Tytuł: Dart Polska :: Klasa C1, Runda 4, sezon 12/13
Dodane przez pablobdg dnia 14.04.2013 14:13:36
#1
22 Kolejka - 11.04.2013
the Doctors -
London Shot 17 - 12
the Doctors:
H-1: Jakub Grelewicz
7-3/ 4
(single: 4-1; deble: 3-2)
H-2: Grzegorz Przybyszewski
4-6/ 4
(single: 2-2; deble: 2-4)
H-3: Adam Zwolinski
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
H-4: Pawel Surala
5-5/ 4
(single: 2-2; deble: 3-3)
HR-1: Mateusz Strzalkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Damian Lisowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
London Shot:
G-1: Irek Brzyski
6-5/ 4
(single: 3-2; deble: 3-3)
G-2: Patryk Krezelewski
1-6/ 3
(single: 0-2; deble: 1-4)
G-3: Marcin Klain
6-5/ 4
(single: 2-3; deble: 4-2)
G-4: Darek Matczak
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
GR-1: Paulina Kozub
0-2/ 1
(single: 0-2; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:1
H-3 - G-4 (2:0) ---- 6:1
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:1
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 9:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 11:4
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 13:4
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 14:6
H-1 - GR-1 (2:0) ---- 16:6
H-2 - G-1 (0:2) ---- 16:8
H-3 - G-3 (1:2) ---- 17:10
H-4 - G-4 (0:2) ---- 17:12
Dziekujemy za meczyk
Dodane przez Kamil96 dnia 19.04.2013 16:49:47
#2
22 Kolejka - 18.04.13
Taverna Nakło -
Omega Fordon 20 - 8
Taverna Nakło:
H-1: Dominik Wawrzyniak
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-2: Arek Wawrzyniak
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
H-3: Kamil Białka
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
H-4: Andrzej Sklepowicz
7-2/ 4
(single: 4-0; deble: 3-2)
HR-1: Bogusław Zadłużny
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Radek Pieńkowski
2-3/ 2
(single: 0-2; deble: 2-1)
Omega Fordon:
G-1: Jakub Warczak
2-7/ 4
(single: 0-4; deble: 2-3)
G-2: Marek Genczelewski
4-7/ 4
(single: 1-4; deble: 3-3)
G-3: Włodzimierz Dudek
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
G-4: Waldek Dudek
3-7/ 4
(single: 2-3; deble: 1-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (1:2) ---- 5:3
H-4 - G-3 (2:0) ---- 7:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 9:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 10:5
H-1,HR-2 - G-4,G-2 (2:1) ---- 12:6
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 14:6
H-1 - G-2 (2:0) ---- 16:6
H-2 - G-1 (2:0) ---- 18:6
HR-2 - G-3 (0:2) ---- 18:8
H-4 - G-4 (2:0) ---- 20:8
Jeszcze raz dzięki za mecz.
Dodane przez Brzytwa dnia 21.04.2013 00:39:59
#3
22 Kolejka - 18.04.13
WielorybieOko -
ChillOne 13 - 17
WielorybieOko:
H-1: Damian Bałdysz
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
H-2: Karolina Kandyba
3-6/ 4
(single: 1-4; deble: 2-2)
H-3: Sebastian Wyrwiński
3-5/ 3
(single: 1-2; deble: 2-3)
H-4: Mariusz Wojtkowski
2-8/ 4
(single: 2-4; deble: 0-4)
HR-1: Dariusz Żurek
2-0/ 1
(single: 2-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
ChillOne:
G-1: Łukasz Nowicki
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
G-2: Rafał Dombrowski
5-5/ 4
(single: 2-3; deble: 3-2)
G-3: Marcin Zieliński
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
G-4: Bartosz Traczykowski
5-6/ 4
(single: 4-2; deble: 1-4)
GR-1: Tomasz Wątróbka
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (1:2) ---- 2:4
H-3 - G-4 (1:2) ---- 3:6
H-4 - G-3 (1:2) ---- 4:8
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 6:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 6:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 8:11
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 8:13
H-1 - G-2 (2:0) ---- 10:13
H-2 - G-1 (0:2) ---- 10:15
HR-1 - G-3 (2:0) ---- 12:15
H-4 - G-4 (1:2) ---- 13:17
Dzięki za mecz i sorry jeśli przekręciłem czyjeś nazwisko ale nie mogłem się doczytać
Edytowane przez Osa dnia 22.04.2013 15:51:56
Dodane przez tawerna dnia 23.04.2013 17:05:22
#4
