Relacja z Playoffów
Dodane przez David dnia Czerwiec 29 2014 13:10:25
Dziś w Brodwayu odbyła się główna część PLAYOFFÓW B i C 2014
Drużyny obu klas rozgrywkowych walczyły o kwalifikację na Mistrzostwa Europy EDF w Słowenii.
W klasie B zwycięża BadCompany Piwiarnia Bydgoszcz pokonując w finale Przepompownię II Toruń 4-2.
W klasie C zwycięża Wiatrakowa Bydgoszcz pokonując w finale Piracką Tawernę Bydgoszcz 4-2.
Relację na żywo znajdziecie na naszym LiveScore
Dziękujemy zawodnikom za emocje.
Po odbiór trofeów zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa regionu Kujawsko- Pomorskiego 6 lipca od godziny 15.00.
Statystyków i ciekawskich zapraszamy do kliknięcia czytaj więcej
Treść rozszerzona
Klasa B
Półfinały
Przepompownia - 180trip 4-4 i wariat (1-0)
BadCompanyPiwiarnia - 9lotka 4-1
Finał
Bad Company Piwiarnia 4 : 2 Przepompownia II
C klasa
rozgrywki grupowe
Grupa A
Tabela Grupa A
1. Piracka Tawerna 4 11:7 24:18
2. Feniks 4 10:8 22:19
3. Tawerna Oldboye 2 8:10 19:22
4. Triple One 2 7:11 18:24
I kolejka
Piracka Tawerna - Feniks 3:3 (7:8)
Triple One - Tawerna Oldboye 3:3 (7:8)
II kolejka
Piracka Tawerna - Tawerna Oldboye 3:3 (7:6)
Feniks - Triple One 3:3 (6:7)
III kolejka:
Feniks - Tawerna Oldboye 4:2 (8:5)
Piracka Tawerna - Triple One 5:1 (10:4)
Grupa B
1. Wiatrakowa 5 13:5 29:19
2. London Shot 3 9:9 23:25
3. Taverna II Nakło 2 7:11 20:23
4. London Bum-Boom 2 7:11 20:25
I kolejka
Taverna II Nakło - London Shot 4:2 (9:5)
Wiatrakowa - London Bum-Boom 5:1 (10:5)
II kolejka:
London Bum-Boom - Taverna II 4:2 (8:6)
Wiatrakowa - London Shot 3:3 (9:9)
Półfinały
Piracka Tawerna - London Shot 4:2 (9:5)
Wiatrakowa - Feniks 4:1 (9:4)
Finał
Wiatrakowa 4 - 2 Piracka Tawerna
B klasa
Przepompownia II
w składzie:
Kosiński Artur
Gawarkiewicz Sebastian
Drążkowski Stanisław
Oskwarek Jacek
Danielewski Jakub
Szymański Michał
180 Trip
w składzie
Ryglewski Damian
Błaszczyk Marcin
Lebiecki Paweł
Nogalski Nikodem
Klonowski Igor
Bad Company Piwiarnia
w składzie:
Dreżewski Piotr
Wyrwicki Rafał
Czarny Łukasz
Jagieniak Norbert
Kwiatkowski Krzysztof
Banach Łukasz
9Lotka
Ryglewski Kamil
Bożek Katarzyna
Mazur Karolina
Marciniak Maciej
Żarna Jakub
Pętlinowski Maciej
C klasa
Feniks
Krzysztof Wizner
Robert Sobiczewski
Andrzej Obremski
Sławomir Zalewski
Michał Okonek
Piotr Belka
London Bum-Boom
Magdalena Rybicka
Jarosław Dereń
Sebastian Jagieniak
Maciej Jasiński
Marcin Welc
Sebastian Jóźwik
London Shot
Krzysztof Pachnowski
Ireneusz Brzyski
Patryk Krężelewski
Dariusz Matczak
Paulina Kozub
Piracka Tawerna
Krzysztof Ochman
Jarosław Jarociński
Michał Worzała
Andrzej Foksiński
Małgorzata Głowacka
Tawerna Oldboye
Piotr Sokołowski
Adam Hanczewski
Daniel Janicki
Jerzy Hanczewski
Marcin Filipiak
Taverna II Nakło
Jakub Tymczyszyn
Radosław Pieńkowski
Marcin Bembnista
Bogusław Zadłużny
Triple One
Robert Gierszewski
Zbigniew Ruciński
Jacek Dopierała
Marcin Tadyszak
Wojciech Dopierała
Wiatrakowa
Maciej Chylarecki
Przemysław Raźny
Dariusz Szałkowski
Andrzej Kuligowski
Damian Lisowski