Tytuł: Dart Polska :: KLASA B 2, RUNDA 1, Sezon 2013/14
Dodane przez BL@DY dnia 27.09.2013 09:08:37
#1
miejsce na wpisywanie sprawozdań meczowych dla Klasy B grupy 2 w sezonie 2013/14
Dodane przez Ania dnia 27.09.2013 09:14:38
#2
Kolejka - 26.09.2013
Przepompownia II -
London Pub 18 - 9
Przepompownia II:
H-1: Oskwarek Jacek
6-0/ 3
(single: 2-0; deble: 4-0)
H-2: Gawarkiewicz Sebastian
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
H-3: Kosiński Artur
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
H-4: Szymański Michał
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
HR-1: Oskwarek Marta
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
HR-2: Drążkowski Stanisław
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
London Pub:
G-1: Stuczyński Piotr
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-2: Puszkiewicz Paweł
4-6/ 4
(single: 4-2; deble: 0-4)
G-3: Hominek Tomasz
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
G-4: Majchrzak Dawid
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
GR-1: Strug Anna
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (2:0) ---- 5:2
H-4 - G-3 (0:2) ---- 5:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 7:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 9:4
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 11:4
H-2,HR-2 - G-3,G-1 (2:0) ---- 13:4
HR-1 - G-2 (1:2) ---- 14:6
H-2 - G-1 (2:0) ---- 16:6
H-3 - G-3 (2:1) ---- 18:7
HR-2 - G-4 (0:2) ---- 18:9
Najwyższe skończenia - Gawarkiewicz Sebastian - 106 (ale nikt nie pamięta jak;-)))
Dzięki za meczyk, jak się okazało to lepsi pili pepsi;-);-);-)
Edytowane przez Ania dnia 27.09.2013 09:40:16
Dodane przez Osa dnia 27.09.2013 09:37:17
#3
Kolejka - 26.09.2013
9 Lotka (dawne Metro) -
Taverna Nakło 17 - 12
9 Lotka (dawne Metro):
H-1: Osowski P.
5-4/ 4
(single: 3-2; deble: 2-2)
H-2: Zielke T.
4-5/ 4
(single: 4-1; deble: 0-4)
H-3: Brodowski Ł.
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
H-4: Ryglewski D.
3-4/ 3
(single: 1-2; deble: 2-2)
HR-1: Frydrych W.
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
HR-2: Jankowski M.
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Wawrzyniak D.
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
G-2: Wawrzyniak A.
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
G-3: Białka K.
7-3/ 4
(single: 3-3; deble: 4-0)
G-4: Sklepowicz A.
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:1) ---- 3:3
H-3 - G-4 (2:0) ---- 5:3
H-4 - G-3 (1:2) ---- 6:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 6:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 8:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 10:7
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 10:9
H-1 - G-2 (2:0) ---- 12:9
H-2 - G-1 (2:0) ---- 14:9
H-3 - G-3 (2:1) ---- 16:10
HR-1 - G-4 (1:2) ---- 17:12
Maksy:
Ryglewski D.: 180;
Edytowane przez samowar dnia 27.09.2013 12:28:28
Dodane przez Stefciuuu dnia 27.09.2013 13:09:31
#4
1 Kolejka - 26-09-2013
Merlin -
Bad Company Piwiarnia 21 - 8
Merlin:
H-1: Paweł Jaworski
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-2: Marcin Michałowski
4-2/ 2
(single: 2-1; deble: 2-1)
H-3: Andrzej Heigelman
7-3/ 4
(single: 3-3; deble: 4-0)
H-4: Remigiusz Bombała
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
HR-1: Andrzej Muszyński
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
HR-2: Łukasz Bombała