22 kolejka Kolejka - 18.04.2013
Piracka Tawerna -
7 Niebo NWW 9 - 18
Piracka Tawerna:
H-1: Andrzej Foksiński
2-7/ 4
(single: 0-4; deble: 2-3)
H-2: Gosia Głowacka
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
H-3: Jarek Jaroński
6-4/ 4
(single: 2-2; deble: 4-2)
H-4: Michał Kobylarz
4-1/ 2
(single: 2-0; deble: 2-1)
HR-1: Ewa Malach
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Tomasz Gromek
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
7 Niebo NWW:
G-1: Sławek Roś
7-3/ 4
(single: 4-0; deble: 3-3)
G-2: Łukasz Jędrusik
6-4/ 4
(single: 4-0; deble: 2-4)
G-3: Łukasz Zwoliński
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
G-4: Michał Jędrusik
5-4/ 4
(single: 2-2; deble: 3-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 0:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 2:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 4:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 4:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 6:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 8:8
H-2,HR-2 - G-3,G-1 (1:2) ---- 9:10
H-1 - G-2 (0:2) ---- 9:12
H-2 - G-1 (0:2) ---- 9:14
H-3 - G-3 (0:2) ---- 9:16
HR-2 - G-4 (0:2) ---- 9:18
Maksy:
Jarek Jaroński: 171;
Dzieki za mecz
Edytowane przez ackbar dnia 24.04.2013 22:55:05
Dodane przez Kamil96 dnia 25.04.2013 23:42:17
#5
23 Kolejka - 25.04.2013r.
7 Niebo NWW -
Taverna Nakło 11 - 18
7 Niebo NWW:
H-1: Sławomir Roś
7-3/ 4
(single: 4-1; deble: 3-2)
H-2: Łukasz Jędrusik
5-5/ 4
(single: 1-4; deble: 4-1)
H-3: Łukasz Zwoliński
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
H-4: Michał Jędrusik
3-7/ 4
(single: 1-4; deble: 2-3)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Dominik Wawrzyniak
5-5/ 4
(single: 2-3; deble: 3-2)
G-2: Arek Wawrzyniak
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
G-3: Kamil Białka
5-5/ 4
(single: 4-1; deble: 1-4)
G-4: Andrzej SKlepowicz
6-3/ 4
(single: 4-0; deble: 2-3)
GR-1: Bogusław Zadłużny
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Radosław Pieńkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 2:4
H-4 - G-3 (1:2) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 5:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 5:8
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 6:10
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 8:11
H-1 - G-2 (2:1) ---- 10:12
H-2 - G-1 (1:2) ---- 11:14
H-3 - G-3 (0:2) ---- 11:16
H-4 - G-4 (0:2) ---- 11:18
Dodane przez linalina dnia 28.04.2013 20:02:17
#6
23 Kolejka - 25.04.2013
London Shot -
Wielorybie Oko 18 - 12
London Shot:
H-1: Irek Brzyski
5-6/ 4
(single: 3-2; deble: 2-4)
H-2: Patryk Krezelewski
5-4/ 4
(single: 2-2; deble: 3-2)
H-3: Marcin Klain
7-4/ 4
(single: 4-1; deble: 3-3)
H-4: Darek Matczak
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
HR-1: Krzysztof Garbowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Paulina Kozub
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Wielorybie Oko:
G-1: Dariusz Glugla
3-7/ 4
(single: 2-3; deble: 1-4)
G-2: Sebastian Wyrwinski
5-5/ 4
(single: 2-2; deble: 3-3)
G-3: Dariusz Zurek
2-7/ 4
(single: 0-4; deble: 2-3)
G-4: Nariusz Wojtkowski
7-5/ 4
(single: 3-3; deble: 4-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (2:1) ---- 3:5
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 6:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 8:8
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 9:10
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 11:10
H-1 - G-2 (2:0) ---- 13:10
H-2 - G-1 (2:0) ---- 15:10
H-3 - G-3 (2:0) ---- 17:10
H-4 - G-4 (1:2) ---- 18:12
Dodane przez Kamil96 dnia 09.05.2013 22:50:24
#7
24. Kolejka - 9.05.2013
Wielorybie Oko -
Taverna Nakło 3 - 22
Wielorybie Oko:
H-1: Damian Bałdysz
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
H-2: Karolina Kandyba
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
H-3: Mariusz Wojtkowski
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
H-4: Sebastian Wyrwiński
