Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Przepompownia 2 4
2. Adamex JKG Team 2 4
3. Bad Company Sogo Stars 2 4
4. Point 2 4
5. Taverna Nakło 2 2
6. Bad Bulldogs 2 2
7. Kaper Bullies 2 0
8. 9Darters 2 0
9. Legion X 2 0
10. Merlin 2 0
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Przepompownia Toruń 2 4
2. Piwnica Toruń 2 4
3. Omega EPA 2 3
4. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 2 2
5. Dart Hunters Song Lipniki 2 2
6. Parnasik Dart Mafia 2 2
7. Sogo Titans 2 2
8. Klub Osowa 2 1
9. Kaper 2 0
10. Dart Song Lipniki 2 0
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. London 2 4
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 2 4
3. Drink Team SogoStars 2 4
4. Trip Point 2 4
5. Feniks 2 4
6. Bad Boys Merlin 1 2
7. Big Six London 2 2
8. Piracka Tawerna 2 2
9. Ona i Oni Tawerna 2 2
10. Omega Assassins 2 0
11. The Shield of Merlin 2 0
12. WB3 Antena 2 0
13. Team Karczma Toruń 2 0
14. (B)Londyn 1 0
15. Burza Nowa Wieś Wielka 2 0
II LIGA 2018/19

Tabela II LIGA 2018/19

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Legi Bilans
1. London 2 4 2-0-0 42:15 +27
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 2 4 2-0-0 39:16 +23
3. Drink Team SogoStars 2 4 2-0-0 40:19 +21
4. Trip Point 2 4 2-0-0 34:20 +14
5. Feniks 2 4 2-0-0 34:23 +11
6. Bad Boys Merlin 1 2 1-0-0 18:10 +8
7. Big Six London 2 2 1-0-1 32:30 +2
8. Piracka Tawerna 2 2 1-0-1 28:30 -2
9. Ona i Oni Tawerna 2 2 1-0-1 25:28 -3
10. Omega Assassins 2 0 0-0-2 26:35 -9
11. The Shield of Merlin 2 0 0-0-2 24:34 -10
12. WB3 Antena 2 0 0-0-2 24:35 -11
13. Team Karczma Toruń 2 0 0-0-2 16:39 -23
14. (B)Londyn 1 0 0-0-1 1:24 -23
15. Burza Nowa Wieś Wielka 2 0 0-0-2 16:41 -25

