Mistrzostwa Polski - informacje
Dodane przez David dnia Kwiecień 08 2020 15:13:42


Drodzy darterzy,
w związku z nieciekawą sytuacją, która zmusiła nas do pozostania w domach i zawieszenia regularnych rozgrywek darterskich, zwracamy się do Was, aby przekazać Wam garść istotnych informacji co do organizowanych przez nas wydarzeń.

Mistrzostwa Polski w darcie elektronicznym, które zaplanowane są na dni 11-14 czerwca 2020 roku na ten moment nie zostają odwołane. Ich przeprowadzenie zależne jest od rozwoju sytuacji związanej z epidemią i od zarządzeń władz krajowych.

Ewentualne informacje o dalszych krokach zostaną podane od razu po tym jak zapadną wiążące decyzję. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie rezerwacje (a było ich ponad 300) są aktualne. W przypadku gdybyśmy zostali zmuszeni odwołać imprezę poinformujemy osobiście wszystkich rezerwujących, a także zwrócimy pełną kwotę wpłaconych do tej pory środków.

Głęboko wierzymy, że uda się nam spotkać w Wieńcu i zrobimy wszystko, aby te mistrzostwa odbyły się i zakończyły sukcesem. Mamy nadzieję, że Wy również nie możecie doczekać się najważniejszego turnieju polskiego darta elektronicznego!

W tych ciężkich czasach, kiedy możliwość darterskiej rywalizacji została mocno ograniczona, przychodzimy do Was z propozycją gry w turniejach darta online!
Aby dowiedzieć się więcej o tym projekcie zachęcamy do odwiedzenia strony www.dartspolska.pl

Pierwszy turniej darta online odbędzie się już w najbliższy piątek (tj 10.04.2020r.) o godz. 18.00.

Liczymy, że #wspólnie uda nam się zbudować świetną atmosferę spotkania przy tarczy przy pomocy internetowych narzędzi. Zachęcamy Was do skorzystania z inicjatywy a także poinformowania Waszych darterskich znajomych. Udostępniajcie ten post, a jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało w komentarzu.