Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Point 16 30
2. Adamex JKG Team 16 28
3. Przepompownia 16 26
4. Bad Company Sogo Stars 16 20
5. Kaper Bullies 16 18
6. Taverna Nakło 16 11
7. Merlin 16 8
8. Bad Bulldogs 16 7
9. 9Darters 16 6
10. Legion X 16 6
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 16 23
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 16 23
3. Dart Hunters Song Lipniki 16 23
4. Przepompownia Toruń 16 22
5. Parnasik Dart Mafia 16 15
6. Sogo Titans 16 15
7. Omega EPA 16 14
8. Kaper 16 11
9. Dart Song Lipniki 16 8
10. Klub Osowa 16 6
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 17 34
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 16 28
3. Trip Point 17 22
4. Big Six London 16 22
5. London 17 20
6. Omega Assassins 16 18
7. Feniks 17 18
8. Drink Team SogoStars 16 16
9. Ona i Oni Tawerna 16 16
10. WB3 Antena 16 16
11. The Shield of Merlin 17 14
12. Wisła Fordon Chillout Pub 17 13
13. Team Karczma Toruń 17 12
14. Piracka Tawerna 16 6
15. Burza Nowa Wieś Wielka 16 6
16. (B)Londyn 17 2
EKSTRAKLASA 2018/19

Tabela Ekstraklasa 2018/19

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Legi Bilans
1. Point 16 30 15-0-1 310:140 +170
2. Adamex JKG Team 16 28 14-0-2 314:141 +173
3. Przepompownia 16 26 13-0-3 312:144 +168
4. Bad Company Sogo Stars 16 20 10-0-6 239:210 +29
5. Kaper Bullies 16 18 9-0-7 245:224 +21
6. Taverna Nakło 16 11 5-1-10 191:267 -76
7. Merlin 16 8 4-0-12 153:301 -148
8. Bad Bulldogs 16 7 3-1-12 185:287 -102
9. 9Darters 16 6 3-0-13 183:281 -98
10. Legion X 16 6 3-0-13 157:294 -137

