) ---- 10:19
H-4 - G-4 (0:2) ---- 10:21
Maksy:
D.Ryglewski: 180;
P.Użakow: 180;
Najwyższe skończenie:
D.Ryglewski: 115;
Dodane przez czesioczesanka dnia 21.12.2012 16:01:23
#6
Kolejka - 20.12.2012
Przepompownia Toruń -
SamiSwoi 21 - 5
Przepompownia Toruń:
H-1: Wieczorek Bartosz
6-0/ 3
(single: 2-0; deble: 4-0)
H-2: Chytrowski Olgierd
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
H-3: Kaliński Marek
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
H-4: Pasinski Wojciech
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
HR-1: Kulwicka Danka
2-1/ 1
(single: 2-1; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
SamiSwoi:
G-1: Adamczyk Arkadiusz
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-2: Zieliński Piotr
3-7/ 4
(single: 3-3; deble: 0-4)
G-3: Ochman Dariusz
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
G-4: Zakopiec Joachim
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (2:0) ---- 5:2
H-4 - G-3 (2:0) ---- 7:2
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 9:2
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 11:2
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 13:2
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 15:2
HR-1 - G-2 (2:1) ---- 17:3
H-2 - G-1 (2:0) ---- 19:3
H-3 - G-3 (0:2) ---- 19:5
H-4 - G-4 (2:0) ---- 21:5
Maksy:
Wieczorek Bartosz: 180;180;180;
Pasinski Wojciech: 180;180;
Najwyższe skończenie:
Pasinski Wojciech: 111;
Najszybsze skończenie:
Wieczorek Bartosz: 15;15;
Pasinski Wojciech: 15;
Dodane przez pawel1 dnia 21.12.2012 19:03:35
#7
Kolejka - 20.12.2012
TRIP -
PRZEPOMPOWNIA PRO 16 - 12
TRIP:
H-1: Użakow
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
H-2: Wasilewski
4-7/ 4
(single: 1-4; deble: 3-3)
H-3: Ryglewski
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
H-4: Bożek
5-4/ 4
(single: 4-0; deble: 1-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
PRZEPOMPOWNIA PRO:
G-1: Leszczuk T.
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
G-2: Więckowski K.
5-5/ 4
(single: 3-3; deble: 2-2)
G-3: Gawarkiewicz S.
5-5/ 4
(single: 2-2; deble: 3-3)
G-4: Imalski T.
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (2:0) ---- 5:2
H-4 - G-3 (2:0) ---- 7:2
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 9:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 9:5
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 11:5
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 12:7
H-1 - G-2 (2:1) ---- 14:8
H-2 - G-1 (0:2) ---- 14:10
H-3 - G-3 (0:2) ---- 14:12
H-4 - G-4 (2:0) ---- 16:12
Maksy:
Użakow: 180;
Dodane przez Osa dnia 23.12.2012 13:39:12
#8
Kolejka -
Kaper -
Metro RB 15 - 18
Kaper:
H-1: Droż Darek
3-3/ 2
(single: 1-2; deble: 2-1)
H-2: Kociszewski Marek
5-7/ 4
(single: 2-4; deble: 3-3)
H-3: Piasecki Krzysztof
6-4/ 4
(single: 4-2; deble: 2-2)
H-4: Grodzka Marta
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-1: Walczak Iza
3-2/ 2
(single: 1-2; deble: 2-0)
HR-2: Grzybowski Sławek
3-3/ 2
(single: 2-1; deble: 1-2)
Metro RB:
G-1: Osowski Paweł
8-3/ 4
(single: 4-2; deble: 4-1)
G-2: Zielke Tomasz
6-4/ 4
(single: 4-2; deble: 2-2)
G-3: Brodowski Łukasz
6-5/ 4
(single: 3-2; deble: 3-3)
G-4: Jankowski Michał
2-6/ 3
(single: 1-2; deble: 1-4)
GR-1: Frydrych Wojtek
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (1:2) ---- 2:4
H-3 - G-4 (2:1) ---- 4:5
H-4 - G-3 (0:2) ---- 4:7
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 6:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 6:10
HR-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 8:10
H-2,HR-2 - G-3,G-1 (1:2) ---- 9:12
HR-1 - G-2 (1:2) ---- 10:14
H-2 - G-1 (1:2) ---- 11:16
H-3 - G-3 (2:1) ---- 13:17
HR-2 - GR-1 (2:1) ---- 15:18
Maksy:
Kociszewski Marek: 180;
Piasecki Krzysztof: 171;
Najwyższe skończenie:
Walczak Iza: 120;
Osowski Paweł: 127;
Edytowane przez Osa dnia 23.12.2012 13:45:25
Dodane przez PL dnia 28.12.2012 18:19:21
#9
Kolejka -
180Trip -
Brodway Stars 16 - 14
180Trip:
H-1: Katarzyna Lebiecka
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
H-2: Igor Klonowski
5-6/ 4
(single: 3-3; deble: 2-3)
H-3: Paweł Lebiecki
7-4/ 4
(single: 4-2; deble: 3-2)
H-4: Marcin Błaszczyk
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Brodway Stars:
G-1: Kamil Łaz
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
G-2: Łukasz Skibiński
6-4/ 4
(single: 4-1; deble: 2-3)
G-3: Patryk Dubieński
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