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Bad Company Piwiarnia:
G-1: Norbert Jagieniak
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
G-2: Krzysztof Kwiatkowski
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
G-3: Łukasz Banach
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
G-4: Piotr Dreżewski
4-7/ 4
(single: 3-3; deble: 1-4)
GR-1: Łukasz Czarny
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (1:2) ---- 5:3
H-4 - G-3 (2:0) ---- 7:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 9:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 11:4
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 13:4
HR-1,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 15:4
H-1 - G-2 (2:0) ---- 17:4
HR-1 - G-1 (0:2) ---- 17:6
H-3 - G-3 (2:1) ---- 19:7
H-4 - G-4 (2:1) ---- 21:8
Najwyższe skończenie:
Andrzej Muszyński: 125;
Najszybsze skończenie:
Paweł Jaworski: 17;
MVP
Remigiusz Bombała
Edytowane przez ackbar dnia 27.09.2013 19:59:15
Dodane przez Rygiel dnia 27.09.2013 15:35:51
#5
1 Kolejka - 26.09
9 lotka -
Oczko 10 - 17
9 lotka:
H-1: Maciej Marciniak
3-6/ 4
(single: 1-4; deble: 2-2)
H-2: Katarzyna Bożek
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
H-3: Kamil Ryglewski
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
H-4: Karolina Mazur
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
HR-1: Jakub Żarna
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Maciej Pętlinowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Oczko:
G-1: Irek Frankiewicz
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-2: Krzysztof Kryspin
7-3/ 4
(single: 3-3; deble: 4-0)
G-3: Jarek Ryglewski
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
G-4: Marcin Dudek
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
GR-1: Andrzej Lipiec
4-0/ 2
(single: 2-0; deble: 2-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (2:1) ---- 2:3
H-3 - G-4 (2:0) ---- 4:3
H-4 - G-3 (2:0) ---- 6:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 8:5
H-1,H-3 - GR-1,G-2 (0:2) ---- 8:7
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 8:9
H-1 - G-2 (1:2) ---- 9:11
H-2 - G-1 (0:2) ---- 9:13
H-3 - G-3 (1:2) ---- 10:15
H-4 - GR-1 (0:2) ---- 10:17
Najwyższe skończenie:
Irek Frankiewicz: 112;
Maksy:
Krzysztof Kryspin: 171;
Dodane przez Mingu dnia 28.09.2013 09:26:41
#6
1 Kolejka - 26.09.2013
SogoStars -
Famas Merlin 11 - 18
SogoStars:
H-1: Patryk Dubieński
4-6/ 4
(single: 2-2; deble: 2-4)
H-2: Piotr Weyna
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
H-3: Andrzej Terechow
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
H-4: Łukasz Skibiński
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Famas Merlin:
G-1: Stelmaszyk Maciej
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
G-2: Wodara Tomasz
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
G-3: Brożyniak Michał
8-3/ 4
(single: 4-2; deble: 4-1)
G-4: Kumkowski Tomasz
4-6/ 4
(single: 0-4; deble: 4-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 0:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 2:4
H-4 - G-3 (1:2) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 4:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 4:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 5:12
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 5:14
H-1 - G-2 (2:0) ---- 7:14
H-2 - G-1 (1:2) ---- 8:16
H-3 - G-3 (1:2) ---- 9:18
H-4 - G-4 (2:0) ---- 11:18
Najwyższe skończenie:
Piotr Weyna: 122;