Terminarz

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Point 19 : 9 Legion X 4 paź, 19:00
Bad Bulldogs 9 : 18 Taverna Nakło 4 paź, 19:00
Bad Company Sogo Stars 21 : 8 9Darters 4 paź, 19:00
Adamex JKG Team 18 : 13 Kaper Bullies 4 paź, 19:00
Przepompownia 21 : 6 Merlin 4 paź, 19:00
2 kolejka 
Taverna Nakło 9 : 19 Point 11 paź, 19:00
9Darters 16 : 17 Bad Bulldogs 11 paź, 19:00
Kaper Bullies 11 : 18 Bad Company Sogo Stars 11 paź, 19:00
Merlin 5 : 23 Adamex JKG Team 11 paź, 19:00
Legion X 5 : 20 Przepompownia 11 paź, 19:00
3 kolejka 
Point 18 : 11 Kaper Bullies 18 paź, 19:00
Bad Bulldogs 13 : 20 Merlin 18 paź, 19:00
Bad Company Sogo Stars 13 : 17 Przepompownia 18 paź, 19:00
Adamex JKG Team 22 : 5 Legion X 18 paź, 19:00
Taverna Nakło 15 : 13 9Darters 18 paź, 19:00
4 kolejka 
9Darters 7 : 19 Point 25 paź, 19:00
Kaper Bullies 18 : 15 Bad Bulldogs 25 paź, 19:00
Merlin 5 : 20 Bad Company Sogo Stars 25 paź, 19:00
Przepompownia 13 : 17 Adamex JKG Team 25 paź, 19:00
Legion X 11 : 18 Taverna Nakło 25 paź, 19:00
5 kolejka 
Point 17 : 13 Przepompownia 8 lis, 19:00
Bad Bulldogs 4 : 23 Adamex JKG Team 8 lis, 19:00
Bad Company Sogo Stars 18 : 10 Legion X 8 lis, 19:00
Taverna Nakło 14 : 15 Merlin 8 lis, 19:00
Kaper Bullies 20 : 8 9Darters 8 lis, 19:00
6 kolejka 
Adamex JKG Team 17 : 13 Point 15 lis, 19:00
Bad Company Sogo Stars 17 : 9 Bad Bulldogs 15 lis, 19:00
Przepompownia 24 : 6 Taverna Nakło 15 lis, 19:00
9Darters 17 : 10 Merlin 15 lis, 19:00
Legion X 9 : 18 Kaper Bullies 15 lis, 19:00
7 kolejka 
Point 19 : 7 Bad Company Sogo Stars 22 lis, 19:00
Bad Bulldogs 13 : 18 Legion X 22 lis, 19:00
Taverna Nakło 5 : 24 Adamex JKG Team 22 lis, 19:00
9Darters 8 : 21 Przepompownia 22 lis, 19:00
Merlin 5 : 23 Kaper Bullies 22 lis, 19:00
8 kolejka 
Merlin 6 : 22 Point 29 lis, 19:00
Przepompownia 24 : 5 Bad Bulldogs 29 lis, 19:00
Adamex JKG Team 20 : 7 Bad Company Sogo Stars 29 lis, 19:00
Kaper Bullies 16 : 12 Taverna Nakło 29 lis, 19:00
Legion X 15 : 13 9Darters 29 lis, 19:00
9 kolejka 
Bad Bulldogs 8 : 20 Point 6 gru, 19:00
Bad Company Sogo Stars 20 : 6 Taverna Nakło 6 gru, 19:00
9Darters 9 : 19 Adamex JKG Team 6 gru, 19:00
Przepompownia 18 : 12 Kaper Bullies 6 gru, 19:00
Legion X 17 : 12 Merlin 6 gru, 19:00
10 kolejka 
Legion X 5 : 21 Point 3 sty, 19:00
Taverna Nakło 14 : 14 Bad Bulldogs 3 sty, 19:00
9Darters 8 : 21 Bad Company Sogo Stars 3 sty, 19:00
Kaper Bullies 10 : 19 Adamex JKG Team 3 sty, 19:00
Merlin 5 : 22 Przepompownia 3 sty, 19:00
11 kolejka 
Point 23 : 6 Taverna Nakło 10 sty, 19:00
Bad Bulldogs 13 : 19 9Darters 10 sty, 19:00
Bad Company Sogo Stars 10 : 16 Kaper Bullies 10 sty, 19:00
Adamex JKG Team 24 : 2 Merlin 10 sty, 19:00
Przepompownia 24 : 4 Legion X 10 sty, 19:00
12 kolejka 
Kaper Bullies 11 : 21 Point 17 sty, 19:00
Merlin 12 : 15 Bad Bulldogs 17 sty, 19:00
Przepompownia 24 : 6 Bad Company Sogo Stars 17 sty, 19:00
Legion X 4 : 24 Adamex JKG Team 17 sty, 19:00
9Darters 11 : 18 Taverna Nakło 17 sty, 19:00
13 kolejka 
Point 18 : 12 9Darters 24 sty, 19:00
Bad Company Sogo Stars 24 : 4 Merlin 24 sty, 19:00
Adamex JKG Team 15 : 16 Przepompownia 24 sty, 19:00
Taverna Nakło 22 : 8 Legion X 24 sty, 19:00
Bad Bulldogs 13 : 17 Kaper Bullies 29 sty, 20:00
14 kolejka 
Przepompownia 7 : 20 Point 31 sty, 19:00
Adamex JKG Team 21 : 7 Bad Bulldogs 31 sty, 19:00
Legion X 15 : 17 Bad Company Sogo Stars 31 sty, 19:00
Merlin 17 : 15 Taverna Nakło 31 sty, 19:00
9Darters 19 : 13 Kaper Bullies 31 sty, 19:00
15 kolejka 
Point 17 : 9 Adamex JKG Team 7 lut, 19:00
Bad Bulldogs 14 : 17 Bad Company Sogo Stars 7 lut, 19:00
Taverna Nakło 2 : 24 Przepompownia 7 lut, 19:00
Merlin 17 : 12 9Darters 7 lut, 19:00
Kaper Bullies 17 : 9 Legion X 7 lut, 19:00
16 kolejka 
Bad Company Sogo Stars 3 : 24 Point 14 lut, 19:00
Legion X 13 : 16 Bad Bulldogs 14 lut, 19:00
Adamex JKG Team 19 : 11 Taverna Nakło 14 lut, 19:00
Przepompownia 24 : 3 9Darters 14 lut, 19:00
Kaper Bullies 19 : 12 Merlin 14 lut, 19:00
17 kolejka 
Point - : - Merlin 21 lut, 19:00
Bad Bulldogs - : - Przepompownia 21 lut, 19:00
Bad Company Sogo Stars - : - Adamex JKG Team 21 lut, 19:00
Taverna Nakło - : - Kaper Bullies 21 lut, 19:00
9Darters - : - Legion X 21 lut, 19:00
18 kolejka 
Point - : - Bad Bulldogs 28 lut, 19:00
Taverna Nakło - : - Bad Company Sogo Stars 28 lut, 19:00
Adamex JKG Team - : - 9Darters 28 lut, 19:00
Kaper Bullies - : - Przepompownia 28 lut, 19:00
Merlin - : - Legion X 28 lut, 19:00

