Tytuł: Dart Polska :: KLASA B PRIX, 2 Runda, Sezon 2013/2014
Dodane przez tommycat85 dnia 07.03.2014 08:13:17
#1
1 Kolejka - 06.03.2014
Oczko -
Kaper 18 - 13
Oczko:
H-1: Kryspin K.
6-5/ 4
(single: 3-3; deble: 3-2)
H-2: Frankiewicz I.
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
H-3: Ryglewski J.
2-6/ 3
(single: 0-2; deble: 2-4)
H-4: Lipiec A.
7-4/ 4
(single: 4-2; deble: 3-2)
HR-1: Dudek M.
1-2/ 1
(single: 1-2; deble: 0-0)
HR-2: Bartol J.
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Kaper:
G-1: Karassek A.
3-7/ 4
(single: 1-4; deble: 2-3)
G-2: Zając P.
6-5/ 4
(single: 2-3; deble: 4-2)
G-3: Tudek E.
3-7/ 4
(single: 3-3; deble: 0-4)
G-4: Michalski T.
5-5/ 4
(single: 3-2; deble: 2-3)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:1
H-3 - G-4 (0:2) ---- 4:3
H-4 - G-3 (2:1) ---- 6:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 9:6
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 10:8
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 12:8
H-1 - G-2 (1:2) ---- 13:10
H-2 - G-1 (2:0) ---- 15:10
HR-1 - G-3 (1:2) ---- 16:12
H-4 - G-4 (2:1) ---- 18:13
Maksy:
Michalski T. 2x 180;
Lipiec A. 171;
Tudek E. 171;
Edytowane przez ackbar dnia 16.03.2014 20:33:41
Dodane przez Osa dnia 12.03.2014 09:30:44
#2
2 Kolejka - 11-03
9 Dart Team -
Przepompownia Team 13 - 15
9 Dart Team:
H-1: Osowski
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
H-2: Zielke
8-2/ 4
(single: 4-0; deble: 4-2)
H-3: Jankowski
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
H-4: Brodowski
4-6/ 4
(single: 2-3; deble: 2-3)
HR-1: Frydrych
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia Team:
G-1: Wyborski
3-6/ 4
(single: 0-4; deble: 3-2)
G-2: Trudziński
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
G-3: Winiarski
6-5/ 4
(single: 4-1; deble: 2-4)
G-4: Baszyński
6-4/ 4
(single: 3-2; deble: 3-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (0:2) ---- 4:2
H-4 - G-3 (0:2) ---- 4:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 6:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 6:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 6:9
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 8:10
H-1 - G-2 (0:2) ---- 8:12
H-2 - G-1 (2:0) ---- 10:12
H-3 - G-3 (1:2) ---- 11:14
H-4 - G-4 (2:1) ---- 13:15
Najwyższe skończenie:
Jankowski: 109;
Dodane przez Kamil96 dnia 14.03.2014 09:27:56
#3
1 Kolejka - 13.03.2014
Taverna Nakło -
Przepompownia Toruń 5 - 22
Taverna Nakło:
H-1: Dominik Wawrzyniak
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
H-2: Arek Wawrzyniak
2-6/ 4
(single: 2-2; deble: 0-4)
H-3: Kamil Białka
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
H-4: Andrzej Sklepowicz
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia Toruń:
G-1: Kuba Więckowski
4-1/ 2
(single: 2-1; deble: 2-0)
G-2: Bartek Wieczorek
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-3: Wojciech Pasinski
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-4: Olgierd Chytrowski
8-2/ 4
(single: 4-2; deble: 4-0)
GR-1: Marek Kaliński
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (1:2) ---- 2:6
H-4 - G-3 (0:2) ---- 2:8
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 2:10
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 2:12
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 2:14
H-2,H-4 - G-3,GR-1 (0:2) ---- 2:16
H-1 - G-2 (0:2) ---- 2:18
H-2 - GR-1 (2:0) ---- 4:18
H-3 - G-3 (0:2) ---- 4:20
H-4 - G-4 (1:2) ---- 5:22
Maksy:
Kuba Więckowski: 180;
Bartek Wieczorek: 180;
Wojciech Pasinski: 180;180;
Olgierd Chytrowski: 180;
Najszybsze skończenie:
Bartek Wieczorek: 14;
Wojciech Pasinski: 15;
Do zobaczenia w Toruniu!
