Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 9 18
2. Point 9 16
3. Przepompownia 9 14
4. Bad Company Sogo Stars 9 12
5. Kaper Bullies 9 10
6. Taverna Nakło 9 6
7. Legion X 9 6
8. Merlin 9 4
9. 9Darters 9 2
10. Bad Bulldogs 9 2
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 9 15
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 9 14
3. Przepompownia Toruń 9 13
4. Parnasik Dart Mafia 9 13
5. Dart Hunters Song Lipniki 9 11
6. Omega EPA 9 8
7. Sogo Titans 9 8
8. Kaper 9 5
9. Dart Song Lipniki 9 2
10. Klub Osowa 9 1
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 9 18
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16
3. Big Six London 9 12
4. Omega Assassins 9 12
5. Feniks 9 12
6. London 8 10
7. Trip Point 8 10
8. Team Karczma Toruń 9 10
9. WB3 Antena 9 10
10. Drink Team SogoStars 8 8
11. Ona i Oni Tawerna 9 6
12. Piracka Tawerna 9 6
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6 4
14. The Shield of Merlin 9 2
15. (B)Londyn 9 0
16. Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1
II LIGA 2018/19

Tabela II LIGA 2018/19

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Legi Bilans
1. Bad Boys Merlin 9 18 9-0-0 182:68 +114
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16 8-0-1 165:82 +83
3. Big Six London 9 12 6-0-3 145:118 +27
4. Omega Assassins 9 12 6-0-3 141:127 +14
5. Feniks 9 12 6-0-3 129:128 +1
6. London 8 10 5-0-3 135:102 +33
7. Trip Point 8 10 5-0-3 131:98 +33
8. Team Karczma Toruń 9 10 5-0-4 140:123 +17
9. WB3 Antena 9 10 5-0-4 134:132 +2
10. Drink Team SogoStars 8 8 4-0-4 123:105 +18
11. Ona i Oni Tawerna 9 6 3-0-6 116:138 -22
12. Piracka Tawerna 9 6 3-0-6 105:155 -50
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6 4 2-0-4 75:95 -20
14. The Shield of Merlin 9 2 1-0-8 113:145 -32
15. (B)Londyn 9 0 0-0-9 66:184 -118
16. Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1 0-0-7 49:149 -100