Tabela - serii

    Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Point W W W W W P W W W W W W W W W W
2. Adamex JKG Team W W W W W W W W W W W W P W P W
3. Przepompownia W W W P P W W W W W W W W P W W
4. Bad Company Sogo Stars W W P W W W P P W W P P W W W P
5. Kaper Bullies P P P W W W W W P P W P W P W W
6. Taverna Nakło W P W W P P P P P R P W W P P P
7. Merlin P P W P W P P P P P P P P W W P
8. Bad Bulldogs P W P P P P P P P R P W P P P W
9. 9Darters P P P P P W P P P P W P P W P P
10. Legion X P P P P P P W W W P P P P P P P

Tabela szczegółowa

  Ogółem U siebie Wyjazdy
      Drużyna M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB
1. stay   Point 16 30 15-0-1 310:140 +170 7 14 7-0-0 131:67 +64 9 16 8-0-1 179:73 +106
2. stay   Adamex JKG Team 16 28 14-0-2 314:141 +173 8 14 7-0-1 156:74 +82 8 14 7-0-1 158:67 +91
3. stay   Przepompownia 16 26 13-0-3 312:144 +168 9 14 7-0-2 179:79 +100 7 12 6-0-1 133:65 +68
4. stay   Bad Company Sogo Stars 16 20 10-0-6 239:210 +29 8 10 5-0-3 126:94 +32 8 10 5-0-3 113:116 -3
5. stay   Kaper Bullies 16 18 9-0-7 245:224 +21 8 10 5-0-3 122:114 +8 8 8 4-0-4 123:110 +13
6. stay   Taverna Nakło 16 11 5-1-10 191:267 -76 7 5 2-1-4 81:117 -36 9 6 3-0-6 110:150 -40
7. stay   Merlin 16 8 4-0-12 153:301 -148 8 4 2-0-6 72:152 -80 8 4 2-0-6 81:149 -68
8. up (+2) Bad Bulldogs 16 7 3-1-12 185:287 -102 8 0 0-0-8 87:152 -65 8 7 3-1-4 98:135 -37
9. down (-1) 9Darters 16 6 3-0-13 183:281 -98 8 4 2-0-6 95:138 -43 8 2 1-0-7 88:143 -55
10. down (-1) Legion X 16 6 3-0-13 157:294 -137 9 4 2-0-7 94:159 -65 7 2 1-0-6 63:135 -72