Dzięki za meczyk
Edytowane przez Mingu dnia 28.09.2013 12:20:46
Dodane przez Kamil96 dnia 03.10.2013 23:10:29
#7
2. Kolejka - 3.10.2013r.
Taverna Nakło -
Przepompownia Toruń II 17 - 15
Taverna Nakło:
H-1: Dominik Wawrzyniak
7-4/ 4
(single: 3-3; deble: 4-1)
H-2: Arkadiusz Wawrzyniak
6-6/ 4
(single: 3-3; deble: 3-3)
H-3: Kamil Białka
6-4/ 4
(single: 3-2; deble: 3-2)
H-4: Andrzej Sklepowicz
4-6/ 4
(single: 2-2; deble: 2-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia Toruń II:
G-1: Jacek Oskwarek
6-6/ 4
(single: 2-4; deble: 4-2)
G-2: Stanisław Drążkowski
6-5/ 4
(single: 4-2; deble: 2-3)
G-3: Artur Kosiński
7-4/ 4
(single: 4-1; deble: 3-3)
G-4: Marta Oskwarek
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
GR-1: Michał Szymański
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:3
H-3 - G-4 (2:0) ---- 5:3
H-4 - G-3 (0:2) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 7:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 8:8
H-1,H-3 - GR-1,G-2 (2:0) ---- 10:8
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 11:10
H-1 - G-2 (1:2) ---- 12:12
H-2 - G-1 (2:1) ---- 14:13
H-3 - G-3 (1:2) ---- 15:15
H-4 - GR-1 (2:0) ---- 17:15
Dzięki za przybycie, mecz i świetną walkę
Edytowane przez Kamil96 dnia 03.10.2013 23:20:51
Dodane przez Mingu dnia 04.10.2013 07:45:53
#8
2 Kolejka - 3.10.2013
Oczko -
Famas Merlin 19 - 9
Oczko:
H-1: Frankiewicz Ireneusz
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-2: Ryglewski Jarosław
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
H-3: Dudek Marcin
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
H-4: Lipiec Andrzej
5-5/ 4
(single: 1-4; deble: 4-1)
HR-1: Kryspin Krzysztof
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Famas Merlin:
G-1: Wodara Tomasz
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
G-2: Błajda Piotr
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
G-3: Stencel Michał
4-6/ 4
(single: 2-2; deble: 2-4)
G-4: Brożyniak Michał
5-5/ 4
(single: 4-1; deble: 1-4)
GR-1: Kumkowski Tomasz
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (0:2) ---- 4:2
H-4 - G-3 (0:2) ---- 4:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 6:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 8:5
H-1,H-3 - G-4,GR-1 (2:0) ---- 10:5
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 12:6
H-1 - GR-1 (2:0) ---- 14:6
H-2 - G-1 (2:1) ---- 16:7
H-3 - G-3 (2:0) ---- 18:7
H-4 - G-4 (1:2) ---- 19:9
Maksy:
Brożyniak Michał: 171;
Dzięki za meczyk.
Dodane przez Banan dnia 04.10.2013 08:37:35
#9
II Kolejka - 03-10-2013
BAD COMPANY PIWIARNIA -
9 Lotka (dawne Metro) 15 - 16
BAD COMPANY PIWIARNIA:
H-1: Banach Łukasz
2-0/ 1
(single: 2-0; deble: 0-0)
H-2: Wyrwicki Rafał
6-5/ 4
(single: 2-3; deble: 4-2)
H-3: Jageniak Norbert
4-6/ 4
(single: 0-4; deble: 4-2)
H-4: Dreżewski Piotr
7-5/ 4
(single: 3-3; deble: 4-2)
HR-1: Czarny Łukasz
4-4/ 3
(single: 0-2; deble: 4-2)
HR-2: Śliwiński Dariusz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
9 Lotka (dawne Metro):
G-1: Osowski Paweł
3-8/ 4
(single: 1-4; deble: 2-4)
G-2: Zielke Tomasz
6-4/ 4
(single: 4-0; deble: 2-4)
G-3: Brodowski Łukasz
5-6/ 4
(single: 3-2; deble: 2-4)
G-4: Ryglewski Damian
6-5/ 4
(single: 4-1; deble: 2-4)
GR-1: Frydych Wojtek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 2:4
H-4 - G-3 (2:1) ---- 4:5
HR-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 6:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 8:7
HR-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 10:8
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 12:9
HR-1 - G-2 (0:2) ---- 12:11
H-2 - G-1 (2:1) ---- 14:12
H-3 - G-3 (0:2) ---- 14:14
H-4 - G-4 (1:2) ---- 15:16
Maksy:
Osowski Paweł: 171;
Najwyższe skończenie:
Dreżewski Piotr: 111(17+T20+D17);
Najszybsze skończenie:
Ryglewski Damian: 17;
Dzięki za mecz i walkę do ostatniego lega
Dodane przez Ania dnia 04.10.2013 12:35:06
#10
2 Kolejka - 03.10.2013
London Pub -
9 lotka (Boston) 11 - 16
London Pub:
H-1: Siarkiewicz Tomasz
5-5/ 4
(single: 3-2; deble: 2-3)