Terminarz

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
WB3 Antena 10 : 18 Bad Boys Merlin 4 paź, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 17 Piracka Tawerna 4 paź, 19:00
Ona i Oni Tawerna 8 : 17 Trip Point 4 paź, 19:00
London 18 : 14 Omega Assassins 4 paź, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka 12 : 17 Feniks 4 paź, 19:00
Big Six London 15 : 16 Drink Team SogoStars 4 paź, 19:00
Team Karczma Toruń 4 : 22 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 4 paź, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub 21 : 8 (B)Londyn 4 paź, 19:00
2 kolejka 
Big Six London 17 : 14 WB3 Antena 11 paź, 19:00
Feniks 17 : 11 The Shield of Merlin 11 paź, 19:00
(B)Londyn 1 : 24 London 11 paź, 19:00
Piracka Tawerna 11 : 17 Ona i Oni Tawerna 11 paź, 19:00
Trip Point 17 : 12 Team Karczma Toruń 11 paź, 19:00
Omega Assassins 12 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 11 paź, 19:00
Drink Team SogoStars 24 : 4 Burza Nowa Wieś Wielka 11 paź, 19:00
Bad Boys Merlin 17 : 8 Wisła Fordon Chillout Pub 11 paź, 19:00
3 kolejka 
Burza Nowa Wieś Wielka 8 : 19 WB3 Antena 18 paź, 19:00
The Shield of Merlin 9 : 17 Drink Team SogoStars 18 paź, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 24 : 2 (B)Londyn 18 paź, 19:00
Team Karczma Toruń 18 : 10 Piracka Tawerna 18 paź, 19:00
Bad Boys Merlin 21 : 5 Big Six London 18 paź, 19:00
Ona i Oni Tawerna 10 : 15 Feniks 18 paź, 19:00
Omega Assassins 15 : 13 Trip Point 18 paź, 19:00
London - : - Wisła Fordon Chillout Pub 18 paź, 19:00
4 kolejka 
WB3 Antena 17 : 16 The Shield of Merlin 25 paź, 19:00
(B)Londyn 8 : 20 Trip Point 25 paź, 19:00
Piracka Tawerna 11 : 17 Omega Assassins 25 paź, 19:00
Bad Boys Merlin 22 : 8 Burza Nowa Wieś Wielka 25 paź, 19:00
Drink Team SogoStars 17 : 12 Ona i Oni Tawerna 25 paź, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 18 : 9 London 25 paź, 19:00
Feniks 16 : 15 Team Karczma Toruń 25 paź, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub 6 : 20 Big Six London 25 paź, 19:00
5 kolejka 
Team Karczma Toruń 21 : 9 WB3 Antena 8 lis, 19:00
The Shield of Merlin 10 : 17 Big Six London 8 lis, 19:00
(B)Londyn 9 : 18 Feniks 8 lis, 19:00
London 15 : 16 Piracka Tawerna 8 lis, 19:00
Ona i Oni Tawerna 9 : 20 Bad Boys Merlin 8 lis, 19:00
Trip Point 17 : 10 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 8 lis, 19:00
Omega Assassins 15 : 14 Drink Team SogoStars 8 lis, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Wisła Fordon Chillout Pub 8 lis, 19:00
6 kolejka 
WB3 Antena 13 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 15 lis, 19:00
The Shield of Merlin 11 : 16 Team Karczma Toruń 15 lis, 19:00
Big Six London 23 : 6 (B)Londyn 15 lis, 19:00
Feniks 14 : 17 Piracka Tawerna 15 lis, 19:00
Bad Boys Merlin 19 : 11 London 15 lis, 19:00
Drink Team SogoStars 8 : 21 Trip Point 15 lis, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka 8 : 21 Omega Assassins 15 lis, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub 11 : 19 Ona i Oni Tawerna 15 lis, 19:00
7 kolejka 
Piracka Tawerna 9 : 21 WB3 Antena 22 lis, 19:00
(B)Londyn 12 : 17 The Shield of Merlin 22 lis, 19:00
Trip Point 10 : 20 Bad Boys Merlin 22 lis, 19:00
London 22 : 9 Burza Nowa Wieś Wielka 22 lis, 19:00
Drink Team SogoStars 14 : 15 Feniks 22 lis, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 18 : 13 Big Six London 22 lis, 19:00
Team Karczma Toruń 14 : 16 Wisła Fordon Chillout Pub 22 lis, 19:00
Omega Assassins 16 : 15 Ona i Oni Tawerna 26 lis, 19:00
8 kolejka 
Wisła Fordon Chillout Pub 13 : 17 Omega Assassins 29 lis, 19:00
WB3 Antena 14 : 13 Drink Team SogoStars 29 lis, 19:00
The Shield of Merlin 12 : 15 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 29 lis, 19:00