Tabela krzyżowa

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Point X 17:9 17:13 19:7 18:11 23:6 -:- -:- 18:12 19:9
2. Adamex JKG Team 17:13 X 15:16 20:7 18:13 19:11 24:2 21:7 -:- 22:5
3. Przepompownia 7:20 13:17 X 24:6 18:12 24:6 21:6 24:5 24:3 24:4
4. Bad Company Sogo Stars 3:24 -:- 13:17 X 10:16 20:6 24:4 17:9 21:8 18:10
5. Kaper Bullies 11:21 10:19 -:- 11:18 X 16:12 19:12 18:15 20:8 17:9
6. Taverna Nakło 9:19 5:24 2:24 -:- -:- X 14:15 14:14 15:13 22:8
7. Merlin 6:22 5:23 5:22 5:20 5:23 17:15 X 12:15 17:12 -:-
8. Bad Bulldogs 8:20 4:23 -:- 14:17 13:17 9:18 13:20 X 13:19 13:18
9. 9Darters 7:19 9:19 8:21 8:21 19:13 11:18 17:10 16:17 X -:-
10. Legion X 5:21 4:24 5:20 15:17 9:18 11:18 17:12 13:16 15:13 X

Terminarz Ekstraklasa 2018/19

1 kolejka
4 października, 19:00
Point 19 : 9 Legion X
4 października, 19:00
Bad Bulldogs 9 : 18 Taverna Nakło
4 października, 19:00
Bad Company Sogo Stars 21 : 8 9Darters
4 października, 19:00
Adamex JKG Team 18 : 13 Kaper Bullies
4 października, 19:00
Przepompownia 21 : 6 Merlin
2 kolejka
11 października, 19:00
Taverna Nakło 9 : 19 Point
11 października, 19:00
9Darters 16 : 17 Bad Bulldogs
11 października, 19:00
Kaper Bullies 11 : 18 Bad Company Sogo Stars
11 października, 19:00
Merlin 5 : 23 Adamex JKG Team
11 października, 19:00
Legion X 5 : 20 Przepompownia
3 kolejka
18 października, 19:00
Point 18 : 11 Kaper Bullies
18 października, 19:00
Bad Bulldogs 13 : 20 Merlin
18 października, 19:00
Bad Company Sogo Stars 13 : 17 Przepompownia
18 października, 19:00
Adamex JKG Team 22 : 5 Legion X
18 października, 19:00
Taverna Nakło 15 : 13 9Darters
4 kolejka
25 października, 19:00
9Darters 7 : 19 Point
25 października, 19:00
Kaper Bullies 18 : 15 Bad Bulldogs
25 października, 19:00
Merlin 5 : 20 Bad Company Sogo Stars
25 października, 19:00
Przepompownia 13 : 17 Adamex JKG Team
25 października, 19:00
Legion X 11 : 18 Taverna Nakło
5 kolejka
8 listopada, 19:00
Point 17 : 13 Przepompownia
8 listopada, 19:00
Bad Bulldogs 4 : 23 Adamex JKG Team
8 listopada, 19:00
Bad Company Sogo Stars 18 : 10 Legion X
8 listopada, 19:00
Taverna Nakło 14 : 15 Merlin
8 listopada, 19:00
Kaper Bullies 20 : 8 9Darters
6 kolejka
15 listopada, 19:00
Adamex JKG Team 17 : 13 Point
15 listopada, 19:00
Bad Company Sogo Stars 17 : 9 Bad Bulldogs
15 listopada, 19:00
Przepompownia 24 : 6 Taverna Nakło
15 listopada, 19:00
9Darters 17 : 10 Merlin
15 listopada, 19:00
Legion X 9 : 18 Kaper Bullies
7 kolejka
22 listopada, 19:00
Point 19 : 7 Bad Company Sogo Stars
22 listopada, 19:00
Bad Bulldogs 13 : 18 Legion X
22 listopada, 19:00
Taverna Nakło 5 : 24 Adamex JKG Team
22 listopada, 19:00
9Darters 8 : 21 Przepompownia
22 listopada, 19:00
Merlin 5 : 23 Kaper Bullies
8 kolejka
29 listopada, 19:00
Merlin 6 : 22 Point
29 listopada, 19:00
Przepompownia 24 : 5 Bad Bulldogs
29 listopada, 19:00