Terminarz

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
WB3 Antena 10 : 18 Bad Boys Merlin 4 paź, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 17 Piracka Tawerna 4 paź, 19:00
Ona i Oni Tawerna 8 : 17 Trip Point 4 paź, 19:00
London 18 : 14 Omega Assassins 4 paź, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka 12 : 17 Feniks 4 paź, 19:00
Big Six London 15 : 16 Drink Team SogoStars 4 paź, 19:00
Team Karczma Toruń 4 : 22 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 4 paź, 19:00
2 kolejka 
Big Six London 17 : 14 WB3 Antena 11 paź, 19:00
Feniks 17 : 11 The Shield of Merlin 11 paź, 19:00
(B)Londyn 1 : 24 London 11 paź, 19:00
Piracka Tawerna 11 : 17 Ona i Oni Tawerna 11 paź, 19:00
Trip Point 17 : 12 Team Karczma Toruń 11 paź, 19:00
Omega Assassins 12 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 11 paź, 19:00
Drink Team SogoStars 24 : 4 Burza Nowa Wieś Wielka 11 paź, 19:00
3 kolejka 
Burza Nowa Wieś Wielka - : - WB3 Antena 18 paź, 19:00
The Shield of Merlin - : - Drink Team SogoStars 18 paź, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - (B)Londyn 18 paź, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Piracka Tawerna 18 paź, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Big Six London 18 paź, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Feniks 18 paź, 19:00
Omega Assassins - : - Trip Point 18 paź, 19:00
4 kolejka 
WB3 Antena - : - The Shield of Merlin 25 paź, 19:00
(B)Londyn - : - Trip Point 25 paź, 19:00
Piracka Tawerna - : - Omega Assassins 25 paź, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Burza Nowa Wieś Wielka 25 paź, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Ona i Oni Tawerna 25 paź, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - London 25 paź, 19:00
Feniks - : - Team Karczma Toruń 25 paź, 19:00
5 kolejka 
Team Karczma Toruń - : - WB3 Antena 8 lis, 19:00
The Shield of Merlin - : - Big Six London 8 lis, 19:00
(B)Londyn - : - Feniks 8 lis, 19:00
London - : - Piracka Tawerna 8 lis, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Bad Boys Merlin 8 lis, 19:00
Trip Point - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 8 lis, 19:00
Omega Assassins - : - Drink Team SogoStars 8 lis, 19:00
6 kolejka 
WB3 Antena - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 15 lis, 19:00
The Shield of Merlin - : - Team Karczma Toruń 15 lis, 19:00
Big Six London - : - (B)Londyn 15 lis, 19:00
Feniks - : - Piracka Tawerna 15 lis, 19:00
Bad Boys Merlin - : - London 15 lis, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Trip Point 15 lis, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Omega Assassins 15 lis, 19:00
7 kolejka 
Piracka Tawerna - : - WB3 Antena 22 lis, 19:00
(B)Londyn - : - The Shield of Merlin 22 lis, 19:00
Trip Point - : - Bad Boys Merlin 22 lis, 19:00
Omega Assassins - : - Ona i Oni Tawerna 22 lis, 19:00
London - : - Burza Nowa Wieś Wielka 22 lis, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Feniks 22 lis, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Big Six London 22 lis, 19:00
8 kolejka 
WB3 Antena - : - Drink Team SogoStars 29 lis, 19:00
The Shield of Merlin - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 29 lis, 19:00
Team Karczma Toruń - : - (B)Londyn 29 lis, 19:00
Big Six London - : - Piracka Tawerna 29 lis, 19:00
Feniks - : - Bad Boys Merlin 29 lis, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - London 29 lis, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Trip Point 29 lis, 19:00
9 kolejka 
WB3 Antena - : - Feniks 6 gru, 19:00
London - : - The Shield of Merlin 6 gru, 19:00
(B)Londyn - : - Ona i Oni Tawerna 6 gru, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Piracka Tawerna 6 gru, 19:00
Trip Point - : - Big Six London 6 gru, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Omega Assassins 6 gru, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Burza Nowa Wieś Wielka 6 gru, 19:00
10 kolejka 
Omega Assassins - : - WB3 Antena 13 gru, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - The Shield of Merlin 13 gru, 19:00
Drink Team SogoStars - : - (B)Londyn 13 gru, 19:00
Piracka Tawerna - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 13 gru, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Team Karczma Toruń 13 gru, 19:00
Big Six London - : - Ona i Oni Tawerna 13 gru, 19:00
Feniks - : - London 13 gru, 19:00
11 kolejka 
Trip Point - : - WB3 Antena 20 gru, 19:00
The Shield of Merlin - : - Omega Assassins 20 gru, 19:00
(B)Londyn - : - Burza Nowa Wieś Wielka 20 gru, 19:00
Piracka Tawerna - : - Drink Team SogoStars 20 gru, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Bad Boys Merlin 20 gru, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Team Karczma Toruń 20 gru, 19:00
London - : - Big Six London 20 gru, 19:00
12 kolejka 
WB3 Antena - : - London 3 sty, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - The Shield of Merlin 3 sty, 19:00
Bad Boys Merlin - : - (B)Londyn 3 sty, 19:00
Feniks - : - Trip Point 3 sty, 19:00
Big Six London - : - Omega Assassins 3 sty, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Burza Nowa Wieś Wielka 3 sty, 19:00
Drink Team SogoStars - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 3 sty, 19:00
13 kolejka 
(B)Londyn - : - WB3 Antena 10 sty, 19:00
Trip Point - : - Piracka Tawerna 10 sty, 19:00
Omega Assassins - : - Bad Boys Merlin 10 sty, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna 10 sty, 19:00
London - : - Drink Team SogoStars 10 sty, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Feniks 10 sty, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Big Six London 10 sty, 19:00
14 kolejka 
The Shield of Merlin - : - Trip Point 17 sty, 19:00
Omega Assassins - : - (B)Londyn 17 sty, 19:00
Piracka Tawerna - : - Burza Nowa Wieś Wielka 17 sty, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Drink Team SogoStars 17 sty, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna 17 sty, 19:00
London - : - Team Karczma Toruń 17 sty, 19:00
Big Six London - : - Feniks 17 sty, 19:00
15 kolejka 
Ona i Oni Tawerna - : - WB3 Antena 24 sty, 19:00
Bad Boys Merlin - : - The Shield of Merlin 24 sty, 19:00
Piracka Tawerna - : - (B)Londyn 24 sty, 19:00
Trip Point - : - London 24 sty, 19:00
Feniks - : - Omega Assassins 24 sty, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Big Six London 24 sty, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Team Karczma Toruń 24 sty, 19:00