H-2: Puszkiewicz Paweł
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
H-3: Stuczyński Piotr
2-7/ 4
(single: 0-4; deble: 2-3)
H-4: Hominek Tomasz
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
HR-1: Strug Anna
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Majchrzak Dawid
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
9 lotka (Boston):
G-1: Żarna Jakub
3-4/ 3
(single: 0-2; deble: 3-2)
G-2: Marciniak Maciej
5-5/ 4
(single: 2-3; deble: 3-2)
G-3: Ryglewski Kamil
5-4/ 4
(single: 2-2; deble: 3-2)
G-4: Mazur Karolina
7-2/ 4
(single: 4-0; deble: 3-2)
GR-1: Pętlinowski Maciej
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Bożek Katarzyna
2-0/ 1
(single: 2-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (0:2) ---- 4:2
H-4 - G-3 (2:0) ---- 6:2
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 8:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 10:4
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 10:6
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 10:8
H-1 - G-2 (1:2) ---- 11:10
H-2 - GR-2 (0:2) ---- 11:12
H-3 - G-3 (0:2) ---- 11:14
H-4 - G-4 (0:2) ---- 11:16
Edytowane przez ackbar dnia 24.11.2013 23:55:27
Dodane przez slawek77 dnia 06.10.2013 09:40:11
#11
2 Kolejka - 03.10.2013
Merlin -
Sogo Stars 22 - 6
Merlin:
H-1: Paweł Jaworski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-2: Sławek Brzeziński
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-3: Remik Bombała
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
H-4: Andrzej Heigelman
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
HR-1: Andrzej Muszyński
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Łukasz Bombała
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Sogo Stars:
G-1: Dubieński Patryk
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
G-2: Terechow Andrzej
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-3: Łaz Kamil
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
G-4: Skibiński Łukasz
2-8/ 4
(single: 2-4; deble: 0-4)
GR-1: Weyna Piotr
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (2:1) ---- 6:1
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:1
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 10:1
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 12:2
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 14:2
H-2,H-4 - G-3,GR-1 (2:1) ---- 16:3
H-1 - G-2 (2:0) ---- 18:3
H-2 - GR-1 (2:0) ---- 20:3
H-3 - G-3 (0:2) ---- 20:5
H-4 - G-4 (2:1) ---- 22:6
Najwyższe skończenie:
Remik Bombała: 140;
Andrzej Heigelman: 125;
MVP meczu: Paweł Jaworski!
Dodane przez slawek77 dnia 10.10.2013 22:44:56
#12
3 Kolejka - 10.10.2013
9 lotka (Metro) -
Merlin 6 - 21
9 lotka (Metro):
H-1: Brodowski Łukasz
4-7/ 4
(single: 1-4; deble: 3-3)
H-2: Ryglewski Damian
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
H-3: Osowski Paweł
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
H-4: Zielke Tomek
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-1: Frydrych Wojtek
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Merlin:
G-1: Paweł Jaworski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-2: Sławek Brzeziński
4-0/ 2
(single: 2-0; deble: 2-0)
G-3: Marcin Michałowski
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
G-4: Andrzej Heigelman
2-3/ 2
(single: 0-2; deble: 2-1)
GR-1: Remik Bombała
3-2/ 2
(single: 2-0; deble: 1-2)
GR-2: Łukasz Bombała
3-3/ 2
(single: 2-1; deble: 1-2)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 0:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 2:4
H-4 - G-3 (0:2) ---- 2:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 3:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 3:10
H-1,H-3 - GR-1,GR-2 (2:1) ---- 5:11
H-2,HR-1 - G-3,G-1 (0:2) ---- 5:13
H-1 - GR-2 (1:2) ---- 6:15
H-2 - G-1 (0:2) ---- 6:17
H-3 - G-3 (0:2) ---- 6:19
HR-1 - GR-1 (0:2) ---- 6:21
Maksy:
Marcin Michałowski: 180;
Najwyższe skończenie:
Paweł Jaworski: 102;
Najszybsze skończenie:
Paweł Jaworski: 15;
MVP meczu: Paweł Jaworski!