Adamex JKG Team 20 : 7 Bad Company Sogo Stars
29 listopada, 19:00
Kaper Bullies 16 : 12 Taverna Nakło
29 listopada, 19:00
Legion X 15 : 13 9Darters
9 kolejka
6 grudnia, 19:00
Bad Bulldogs 8 : 20 Point
6 grudnia, 19:00
Bad Company Sogo Stars 20 : 6 Taverna Nakło
6 grudnia, 19:00
9Darters 9 : 19 Adamex JKG Team
6 grudnia, 19:00
Przepompownia 18 : 12 Kaper Bullies
6 grudnia, 19:00
Legion X 17 : 12 Merlin
10 kolejka
3 stycznia, 19:00
Legion X 5 : 21 Point
3 stycznia, 19:00
Taverna Nakło 14 : 14 Bad Bulldogs
3 stycznia, 19:00
9Darters 8 : 21 Bad Company Sogo Stars
3 stycznia, 19:00
Kaper Bullies 10 : 19 Adamex JKG Team
3 stycznia, 19:00
Merlin 5 : 22 Przepompownia
11 kolejka
10 stycznia, 19:00
Point 23 : 6 Taverna Nakło
10 stycznia, 19:00
Bad Bulldogs 13 : 19 9Darters
10 stycznia, 19:00
Bad Company Sogo Stars 10 : 16 Kaper Bullies
10 stycznia, 19:00
Adamex JKG Team 24 : 2 Merlin
10 stycznia, 19:00
Przepompownia 24 : 4 Legion X
12 kolejka
17 stycznia, 19:00
Kaper Bullies 11 : 21 Point
17 stycznia, 19:00
Merlin 12 : 15 Bad Bulldogs
17 stycznia, 19:00
Przepompownia 24 : 6 Bad Company Sogo Stars
17 stycznia, 19:00
Legion X 4 : 24 Adamex JKG Team
17 stycznia, 19:00
9Darters 11 : 18 Taverna Nakło
13 kolejka
24 stycznia, 19:00
Point 18 : 12 9Darters
24 stycznia, 19:00
Bad Company Sogo Stars 24 : 4 Merlin
24 stycznia, 19:00
Adamex JKG Team 15 : 16 Przepompownia
24 stycznia, 19:00
Taverna Nakło 22 : 8 Legion X
29 stycznia, 20:00
Bad Bulldogs 13 : 17 Kaper Bullies
14 kolejka
31 stycznia, 19:00
Przepompownia 7 : 20 Point
31 stycznia, 19:00
Adamex JKG Team 21 : 7 Bad Bulldogs
31 stycznia, 19:00
Legion X 15 : 17 Bad Company Sogo Stars
31 stycznia, 19:00
Merlin 17 : 15 Taverna Nakło
31 stycznia, 19:00
9Darters 19 : 13 Kaper Bullies
15 kolejka
7 lutego, 19:00
Point 17 : 9 Adamex JKG Team
7 lutego, 19:00
Bad Bulldogs 14 : 17 Bad Company Sogo Stars
7 lutego, 19:00
Taverna Nakło 2 : 24 Przepompownia
7 lutego, 19:00
Merlin 17 : 12 9Darters
7 lutego, 19:00
Kaper Bullies 17 : 9 Legion X
16 kolejka
14 lutego, 19:00
Bad Company Sogo Stars 3 : 24 Point
14 lutego, 19:00
Legion X 13 : 16 Bad Bulldogs
14 lutego, 19:00
Adamex JKG Team 19 : 11 Taverna Nakło
14 lutego, 19:00
Przepompownia 24 : 3 9Darters
14 lutego, 19:00
Kaper Bullies 19 : 12 Merlin
17 kolejka
21 lutego, 19:00
Point - : - Merlin
21 lutego, 19:00
Bad Bulldogs - : - Przepompownia
21 lutego, 19:00
Bad Company Sogo Stars - : - Adamex JKG Team
21 lutego, 19:00
Taverna Nakło - : - Kaper Bullies
21 lutego, 19:00
9Darters - : - Legion X
18 kolejka
28 lutego, 19:00
Point - : - Bad Bulldogs
28 lutego, 19:00
Taverna Nakło - : - Bad Company Sogo Stars
28 lutego, 19:00
Adamex JKG Team - : - 9Darters
28 lutego, 19:00
Kaper Bullies - : - Przepompownia
28 lutego, 19:00
Merlin - : - Legion X

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 4,390,564 unikalne wizyty