Tabela - serii

    Kolejka
1 2
1. London W W
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka W W
3. Drink Team SogoStars W W
4. Trip Point W W
5. Feniks W W
6. Bad Boys Merlin W  
7. Big Six London P W
8. Piracka Tawerna W P
9. Ona i Oni Tawerna P W
10. Omega Assassins P P
11. The Shield of Merlin P P
12. WB3 Antena P P
13. Team Karczma Toruń P P
14. (B)Londyn   P
15. Burza Nowa Wieś Wielka P P

Tabela szczegółowa

  Ogółem U siebie Wyjazdy
      Drużyna M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB
1. up (+4) London 2 4 2-0-0 42:15 +27 1 2 1-0-0 18:14 +4 1 2 1-0-0 24:1 +23
2. down (-1) 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 2 4 2-0-0 39:16 +23 0 0 0-0-0 0:0 0 2 4 2-0-0 39:16 +23
3. up (+4) Drink Team SogoStars 2 4 2-0-0 40:19 +21 1 2 1-0-0 24:4 +20 1 2 1-0-0 16:15 +1
4. down (-2) Trip Point 2 4 2-0-0 34:20 +14 1 2 1-0-0 17:12 +5 1 2 1-0-0 17:8 +9
5. down (-1) Feniks 2 4 2-0-0 34:23 +11 1 2 1-0-0 17:11 +6 1 2 1-0-0 17:12 +5
6. down (-3) Bad Boys Merlin 1 2 1-0-0 18:10 +8 0 0 0-0-0 0:0 0 1 2 1-0-0 18:10 +8
7. up (+1) Big Six London 2 2 1-0-1 32:30 +2 2 2 1-0-1 32:30 +2 0 0 0-0-0 0:0 0
8. down (-2) Piracka Tawerna 2 2 1-0-1 28:30 -2 1 0 0-0-1 11:17 -6 1 2 1-0-0 17:13 +4
9. up (+4) Ona i Oni Tawerna 2 2 1-0-1 25:28 -3 1 0 0-0-1 8:17 -9 1 2 1-0-0 17:11 +6
10. down (-1) Omega Assassins 2 0 0-0-2 26:35 -9 1 0 0-0-1 12:17 -5 1 0 0-0-1 14:18 -4
11. down (-1) The Shield of Merlin 2 0 0-0-2 24:34 -10 1 0 0-0-1 13:17 -4 1 0 0-0-1 11:17 -6
12. stay   WB3 Antena 2 0 0-0-2 24:35 -11 1 0 0-0-1 10:18 -8 1 0 0-0-1 14:17 -3
13. up (+1) Team Karczma Toruń 2 0 0-0-2 16:39 -23 1 0 0-0-1 4:22 -18 1 0 0-0-1 12:17 -5
14. up (+1) (B)Londyn 1 0 0-0-1 1:24 -23 1 0 0-0-1 1:24 -23 0 0 0-0-0 0:0 0
15. down (-4) Burza Nowa Wieś Wielka 2 0 0-0-2 16:41 -25 1 0 0-0-1 12:17 -5 1 0 0-0-1 4:24 -20