G-4: Nikodem Nogalski
5-5/ 4
(single: 1-4; deble: 4-1)
GR-1: Patrycja Schuetzmann
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (1:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (2:1) ---- 3:5
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 5:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 7:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 8:9
H-2,H-4 - GR-1,G-1 (2:1) ---- 10:10
H-1 - G-2 (0:2) ---- 10:12
H-2 - G-1 (2:1) ---- 12:13
H-3 - GR-1 (2:1) ---- 14:14
H-4 - G-4 (2:0) ---- 16:14
Dodane przez Znachey dnia 03.01.2013 21:45:55
#10
Kolejka - 03.01.13
Przepompownia Pro -
Przepompownia 5 - 20
Przepompownia Pro:
H-1: Tomasz Leszczuk
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
H-2: Kuba Więckowski
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
H-3: Kuba Danielewski
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
H-4: Tomek Imalski
1-6/ 3
(single: 1-2; deble: 0-4)
HR-1: Paweł Naworski
0-2/ 1
(single: 0-2; deble: 0-0)
HR-2: Przemek Tomczyk
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia:
G-1: Pasinski Woyti
4-0/ 2
(single: 2-0; deble: 2-0)
G-2: Wieczorek Bartosz
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-3: Chytrowski Olo
6-3/ 4
(single: 2-3; deble: 4-0)
G-4: Kaliński Marek
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
GR-1: Kulwicka Danusia
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 0:4
H-3 - G-4 (0:2) ---- 0:6
H-4 - G-3 (1:2) ---- 1:8
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 1:10
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 1:12
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 1:14
H-2,H-4 - G-3,GR-1 (0:2) ---- 1:16
H-1 - G-2 (0:2) ---- 1:18
H-2 - GR-1 (2:0) ---- 3:18
H-3 - G-3 (2:0) ---- 5:18
HR-1 - G-4 (0:2) ---- 5:20
Maksy:
Tomasz Leszczuk : 180;
Wieczorek Bartosz: 180 ;180;180;
Najwyższe skończenie:
Kaliński Marek: 104;
Edytowane przez Osa dnia 07.01.2013 19:25:59
Dodane przez Eda dnia 04.01.2013 10:15:37
#11
XII Kolejka - 03.01.2013
Sami Swoi -
Przepompownia II 20 - 6
Sami Swoi:
H-1: Arkadiusz Adamczyk
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-2: Andrzej Lis
8-2/ 4
(single: 4-2; deble: 4-0)
H-3: Dariusz Ochman
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
H-4: Joachim Zakopiec
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia II:
G-1: Michał Szymański
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
G-2: Drążkowski Stanisław
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
G-3: Daniszewska Marta
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-4: Kosiński Artur
4-4/ 4
(single: 4-0; deble: 0-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (0:2) ---- 4:3
H-4 - G-3 (2:0) ---- 6:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 10:3
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 12:3
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 14:3
H-1 - G-2 (2:0) ---- 16:3
H-2 - G-1 (2:1) ---- 18:4
H-3 - G-3 (2:0) ---- 20:4
H-4 - G-4 (0:2) ---- 20:6
Maksy:
Arkadiusz Adamczyk: 180;
Dodane przez skiba dnia 04.01.2013 21:14:29
#12
Kolejka - 03.01.2013
BroadwayStars -
Kaper 12 - 16
BroadwayStars:
H-1: Patrycja Schuetzmann
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
H-2: Patryk Dubieński
5-5/ 4
(single: 4-1; deble: 1-4)
H-3: Łukasz Skibiński
6-3/ 4
(single: 4-1; deble: 2-2)
H-4: Nikodem Nogalski
3-6/ 4
(single: 0-4; deble: 3-2)
HR-1: Kamil Łaz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Kaper:
G-1: Sławek Grzybowski
2-3/ 2
(single: 2-1; deble: 0-2)
G-2: Darek Droż
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
G-3: Iza Walczak
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
G-4: Marek Kociszewski
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
GR-1: Marta Grodzka
3-3/ 2
(single: 1-2; deble: 2-1)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 3:2
H-3 - G-4 (2:1) ---- 5:3
H-4 - G-3 (0:2) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 5:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 7:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 7:9
H-2,H-4 - G-3,GR-1 (1:2) ---- 8:11
H-1 - G-2 (0:2) ---- 8:13
H-2 - GR-1 (2:1) ---- 10:14
H-3 - G-3 (2:0) ---- 12:14
H-4 - G-4 (0:2) ---- 12:16
Najwyższe skończenie:
Marta Grodzka : 100;
Dzięki za mecz, pozdrawiam
Dodane przez czesioczesanka dnia 10.01.2013 22:44:04
#13
Kolejka - 10.01.2013
Przepompownia Toruń -
Trip 180 23 - 4
