II LIGA 2019/20

Tabela II LIGA 2018/19

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Legi Bilans
1. Ona i Oni 21 40 20-0-1 410:192 +218
2. Karczma Toruń 20 38 19-0-1 382:197 +185
3. WIN BUD Kaper 21 37 18-1-2 388:199 +189
4. Drink Team 20 32 16-0-4 371:191 +180
5. Capra 21 30 14-2-5 344:261 +83
6. Warriors Toruń 21 28 14-0-7 323:275 +48
7. London 21 21 10-1-10 300:298 +2
8. Antena 20 20 10-0-10 309:272 +37
9. The Shield of Merlin 21 18 9-0-12 294:304 -10
10. Feniks 21 18 9-0-12 266:337 -71
11. Karczma II 20 13 6-1-13 250:344 -94
12. Sogo no Stars 20 9 4-1-15 218:345 -127
13. Chillout 20 8 4-0-16 248:343 -95
14. Piękni i Bestie 21 8 4-0-17 239:377 -138
15. Browar na Stół 21 7 4-0-17 211:389 -178
16. xXx Merlin 21 2 1-0-20 186:415 -229

Terminarz

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Chillout 6 : 22 Ona i Oni 3 paź, 19:00
The Shield of Merlin 10 : 19 Drink Team 3 paź, 19:00
Capra 15 : 14 Feniks 3 paź, 19:00
London 18 : 12 Warriors Toruń 3 paź, 19:00
Antena 10 : 20 Karczma Toruń 3 paź, 19:00
Karczma II 8 : 20 WIN BUD Kaper 3 paź, 19:00
Browar na Stół 13 : 15 Sogo no Stars 3 paź, 19:00
Piękni i Bestie 18 : 13 xXx Merlin 3 paź, 19:00
2 kolejka 
Ona i Oni 22 : 5 Browar na Stół 10 paź, 19:00
Piękni i Bestie 13 : 16 The Shield of Merlin 10 paź, 19:00
Sogo no Stars 9 : 18 Capra 10 paź, 19:00
Karczma Toruń 15 : 14 Drink Team 10 paź, 19:00
Feniks 17 : 14 Karczma II 10 paź, 19:00
WIN BUD Kaper 13 : 12 London 10 paź, 19:00
xXx Merlin 4 : 23 Antena 10 paź, 19:00
Warriors Toruń 18 : 12 Chillout 12 paź, 19:00
3 kolejka 
Karczma II 9 : 19 Ona i Oni 17 paź, 19:00
The Shield of Merlin 7 : 20 Karczma Toruń 17 paź, 19:00
Capra 19 : 8 Warriors Toruń 17 paź, 19:00
WIN BUD Kaper 22 : 7 Browar na Stół 17 paź, 19:00
Antena 15 : 14 Piękni i Bestie 17 paź, 19:00
London 18 : 8 Sogo no Stars 17 paź, 19:00
Chillout 12 : 19 Feniks 17 paź, 19:00
Drink Team 21 : 5 xXx Merlin 17 paź, 19:00
4 kolejka 
xXx Merlin 1 : 24 WIN BUD Kaper 19 paź, 19:00
Sogo no Stars 7 : 23 Ona i Oni 24 paź, 19:00
The Shield of Merlin 16 : 14 Chillout 24 paź, 19:00
Capra 16 : 14 Drink Team 24 paź, 19:00
Feniks 13 : 18 Warriors Toruń 24 paź, 19:00
Karczma Toruń 22 : 5 London 24 paź, 19:00
Karczma II 8 : 22 Antena 24 paź, 19:00
Browar na Stół 15 : 14 Piękni i Bestie 24 paź, 19:00
5 kolejka 
Ona i Oni 24 : 4 xXx Merlin 7 lis, 19:00
Browar na Stół 17 : 11 The Shield of Merlin 7 lis, 19:00
Piękni i Bestie 10 : 21 Capra 7 lis, 19:00
Warriors Toruń 18 : 10 Sogo no Stars 7 lis, 19:00
Chillout 12 : 17 Karczma Toruń 7 lis, 19:00
Drink Team 19 : 11 Karczma II 7 lis, 19:00
WIN BUD Kaper 20 : 5 Feniks 7 lis, 19:00
London 20 : 12 Antena 7 lis, 19:00
6 kolejka 
Ona i Oni 17 : 13 Capra 14 lis, 19:00
xXx Merlin 5 : 22 The Shield of Merlin 14 lis, 19:00
Warriors Toruń 19 : 10 Browar na Stół 14 lis, 19:00
Karczma Toruń 20 : 8 Piękni i Bestie 14 lis, 19:00
Sogo no Stars 13 : 18 Karczma II 14 lis, 19:00
Chillout 13 : 18 WIN BUD Kaper 14 lis, 19:00
Antena 6 : 21 Drink Team 14 lis, 19:00
Feniks 15 : 19 London 14 lis, 19:00
7 kolejka 
Feniks 9 : 19 Ona i Oni 21 lis, 19:00
The Shield of Merlin 14 : 18 London 21 lis, 19:00
Capra 18 : 11 Antena 21 lis, 19:00
WIN BUD Kaper 17 : 12 Warriors Toruń 21 lis, 19:00
Karczma II 8 : 23 Karczma Toruń 21 lis, 19:00
Browar na Stół 4 : 21 Drink Team 21 lis, 19:00
Sogo no Stars 19 : 11 xXx Merlin 21 lis, 19:00
Piękni i Bestie 21 : 8 Chillout 2 gru, 19:00
8 kolejka 
Ona i Oni 18 : 9 The Shield of Merlin 28 lis, 19:00
Browar na Stół 11 : 18 Capra 28 lis, 19:00
Warriors Toruń 20 : 10 Piękni i Bestie 28 lis, 19:00