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
HR-1: Dariusz Żurek
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Dominik Wawrzyniak
2-3/ 2
(single: 0-2; deble: 2-1)
G-2: Arek Wawrzyniak
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
G-3: Kamil Białka
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-4: Andrzej Sklepowicz
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
GR-1: Bogusław Zadłużny
4-0/ 2
(single: 2-0; deble: 2-0)
GR-2: Radek Pieńkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 2:4
H-4 - G-3 (0:2) ---- 2:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 2:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 3:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 3:12
HR-1,H-4 - G-3,GR-1 (0:2) ---- 3:14
H-1 - G-2 (0:2) ---- 3:16
HR-1 - GR-1 (0:2) ---- 3:18
H-3 - G-3 (0:2) ---- 3:20
H-4 - G-4 (0:2) ---- 3:22
Dziękujemy za gościnę
Edytowane przez Kamil96 dnia 01.01.1970 01:00:00
Dodane przez pablobdg dnia 13.05.2013 11:38:01
#8
24 Kolejka - 9.05.2013
The Doctors -
Chill One 14 - 15
The Doctors:
H-1: Jakub Grelewicz
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
H-2: Grzegorz Przybyszewski
4-7/ 4
(single: 2-4; deble: 2-3)
H-3: Adam Zwoliński
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
H-4: Paweł Surała
4-6/ 4
(single: 2-3; deble: 2-3)
HR-1: Mateusz Strzałkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Chill One:
G-1: Traczykowski Bartek
5-5/ 4
(single: 2-3; deble: 3-2)
G-2: Nowicki Łukasz
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
G-3: Zieliński Marcin
6-4/ 4
(single: 3-2; deble: 3-2)
G-4: Dombrowski Rafał
5-4/ 4
(single: 3-2; deble: 2-2)
GR-1: Wątróbka Tomasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (0:2) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 3:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 3:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 5:10
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 7:11
H-1 - G-2 (2:0) ---- 9:11
H-2 - G-1 (1:2) ---- 10:13
H-3 - G-3 (2:1) ---- 12:14
H-4 - G-4 (2:1) ---- 14:15
Max: Bartosz Traczykowski 180
Edytowane przez ackbar dnia 14.05.2013 08:24:59
Dodane przez linalina dnia 17.05.2013 14:23:59
#9
24 Kolejka - 09.05
Piracka Tawerna -
London Shot 13 - 13
Piracka Tawerna:
H-1: Andrzej Foksinski
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
H-2: Jaroslaw Jarosinski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-3: Michal Warzala
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
H-4: Gosia Glowacka
5-5/ 4
(single: 3-3; deble: 2-2)
HR-1: Tomek Gromek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Ewa Malach
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
London Shot:
G-1: Marcin Klain
2-6/ 4
(single: 0-4; deble: 2-2)
G-2: Irek Brzyski
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
G-3: Darek Matczak
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
G-4: Patryk Krezelewski
6-3/ 4
(single: 4-1; deble: 2-2)
GR-1: Paulina Kozub
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (0:2) ---- 4:2
H-4 - G-3 (2:1) ---- 6:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 8:5
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 8:7
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 10:7
H-1 - G-2 (0:2) ---- 10:9
H-2 - G-1 (2:0) ---- 12:9
H-3 - G-3 (0:2) ---- 12:11
H-4 - G-4 (1:2) ---- 13:13
Dodane przez linalina dnia 17.05.2013 14:26:49
#10
25 Kolejka - 16.05
London Shot -
7 Niebo NWW 20 - 7
London Shot:
H-1: Irek Brzyski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-2: Marcin Klain
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-3: Patryk Krezelewski
5-4/ 4
(single: 3-2; deble: 2-2)
H-4: Darek Matczak
5-5/ 4
(single: 3-3; deble: 2-2)
HR-1: Krzysztof Garbowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Paulina Kozub
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
7 Niebo NWW:
G-1: Slawomir Ros
2-6/ 4
(single: 0-4; deble: 2-2)
G-2: Lukasz Zwolinski
2-6/ 4
(single: 0-4; deble: 2-2)