Edytowane przez ackbar dnia 16.03.2014 20:36:08
Dodane przez Eda dnia 14.03.2014 10:15:55
#4
I Kolejka - 13.03.2014
Sami Swoi -
9 Dart 21 - 8
Sami Swoi:
H-1: Arkadiusz Adamczyk
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
H-2: Piotr Zieliński
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
H-3: Joachim Zakopiec
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
H-4: Dariusz Ochman
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
9 Dart:
G-1: Tomasz Zielke
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-2: Paweł Osowski
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
G-3: Michał Jankowski
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
G-4: Łukasz Brodowski
4-7/ 4
(single: 3-3; deble: 1-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (2:1) ---- 4:3
H-4 - G-3 (2:0) ---- 6:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:3
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 10:3
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 12:4
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 14:5
H-1 - G-2 (2:1) ---- 16:6
H-2 - G-1 (2:0) ---- 18:6
H-3 - G-3 (2:0) ---- 20:6
H-4 - G-4 (1:2) ---- 21:8
Dodane przez jarni2 dnia 14.03.2014 20:39:06
#5
1 Kolejka - 13.03.2014
Przepompownia Team -
Merlin 17 - 15
Przepompownia Team:
H-1: Baszyński Tomek
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
H-2: Trudziński Jarek
6-5/ 4
(single: 3-3; deble: 3-2)
H-3: Hank Tomek
5-6/ 4
(single: 2-4; deble: 3-2)
H-4: Winiarski Piotr
6-6/ 4
(single: 4-2; deble: 2-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Merlin:
G-1: Jaworski Paweł
6-5/ 4
(single: 2-3; deble: 4-2)
G-2: Michałowski Marcin
5-5/ 4
(single: 3-2; deble: 2-3)
G-3: Muszyński Andrzej
5-6/ 4
(single: 3-3; deble: 2-3)
G-4: Brzeziński Sławek
3-7/ 4
(single: 3-3; deble: 0-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:1) ---- 4:1
H-3 - G-4 (1:2) ---- 5:3
H-4 - G-3 (2:1) ---- 7:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 9:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 10:6
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 12:6
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 13:8
H-1 - G-2 (0:2) ---- 13:10
H-2 - G-1 (1:2) ---- 14:12
H-3 - G-3 (1:2) ---- 15:14
H-4 - G-4 (2:1) ---- 17:15
Maksy:
Sławek Brzeziński: 171,171
Paweł Jaworski: 180,180
Piotr Winiarski: 180
Najszybsze skończenie:
Paweł Jaworski: 14
Najwyższe skończenie:
Paweł Jaworski: 100
Dzięki za mecz.
Dodane przez tommycat85 dnia 21.03.2014 08:26:04
#6
2 Kolejka - 20.03.2014
Kaper -
Taverna Nakło 19 - 10
Kaper:
H-1: Karassek Andrzej
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
H-2: Zając Paweł
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
H-3: Tudek Eryk
6-5/ 4
(single: 3-3; deble: 3-2)
H-4: Michalski Tomek
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Warzyniak Dominik
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-2: Wawrzyniak Arek
4-6/ 4
(single: 2-3; deble: 2-3)
G-3: Białka Kamil
4-6/ 4
(single: 2-4; deble: 2-2)
G-4: Sklepowicz Andrzej
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (2:0) ---- 4:0
H-3 - G-4 (1:2) ---- 5:2
H-4 - G-3 (2:1) ---- 7:3
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 7:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 9:5
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 10:7
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 12:7
H-1 - G-2 (1:2) ---- 13:9
H-2 - G-1 (2:0) ---- 15:9
H-3 - G-3 (2:1) ---- 17:10
H-4 - G-4 (2:0) ---- 19:10
Dodane przez Kuba dnia 21.03.2014 08:56:15
#7
2 Kolejka - 20.03.2014
Przepompownia -
Oczko 20 - 8
Przepompownia:
H-1: Wieczorek Bartek
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
H-2: Chytrowski Olo
6-4/ 4
(single: 2-4; deble: 4-0)
H-3: Więckowski Kuba
7-2/ 4
(single: 3-2; deble: 4-0)
H-4: Pasinski Wojtek
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
HR-1: Kulwicka Danka
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Kaliński Marek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Oczko:
G-1: Kryspin Krzysztof
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
G-2: Frankiewicz Irek
4-6/ 4
(single: 4-2; deble: 0-4)
G-3: Ryglewski Jarek
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
G-4: Lipiec Andrzej
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
GR-1: Dudek Marcin
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
GR-2: Bartol Jacek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (1:2) ---- 4:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 6:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 10:4
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 12:4
H-2,H-4 - GR-1,G-1 (2:0) ---- 14:4
H-1 - G-2 (1:2) ---- 15:6
H-2 - G-1 (1:2) ---- 16:8
H-3 - GR-1 (2:0) ---- 18:8
H-4 - G-4 (2:0) ---- 20:8
Maksy:
Wieczorek Bartek: 180;
Lipiec Andrzej: 180;
Najszybsze skończenie:
Pasinski Wojtek: 15;
Edytowane przez ackbar dnia 24.03.2014 23:05:54
Dodane przez Foto Endi dnia 25.03.2014 14:38:27
#8
II Kolejka Kolejka - 24.01.2014
Merlin -
Sami Swoi 18 - 10
Merlin:
H-1: Paweł Jaworski
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
H-2: Sławomir Brzeziński
6-3/ 4
(single: 4-1; deble: 2-2)
H-3: Andrzej Muszyński
8-2/ 4
(single: 4-2; deble: 4-0)
H-4: Marcin Michałowski
4-5/ 4
(single: 2-3; deble: 2-2)
HR-1: Remigiusz Bombała
4-0/ 2
(single: 2-0; deble: 2-0)
HR-2: Andrzej Heigelman
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Sami Swoi:
G-1: Arek Adamczyk
5-4/ 4
(single: 3-2; deble: 2-2)
G-2:
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-3: Darek Ochman
4-6/ 4
(single: 2-4; deble: 2-2)
G-4: Joachim Zakopiec
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 2:2
H-3 - G-4 (2:1) ---- 4:3
H-4 - G-3 (2:1) ---- 6:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 8:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 10:4
HR-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 12:4
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 12:6
HR-1 - G-2 (2:0) ---- 14:6
H-2 - G-1 (2:1) ---- 16:7
H-3 - G-3 (2:1) ---- 18:8
H-4 - G-4 (0:2) ---- 18:10
Maksy:
Andrzej Muszyński: 180;180;
Darek Ochman: 180;
Najwyższe skończenie:
Marcin Michałowski: 104;
Najszybsze skończenie:
Marcin Michałowski: 15;
Dodane przez WYBOR dnia 28.03.2014 00:13:22
#9
3 Kolejka - 27.03.2014
Oczko -
Przepompownia Team 14 - 14
Oczko:
H-1: Kryspin Krzysztof
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
H-2: Frankiewicz Ireneusz
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
H-3: Ryglewski Jarosław
4-6/ 4
(single: 2-2; deble: 2-4)
H-4: Lipiec Andrzej
6-4/ 4
(single: 3-2; deble: 3-2)
HR-1: Dudek Marcin
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
HR-2: Bartol Jacek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia Team:
G-1: Trudziński Jarosław
4-5/ 4
(single: 2-2; deble: 2-3)
G-2: Wyborski Krzysztof
6-5/ 4
(single: 2-3; deble: 4-2)
G-3: Baszyński Tomasz
2-6/ 4
(single: 0-4; deble: 2-2)
G-4: Winiarski Piotr
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
GR-1: Hank Tomasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 2:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 2:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 4:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 4:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 5:8