Karczma Toruń 20 : 7 Sogo no Stars 28 lis, 19:00
Chillout 14 : 15 Karczma II 28 lis, 19:00
Drink Team 16 : 9 WIN BUD Kaper 28 lis, 19:00
Antena 11 : 16 Feniks 28 lis, 19:00
London 22 : 4 xXx Merlin 28 lis, 19:00
9 kolejka 
Piękni i Bestie 8 : 20 Ona i Oni 5 gru, 19:00
The Shield of Merlin 10 : 18 Sogo no Stars 5 gru, 19:00
Capra 20 : 6 Chillout 5 gru, 19:00
Drink Team 21 : 6 Warriors Toruń 5 gru, 19:00
Feniks 6 : 21 Karczma Toruń 5 gru, 19:00
Karczma II 12 : 19 London 5 gru, 19:00
WIN BUD Kaper 17 : 13 Antena 5 gru, 19:00
xXx Merlin 14 : 17 Browar na Stół 5 gru, 19:00
10 kolejka 
Ona i Oni 14 : 13 Drink Team 12 gru, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 15 Feniks 12 gru, 19:00
London 12 : 16 Capra 12 gru, 19:00
Warriors Toruń 15 : 13 Antena 12 gru, 19:00
Karczma Toruń 17 : 12 WIN BUD Kaper 12 gru, 19:00
xXx Merlin 8 : 19 Karczma II 12 gru, 19:00
Chillout 19 : 13 Browar na Stół 12 gru, 19:00
Sogo no Stars 16 : 12 Piękni i Bestie 12 gru, 19:00
11 kolejka 
Warriors Toruń 11 : 17 Ona i Oni 19 gru, 19:00
Capra 21 : 9 The Shield of Merlin 19 gru, 19:00
Browar na Stół 9 : 18 Karczma Toruń 19 gru, 19:00
Piękni i Bestie 11 : 19 Karczma II 19 gru, 19:00
WIN BUD Kaper 19 : 10 Sogo no Stars 19 gru, 19:00
Antena 20 : 11 Chillout 19 gru, 19:00
Drink Team 18 : 11 London 19 gru, 19:00
Feniks 20 : 8 xXx Merlin 19 gru, 19:00
12 kolejka 
Ona i Oni 14 : 17 WIN BUD Kaper 9 sty, 19:00
Karczma II 8 : 20 The Shield of Merlin 9 sty, 19:00
Karczma Toruń 18 : 12 Capra 9 sty, 19:00
xXx Merlin 13 : 18 Warriors Toruń 9 sty, 19:00
Antena 19 : 9 Browar na Stół 9 sty, 19:00
London 20 : 9 Piękni i Bestie 9 sty, 19:00
Sogo no Stars 10 : 17 Feniks 9 sty, 19:00
Drink Team 23 : 8 Chillout 9 sty, 19:00
13 kolejka 
Karczma Toruń 19 : 11 xXx Merlin 10 sty, 19:00
Ona i Oni 22 : 5 London 16 sty, 19:00
The Shield of Merlin 15 : 14 Antena 16 sty, 19:00
Capra 15 : 15 WIN BUD Kaper 16 sty, 19:00
Warriors Toruń 20 : 10 Karczma II 16 sty, 19:00
Browar na Stół 15 : 17 Feniks 16 sty, 19:00
Piękni i Bestie 4 : 24 Drink Team 16 sty, 19:00
Chillout 20 : 10 Sogo no Stars 16 sty, 19:00
14 kolejka 
Antena 11 : 17 Ona i Oni 23 sty, 19:00
WIN BUD Kaper 15 : 12 The Shield of Merlin 23 sty, 19:00
Karczma II 15 : 15 Capra 23 sty, 19:00
Warriors Toruń 10 : 18 Karczma Toruń 23 sty, 19:00
London 24 : 0 Browar na Stół 23 sty, 19:00
Sogo no Stars 3 : 23 Drink Team 23 sty, 19:00
xXx Merlin 11 : 18 Chillout 23 sty, 19:00
Feniks 18 : 12 Piękni i Bestie 24 sty, 19:00
15 kolejka 
Karczma Toruń 15 : 16 Ona i Oni 21 sty, 19:00
The Shield of Merlin 19 : 8 Warriors Toruń 30 sty, 19:00
Capra 17 : 11 xXx Merlin 30 sty, 19:00
Karczma II 22 : 9 Browar na Stół 30 sty, 19:00
Piękni i Bestie 9 : 20 WIN BUD Kaper 30 sty, 19:00
Antena 18 : 9 Sogo no Stars 30 sty, 19:00
Chillout 14 : 16 London 30 sty, 19:00
Drink Team 16 : 10 Feniks 30 sty, 19:00
16 kolejka 
Ona i Oni 20 : 11 Chillout 6 lut, 19:00
Drink Team 18 : 12 The Shield of Merlin 6 lut, 19:00
Feniks 8 : 20 Capra 6 lut, 19:00
Warriors Toruń 18 : 8 London 6 lut, 19:00
Karczma Toruń 17 : 13 Antena 6 lut, 19:00
Sogo no Stars 14 : 16 Browar na Stół 6 lut, 19:00
xXx Merlin 14 : 18 Piękni i Bestie 6 lut, 19:00
WIN BUD Kaper 22 : 4 Karczma II 7 lut, 19:00
17 kolejka 
Browar na Stół 5 : 21 Ona i Oni 13 lut, 19:00
The Shield of Merlin 21 : 8 Piękni i Bestie 13 lut, 19:00
Capra 22 : 7 Sogo no Stars 13 lut, 19:00
Chillout 12 : 17 Warriors Toruń 13 lut, 19:00
Drink Team 14 : 18 Karczma Toruń 13 lut, 19:00
London 7 : 21 WIN BUD Kaper 13 lut, 19:00
Antena 20 : 9 xXx Merlin 13 lut, 19:00