Przepompownia Toruń:
H-1: Wojciech Pasinski
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-2: Danusia Kulwicka
7-4/ 4
(single: 3-3; deble: 4-1)
H-3: Olgierd Chytrowski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-4: Bartosz Wieczorek
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
HR-1: Marek Kaliński
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Trip 180:
G-1: Marcin Linowski
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
G-2: Igor Klonowski
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
G-3: Paweł Lebiecki
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
G-4: Marcin Błaszczyk
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
GR-1: Kasia Lebiecka
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
GR-2: Bartosz Liebner
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (2:0) ---- 6:1
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:1
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 10:2
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 12:2
H-1,H-3 - GR-2,G-2 (2:0) ---- 14:2
H-2,H-4 - GR-1,G-1 (2:0) ---- 16:2
H-1 - G-2 (2:0) ---- 18:2
H-2 - G-1 (1:2) ---- 19:4
H-3 - GR-1 (2:0) ---- 21:4
H-4 - GR-2 (2:0) ---- 23:4
Maksy:
Wojciech Pasinski: 180;
Olgierd Chytrowski: 171;
Edytowane przez Osa dnia 13.01.2013 09:54:13
Dodane przez Marta dnia 11.01.2013 08:01:13
#14
14 Kolejka - 10.01.2013
PRZEPOMPOWNIA II -
PRZEPOMPOWNIA PRO 14 - 16
PRZEPOMPOWNIA II:
H-1: Kosiński Artur
5-7/ 4
(single: 3-3; deble: 2-4)
H-2: Daniszewska Marta
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
H-3: Grzejda Mariusz
6-5/ 4
(single: 4-1; deble: 2-4)
H-4: Drążkowski Stanisław
5-4/ 4
(single: 2-2; deble: 3-2)
HR-1: Szymański Michał
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
PRZEPOMPOWNIA PRO:
G-1: Imalski Tomasz
6-4/ 4
(single: 4-1; deble: 2-3)
G-2: Leszczuk Tomasz
6-2/ 3
(single: 2-0; deble: 4-2)
G-3: Gawarkiewicz Sebastian
5-5/ 4
(single: 3-2; deble: 2-3)
G-4: Więckowski Jakub
4-4/ 3
(single: 0-2; deble: 4-2)
GR-1: Danielewski Jakub
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
GR-2: Naworski Paweł
0-2/ 1
(single: 0-2; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 3:4
H-4 - G-3 (0:2) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 4:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 5:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 6:12
HR-1,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 8:12
H-1 - GR-1 (2:1) ---- 10:13
HR-1 - G-1 (0:2) ---- 10:15
H-3 - G-3 (2:1) ---- 12:16
H-4 - GR-2 (2:0) ---- 14:16
Maksy:
Imalski Tomasz: 180;
Najwyższe skończenie:
Imalski Tomasz: 150;
Najszybsze skończenie:
Drążkowski Stanisław: 14;
Dodane przez krzychu8901 dnia 11.01.2013 08:43:07
#15
XIV Kolejka - 10.01.2013
KAPER II -
TRIP 14 - 17
KAPER II:
H-1: Droż
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
H-2: Kociszewski
6-4/ 4
(single: 4-1; deble: 2-3)
H-3: Grzybowski
4-6/ 4
(single: 1-4; deble: 3-2)
H-4: Piasecki
7-4/ 4
(single: 3-3; deble: 4-1)
HR-1: Grodzka
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Walczak
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
TRIP:
G-1: Ryglewski
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
G-2: Wożniak
4-6/ 4
(single: 2-3; deble: 2-3)
G-3: Bożek
6-5/ 4
(single: 3-3; deble: 3-2)
G-4: Użakow
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 2:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 2:4
H-4 - G-3 (2:1) ---- 4:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 4:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 6:7
HR-2,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 7:9
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 9:10
HR-2 - G-2 (1:2) ---- 10:12
H-2 - G-1 (2:1) ---- 12:13
H-3 - G-3 (1:2) ---- 13:15
H-4 - G-4 (1:2) ---- 14:17
Najwyższe skończenie:
Kociszewski: 114;
Ryglewski: 155;
Wożniak: 102;
Edytowane przez krzychu8901 dnia 01.01.1970 01:00:00
Dodane przez Osa dnia 13.01.2013 09:56:41
#16
Kolejka -
Metro RB -
Broadway 18 - 8
Metro RB:
H-1: Osowski Paweł
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
H-2: Zielke Tomasz
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-3: Brodowski Łukasz
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
H-4: Frydrych Wojtek
8-2/ 4
(single: 4-0; deble: 4-2)
HR-1: Jankowski Michał
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Broadway:
G-1: Schuetzmann Patrycja
2-8/ 4