Edytowane przez Osa dnia 12.10.2013 18:25:25
Dodane przez Rygiel dnia 10.10.2013 22:58:59
#13
III Kolejka - 10.10.2013
9 lotka -
Taverna Nakło 14 - 15
9 lotka:
H-1: Kamil Ryglewski
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
H-2: Jakub Żarna
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
H-3: Karolina Mazur
6-5/ 4
(single: 2-4; deble: 4-1)
H-4: Katarzyna Bożek
5-4/ 4
(single: 3-2; deble: 2-2)
HR-1: Maciej Pętlinowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Mariusz Mazajka
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Dominik Wawrzyniak
6-3/ 4
(single: 4-1; deble: 2-2)
G-2: Arkadiusz Wawrzyniak
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-3: Kamil Białka
6-3/ 4
(single: 2-3; deble: 4-0)
G-4: Andrzej Sklepowicz
7-4/ 4
(single: 4-2; deble: 3-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 2:2
H-3 - G-4 (1:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 5:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 7:6
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 9:7
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 9:9
H-1 - G-2 (2:0) ---- 11:9
H-2 - G-1 (1:2) ---- 12:11
H-3 - G-3 (1:2) ---- 13:13
H-4 - G-4 (1:2) ---- 14:15
Maksy:
Dominik Wawrzyniak: 180;
Najwyższe skończenie:
Andrzej Sklepowicz: 104;
Edytowane przez Rygiel dnia 01.01.1970 01:00:00
Dodane przez Banan dnia 11.10.2013 10:04:16
#14
3 kolejka Kolejka - 10 października 2013
PRZEPOMPOWNIA II -
BAD COMPANY PIWIARNIA 14 - 16
PRZEPOMPOWNIA II:
H-1: Jacek Oskwarek
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
H-2: Stanisław Drążkowski
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
H-3: Artur Kosiński
7-4/ 4
(single: 4-2; deble: 3-2)
H-4: Sebastian Gawarkiewicz
5-6/ 4
(single: 3-2; deble: 2-4)
HR-1: Marta Oskwarek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Michał Szymański
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
BAD COMPANY PIWIARNIA:
G-1: Dreżewski Piotr
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
G-2: Kwiatkowski Krzysztof
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
G-3: Jageniak Norbert
5-5/ 4
(single: 1-4; deble: 4-1)
G-4: Czarny Łukasz
5-5/ 4
(single: 3-3; deble: 2-2)
GR-1: Banach Łukasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 0:4
H-3 - G-4 (2:1) ---- 2:5
H-4 - G-3 (2:0) ---- 4:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 4:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 5:9
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 7:9
HR-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 8:11
H-1 - G-2 (2:0) ---- 10:11
HR-2 - G-1 (1:2) ---- 11:13
H-3 - G-3 (2:1) ---- 13:14
H-4 - G-4 (1:2) ---- 14:16
Maksy:
Czarny Łukasz: 180;
Najszybsze skończenie:
Artur Kosiński: 16;
Dzięki za mecz i walkę do ostatniej lotki
Edytowane przez Banan dnia 01.01.1970 01:00:00
Dodane przez Mingu dnia 11.10.2013 10:09:58
#15
3 Kolejka - 10.10.2013
Famas Merlin -
London 24 - 2
Famas Merlin:
H-1: Wyrwicki Karol
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
H-2: Wodara Tomasz
4-2/ 2
(single: 2-1; deble: 2-1)
H-3: Stencel Michał
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-4: Brożyniak Michał
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
HR-1: Kumkowski Tomasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Błajda Piotr
4-0/ 2
(single: 2-0; deble: 2-0)
London:
G-1: Prószyński Michał
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-2: Puszkiewicz Paweł