Karczma II 18 : 13 Feniks 16 lut, 19:00
18 kolejka 
Ona i Oni 22 : 8 Karczma II 20 lut, 19:00
Karczma Toruń 20 : 9 The Shield of Merlin 20 lut, 19:00
Warriors Toruń 16 : 13 Capra 20 lut, 19:00
Browar na Stół 9 : 18 WIN BUD Kaper 20 lut, 19:00
Piękni i Bestie 3 : 23 Antena 20 lut, 19:00
Sogo no Stars 12 : 12 London 20 lut, 19:00
Feniks 9 : 19 Chillout 20 lut, 19:00
xXx Merlin 9 : 19 Drink Team 20 lut, 19:00
19 kolejka 
Ona i Oni 19 : 11 Sogo no Stars 27 lut, 19:00
Chillout 12 : 16 The Shield of Merlin 27 lut, 19:00
Drink Team 17 : 11 Capra 27 lut, 19:00
London 6 : 23 Karczma Toruń 27 lut, 19:00
Antena 18 : 15 Karczma II 27 lut, 19:00
WIN BUD Kaper 23 : 5 xXx Merlin 27 lut, 19:00
Piękni i Bestie 19 : 13 Browar na Stół 27 lut, 19:00
Warriors Toruń 19 : 6 Feniks 29 lut, 17:00
20 kolejka 
xXx Merlin 11 : 21 Ona i Oni 5 mar, 19:00
The Shield of Merlin 20 : 8 Browar na Stół 5 mar, 19:00
Capra 20 : 10 Piękni i Bestie 5 mar, 19:00
Sogo no Stars 10 : 18 Warriors Toruń 5 mar, 19:00
Karczma II 9 : 20 Drink Team 5 mar, 19:00
Feniks 3 : 24 WIN BUD Kaper 5 mar, 19:00
Antena 17 : 14 London 5 mar, 19:00
Karczma Toruń - : - Chillout 13 mar, 19:00
21 kolejka 
Capra 4 : 23 Ona i Oni 12 mar, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 15 xXx Merlin 12 mar, 19:00
Browar na Stół 6 : 22 Warriors Toruń 12 mar, 19:00
Piękni i Bestie 8 : 21 Karczma Toruń 12 mar, 19:00
Karczma II - : - Sogo no Stars 12 mar, 19:00
WIN BUD Kaper 22 : 7 Chillout 12 mar, 19:00
Drink Team - : - Antena 12 mar, 19:00
London 14 : 16 Feniks 12 mar, 19:00
22 kolejka 
Ona i Oni - : - Feniks 19 mar, 19:00
London - : - The Shield of Merlin 19 mar, 19:00
Antena - : - Capra 19 mar, 19:00
Warriors Toruń - : - WIN BUD Kaper 19 mar, 19:00
Karczma Toruń - : - Karczma II 19 mar, 19:00
Drink Team - : - Browar na Stół 19 mar, 19:00
Chillout - : - Piękni i Bestie 19 mar, 19:00
xXx Merlin - : - Sogo no Stars 19 mar, 19:00
23 kolejka 
The Shield of Merlin - : - Ona i Oni 26 mar, 19:00
Capra - : - Browar na Stół 26 mar, 19:00
Piękni i Bestie - : - Warriors Toruń 26 mar, 19:00
Sogo no Stars - : - Karczma Toruń 26 mar, 19:00
Karczma II - : - Chillout 26 mar, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Drink Team 26 mar, 19:00
Feniks - : - Antena 26 mar, 19:00
xXx Merlin - : - London 26 mar, 19:00
24 kolejka 
Ona i Oni - : - Piękni i Bestie 2 kwi, 19:00
Sogo no Stars - : - The Shield of Merlin 2 kwi, 19:00
Chillout - : - Capra 2 kwi, 19:00
Warriors Toruń - : - Drink Team 2 kwi, 19:00
Karczma Toruń - : - Feniks 2 kwi, 19:00
London - : - Karczma II 2 kwi, 19:00
Antena - : - WIN BUD Kaper 2 kwi, 19:00
Browar na Stół - : - xXx Merlin 2 kwi, 19:00
25 kolejka 
Drink Team - : - Ona i Oni 9 kwi, 19:00
Feniks - : - The Shield of Merlin 9 kwi, 19:00
Capra - : - London 9 kwi, 19:00
Antena - : - Warriors Toruń 9 kwi, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Karczma Toruń 9 kwi, 19:00
Karczma II - : - xXx Merlin 9 kwi, 19:00
Browar na Stół - : - Chillout 9 kwi, 19:00
Piękni i Bestie - : - Sogo no Stars 9 kwi, 19:00
26 kolejka 
Ona i Oni - : - Warriors Toruń 16 kwi, 19:00
The Shield of Merlin - : - Capra 16 kwi, 19:00
Karczma Toruń - : - Browar na Stół 16 kwi, 19:00
Karczma II - : - Piękni i Bestie 16 kwi, 19:00
Sogo no Stars - : - WIN BUD Kaper 16 kwi, 19:00
Chillout - : - Antena 16 kwi, 19:00
London - : - Drink Team 16 kwi, 19:00
xXx Merlin - : - Feniks 16 kwi, 19:00
27 kolejka 
WIN BUD Kaper - : - Ona i Oni 23 kwi, 19:00
The Shield of Merlin - : - Karczma II 23 kwi, 19:00
Capra - : - Karczma Toruń 23 kwi, 19:00
Warriors Toruń - : - xXx Merlin 23 kwi, 19:00