HR-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 6:10
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 8:10
HR-1 - G-2 (1:2) ---- 9:12
H-2 - G-1 (2:0) ---- 11:12
H-3 - G-3 (2:0) ---- 13:12
H-4 - G-4 (1:2) ---- 14:14
Max
Jarosław Ryglewski 171
Andrzej Lipiec 171
Najszybsze skończenie
Andrzej Lipiec 15
Dzięki za mecz
Dodane przez Osa dnia 28.03.2014 10:45:49
#10
3 Kolejka - 2014.03.27
9Dart Team -
Kaper 17 - 14
9Dart Team:
H-1: Osowski
6-5/ 4
(single: 3-3; deble: 3-2)
H-2: Zielke
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
H-3: Brodowski
4-7/ 4
(single: 2-3; deble: 2-4)
H-4: Jankowski
3-7/ 4
(single: 2-2; deble: 3-3)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Kaper:
G-1: Karassek
5-6/ 4
(single: 2-3; deble: 3-3)
G-2: Zając
6-6/ 4
(single: 2-4; deble: 4-2)
G-3: Grodzki
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
G-4: Michalski
6-3/ 4
(single: 4-0; deble: 2-3)
GR-1: Tudek
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:1) ---- 3:3
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:5
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 7:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 8:7
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 9:9
H-2,H-4 - GR-1,G-1 (2:1) ---- 11:10
H-1 - G-2 (2:1) ---- 13:11
H-2 - G-1 (2:0) ---- 15:11
H-3 - GR-1 (2:1) ---- 17:12
H-4 - G-4 (0:2) ---- 17:14
Maksy:
Michalski: 180;
dzięki za mecz i do zobaczenia w rewanżu
Edytowane przez ackbar dnia 29.03.2014 08:24:34
Dodane przez Kuba dnia 28.03.2014 12:18:51
#11
3 Kolejka - 27.03.2014
Merlin -
Przepompownia 12 - 19
Merlin:
H-1: Jaworski Paweł
5-6/ 4
(single: 3-2; deble: 2-4)
H-2: Michałowski Marcin
4-6/ 4
(single: 3-2; deble: 1-4)
H-3: Brzeziński Sławomir
1-4/ 2
(single: 1-2; deble: 0-2)
H-4: Bombała Remigiusz
2-7/ 4
(single: 2-3; deble: 0-4)
HR-1: Muszyński Andrzej
2-4/ 2
(single: 1-2; deble: 1-2)
HR-2: Bombała Łukasz
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia:
G-1: Wieczorek Bartek
8-2/ 4
(single: 4-2; deble: 4-0)
G-2: Chytrowski Olgierd
4-5/ 4
(single: 0-4; deble: 4-1)
G-3: Więckowski Jakub
7-4/ 4
(single: 3-3; deble: 4-1)
G-4: Pasinski Wojtek
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
GR-1: Kaliński Marek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Naworski Paweł
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (2:0) ---- 3:2
H-3 - G-4 (1:2) ---- 4:4
H-4 - G-3 (2:1) ---- 6:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 7:7
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 7:9
H-1,HR-1 - G-4,G-2 (1:2) ---- 8:11
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 8:13
H-1 - G-2 (2:0) ---- 10:13
H-2 - G-1 (1:2) ---- 11:15
HR-1 - G-3 (1:2) ---- 12:17
H-4 - G-4 (0:2) ---- 12:19
Maksy:
Jaworski Paweł: 180;180;
Pasinski Wojtek: 180;
Najwyższe skończenie:
Wieczorek Bartek: 15;15;
Edytowane przez ackbar dnia 29.03.2014 08:23:47
Dodane przez Kamil96 dnia 30.03.2014 22:32:36
#12
3. Kolejka - 27.03.14
Taverna Nakło -
SamiSwoi Piwiarnia 10 - 21
Taverna Nakło:
H-1: Dominik Wawrzyniak
5-7/ 4
(single: 3-3; deble: 2-4)
H-2: Arek Wawrzyniak
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
H-3: Kamil Białka
4-6/ 4
(single: 2-2; deble: 2-4)
H-4: Andrzej Sklepowicz
3-8/ 4
(single: 2-4; deble: 1-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
SamiSwoi Piwiarnia:
G-1: Arek Adamczyk
7-3/ 4
(single: 3-2; deble: 4-1)
G-2: Joachim Zakopiec
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
G-3: Piotr Zieliński
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