Team Karczma Toruń 22 : 8 (B)Londyn 29 lis, 19:00
Big Six London 18 : 11 Piracka Tawerna 29 lis, 19:00
Feniks 4 : 23 Bad Boys Merlin 29 lis, 19:00
Ona i Oni Tawerna 11 : 19 London 29 lis, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Trip Point 29 lis, 19:00
9 kolejka 
WB3 Antena 17 : 13 Feniks 6 gru, 19:00
London 17 : 14 The Shield of Merlin 6 gru, 19:00
(B)Londyn 12 : 15 Ona i Oni Tawerna 6 gru, 19:00
Bad Boys Merlin 22 : 3 Piracka Tawerna 6 gru, 19:00
Trip Point 16 : 17 Big Six London 6 gru, 19:00
Team Karczma Toruń 18 : 14 Omega Assassins 6 gru, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 24 : 0 Burza Nowa Wieś Wielka 6 gru, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Wisła Fordon Chillout Pub 6 gru, 19:00
10 kolejka 
Omega Assassins - : - WB3 Antena 13 gru, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - The Shield of Merlin 13 gru, 19:00
Drink Team SogoStars - : - (B)Londyn 13 gru, 19:00
Piracka Tawerna - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 13 gru, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Team Karczma Toruń 13 gru, 19:00
Big Six London - : - Ona i Oni Tawerna 13 gru, 19:00
Feniks - : - London 13 gru, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub - : - Trip Point 13 gru, 19:00
11 kolejka 
Trip Point - : - WB3 Antena 20 gru, 19:00
The Shield of Merlin - : - Omega Assassins 20 gru, 19:00
(B)Londyn - : - Burza Nowa Wieś Wielka 20 gru, 19:00
Piracka Tawerna - : - Drink Team SogoStars 20 gru, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Bad Boys Merlin 20 gru, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Team Karczma Toruń 20 gru, 19:00
London - : - Big Six London 20 gru, 19:00
Feniks - : - Wisła Fordon Chillout Pub 20 gru, 19:00
12 kolejka 
WB3 Antena - : - London 3 sty, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - The Shield of Merlin 3 sty, 19:00
Bad Boys Merlin - : - (B)Londyn 3 sty, 19:00
Feniks - : - Trip Point 3 sty, 19:00
Big Six London - : - Omega Assassins 3 sty, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Burza Nowa Wieś Wielka 3 sty, 19:00
Drink Team SogoStars - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 3 sty, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub - : - Piracka Tawerna 3 sty, 19:00
13 kolejka 
(B)Londyn - : - WB3 Antena 10 sty, 19:00
Trip Point - : - Piracka Tawerna 10 sty, 19:00
Omega Assassins - : - Bad Boys Merlin 10 sty, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna 10 sty, 19:00
London - : - Drink Team SogoStars 10 sty, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Feniks 10 sty, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Big Six London 10 sty, 19:00
The Shield of Merlin - : - Wisła Fordon Chillout Pub 10 sty, 19:00
14 kolejka 
The Shield of Merlin - : - Trip Point 17 sty, 19:00
Omega Assassins - : - (B)Londyn 17 sty, 19:00
Piracka Tawerna - : - Burza Nowa Wieś Wielka 17 sty, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Drink Team SogoStars 17 sty, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna 17 sty, 19:00
London - : - Team Karczma Toruń 17 sty, 19:00
Big Six London - : - Feniks 17 sty, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub - : - WB3 Antena 17 sty, 19:00
15 kolejka 
Ona i Oni Tawerna - : - WB3 Antena 24 sty, 19:00
Bad Boys Merlin - : - The Shield of Merlin 24 sty, 19:00
Piracka Tawerna - : - (B)Londyn 24 sty, 19:00
Trip Point - : - London 24 sty, 19:00
Feniks - : - Omega Assassins 24 sty, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Big Six London 24 sty, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Team Karczma Toruń 24 sty, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Wisła Fordon Chillout Pub 24 sty, 19:00