Browar na Stół - : - Antena 23 kwi, 19:00
Piękni i Bestie - : - London 23 kwi, 19:00
Feniks - : - Sogo no Stars 23 kwi, 19:00
Chillout - : - Drink Team 23 kwi, 19:00
28 kolejka 
London - : - Ona i Oni 7 maj, 19:00
Antena - : - The Shield of Merlin 7 maj, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Capra 7 maj, 19:00
Karczma II - : - Warriors Toruń 7 maj, 19:00
xXx Merlin - : - Karczma Toruń 7 maj, 19:00
Feniks - : - Browar na Stół 7 maj, 19:00
Drink Team - : - Piękni i Bestie 7 maj, 19:00
Sogo no Stars - : - Chillout 7 maj, 19:00
29 kolejka 
Ona i Oni - : - Antena 15 maj, 19:00
The Shield of Merlin - : - WIN BUD Kaper 15 maj, 19:00
Capra - : - Karczma II 15 maj, 19:00
Karczma Toruń - : - Warriors Toruń 15 maj, 19:00
Browar na Stół - : - London 15 maj, 19:00
Piękni i Bestie - : - Feniks 15 maj, 19:00
Drink Team - : - Sogo no Stars 15 maj, 19:00
Chillout - : - xXx Merlin 15 maj, 19:00
30 kolejka 
Ona i Oni - : - Karczma Toruń 21 maj, 19:00
Warriors Toruń - : - The Shield of Merlin 21 maj, 19:00
xXx Merlin - : - Capra 21 maj, 19:00
Browar na Stół - : - Karczma II 21 maj, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Piękni i Bestie 21 maj, 19:00
Sogo no Stars - : - Antena 21 maj, 19:00
London - : - Chillout 21 maj, 19:00
Feniks - : - Drink Team 21 maj, 19:00

Tabela - serii

    Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
1. Ona i Oni W W W W W W W W W W W P W W W W W W W W W
2. Karczma Toruń W W W W W W W W W W W W W W P W W W W   W
3. WIN BUD Kaper W W W W W W W P W P W W R W W W W W W W W
4. Drink Team W P W P W W W W W P W W W W W W P W W W  
5. Capra W W W W W P W W W W W P R R W W W P P W P
6. Warriors Toruń P W P W W W P W P W P W W P P W W W W W W
7. London W P W P W W W W W P P W P W W P P R P P P
8. Antena P W W W P P P P P P W W P P W P W W W W  
9. The Shield of Merlin P W P W P W P P P P P W W P W P W P W W P
10. Feniks P W W P P P P W P W W W W W P P P P P P W
11. Karczma II P P P P P W P W P W W P P R W P W P P P  
12. Sogo no Stars W P P P P P W P W W P P P P P P P R P P  
13. Chillout P P P P P P P P P W P P W W P P P W P   P
14. Piękni i Bestie W P P P P P W P P P P P P P P W P P W P P
15. Browar na Stół P P P W W P P P W P P P P P P W P P P P P
16. xXx Merlin P P P P P P P P P P P P P P P P P P P P W

Tabela szczegółowa

  Ogółem U siebie Wyjazdy
      Drużyna M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB
1. stay   Ona i Oni 21 40 20-0-1 410:192 +218 10 18 9-0-1 192:96 +96 11 22 11-0-0 218:96 +122
2. stay   Karczma Toruń 20 38 19-0-1 382:197 +185 10 18 9-0-1 183:107 +76 10 20 10-0-0 199:90 +109
3. stay   WIN BUD Kaper 21 37 18-1-2 388:199 +189 10 20 10-0-0 190:87 +103 11 17 8-1-2 198:112 +86
4. stay   Drink Team 20 32 16-0-4 371:191 +180 10 18 9-0-1 183:101 +82 10 14 7-0-3 188:90 +98
5. stay   Capra 21 30 14-2-5 344:261 +83 11 19 9-1-1 187:128 +59 10 11 5-1-4 157:133 +24
6. stay   Warriors Toruń 21 28 14-0-7 323:275 +48 11 18 9-0-2 184:127 +57 10 10 5-0-5 139:148 -9
7. stay   London 21 21 10-1-10 300:298 +2 10 12 6-0-4 161:121 +40 11 9 4-1-6 139:177 -38
8. stay   Antena 20 20 10-0-10 309:272 +37 11 14 7-0-4 165:155 +10 9 6 3-0-6 144:117 +27
9. stay   The Shield of Merlin 21 18 9-0-12 294:304 -10 11 10 5-0-6 158:157 +1 10 8 4-0-6 136:147 -11
10. stay   Feniks 21 18 9-0-12 266:337 -71 10 6 3-0-7 118:174 -56 11 12 6-0-5 148:163 -15
11. stay   Karczma II 20 13 6-1-13 250:344 -94 10 5 2-1-7 117:180 -63 10 8 4-0-6 133:164 -31
12. stay   Sogo no Stars 20 9 4-1-15 218:345 -127 10 5 2-1-7 113:168 -55 10 4 2-0-8 105:177 -72