Tabela krzyżowa

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1. London X -:- -:- -:- 18:14 -:- -:- -:-
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka -:- X -:- -:- -:- -:- -:- -:-
3. Drink Team SogoStars -:- X -:- -:- -:- -:- -:- 24:4
4. Trip Point -:- -:- X -:- -:- -:- -:- 17:12
5. Feniks -:- -:- X -:- -:- -:- 17:11 -:-
6. Bad Boys Merlin -:- -:- X -:- -:- -:- -:- -:- -:-
7. Big Six London 15:16 -:- X -:- -:- -:- 17:14 -:-
8. Piracka Tawerna -:- -:- X 11:17 -:- -:- -:- -:-
9. Ona i Oni Tawerna -:- 8:17 -:- -:- X -:- -:- -:-
10. Omega Assassins 12:17 -:- -:- -:- -:- X -:- -:-
11. The Shield of Merlin -:- -:- -:- -:- 13:17 -:- X -:-
12. WB3 Antena -:- -:- -:- -:- 10:18 -:- X
13. Team Karczma Toruń 4:22 -:- -:- -:- -:- X -:- -:-
14. (B)Londyn 1:24 -:- -:- -:- -:- -:- X -:-
15. Burza Nowa Wieś Wielka -:- 12:17 -:- -:- -:- -:- -:- X