Tabela - serii

    Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Bad Boys Merlin W W W W W W W W W
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka W W W W P W W W W
3. Big Six London P W P W W W P W W
4. Omega Assassins P P W W W W W W P
5. Feniks W W W W W P W P P
6. London W W   P P P W W W
7. Trip Point W W P W W W P   P
8. Team Karczma Toruń P P W P W W P W W
9. WB3 Antena P P W W P P W W W
10. Drink Team SogoStars W W W W P P P P  
11. Ona i Oni Tawerna P W P P P W P P W
12. Piracka Tawerna W P P P W W P P P
13. Wisła Fordon Chillout Pub W P   P   P W P  
14. The Shield of Merlin P P P P P P W P P
15. (B)Londyn P P P P P P P P P
16. Burza Nowa Wieś Wielka P P P P   P P   P

Tabela szczegółowa

  Ogółem U siebie Wyjazdy
      Drużyna M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB
1. stay   Bad Boys Merlin 9 18 9-0-0 182:68 +114 5 10 5-0-0 101:35 +66 4 8 4-0-0 81:33 +48
2. stay   7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16 8-0-1 165:82 +83 4 8 4-0-0 84:24 +60 5 8 4-0-1 81:58 +23
3. up (+3) Big Six London 9 12 6-0-3 145:118 +27 4 6 3-0-1 73:47 +26 5 6 3-0-2 72:71 +1
4. down (-1) Omega Assassins 9 12 6-0-3 141:127 +14 4 6 3-0-1 58:59 -1 5 6 3-0-2 83:68 +15
5. down (-1) Feniks 9 12 6-0-3 129:128 +1 4 4 2-0-2 51:66 -15 5 8 4-0-1 78:62 +16
6. up (+1) London 8 10 5-0-3 135:102 +33 4 6 3-0-1 72:53 +19 4 4 2-0-2 63:49 +14
7. down (-2) Trip Point 8 10 5-0-3 131:98 +33 4 4 2-0-2 60:59 +1 4 6 3-0-1 71:39 +32
8. up (+1) Team Karczma Toruń 9 10 5-0-4 140:123 +17 6 8 4-0-2 97:79 +18 3 2 1-0-2 43:44 -1
9. up (+1) WB3 Antena 9 10 5-0-4 134:132 +2 5 6 3-0-2 71:77 -6 4 4 2-0-2 63:55 +8
10. down (-2) Drink Team SogoStars 8 8 4-0-4 123:105 +18 4 4 2-0-2 63:52 +11 4 4 2-0-2 60:53 +7
11. up (+2) Ona i Oni Tawerna 9 6 3-0-6 116:138 -22 4 0 0-0-4 38:71 -33 5 6 3-0-2 78:67 +11
12. down (-1) Piracka Tawerna 9 6 3-0-6 105:155 -50 3 0 0-0-3 31:55 -24 6 6 3-0-3 74:100 -26
13. down (-1) Wisła Fordon Chillout Pub 6 4 2-0-4 75:95 -20 4 2 1-0-3 51:64 -13 2 2 1-0-1 24:31 -7
14. stay   The Shield of Merlin 9 2 1-0-8 113:145 -32 5 0 0-0-5 55:82 -27 4 2 1-0-3 58:63 -5
15. stay   (B)Londyn 9 0 0-0-9 66:184 -118 5 0 0-0-5 42:94 -52 4 0 0-0-4 24:90 -66
16. stay   Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1 0-0-7 49:149 -100 3 0 0-0-3 28:57 -29 4 0 0-0-4 21:92 -71

Tabela krzyżowa

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Bad Boys Merlin X 21:5 19:11 -:- -:- 22:3 17:8 -:- -:- 22:8
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka -:- X 18:13 -:- 18:9 -:- -:- 24:2 24:0
3. Big Six London X -:- -:- 17:14 15:16 -:- 18:11 23:6
4. Omega Assassins -:- 12:17 X 15:13 -:- 15:14 16:15 -:-
5. Feniks 4:23 -:- X -:- -:- 16:15 14:17 -:- 17:11
6. London -:- 18:14 X -:- -:- 15:16 -:- 17:14 22:9
7. Trip Point 10:20 17:10 16:17 -:- X 17:12 -:- -:-
8. Team Karczma Toruń 4:22 -:- 18:14 X 21:9 18:10 14:16 22:8 -:-
9. WB3 Antena 10:18 13:17 17:13 -:- X 14:13 17:16
10. Drink Team SogoStars -:- 14:15 8:21 -:- X 17:12 -:- -:- 24:4
11. Ona i Oni Tawerna 9:20 10:15 11:19 8:17 -:- -:- X -:-
12. Piracka Tawerna -:- 11:17 9:21 -:- 11:17 X -:- -:-
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6:20 13:17 -:- -:- 11:19 -:- X 21:8
14. The Shield of Merlin 12:15 10:17 -:- -:- 11:16 9:17 13:17 -:- X
15. (B)Londyn 9:18 1:24 8:20 -:- 12:15 12:17 X -:-
16. Burza Nowa Wieś Wielka -:- 8:21 12:17 -:- 8:19 -:- -:- -:- X