13. stay   Chillout 20 8 4-0-16 248:343 -95 10 4 2-0-8 134:163 -29 10 4 2-0-8 114:180 -66
14. stay   Piękni i Bestie 21 8 4-0-17 239:377 -138 11 6 3-0-8 124:198 -74 10 2 1-0-9 115:179 -64
15. stay   Browar na Stół 21 7 4-0-17 211:389 -178 10 4 2-0-8 104:175 -71 11 4 2-0-9 107:214 -107
16. stay   xXx Merlin 21 2 1-0-20 186:415 -229 10 0 0-0-10 90:199 -109 11 2 1-0-10 96:216 -120

Tabela krzyżowa

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Ona i Oni X -:- 14:17 14:13 17:13 -:- 22:5 -:- 18:9 -:- 22:8 19:11 20:11 -:- 22:5 24:4
2. Karczma Toruń 15:16 X 17:12 15:14 18:12 -:- 22:5 17:13 20:9 -:- -:- 20:7 -:- 20:8 -:- 19:11
3. WIN BUD Kaper -:- -:- X -:- -:- 17:12 13:12 17:13 15:12 20:5 22:4 19:10 22:7 -:- 22:7 23:5
4. Drink Team -:- 14:18 16:9 X 17:11 21:6 18:11 -:- 18:12 16:10 19:11 -:- 23:8 -:- -:- 21:5
5. Capra 4:23 -:- 15:15 16:14 X 19:8 -:- 18:11 21:9 15:14 -:- 22:7 20:6 20:10 -:- 17:11
6. Warriors Toruń 11:17 10:18 -:- -:- 16:13 X 18:8 15:13 -:- 19:6 20:10 18:10 18:12 20:10 19:10 -:-
7. London -:- 6:23 7:21 -:- 12:16 18:12 X 20:12 -:- 14:16 -:- 18:8 -:- 20:9 24:0 22:4
8. Antena 11:17 10:20 -:- 6:21 -:- -:- 17:14 X -:- 11:16 18:15 18:9 20:11 15:14 19:9 20:9
9. The Shield of Merlin -:- 7:20 -:- 10:19 -:- 19:8 14:18 15:14 X 13:15 -:- 10:18 16:14 21:8 20:8 13:15
10. Feniks 9:19 6:21 3:24 -:- 8:20 13:18 15:19 -:- -:- X 17:14 -:- 9:19 18:12 -:- 20:8
11. Karczma II 9:19 8:23 8:20 9:20 15:15 -:- 12:19 8:22 8:20 18:13 X -:- -:- -:- 22:9 -:-
12. Sogo no Stars 7:23 -:- -:- 3:23 9:18 10:18 12:12 -:- -:- 10:17 13:18 X -:- 16:12 14:16 19:11
13. Chillout 6:22 12:17 13:18 -:- -:- 12:17 14:16 -:- 12:16 12:19 14:15 20:10 X -:- 19:13 -:-
14. Piękni i Bestie 8:20 8:21 9:20 4:24 10:21 -:- -:- 3:23 13:16 -:- 11:19 -:- 21:8 X 19:13 18:13
15. Browar na Stół 5:21 9:18 9:18 4:21 11:18 6:22 -:- -:- 17:11 15:17 -:- 13:15 -:- 15:14 X -:-
16. xXx Merlin 11:21 -:- 1:24 9:19 -:- 13:18 -:- 4:23 5:22 -:- 8:19 -:- 11:18 14:18 14:17 X

Terminarz II LIGA 2019/20

1 kolejka
3 października, 19:00
Chillout 6 : 22 Ona i Oni
3 października, 19:00
The Shield of Merlin 10 : 19 Drink Team
3 października, 19:00
Capra 15 : 14 Feniks
3 października, 19:00
London 18 : 12 Warriors Toruń
3 października, 19:00
Antena 10 : 20 Karczma Toruń
3 października, 19:00
Karczma II 8 : 20 WIN BUD Kaper
3 października, 19:00
Browar na Stół 13 : 15 Sogo no Stars
3 października, 19:00
Piękni i Bestie 18 : 13 xXx Merlin
2 kolejka
10 października, 19:00
Ona i Oni 22 : 5 Browar na Stół
10 października, 19:00
Piękni i Bestie 13 : 16 The Shield of Merlin
10 października, 19:00
Sogo no Stars 9 : 18 Capra
10 października, 19:00
Karczma Toruń 15 : 14 Drink Team
10 października, 19:00
Feniks 17 : 14 Karczma II
10 października, 19:00
WIN BUD Kaper 13 : 12 London
10 października, 19:00
xXx Merlin 4 : 23 Antena
12 października, 19:00
Warriors Toruń 18 : 12 Chillout
3 kolejka
17 października, 19:00
Karczma II 9 : 19 Ona i Oni
17 października, 19:00
The Shield of Merlin 7 : 20 Karczma Toruń
17 października, 19:00
Capra 19 : 8 Warriors Toruń
17 października, 19:00
WIN BUD Kaper 22 : 7 Browar na Stół
17 października, 19:00
Antena 15 : 14 Piękni i Bestie
17 października, 19:00
London 18 : 8 Sogo no Stars
17 października, 19:00
Chillout 12 : 19 Feniks
17 października, 19:00
Drink Team 21 : 5 xXx Merlin
4 kolejka
19 października, 19:00
xXx Merlin 1 : 24 WIN BUD Kaper
24 października, 19:00
Sogo no Stars 7 : 23 Ona i Oni
24 października, 19:00
The Shield of Merlin 16 : 14 Chillout
24 października, 19:00
Capra 16 : 14 Drink Team
24 października, 19:00
Feniks 13 : 18 Warriors Toruń
