Kujawsko-Pomorski Steel Dart
Dodane przez David dnia Lipiec 02 2014 19:59:23
Z przyjemnością przedstawiam klip promocyjny Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć oficjalny fanpageklubu 9Darts

Oto najwięksi faworyci zbliżających się Indywidualnych Mistrzostw Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta.

Oto oficjalny klub ligowy - 9Darts - dziewiąta lotka.

Wielkie podziękowania za pomoc w przygotowaniu prezentowanego materiału dla:
Bartosza Wieczorka, Andrzeja Muszyńskiego, Ireneusza Frankiewicza, Arkadiusza Adamczyka, Tomka Michalskiego, Andrzeja Terechowa, Kamila Ryglewskiego, Pawła Osowskiego, Kuby Więckowskiego i Pawła Jaworskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich darterów i fanów darta na niedzielne Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta, które odbędą się w niedzielę (tj. 06.07.2014r.) w klubie Broadway.

O godzinie 15.00 rozpocznie się oficjalne zakończenie sezonu. Wręczane będą nagrody i nominacje dla zawodników za ranking i dla drużyn za Ligę i Playoff'y!
Później rozpoczniemy turniej...
...a jest o co walczyć. Zwycięzca turnieju w klasie Open i w klasie C/Niezrzeszeni otrzymuje 100% refundacji na wyjazd.

Przypominam o ustalonych zasadach przyznawania refundacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o co chodzi kliknij "czytaj więcej"
Treść rozszerzona
W przypadku zwycięstwa zawodnika który wygrał już wyjazd (z rankingu czy z drużynówki) refundacja przechodzi na osobę która zajęła drugie miejsce w turnieju.

Kilka hipotetycznych sytuacji:

- Jeżeli wygra zawodnik, który otrzymał 100% refundacji indywidualnie/drużynowo, a drugi będzie zawodnik który nie wygrał jak dotąd wyjazdu to nagrode otrzymuje zawodnik który zajął drugie miejsce w turnieju
- Jeżeli wygra zawodnik, który otrzymał 50% refundacji indywidualnie/drużynowo, a drugi będzie zawodnik, który nie wygrał jak dotąd wyjazdu, to zawodnikowi z 1 miejsca dopełnia się 50% refundacji i w sumie ma 100%, a drugi zawodnik otrzymuje 50% refundacji
Jeżeli wygra zawodnik, który otrzymał 50% refundacji, a drugi będzie zawodnik który również ma 50% refundacji, to obu zawodnikom dopełnia się refundacja do 100%

Uwaga!
Refundacja przechodzi maksymalnie do drugiego miejsca, w przypadku gdy 1 i 2 miejsce zajmą zawodnicy, którzy już wcześniej wygrali 100% refundacji nagroda nie przechodzi dalej.