G-4: Dariusz Ochman
8-3/ 4
(single: 4-1; deble: 4-2)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:3
H-3 - G-4 (0:2) ---- 2:5
H-4 - G-3 (1:2) ---- 3:7
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 4:9
H-3,H-4 - G-1,G-2 (1:2) ---- 5:11
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 6:13
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 6:15
H-1 - G-2 (1:2) ---- 7:17
H-2 - G-1 (0:2) ---- 7:19
H-3 - G-3 (2:0) ---- 9:19
H-4 - G-4 (1:2) ---- 10:21
Maksy:
Arek Adamczyk: 180;180;180;
Dariusz Ochman: 180;180;
Najwyższe skończenie:
Joachim Zakopiec: 104;
Najszybsze skończenie:
Arek Adamczyk: 15;
Dodane przez Osa dnia 03.04.2014 10:17:48
#13
4 Kolejka - 02-04-2014
Przepompownia -
9Dart Team 21 - 9
Przepompownia:
H-1: Wieczorek
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
H-2: Kaliński
3-2/ 2
(single: 1-2; deble: 2-0)
H-3: Więckowski
4-2/ 2
(single: 2-1; deble: 2-1)
H-4: Pasinski
8-2/ 4
(single: 4-0; deble: 4-2)
HR-1: Kulwicka
2-3/ 2
(single: 0-2; deble: 2-1)
HR-2: Naworski
4-1/ 2
(single: 2-0; deble: 2-1)
9Dart Team:
G-1: Osowski
3-8/ 4
(single: 1-4; deble: 2-4)
G-2: Zielke
4-7/ 4
(single: 2-3; deble: 2-4)
G-3: Brodowski
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
G-4: Jankowski
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:1) ---- 2:1
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:3
H-3 - G-4 (2:1) ---- 5:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 7:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:0) ---- 9:4
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 11:5
H-1,HR-1 - G-4,G-2 (2:1) ---- 13:6
HR-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 15:7
H-1 - G-2 (2:0) ---- 17:7
HR-2 - G-1 (2:0) ---- 19:7
HR-1 - G-3 (0:2) ---- 19:9
H-4 - G-4 (2:0) ---- 21:9
Najszybsze skończenie:
Wieczorek: 14;
Edytowane przez ackbar dnia 03.04.2014 19:23:34
Dodane przez WYBOR dnia 03.04.2014 22:53:57
#14
4 Kolejka - 03.04.2014
Przepompownia Team -
Tawerna Nakło 19 - 10
Przepompownia Team:
H-1: Tomasz Hank
8-2/ 4
(single: 4-0; deble: 4-2)
H-2: Tomasz Baszyński
7-4/ 4
(single: 3-3; deble: 4-1)
H-3: Krzysztof Wyborski
6-4/ 4
(single: 2-3; deble: 4-1)
H-4: Piotr Winiarski
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
HR-1: Bartek Rybicki
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2: Jarosław Trudziński
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Tawerna Nakło:
G-1: Dominik Wawrzyniak
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
G-2: Arek Wawrzyniak
3-7/ 4
(single: 2-3; deble: 1-4)
G-3: Kamil Białka
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
G-4: Andrezej Sklepowicz
6-4/ 4
(single: 4-0; deble: 2-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 7:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 9:5
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:1) ---- 11:6
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 13:6
H-1 - G-2 (2:0) ---- 15:6
H-2 - G-1 (2:1) ---- 17:7
H-3 - G-3 (2:1) ---- 19:8
H-4 - G-4 (0:2) ---- 19:10
Maks
Krzysztof Wyborski: 180;
Najwyższe skończenie
Andrzej Sklepowicz: 107;
Dzięki za mecz
Dodane przez Eda dnia 04.04.2014 10:14:13
#15
IV Kolejka - 03.04.2014
Sami Swoi -
Oczko 12 - 17
Sami Swoi:
H-1: Piotr Zieliński
3-6/ 4
(single: 1-4; deble: 2-2)
H-2: Arkadiusz Adamczyk
4-6/ 4
(single: 2-3; deble: 2-3)
H-3: Dariusz Ochman
3-6/ 4
(single: 1-4; deble: 2-2)
H-4: Joachim Zakopiec
6-4/ 4
(single: 4-1; deble: 2-3)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Oczko:
G-1: Krzysztof Kryspin
6-5/ 4
(single: 3-3; deble: 3-2)
G-2: Ireneusz Frankiewicz
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