24 października, 19:00
Karczma Toruń 22 : 5 London
24 października, 19:00
Karczma II 8 : 22 Antena
24 października, 19:00
Browar na Stół 15 : 14 Piękni i Bestie
5 kolejka
7 listopada, 19:00
Ona i Oni 24 : 4 xXx Merlin
7 listopada, 19:00
Browar na Stół 17 : 11 The Shield of Merlin
7 listopada, 19:00
Piękni i Bestie 10 : 21 Capra
7 listopada, 19:00
Warriors Toruń 18 : 10 Sogo no Stars
7 listopada, 19:00
Chillout 12 : 17 Karczma Toruń
7 listopada, 19:00
Drink Team 19 : 11 Karczma II
7 listopada, 19:00
WIN BUD Kaper 20 : 5 Feniks
7 listopada, 19:00
London 20 : 12 Antena
6 kolejka
14 listopada, 19:00
Ona i Oni 17 : 13 Capra
14 listopada, 19:00
xXx Merlin 5 : 22 The Shield of Merlin
14 listopada, 19:00
Warriors Toruń 19 : 10 Browar na Stół
14 listopada, 19:00
Karczma Toruń 20 : 8 Piękni i Bestie
14 listopada, 19:00
Sogo no Stars 13 : 18 Karczma II
14 listopada, 19:00
Chillout 13 : 18 WIN BUD Kaper
14 listopada, 19:00
Antena 6 : 21 Drink Team
14 listopada, 19:00
Feniks 15 : 19 London
7 kolejka
21 listopada, 19:00
Feniks 9 : 19 Ona i Oni
21 listopada, 19:00
The Shield of Merlin 14 : 18 London
21 listopada, 19:00
Capra 18 : 11 Antena
21 listopada, 19:00
WIN BUD Kaper 17 : 12 Warriors Toruń
21 listopada, 19:00
Karczma II 8 : 23 Karczma Toruń
21 listopada, 19:00
Browar na Stół 4 : 21 Drink Team
21 listopada, 19:00
Sogo no Stars 19 : 11 xXx Merlin
2 grudnia, 19:00
Piękni i Bestie 21 : 8 Chillout
8 kolejka
28 listopada, 19:00
Ona i Oni 18 : 9 The Shield of Merlin
28 listopada, 19:00
Browar na Stół 11 : 18 Capra
28 listopada, 19:00
Warriors Toruń 20 : 10 Piękni i Bestie
28 listopada, 19:00
Karczma Toruń 20 : 7 Sogo no Stars
28 listopada, 19:00
Chillout 14 : 15 Karczma II
28 listopada, 19:00
Drink Team 16 : 9 WIN BUD Kaper
28 listopada, 19:00
Antena 11 : 16 Feniks
28 listopada, 19:00
London 22 : 4 xXx Merlin
9 kolejka
5 grudnia, 19:00
Piękni i Bestie 8 : 20 Ona i Oni
5 grudnia, 19:00
The Shield of Merlin 10 : 18 Sogo no Stars
5 grudnia, 19:00
Capra 20 : 6 Chillout
5 grudnia, 19:00
Drink Team 21 : 6 Warriors Toruń
5 grudnia, 19:00
Feniks 6 : 21 Karczma Toruń
5 grudnia, 19:00
Karczma II 12 : 19 London
5 grudnia, 19:00
WIN BUD Kaper 17 : 13 Antena
5 grudnia, 19:00
xXx Merlin 14 : 17 Browar na Stół
10 kolejka
12 grudnia, 19:00
Ona i Oni 14 : 13 Drink Team
12 grudnia, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 15 Feniks
12 grudnia, 19:00
London 12 : 16 Capra
12 grudnia, 19:00
Warriors Toruń 15 : 13 Antena
12 grudnia, 19:00
Karczma Toruń 17 : 12 WIN BUD Kaper
12 grudnia, 19:00
xXx Merlin 8 : 19 Karczma II
12 grudnia, 19:00
Chillout 19 : 13 Browar na Stół
12 grudnia, 19:00
Sogo no Stars 16 : 12 Piękni i Bestie
11 kolejka
19 grudnia, 19:00
Warriors Toruń 11 : 17 Ona i Oni
19 grudnia, 19:00
Capra 21 : 9 The Shield of Merlin
19 grudnia, 19:00
Browar na Stół 9 : 18 Karczma Toruń
19 grudnia, 19:00
Piękni i Bestie 11 : 19 Karczma II
19 grudnia, 19:00
WIN BUD Kaper 19 : 10 Sogo no Stars
19 grudnia, 19:00
Antena 20 : 11 Chillout
19 grudnia, 19:00
Drink Team 18 : 11 London
19 grudnia, 19:00
Feniks 20 : 8 xXx Merlin
12 kolejka
9 stycznia, 19:00
Ona i Oni 14 : 17 WIN BUD Kaper
9 stycznia, 19:00
Karczma II 8 : 20 The Shield of Merlin
9 stycznia, 19:00
Karczma Toruń 18 : 12 Capra
9 stycznia, 19:00
xXx Merlin 13 : 18 Warriors Toruń
9 stycznia, 19:00
Antena 19 : 9 Browar na Stół
9 stycznia, 19:00
London 20 : 9 Piękni i Bestie
9 stycznia, 19:00
Sogo no Stars 10 : 17 Feniks
9 stycznia, 19:00
Drink Team 23 : 8 Chillout
13 kolejka
10 stycznia, 19:00
Karczma Toruń 19 : 11 xXx Merlin
16 stycznia, 19:00