G-3: Maciej Chojnacki
3-7/ 4
(single: 3-3; deble: 0-4)
G-4: Michal Jedrusik
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (2:0) ---- 6:0
H-4 - G-3 (2:1) ---- 8:1
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 10:1
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 10:3
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 12:3
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 14:3
H-1 - G-2 (2:0) ---- 16:3
H-2 - G-1 (2:0) ---- 18:3
H-3 - G-3 (1:2) ---- 19:5
H-4 - G-4 (1:2) ---- 20:7
Dodane przez Kamil96 dnia 18.05.2013 12:55:39
#11
25. Kolejka - 16.05.2013
Taverna Nakło -
The Doctors 13 - 18
Taverna Nakło:
H-1: Dominik Wawrzyniak
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
H-2: Arek Wawrzyniak
4-6/ 4
(single: 1-4; deble: 3-2)
H-3: Kamil Białka
4-6/ 4
(single: 0-4; deble: 4-2)
H-4: Andrzej Sklepowicz
4-5/ 3
(single: 1-2; deble: 3-3)
HR-1: Bogusław Zadłużny
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Radek Pieńkowski
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
The Doctors:
G-1: Jakub Grelewicz
5-5/ 4
(single: 2-2; deble: 3-3)
G-2: Grzegorz Przybyszewski
6-6/ 4
(single: 4-2; deble: 2-4)
G-3: Adam Zwoliński
6-4/ 4
(single: 4-1; deble: 2-3)
G-4: Paweł Surała
5-5/ 4
(single: 4-1; deble: 1-4)
GR-1: Mateusz Strzałkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (1:2) ---- 4:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 6:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 8:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 10:8
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 11:10
H-1 - G-2 (1:2) ---- 12:12
H-2 - G-1 (0:2) ---- 12:14
H-3 - G-3 (0:2) ---- 12:16
HR-2 - G-4 (1:2) ---- 13:18
Maksy:
Jakub Grelewicz: 171;
Najwyższe skończenie:
Grzegorz Przybyszewski: 100;
Dziękujemy, gratulujemy, działo się
Edytowane przez ackbar dnia 18.05.2013 21:51:09
Dodane przez Omega Pub dnia 23.05.2013 13:23:52
#12
24 Kolejka - 15.05
Omega Fordon -
Chill One 16 - 14
Omega Fordon:
H-1: Waldemar Dudek
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
H-2: Szymon Słomski
5-4/ 4
(single: 2-2; deble: 3-2)
H-3: Marek Genczelewski
6-3/ 3
(single: 2-1; deble: 4-2)
H-4: Jakub Warczak
6-5/ 4
(single: 3-2; deble: 3-3)
HR-1: Włodzimierz Dudek
0-2/ 1
(single: 0-2; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Chill One:
G-1: Zieliński Marcin
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
G-2: Traczykowski Bartosz
6-4/ 4
(single: 4-0; deble: 2-4)
G-3: Nowicki Łukasz
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
G-4: Dombrowski Rafał
4-7/ 4
(single: 3-3; deble: 1-4)
GR-1: Wątróbka Tomasz
2-3/ 2
(single: 0-2; deble: 2-1)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:3
H-3 - G-4 (2:1) ---- 4:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 6:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 10:5
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 12:6
H-2,H-4 - G-3,GR-1 (1:2) ---- 13:8
H-1 - G-2 (0:2) ---- 13:10
H-2 - GR-1 (2:0) ---- 15:10
HR-1 - G-3 (0:2) ---- 15:12
H-4 - G-4 (1:2) ---- 16:14
Dodane przez tom83 dnia 24.05.2013 15:29:55
#13
Drużyna PirackaTawerna dała walkowera w meczu z ChillOne. Pozdrawiam
Dodane przez tawerna dnia 24.05.2013 16:31:16
#14
26 Kolejka - 23.05.2013
Piracka Tawerna -
Omega Fordon 11 - 20
Piracka Tawerna:
H-1: Michał Wrzała
5-5/ 4
(single: 2-2; deble: 3-3)
H-2: Gosia Głowacka
4-6/ 4
(single: 0-4; deble: 4-2)
H-3: Ewa Malach
3-8/ 4
(single: 2-4; deble: 1-4)
H-4: Krzysztof Sośnicki
4-7/ 4
(single: 2-4; deble: 2-3)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Omega Fordon:
G-1: Szymon Słomski
5-4/ 4
(single: 2-2; deble: 3-2)
G-2: Marek Genczelewski
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
G-3: Waldemar Dudek
6-6/ 4
(single: 4-2; deble: 2-4)
G-4: Włodzimierz Dudek
5-4/ 3
(single: 2-1; deble: 3-3)
GR-1: Jakub Warczak
2-1/ 1
(single: 2-1; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (1:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (1:2) ---- 4:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 6:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 6:9