G-3: Jarosław Ryglewski
2-2/ 2
(single: 0-2; deble: 2-0)
G-4: Andrzej Lipiec
5-4/ 4
(single: 3-2; deble: 2-2)
GR-1: Marcin Dudek
3-3/ 2
(single: 2-1; deble: 1-2)
GR-2: Jacek Bartol
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (0:2) ---- 1:6
H-4 - G-3 (2:0) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 3:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 3:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (2:0) ---- 5:10
H-2,H-4 - GR-1,G-1 (2:1) ---- 7:11
H-1 - G-2 (0:2) ---- 7:13
H-2 - G-1 (2:1) ---- 9:14
H-3 - GR-1 (1:2) ---- 10:16
H-4 - G-4 (2:1) ---- 12:17
Dodane przez Foto Endi dnia 04.04.2014 13:30:10
#16
IV Kolejka Kolejka - 03.04.2014
Kaper -
Merlin 10 - 16
Kaper:
H-1: Eryk Tudek
1-8/ 4
(single: 0-4; deble: 1-4)
H-2: Maciej Grodzki
1-4/ 2
(single: 1-2; deble: 0-2)
H-3: Paweł Zając
7-2/ 4
(single: 4-0; deble: 3-2)
H-4: Tomek Michalski
4-4/ 4
(single: 2-2; deble: 2-2)
HR-1: Andrzej Karassek
0-4/ 2
(single: 0-2; deble: 0-2)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Merlin:
G-1: Paweł Jaworski
6-2/ 4
(single: 4-0; deble: 2-2)
G-2: Marcin Michałowski
6-4/ 4
(single: 4-1; deble: 2-3)
G-3: Andrzej Muszyński
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
G-4: Sławomir Brzeziński
4-5/ 4
(single: 0-4; deble: 4-1)
GR-1: Remigiusz Bombała
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Łukasz Bombała
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (0:2) ---- 0:2
H-2 - G-2 (1:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 3:4
H-4 - G-3 (0:2) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 3:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 5:8
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 6:10
HR-1,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 6:12
H-1 - G-2 (0:2) ---- 6:14
HR-1 - G-1 (0:2) ---- 6:16
H-3 - G-3 (2:0) ---- 8:16
H-4 - G-4 (2:0) ---- 10:16
Dziękujemy za mecz i do zobaczenia w Merlinie
Dodane przez qlimax dnia 25.04.2014 08:17:30
#17
V Kolejka - 24/04/2014
Kaper -
Oczko 12 - 16
Kaper:
H-1: Karassek Andrzej
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
H-2: Tudek Eryk
3-8/ 4
(single: 1-4; deble: 2-4)
H-3: Zając Paweł
4-4/ 4
(single: 4-0; deble: 0-4)
H-4: Michalski Tomasz
5-4/ 4
(single: 4-0; deble: 1-4)
HR-1: Grodzki Maciej
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Oczko:
G-1: Kryspin Krzysztof
8-3/ 4
(single: 4-2; deble: 4-1)
G-2: Frankiewicz Ireneusz
8-0/ 4
(single: 4-0; deble: 4-0)
G-3: Ryglewski Jarosław
4-6/ 4
(single: 0-4; deble: 4-2)
G-4: Lipiec Andrzej
4-5/ 4
(single: 0-4; deble: 4-1)
GR-1: Dudek Marcin
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Bartol Jacek
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (1:2) ---- 1:2
H-2 - G-2 (0:2) ---- 1:4
H-3 - G-4 (2:0) ---- 3:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (1:2) ---- 6:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 6:8
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 6:10
H-2,H-4 - G-3,G-1 (1:2) ---- 7:12
H-1 - G-2 (0:2) ---- 7:14
H-2 - G-1 (1:2) ---- 8:16
H-3 - G-3 (2:0) ---- 10:16
H-4 - G-4 (2:0) ---- 12:16
Najwyższe skończenie:
Kryspin Krzysztof: 115:[T19,18,D20]
Dzięki za Meczyk!
Dodane przez Foto Endi dnia 25.04.2014 08:46:00
#18
V Kolejka Kolejka - 24.04.2014
Merlin -
Przepompownia Team 19 - 10
Merlin:
H-1: Paweł Jaworski
6-5/ 4
(single: 3-2; deble: 3-3)
H-2: Andrzej Muszyński
6-3/ 4
(single: 2-2; deble: 4-1)
H-3: Marcin Michałowski
6-4/ 4
(single: 3-2; deble: 3-2)
H-4: Andrzej Heigelman
6-1/ 3
(single: 2-1; deble: 4-0)
HR-1: Sławek Brzeziński
2-0/ 1
(single: 2-0; deble: 0-0)
HR-2: Remik Bombała