Ona i Oni 22 : 5 London
16 stycznia, 19:00
The Shield of Merlin 15 : 14 Antena
16 stycznia, 19:00
Capra 15 : 15 WIN BUD Kaper
16 stycznia, 19:00
Warriors Toruń 20 : 10 Karczma II
16 stycznia, 19:00
Browar na Stół 15 : 17 Feniks
16 stycznia, 19:00
Piękni i Bestie 4 : 24 Drink Team
16 stycznia, 19:00
Chillout 20 : 10 Sogo no Stars
14 kolejka
23 stycznia, 19:00
Antena 11 : 17 Ona i Oni
23 stycznia, 19:00
WIN BUD Kaper 15 : 12 The Shield of Merlin
23 stycznia, 19:00
Karczma II 15 : 15 Capra
23 stycznia, 19:00
Warriors Toruń 10 : 18 Karczma Toruń
23 stycznia, 19:00
London 24 : 0 Browar na Stół
23 stycznia, 19:00
Sogo no Stars 3 : 23 Drink Team
23 stycznia, 19:00
xXx Merlin 11 : 18 Chillout
24 stycznia, 19:00
Feniks 18 : 12 Piękni i Bestie
15 kolejka
21 stycznia, 19:00
Karczma Toruń 15 : 16 Ona i Oni
30 stycznia, 19:00
The Shield of Merlin 19 : 8 Warriors Toruń
30 stycznia, 19:00
Capra 17 : 11 xXx Merlin
30 stycznia, 19:00
Karczma II 22 : 9 Browar na Stół
30 stycznia, 19:00
Piękni i Bestie 9 : 20 WIN BUD Kaper
30 stycznia, 19:00
Antena 18 : 9 Sogo no Stars
30 stycznia, 19:00
Chillout 14 : 16 London
30 stycznia, 19:00
Drink Team 16 : 10 Feniks
16 kolejka
6 lutego, 19:00
Ona i Oni 20 : 11 Chillout
6 lutego, 19:00
Drink Team 18 : 12 The Shield of Merlin
6 lutego, 19:00
Feniks 8 : 20 Capra
6 lutego, 19:00
Warriors Toruń 18 : 8 London
6 lutego, 19:00
Karczma Toruń 17 : 13 Antena
6 lutego, 19:00
Sogo no Stars 14 : 16 Browar na Stół
6 lutego, 19:00
xXx Merlin 14 : 18 Piękni i Bestie
7 lutego, 19:00
WIN BUD Kaper 22 : 4 Karczma II
17 kolejka
13 lutego, 19:00
Browar na Stół 5 : 21 Ona i Oni
13 lutego, 19:00
The Shield of Merlin 21 : 8 Piękni i Bestie
13 lutego, 19:00
Capra 22 : 7 Sogo no Stars
13 lutego, 19:00
Chillout 12 : 17 Warriors Toruń
13 lutego, 19:00
Drink Team 14 : 18 Karczma Toruń
13 lutego, 19:00
London 7 : 21 WIN BUD Kaper
13 lutego, 19:00
Antena 20 : 9 xXx Merlin
16 lutego, 19:00
Karczma II 18 : 13 Feniks
18 kolejka
20 lutego, 19:00
Ona i Oni 22 : 8 Karczma II
20 lutego, 19:00
Karczma Toruń 20 : 9 The Shield of Merlin
20 lutego, 19:00
Warriors Toruń 16 : 13 Capra
20 lutego, 19:00
Browar na Stół 9 : 18 WIN BUD Kaper
20 lutego, 19:00
Piękni i Bestie 3 : 23 Antena
20 lutego, 19:00
Sogo no Stars 12 : 12 London
20 lutego, 19:00
Feniks 9 : 19 Chillout
20 lutego, 19:00
xXx Merlin 9 : 19 Drink Team
19 kolejka
27 lutego, 19:00
Ona i Oni 19 : 11 Sogo no Stars
27 lutego, 19:00
Chillout 12 : 16 The Shield of Merlin
27 lutego, 19:00
Drink Team 17 : 11 Capra
27 lutego, 19:00
London 6 : 23 Karczma Toruń
27 lutego, 19:00
Antena 18 : 15 Karczma II
27 lutego, 19:00
WIN BUD Kaper 23 : 5 xXx Merlin
27 lutego, 19:00
Piękni i Bestie 19 : 13 Browar na Stół
29 lutego, 17:00
Warriors Toruń 19 : 6 Feniks
20 kolejka
5 marca, 19:00
xXx Merlin 11 : 21 Ona i Oni
5 marca, 19:00
The Shield of Merlin 20 : 8 Browar na Stół
5 marca, 19:00
Capra 20 : 10 Piękni i Bestie
5 marca, 19:00
Sogo no Stars 10 : 18 Warriors Toruń
5 marca, 19:00
Karczma II 9 : 20 Drink Team
5 marca, 19:00
Feniks 3 : 24 WIN BUD Kaper
5 marca, 19:00
Antena 17 : 14 London
13 marca, 19:00
Karczma Toruń - : - Chillout
21 kolejka
12 marca, 19:00
Capra 4 : 23 Ona i Oni
12 marca, 19:00
The Shield of Merlin 13 : 15 xXx Merlin
12 marca, 19:00
Browar na Stół 6 : 22 Warriors Toruń
12 marca, 19:00
Piękni i Bestie 8 : 21 Karczma Toruń
12 marca, 19:00
Karczma II - : - Sogo no Stars
12 marca, 19:00
WIN BUD Kaper 22 : 7 Chillout
12 marca, 19:00
Drink Team - : - Antena
12 marca, 19:00
London 14 : 16 Feniks
22 kolejka
19 marca, 19:00
Ona i Oni - : - Feniks
19 marca, 19:00