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
G-3: Strug Ania
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-4: Majchrzak Dawid
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
GR-1: Hominek Tomasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Stuczyński Piotr
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (2:0) ---- 6:1
H-4 - G-3 (2:0) ---- 8:1
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 10:2
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 12:2
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 14:2
HR-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 16:2
H-1 - G-2 (2:0) ---- 18:2
HR-2 - G-1 (2:0) ---- 20:2
H-3 - G-3 (2:0) ---- 22:2
H-4 - G-4 (2:0) ---- 24:2
Dzięki za meczyk
Dodane przez skiba dnia 13.10.2013 22:44:44
#16
3 Kolejka - 10.10.2013
SogoStar -
Oczko 6 - 23
SogoStar:
H-1: Dubieński Patryk
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
H-2: Terechov Andrzej
3-7/ 4
(single: 2-3; deble: 1-4)
H-3: Łaz Kamil
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
H-4: Skibiński Łukasz
1-4/ 2
(single: 0-2; deble: 1-2)
HR-1: Weyna Piotr
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Oczko:
G-1: Frankiewicz Irek
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
G-2: Kryspin Krzysztof
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
G-3: Ryglewski Jarek
4-1/ 2
(single: 2-0; deble: 2-1)
G-4: Lipiec Andrzej
8-1/ 4
(single: 4-0; deble: 4-1)
GR-1: Bartol Jacek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Dudek Marcin
4-1/ 2
(single: 2-1; deble: 2-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:1) ---- 3:3
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:5
H-4 - G-3 (0:2) ---- 3:7
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 4:9
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 5:11
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 5:13
H-2,HR-1 - GR-2,G-1 (0:2) ---- 5:15
H-1 - G-2 (0:2) ---- 5:17
H-2 - G-1 (0:2) ---- 5:19
H-3 - GR-2 (1:2) ---- 6:21
HR-1 - G-4 (0:2) ---- 6:23
Maksy:
Frankiewicz Irek: 180;180;
Najwyższe skończenie:
Frankiewicz Irek: 134;131;
Najszybsze skończenie:
Frankiewicz Irek: 15;
Dzięki za mecz, pozdrawiam
Dodane przez Qbeck dnia 17.10.2013 23:21:37
#17
4 Kolejka - 17.10.2013
9 Lotka (Boston) -
Sogo Stars 17 - 14
9 Lotka (Boston):
H-1: Jakub Żarna
4-7/ 4
(single: 2-4; deble: 2-3)
H-2: Karolina Mazur
6-4/ 4
(single: 2-2; deble: 4-2)
H-3: Maciej Marciniak
5-5/ 4
(single: 3-2; deble: 2-3)
H-4: Katarzyna Bożek
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
HR-1: Mariusz Mazajka
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Maciej Pętlinowski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Sogo Stars:
G-1: Piotr Weyna
4-7/ 4
(single: 2-3; deble: 2-4)
G-2: Andrzej Terechow
7-3/ 4
(single: 4-1; deble: 3-2)
G-3: Kamil Łaz
3-8/ 4
(single: 1-4; deble: 2-4)
G-4: Łukasz Skibiński
5-5/ 4
(single: 2-3; deble: 3-2)
GR-1: Patryk Dubieński
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (1:2) ---- 2:6
H-4 - G-3 (2:1) ---- 4:7
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 6:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 8:9
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 8:11
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 10:12
H-1 - G-2 (1:2) ---- 11:14
H-2 - G-1 (2:0) ---- 13:14
H-3 - G-3 (2:0) ---- 15:14
H-4 - G-4 (2:0) ---- 17:14
Maksy:
Maciej Marciniak: 171;
Andrzej Terechow: 180;
Dzięki za mecz.