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przepompownia Team:
G-1: Bartłomiej Rybicki
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
G-2: Jarosław Trudziński
6-4/ 4
(single: 4-1; deble: 2-3)
G-3: Tomasz Baszyński
2-8/ 4
(single: 1-4; deble: 1-4)
G-4: Piotr WIniarski
5-6/ 4
(single: 2-3; deble: 3-3)
GR-1: Tomasz Hank
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2: Krzysztof Wyborski
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (1:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (2:1) ---- 5:5
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 7:6
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:0) ---- 9:6
H-1,H-3 - G-4,G-2 (1:2) ---- 10:8
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:0) ---- 12:8
H-1 - G-2 (1:2) ---- 13:10
H-2 - G-1 (2:0) ---- 15:10
H-3 - G-3 (2:0) ---- 17:10
HR-1 - G-4 (2:0) ---- 19:10
Maksy:
Andrzej Heigelman: 171;
Piotr WIniarski: 171;
Dodane przez Kuba dnia 25.04.2014 09:25:14
#19
V Kolejka - 24.04.2014
Przepompownia -
Taverna Nakło 20 - 10
Przepompownia:
H-1: Pasinski Wojtek
8-2/ 4
(single: 4-1; deble: 4-1)
H-2: Więckowski Kuba
7-4/ 4
(single: 3-2; deble: 4-2)
H-3: Kaliński Marek
2-3/ 2
(single: 0-2; deble: 2-1)
H-4: Wieczorek Bartek
8-2/ 4
(single: 4-0; deble: 4-2)
HR-1: Naworski Paweł
3-2/ 2
(single: 1-2; deble: 2-0)
HR-2: Kulwicka Danka
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Taverna Nakło:
G-1: Dominik Wawrzyniak
2-8/ 4
(single: 0-4; deble: 2-4)
G-2: Arek Wawrzyniak
4-7/ 4
(single: 3-3; deble: 1-4)
G-3: Kamil Białka
4-7/ 4
(single: 2-3; deble: 2-4)
G-4: Andrzej Sklepowicz
3-6/ 4
(single: 2-2; deble: 1-4)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (1:2) ---- 3:2
H-3 - G-4 (0:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (2:0) ---- 5:4
H-1,H-2 - G-3,G-4 (2:1) ---- 7:5
H-3,H-4 - G-1,G-2 (2:1) ---- 9:6
H-1,HR-1 - G-4,G-2 (2:0) ---- 11:6
H-2,H-4 - G-3,G-1 (2:1) ---- 13:7
H-1 - G-2 (2:1) ---- 15:8
H-2 - G-1 (2:0) ---- 17:8
HR-1 - G-3 (1:2) ---- 18:10
H-4 - G-4 (2:0) ---- 20:10
Maksy:
Więckowski Kuba: 180;
Najwyższe skończenie:
Dominik Wawrzyniak: 119;
Najszybsze skończenie:
Pasinski Wojtek: 15;
Wieczorek Bartek: 13;
Edytowane przez ackbar dnia 27.04.2014 22:18:00
Dodane przez Eda dnia 25.04.2014 09:58:20
#20
V Kolejka - 24.04.2014
9 Lotka -
Sami Swoi 6 - 22
9 Lotka:
H-1: Tomasz Zielke
3-6/ 4
(single: 3-2; deble: 0-4)
H-2: Paweł Osowski
0-8/ 4
(single: 0-4; deble: 0-4)
H-3: Łukasz Brodowski
2-8/ 4
(single: 2-4; deble: 0-4)
H-4: Michał Jankowski
1-8/ 4
(single: 1-4; deble: 0-4)
HR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
HR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Sami Swoi:
G-1: Arkadiusz Adamczyk
6-2/ 4
(single: 2-2; deble: 4-0)
G-2: Piotr Zieliński
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
G-3: Dariusz Ochman
8-1/ 4
(single: 4-1; deble: 4-0)
G-4: Joachim Zakopiec
8-2/ 4
(single: 4-2; deble: 4-0)
GR-1:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
GR-2:
0-0/ 0
(single: 0-0; deble: 0-0)
Przebieg Meczu:
H-1 - G-1 (2:0) ---- 2:0
H-2 - G-2 (0:2) ---- 2:2
H-3 - G-4 (1:2) ---- 3:4
H-4 - G-3 (0:2) ---- 3:6
H-1,H-2 - G-3,G-4 (0:2) ---- 3:8
H-3,H-4 - G-1,G-2 (0:2) ---- 3:10
H-1,H-3 - G-4,G-2 (0:2) ---- 3:12
H-2,H-4 - G-3,G-1 (0:2) ---- 3:14
H-1 - G-2 (1:2) ---- 4:16
H-2 - G-1 (0:2) ---- 4:18
H-3 - G-3 (1:2) ---- 5:20
H-4 - G-4 (1:2) ---- 6:22
Porawiony wpis z powodu błędnego zapisu w protokole - wynik się zgadza, ale błąd był w meczach H1-G2 (było 0:2, a powinno być 1:2) i H2-G1 (było 1:2, a powinno być 0:2). Teraz jest ok.
Zielas dzięki za wychwycenie błędu
Edytowane przez Eda dnia 26.04.2014 10:01:24