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 7:11
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 9:12
H-1 - G-2 (0:2) ---- 9:14
H-2 - G-1 (0:2) ---- 9:16
H-3 - G-3 (1:2) ---- 10:18
H-4 - GR-1 (1:2) ---- 11:20
Najwyższe skończenie:
Gosia Głowacka: 106;
Edytowane przez ackbar dnia 24.05.2013 22:41:39
Dodane przez pablobdg dnia 24.05.2013 18:16:41
#15
26 Kolejka - 23.05.2013
The Doctors -
Wielorybie Oko 20 - 7
The Doctors:
H-1: Jakub Grelewicz
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
H-2: Grzegorz Przybyszewski
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
H-3: Adam Zwolinski
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
H-4: Pawel Surala
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
HR-1: Mateusz Strzalkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Wielorybie Oko:
G-1: Damian Baldysz
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-2: Karolina Kandyba
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
G-3: Dariusz Zurek
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
G-4: Mariusz Wojtkowski
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
GR-1: Sebastian Wyrwinski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (2:1) ---- 6:2
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:2
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 10:2
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 12:3
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 14:3
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 16:3
H-1 - G-2 (0:2) ---- 16:5
H-2 - G-1 (2:0) ---- 18:5
H-3 - G-3 (0:2) ---- 18:7
H-4 - G-4 (2:0) ---- 20:7
Max
Pawel Surala 180
Dziekujemy za mecz
Dodane przez Omega Pub dnia 25.05.2013 12:55:37
#16
24 Kolejka - 09 05 13
7 NIEBO NWW -
OMEGA 22 - 6
7 NIEBO NWW:
H-1: Sławomir Roś
7-2/ 4
(single: 4-0; deble: 3-2)
H-2: Łukasz Jędrusik
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
H-3: Łukasz Zwoliński
6-5/ 4
(single: 4-1; deble: 2-4)
H-4: Michał Jędrusik
7-2/ 4
(single: 4-0; deble: 3-2)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
OMEGA:
G-1: Marek Genczeleski
2-7/ 4
(single: 0-4; deble: 2-3)
G-2: Szymon Słomski
5-6/ 4
(single: 1-4; deble: 4-2)
G-3: Włodzimierz Dudek
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-4: Jakub Warczak
3-7/ 4
(single: 1-4; deble: 2-3)
GR-1: Waldemar Dudek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (2:1) ---- 6:2
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:2
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 10:2
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 11:4
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 12:6
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 14:6
H-1 - G-2 (2:0) ---- 16:6
H-2 - G-1 (2:0) ---- 18:6
H-3 - G-3 (2:0) ---- 20:6
H-4 - G-4 (2:0) ---- 22:6
Dodane przez Kamil96 dnia 28.05.2013 14:57:54
#17
Jako że gospodarze nie wrzucili protokołu to ja to robię
26. Kolejka - 23.05.2013
London Shot -
Taverna Nakło 10 - 21
London Shot:
H-1: Irek Brzyski
5-6/ 4
(single: 4-2; deble: 1-4)
H-2: Marcin Klain
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
H-3: Patryk Krężelewski
3-8/ 4
(single: 2-4; deble: 1-4)
H-4: Darek Matczak
2-5/ 3
(single: 2-1; deble: 0-4)
HR-1: Paulina Kozub
0-2/ 1
(single: 0-2; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Dominik Wawrzyniak
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
G-2: Bogusław Zadłużny
7-4/ 4
(single: 3-3; deble: 4-1)
G-3: Kamil Białka
7-3/ 4
(single: 3-3; deble: 4-0)
G-4: Andrzej Sklepowicz
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
GR-1: Radek Pieńkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:3
H-3 - G-4 (1:2) ---- 4:5
H-4 - G-3 (2:1) ---- 6:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 6:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 6:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 7:12