Dodane przez Banan dnia 18.10.2013 08:25:39
#18
IV Kolejka - 17.10.2013
Bad Company Piwiarnia -
Taverna Nakło 13 - 13
Bad Company Piwiarnia:
H-1: Dreżewski Piotr
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
H-2: Kwiatkowski Krzysztof
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
H-3: Jageniak Norbert
4-4/ 4
(single: 0-4; deble: 4-0)
H-4: Czarny Łukasz
6-3/ 4
(single: 4-1; deble: 2-2)
HR-1: Wyrwicki Rafał
1-4/ 2
(single: 1-2; deble: 0-2)
HR-2: Banach Łukasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Dominik Wawrzyniak
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
G-2: Arkadiusz Wawrzyniak
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
G-3: Kamil Białka
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
G-4: Andrzej Sklepowicz
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 2:4
H-4 - G-3 (2:1) ---- 4:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 4:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 6:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 8:7
HR-1,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 8:9
H-1 - G-2 (2:0) ---- 10:9
HR-1 - G-1 (1:2) ---- 11:11
H-3 - G-3 (0:2) ---- 11:13
H-4 - G-4 (2:0) ---- 13:13
Najwyższe skończenie:
Kamil Białka: 109;
Dzięki za mecz i walkę do końca
Dodane przez Ania dnia 18.10.2013 12:09:11
#19
Kolejka - 18.10.2013
London Pub -
Merlin 7 - 21
London Pub:
H-1: Siarkiewicz Tomasz
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
H-2: Puszkiewicz Paweł
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
H-3: Stuczyński Piotr
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
H-4: Hominek Tomasz
3-7/ 4
(single: 3-3; deble: 0-4)
HR-1: Majchrzak Dawid
2-2/ 2
(single: 2-0; deble: 0-2)
HR-2: Strug Anna
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Merlin:
G-1: Michałowski Marcin
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-2: Muszyński Andrzej
6-3/ 4
(single: 2-3; deble: 4-0)
G-3: Bombała Remik
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
G-4: Bombała Łukasz
4-1/ 2
(single: 2-1; deble: 2-0)
GR-1: Brzeziński Sławek
3-2/ 2
(single: 1-2; deble: 2-0)
GR-2: Heigelman Andrzej
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (1:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (1:2) ---- 2:6
H-4 - G-3 (1:2) ---- 3:8
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 3:10
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 3:12
HR-1,H-3 - GR-1,G-2 (0:2) ---- 3:14
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 3:16
HR-1 - G-2 (2:0) ---- 5:16
H-2 - G-1 (0:2) ---- 5:18
H-3 - G-3 (0:2) ---- 5:20
H-4 - GR-1 (2:1) ---- 7:21
Maksy:
Muszyński Andrzej - 171 x 2
Bombała Ramik - 180
prawie maksy;-) Broda i Łysy hehehe
Dzięki za meczyk.
Dodane przez Mingu dnia 18.10.2013 13:45:27
#20
4 Kolejka - 17.10.2013
Famas Merlin -
Przepompownia II 16 - 13
Famas Merlin:
H-1: Wyrwicki Karol
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
H-2: Błajda Piotr
5-4/ 4
(single: 1-4; deble: 4-0)
H-3: Stencel Michał
6-3/ 4
(single: 4-0; deble: 2-3)
H-4: Brożyniak Michał
5-5/ 4
(single: 3-3; deble: 2-2)
HR-1: Wodara Tomasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia II:
G-1: Sebastian Gawarkiewicz
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
G-2: Artur Kosiński
6-5/ 4
(single: 3-3; deble: 3-2)
G-3: Michał Szymański
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
G-4: Jacek Oskwarek
1-6/ 3
(single: 0-2; deble: 1-4)
GR-1: Kuba Danielewski
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (1:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 3:4
H-4 - G-3 (1:2) ---- 4:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 6:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 6:8
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 8:9
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 10:9
H-1 - G-2 (2:1) ---- 12:10
H-2 - G-1 (0:2) ---- 12:12
H-3 - G-3 (2:0) ---- 14:12
H-4 - GR-1 (2:1) ---- 16:13
Maksy:
Artur Kosiński: 171;
Najszybsze skończenie:
Artur Kosiński: 18;
Dzięki za meczyk.