(single: 0-4; deble: 2-4)
G-2: Dubieński Patryk
5-4/ 4
(single: 2-2; deble: 3-2)
G-3: Łaz Kamil
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
G-4: Skibiński Łukasz
2-6/ 4
(single: 0-4; deble: 2-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (2:0) ---- 6:0
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:0
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 10:0
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 12:1
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 12:3
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 14:4
H-1 - G-2 (0:2) ---- 14:6
H-2 - G-1 (2:0) ---- 16:6
H-3 - G-3 (0:2) ---- 16:8
H-4 - G-4 (2:0) ---- 18:8
Maksy:
Łaz Kamil: 180;
Dodane przez Znachey dnia 17.01.2013 23:32:14
#17
Kolejka - 17.01.13
Przepompownia P-R-O -
Metro 16 - 12
Przepompownia P-R-O :
H-1: Więckowski Kuba
6-3/ 4
(single: 4-0; deble: 2-3)
H-2: Leszczuk Tomasz
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
H-3: Gawarkiewicz Seba
4-6/ 4
(single: 2-3; deble: 2-3)
H-4: Imalski Tomek
2-3/ 2
(single: 0-2; deble: 2-1)
HR-1: Naworski Paweł
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Danielewski Kuba
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
Metro :
G-1: Brodowski Łukasz
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
G-2: -
3-6/ 4
(single: 0-4; deble: 3-2)
G-3: Osowski Paweł
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
G-4: Zielke Tomasz
7-2/ 4
(single: 4-0; deble: 3-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (0:2) ---- 4:2
H-4 - G-3 (0:2) ---- 4:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 6:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 8:6
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 8:8
H-2,HR-2 - G-3,G-1 (2:0) ---- 10:8
H-1 - G-2 (2:0) ---- 12:8
H-2 - G-1 (2:1) ---- 14:9
H-3 - G-3 (2:1) ---- 16:10
HR-2 - G-4 (0:2) ---- 16:12
Maksy:
Leszczuk Tomasz: 180;
Najwyższe skończenie:
Więckowski Kuba: 120;
Zielke Tomasz: 100;
Dodane przez skiba dnia 23.01.2013 11:31:29
#18
Kolejka - 22.01.2013
BroadawayStars -
Sami Swoi Piwiarnia 4 - 22
BroadawayStars:
H-1: Patrycja Schuetzmann
2-8/ 4
(single: 2-4; deble: 0-4)
H-2: Patryk Dubieński
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
H-3: Kamil Łaz
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
H-4: Łukasz Skibiński
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Sami Swoi Piwiarnia:
G-1: Piotr Zieliński
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
G-2: Andrzej Lis
6-3/ 4
(single: 2-3; deble: 4-0)
G-3: Joachim Zakopiec
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-4: Arkadiusz Adamczyk
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 3:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (0:2) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 3:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 3:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 3:12
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 3:14
H-1 - G-2 (1:2) ---- 4:16
H-2 - G-1 (0:2) ---- 4:18
H-3 - G-3 (0:2) ---- 4:20
H-4 - G-4 (0:2) ---- 4:22
Najwyższe skończenie:
Andrzej Lis: 106;
Dzięki
Dodane przez Kuba dnia 24.01.2013 21:57:36
#19
Kolejka - 24.01.2013
Przepompownia Pro -
Brodway Stars 22 - 3
Przepompownia Pro:
H-1: Tomek Imalski
6-1/ 3
(single: 2-0; deble: 4-1)
H-2: Kuba Danielewski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-3: Seba Gawarkiewicz
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-4: Kuba Więckowski
6-0/ 3
(single: 2-0; deble: 4-0)
HR-1: Tomek Leszczuk
2-0/ 1
(single: 2-0; deble: 0-0)
HR-2: Naworski Paweł
0-2/ 1
(single: 0-2; deble: 0-0)
Brodway Stars:
G-1: -
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-2: Dubieński Patryk
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
G-3: Łaz Kamil
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-4: Skibiński Łukasz
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (2:0) ---- 6:0
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:0
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 10:0
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 12:0
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 14:1
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 16:1
HR-2 - G-2 (0:2) ---- 16:3
H-2 - G-1 (2:0) ---- 18:3
H-3 - G-3 (2:0) ---- 20:3
HR-1 - G-4 (2:0) ---- 22:3
Dodane przez skiba dnia 24.01.2013 22:58:17
#20
Dzięki za mecz i za żyto, sorry za G3, pozdrawiam