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 7:14
H-1 - G-2 (2:1) ---- 9:15
H-2 - G-1 (0:2) ---- 9:17
H-3 - G-3 (1:2) ---- 10:19
HR-1 - G-4 (0:2) ---- 10:21
Dodane przez Kamil96 dnia 06.06.2013 22:31:30
#18
27. Kolejka - 6.06.2013r.
Taverna Nakło -
ChillOne 20 - 8
Taverna Nakło:
H-1: Dominik Wawrzyniak
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
H-2: Arek Wawrzyniak
6-0/ 3
(single: 2-0; deble: 4-0)
H-3: Kamil Białka
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
H-4: Andrzej Sklepowicz
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
HR-1: Bogusław Zadłużny
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
HR-2: Radek Pieńkowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
ChillOne:
G-1: Bartosz Traczykowski
4-6/ 4
(single: 4-2; deble: 0-4)
G-2: Tomasz Wątróbka
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-3: Łukasz Nowicki
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
G-4: Marcin Zieliński
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 3:2
H-3 - G-4 (1:2) ---- 4:4
H-4 - G-3 (1:2) ---- 5:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 7:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 9:6
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 11:6
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 13:6
H-1 - G-2 (2:0) ---- 15:6
HR-1 - G-1 (1:2) ---- 16:8
H-3 - G-3 (2:0) ---- 18:8
H-4 - G-4 (2:0) ---- 20:8
Maksy:
Kamil Białka: 180
Dzięki za przybycie, mecz i walkę
Dodane przez linalina dnia 10.06.2013 14:55:16
#19
27 Kolejka - 06.06.2013
Omega Pub -
London Shot 12 - 18
Omega Pub:
H-1: Wlodzimierz Dudek
3-7/ 4
(single: 2-3; deble: 1-4)
H-2: Kuba Warczak
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
H-3: Waldemar Dudek
5-7/ 4
(single: 2-4; deble: 3-3)
H-4: Marek Genczewski
5-5/ 4
(single: 2-2; deble: 3-3)
HR-1: Rafal Klawinski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Robert Jakubas
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
London Shot:
G-1: Irek Brzyski
4-7/ 4
(single: 1-4; deble: 3-3)
G-2: Marcin Klain
7-3/ 4
(single: 4-0; deble: 3-3)
G-3: Patryk Krezelewski
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
G-4: Darek Matczak
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
GR-1: Paulina Kozub
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:3
H-3 - G-4 (1:2) ---- 3:5
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 5:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 7:8
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 8:10
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 9:12
H-1 - G-2 (0:2) ---- 9:14
H-2 - G-1 (2:0) ---- 11:14
H-3 - G-3 (1:2) ---- 12:16
H-4 - G-4 (0:2) ---- 12:18
Dodane przez tom83 dnia 12.06.2013 17:55:13
#20
26 kolejka Kolejka - 4.06.13
ChillOne -
7 Niebo 10 - 18
ChillOne:
H-1: Nowicki Ł.
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
H-2: Traczykowski B.
2-8/ 4
(single: 0-4; deble: 2-4)
H-3: Zieliński M.
4-0/ 2
(single: 2-0; deble: 2-0)
H-4: Dombrowski R.
4-6/ 4
(single: 1-4; deble: 3-2)
HR-1: Wątróbka T.
1-4/ 2
(single: 1-2; deble: 0-2)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
7 Niebo:
G-1: Jędrusik Ł.
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
G-2: Zwoliński Ł.
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
G-3: Pakulski K.
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
G-4: Jędrusik M.
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (2:0) ---- 4:2
H-4 - G-3 (0:2) ---- 4:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 5:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 7:6
H-1,HR-1 - G-4,G-2 (0:2) ---- 7:8
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 8:10
H-1 - G-2 (0:2) ---- 8:12
H-2 - G-1 (0:2) ---- 8:14
HR-1 - G-3 (1:2) ---- 9:16
H-4 - G-4 (1:2) ---- 10:18
Najwyższe skończenie:
Nowicki Ł.: 94;
Zieliński M.: 140;