London - : - The Shield of Merlin
19 marca, 19:00
Antena - : - Capra
19 marca, 19:00
Warriors Toruń - : - WIN BUD Kaper
19 marca, 19:00
Karczma Toruń - : - Karczma II
19 marca, 19:00
Drink Team - : - Browar na Stół
19 marca, 19:00
Chillout - : - Piękni i Bestie
19 marca, 19:00
xXx Merlin - : - Sogo no Stars
23 kolejka
26 marca, 19:00
The Shield of Merlin - : - Ona i Oni
26 marca, 19:00
Capra - : - Browar na Stół
26 marca, 19:00
Piękni i Bestie - : - Warriors Toruń
26 marca, 19:00
Sogo no Stars - : - Karczma Toruń
26 marca, 19:00
Karczma II - : - Chillout
26 marca, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Drink Team
26 marca, 19:00
Feniks - : - Antena
26 marca, 19:00
xXx Merlin - : - London
24 kolejka
2 kwietnia, 19:00
Ona i Oni - : - Piękni i Bestie
2 kwietnia, 19:00
Sogo no Stars - : - The Shield of Merlin
2 kwietnia, 19:00
Chillout - : - Capra
2 kwietnia, 19:00
Warriors Toruń - : - Drink Team
2 kwietnia, 19:00
Karczma Toruń - : - Feniks
2 kwietnia, 19:00
London - : - Karczma II
2 kwietnia, 19:00
Antena - : - WIN BUD Kaper
2 kwietnia, 19:00
Browar na Stół - : - xXx Merlin
25 kolejka
9 kwietnia, 19:00
Drink Team - : - Ona i Oni
9 kwietnia, 19:00
Feniks - : - The Shield of Merlin
9 kwietnia, 19:00
Capra - : - London
9 kwietnia, 19:00
Antena - : - Warriors Toruń
9 kwietnia, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Karczma Toruń
9 kwietnia, 19:00
Karczma II - : - xXx Merlin
9 kwietnia, 19:00
Browar na Stół - : - Chillout
9 kwietnia, 19:00
Piękni i Bestie - : - Sogo no Stars
26 kolejka
16 kwietnia, 19:00
Ona i Oni - : - Warriors Toruń
16 kwietnia, 19:00
The Shield of Merlin - : - Capra
16 kwietnia, 19:00
Karczma Toruń - : - Browar na Stół
16 kwietnia, 19:00
Karczma II - : - Piękni i Bestie
16 kwietnia, 19:00
Sogo no Stars - : - WIN BUD Kaper
16 kwietnia, 19:00
Chillout - : - Antena
16 kwietnia, 19:00
London - : - Drink Team
16 kwietnia, 19:00
xXx Merlin - : - Feniks
27 kolejka
23 kwietnia, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Ona i Oni
23 kwietnia, 19:00
The Shield of Merlin - : - Karczma II
23 kwietnia, 19:00
Capra - : - Karczma Toruń
23 kwietnia, 19:00
Warriors Toruń - : - xXx Merlin
23 kwietnia, 19:00
Browar na Stół - : - Antena
23 kwietnia, 19:00
Piękni i Bestie - : - London
23 kwietnia, 19:00
Feniks - : - Sogo no Stars
23 kwietnia, 19:00
Chillout - : - Drink Team
28 kolejka
7 maja, 19:00
London - : - Ona i Oni
7 maja, 19:00
Antena - : - The Shield of Merlin
7 maja, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Capra
7 maja, 19:00
Karczma II - : - Warriors Toruń
7 maja, 19:00
xXx Merlin - : - Karczma Toruń
7 maja, 19:00
Feniks - : - Browar na Stół
7 maja, 19:00
Drink Team - : - Piękni i Bestie
7 maja, 19:00
Sogo no Stars - : - Chillout
29 kolejka
15 maja, 19:00
Ona i Oni - : - Antena
15 maja, 19:00
The Shield of Merlin - : - WIN BUD Kaper
15 maja, 19:00
Capra - : - Karczma II
15 maja, 19:00
Karczma Toruń - : - Warriors Toruń
15 maja, 19:00
Browar na Stół - : - London
15 maja, 19:00
Piękni i Bestie - : - Feniks
15 maja, 19:00
Drink Team - : - Sogo no Stars
15 maja, 19:00
Chillout - : - xXx Merlin
30 kolejka
21 maja, 19:00
Ona i Oni - : - Karczma Toruń
21 maja, 19:00
Warriors Toruń - : - The Shield of Merlin
21 maja, 19:00
xXx Merlin - : - Capra
21 maja, 19:00
Browar na Stół - : - Karczma II
21 maja, 19:00
WIN BUD Kaper - : - Piękni i Bestie
21 maja, 19:00
Sogo no Stars - : - Antena
21 maja, 19:00
London - : - Chillout
21 maja, 19:00
Feniks - : - Drink Team

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 4,651,918 unikalne wizyty