Terminarz II LIGA 2018/19

1 kolejka
4 października, 19:00
WB3 Antena 10 : 18 Bad Boys Merlin
4 października, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 17 Piracka Tawerna
4 października, 19:00
Ona i Oni Tawerna 8 : 17 Trip Point
4 października, 19:00
London 18 : 14 Omega Assassins
4 października, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka 12 : 17 Feniks
4 października, 19:00
Big Six London 15 : 16 Drink Team SogoStars
4 października, 19:00
Team Karczma Toruń 4 : 22 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
4 października, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub 21 : 8 (B)Londyn
2 kolejka
11 października, 19:00
Big Six London 17 : 14 WB3 Antena
11 października, 19:00
Feniks 17 : 11 The Shield of Merlin
11 października, 19:00
(B)Londyn 1 : 24 London
11 października, 19:00
Piracka Tawerna 11 : 17 Ona i Oni Tawerna
11 października, 19:00
Trip Point 17 : 12 Team Karczma Toruń
11 października, 19:00
Omega Assassins 12 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
11 października, 19:00
Drink Team SogoStars 24 : 4 Burza Nowa Wieś Wielka
11 października, 19:00
Bad Boys Merlin 17 : 8 Wisła Fordon Chillout Pub
3 kolejka
18 października, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka 8 : 19 WB3 Antena
18 października, 19:00
The Shield of Merlin 9 : 17 Drink Team SogoStars
18 października, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 24 : 2 (B)Londyn
18 października, 19:00
Team Karczma Toruń 18 : 10 Piracka Tawerna
18 października, 19:00
Bad Boys Merlin 21 : 5 Big Six London
18 października, 19:00
Ona i Oni Tawerna 10 : 15 Feniks
18 października, 19:00
Omega Assassins 15 : 13 Trip Point
18 października, 19:00
London - : - Wisła Fordon Chillout Pub
4 kolejka
25 października, 19:00
WB3 Antena 17 : 16 The Shield of Merlin
25 października, 19:00
(B)Londyn 8 : 20 Trip Point
25 października, 19:00
Piracka Tawerna 11 : 17 Omega Assassins
25 października, 19:00
Bad Boys Merlin 22 : 8 Burza Nowa Wieś Wielka
25 października, 19:00
Drink Team SogoStars 17 : 12 Ona i Oni Tawerna
25 października, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 18 : 9 London
25 października, 19:00
Feniks 16 : 15 Team Karczma Toruń
25 października, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub 6 : 20 Big Six London
5 kolejka
8 listopada, 19:00
Team Karczma Toruń 21 : 9 WB3 Antena
8 listopada, 19:00
The Shield of Merlin 10 : 17 Big Six London
8 listopada, 19:00
(B)Londyn 9 : 18 Feniks
8 listopada, 19:00
London 15 : 16 Piracka Tawerna
8 listopada, 19:00
Ona i Oni Tawerna 9 : 20 Bad Boys Merlin
8 listopada, 19:00
Trip Point 17 : 10 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
8 listopada, 19:00
Omega Assassins 15 : 14 Drink Team SogoStars
8 listopada, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Wisła Fordon Chillout Pub
6 kolejka
15 listopada, 19:00
WB3 Antena 13 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
15 listopada, 19:00
The Shield of Merlin 11 : 16 Team Karczma Toruń
15 listopada, 19:00
Big Six London 23 : 6 (B)Londyn
15 listopada, 19:00
Feniks 14 : 17 Piracka Tawerna
15 listopada, 19:00
Bad Boys Merlin 19 : 11 London
15 listopada, 19:00
Drink Team SogoStars 8 : 21 Trip Point
15 listopada, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka 8 : 21 Omega Assassins
15 listopada, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub 11 : 19 Ona i Oni Tawerna
7 kolejka
22 listopada, 19:00
Piracka Tawerna 9 : 21 WB3 Antena
22 listopada, 19:00
(B)Londyn 12 : 17 The Shield of Merlin
22 listopada, 19:00
Trip Point 10 : 20 Bad Boys Merlin
22 listopada, 19:00
London 22 : 9 Burza Nowa Wieś Wielka
22 listopada, 19:00
Drink Team SogoStars 14 : 15 Feniks
22 listopada, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 18 : 13 Big Six London
22 listopada, 19:00
Team Karczma Toruń 14 : 16 Wisła Fordon Chillout Pub
26 listopada, 19:00
Omega Assassins 16 : 15 Ona i Oni Tawerna
8 kolejka
29 listopada, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub 13 : 17 Omega Assassins
29 listopada, 19:00
WB3 Antena 14 : 13 Drink Team SogoStars
29 listopada, 19:00