Terminarz II LIGA 2018/19

1 kolejka
4 października, 19:00
WB3 Antena 10 : 18 Bad Boys Merlin
4 października, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 17 Piracka Tawerna
4 października, 19:00
Ona i Oni Tawerna 8 : 17 Trip Point
4 października, 19:00
London 18 : 14 Omega Assassins
4 października, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka 12 : 17 Feniks
4 października, 19:00
Big Six London 15 : 16 Drink Team SogoStars
4 października, 19:00
Team Karczma Toruń 4 : 22 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
2 kolejka
11 października, 19:00
Big Six London 17 : 14 WB3 Antena
11 października, 19:00
Feniks 17 : 11 The Shield of Merlin
11 października, 19:00
(B)Londyn 1 : 24 London
11 października, 19:00
Piracka Tawerna 11 : 17 Ona i Oni Tawerna
11 października, 19:00
Trip Point 17 : 12 Team Karczma Toruń
11 października, 19:00
Omega Assassins 12 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
11 października, 19:00
Drink Team SogoStars 24 : 4 Burza Nowa Wieś Wielka
3 kolejka
18 października, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - WB3 Antena
18 października, 19:00
The Shield of Merlin - : - Drink Team SogoStars
18 października, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - (B)Londyn
18 października, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Piracka Tawerna
18 października, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Big Six London
18 października, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Feniks
18 października, 19:00
Omega Assassins - : - Trip Point
4 kolejka
25 października, 19:00
WB3 Antena - : - The Shield of Merlin
25 października, 19:00
(B)Londyn - : - Trip Point
25 października, 19:00
Piracka Tawerna - : - Omega Assassins
25 października, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Burza Nowa Wieś Wielka
25 października, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Ona i Oni Tawerna
25 października, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - London
25 października, 19:00
Feniks - : - Team Karczma Toruń
5 kolejka
8 listopada, 19:00
Team Karczma Toruń - : - WB3 Antena
8 listopada, 19:00
The Shield of Merlin - : - Big Six London
8 listopada, 19:00
(B)Londyn - : - Feniks
8 listopada, 19:00
London - : - Piracka Tawerna
8 listopada, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Bad Boys Merlin
8 listopada, 19:00
Trip Point - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
8 listopada, 19:00
Omega Assassins - : - Drink Team SogoStars
6 kolejka
15 listopada, 19:00
WB3 Antena - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
15 listopada, 19:00
The Shield of Merlin - : - Team Karczma Toruń
15 listopada, 19:00
Big Six London - : - (B)Londyn
15 listopada, 19:00
Feniks - : - Piracka Tawerna
15 listopada, 19:00
Bad Boys Merlin - : - London
15 listopada, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Trip Point
15 listopada, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Omega Assassins
7 kolejka
22 listopada, 19:00
Piracka Tawerna - : - WB3 Antena
22 listopada, 19:00
(B)Londyn - : - The Shield of Merlin
22 listopada, 19:00
Trip Point - : - Bad Boys Merlin
22 listopada, 19:00
Omega Assassins - : - Ona i Oni Tawerna
22 listopada, 19:00
London - : - Burza Nowa Wieś Wielka
22 listopada, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Feniks
22 listopada, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Big Six London
8 kolejka
29 listopada, 19:00
WB3 Antena - : - Drink Team SogoStars
29 listopada, 19:00
The Shield of Merlin - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
29 listopada, 19:00
Team Karczma Toruń - : - (B)Londyn
29 listopada, 19:00
Big Six London - : - Piracka Tawerna
29 listopada, 19:00
Feniks - : - Bad Boys Merlin
29 listopada, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - London
29 listopada, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Trip Point
9 kolejka
6 grudnia, 19:00
WB3 Antena - : - Feniks
6 grudnia, 19:00
London - : - The Shield of Merlin
6 grudnia, 19:00
(B)Londyn - : - Ona i Oni Tawerna
6 grudnia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Piracka Tawerna
6 grudnia, 19:00
Trip Point - : - Big Six London
6 grudnia, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Omega Assassins
6 grudnia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Burza Nowa Wieś Wielka
10 kolejka
13 grudnia, 19:00
Omega Assassins - : - WB3 Antena
13 grudnia, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - The Shield of Merlin
13 grudnia, 19:00
Drink Team SogoStars - : - (B)Londyn
13 grudnia, 19:00
Piracka Tawerna - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
13 grudnia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Team Karczma Toruń
13 grudnia, 19:00
Big Six London - : - Ona i Oni Tawerna
13 grudnia, 19:00
Feniks - : - London
11 kolejka
20 grudnia, 19:00
Trip Point - : - WB3 Antena
20 grudnia, 19:00
The Shield of Merlin - : - Omega Assassins
20 grudnia, 19:00
(B)Londyn - : - Burza Nowa Wieś Wielka
20 grudnia, 19:00
Piracka Tawerna - : - Drink Team SogoStars
20 grudnia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Bad Boys Merlin
20 grudnia, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Team Karczma Toruń
20 grudnia, 19:00
London - : - Big Six London
12 kolejka
3 stycznia, 19:00
WB3 Antena - : - London
3 stycznia, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - The Shield of Merlin
3 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - (B)Londyn
3 stycznia, 19:00
Feniks - : - Trip Point
3 stycznia, 19:00
Big Six London - : - Omega Assassins
3 stycznia, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Burza Nowa Wieś Wielka
3 stycznia, 19:00
Drink Team SogoStars - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
13 kolejka
10 stycznia, 19:00
(B)Londyn - : - WB3 Antena
10 stycznia, 19:00
Trip Point - : - Piracka Tawerna
10 stycznia, 19:00
Omega Assassins - : - Bad Boys Merlin
10 stycznia, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna
10 stycznia, 19:00
London - : - Drink Team SogoStars
10 stycznia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Feniks
10 stycznia, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Big Six London
14 kolejka
17 stycznia, 19:00
The Shield of Merlin - : - Trip Point
17 stycznia, 19:00
Omega Assassins - : - (B)Londyn
17 stycznia, 19:00
Piracka Tawerna - : - Burza Nowa Wieś Wielka
17 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Drink Team SogoStars
17 stycznia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna
17 stycznia, 19:00
London - : - Team Karczma Toruń
17 stycznia, 19:00
Big Six London - : - Feniks
15 kolejka
24 stycznia, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - WB3 Antena
24 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - The Shield of Merlin
24 stycznia, 19:00
Piracka Tawerna - : - (B)Londyn
24 stycznia, 19:00
Trip Point - : - London
24 stycznia, 19:00
Feniks - : - Omega Assassins
24 stycznia, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Big Six London
24 stycznia, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Team Karczma Toruń

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 4,262,327 unikalne wizyty