The Shield of Merlin 12 : 15 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
29 listopada, 19:00
Team Karczma Toruń 22 : 8 (B)Londyn
29 listopada, 19:00
Big Six London 18 : 11 Piracka Tawerna
29 listopada, 19:00
Feniks 4 : 23 Bad Boys Merlin
29 listopada, 19:00
Ona i Oni Tawerna 11 : 19 London
29 listopada, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Trip Point
9 kolejka
6 grudnia, 19:00
WB3 Antena 17 : 13 Feniks
6 grudnia, 19:00
London 17 : 14 The Shield of Merlin
6 grudnia, 19:00
(B)Londyn 12 : 15 Ona i Oni Tawerna
6 grudnia, 19:00
Bad Boys Merlin 22 : 3 Piracka Tawerna
6 grudnia, 19:00
Trip Point 16 : 17 Big Six London
6 grudnia, 19:00
Team Karczma Toruń 18 : 14 Omega Assassins
6 grudnia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 24 : 0 Burza Nowa Wieś Wielka
6 grudnia, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Wisła Fordon Chillout Pub
10 kolejka
13 grudnia, 19:00
Omega Assassins - : - WB3 Antena
13 grudnia, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - The Shield of Merlin
13 grudnia, 19:00
Drink Team SogoStars - : - (B)Londyn
13 grudnia, 19:00
Piracka Tawerna - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
13 grudnia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Team Karczma Toruń
13 grudnia, 19:00
Big Six London - : - Ona i Oni Tawerna
13 grudnia, 19:00
Feniks - : - London
13 grudnia, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub - : - Trip Point
11 kolejka
20 grudnia, 19:00
Trip Point - : - WB3 Antena
20 grudnia, 19:00
The Shield of Merlin - : - Omega Assassins
20 grudnia, 19:00
(B)Londyn - : - Burza Nowa Wieś Wielka
20 grudnia, 19:00
Piracka Tawerna - : - Drink Team SogoStars
20 grudnia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Bad Boys Merlin
20 grudnia, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - Team Karczma Toruń
20 grudnia, 19:00
London - : - Big Six London
20 grudnia, 19:00
Feniks - : - Wisła Fordon Chillout Pub
12 kolejka
3 stycznia, 19:00
WB3 Antena - : - London
3 stycznia, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - The Shield of Merlin
3 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - (B)Londyn
3 stycznia, 19:00
Feniks - : - Trip Point
3 stycznia, 19:00
Big Six London - : - Omega Assassins
3 stycznia, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Burza Nowa Wieś Wielka
3 stycznia, 19:00
Drink Team SogoStars - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
3 stycznia, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub - : - Piracka Tawerna
13 kolejka
10 stycznia, 19:00
(B)Londyn - : - WB3 Antena
10 stycznia, 19:00
Trip Point - : - Piracka Tawerna
10 stycznia, 19:00
Omega Assassins - : - Bad Boys Merlin
10 stycznia, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna
10 stycznia, 19:00
London - : - Drink Team SogoStars
10 stycznia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Feniks
10 stycznia, 19:00
Team Karczma Toruń - : - Big Six London
10 stycznia, 19:00
The Shield of Merlin - : - Wisła Fordon Chillout Pub
14 kolejka
17 stycznia, 19:00
The Shield of Merlin - : - Trip Point
17 stycznia, 19:00
Omega Assassins - : - (B)Londyn
17 stycznia, 19:00
Piracka Tawerna - : - Burza Nowa Wieś Wielka
17 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - Drink Team SogoStars
17 stycznia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Ona i Oni Tawerna
17 stycznia, 19:00
London - : - Team Karczma Toruń
17 stycznia, 19:00
Big Six London - : - Feniks
17 stycznia, 19:00
Wisła Fordon Chillout Pub - : - WB3 Antena
15 kolejka
24 stycznia, 19:00
Ona i Oni Tawerna - : - WB3 Antena
24 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin - : - The Shield of Merlin
24 stycznia, 19:00
Piracka Tawerna - : - (B)Londyn
24 stycznia, 19:00
Trip Point - : - London
24 stycznia, 19:00
Feniks - : - Omega Assassins
24 stycznia, 19:00
Burza Nowa Wieś Wielka - : - Big Six London
24 stycznia, 19:00
Drink Team SogoStars - : - Team Karczma Toruń
24 stycznia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Wisła Fordon Chillout Pub

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 4,317,891 unikalne wizyty