EKSTRAKLASA 2019/20

Tabela Ekstraklasa 2019/20

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Legi Bilans
1. Point Dart Team Bydgoszcz 18 35 17-1-0 358:143 +215
2. Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 18 32 16-0-2 329:169 +160
3. Przepompownia Toruń 18 28 14-0-4 332:193 +139
4. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 18 21 10-1-7 254:264 -10
5. Piwnica Toruń 18 15 7-1-10 209:309 -100
6. Kaper Bullies Bydgoszcz 18 14 7-0-11 243:274 -31
7. Taverna Nakło 18 11 5-1-12 213:308 -95
8. Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 18 10 4-2-12 215:302 -87
9. Legion X Bydgoszcz 18 9 3-3-12 210:313 -103
10. 9 Darters Bydgoszcz 18 5 2-1-15 218:306 -88

Terminarz

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 19 : 12 Taverna Nakło 3 paź, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 19 : 8 Kaper Bullies Bydgoszcz 3 paź, 19:00
Przepompownia Toruń 18 : 14 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 3 paź, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 16 : 15 9 Darters Bydgoszcz 3 paź, 19:00
Piwnica Toruń 17 : 12 Legion X Bydgoszcz 3 paź, 19:00
2 kolejka 
Kaper Bullies Bydgoszcz 8 : 18 Point Dart Team Bydgoszcz 10 paź, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 12 : 18 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 10 paź, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 4 : 21 Przepompownia Toruń 10 paź, 19:00
Legion X Bydgoszcz 15 : 15 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 10 paź, 19:00
Taverna Nakło 17 : 13 Piwnica Toruń 10 paź, 19:00
3 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 24 : 4 Piwnica Toruń 17 paź, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 23 : 5 Taverna Nakło 17 paź, 19:00
Przepompownia Toruń 20 : 10 Kaper Bullies Bydgoszcz 17 paź, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 12 : 16 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 17 paź, 19:00
Legion X Bydgoszcz 14 : 14 9 Darters Bydgoszcz 17 paź, 19:00
4 kolejka 
Legion X Bydgoszcz 10 : 20 Point Dart Team Bydgoszcz 24 paź, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 6 : 23 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 24 paź, 19:00
Piwnica Toruń 4 : 24 Przepompownia Toruń 24 paź, 19:00
Taverna Nakło 11 : 18 9 Darters Bydgoszcz 24 paź, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 8 : 19 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 24 paź, 19:00
5 kolejka 
9 Darters Bydgoszcz 9 : 21 Point Dart Team Bydgoszcz 7 lis, 19:00
Przepompownia Toruń 23 : 5 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 7 lis, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 13 : 18 Taverna Nakło 7 lis, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 14 : 16 Piwnica Toruń 7 lis, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 19 : 8 Legion X Bydgoszcz 12 lis, 19:00
6 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 20 : 5 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 14 lis, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 10 : 19 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 14 lis, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 17 : 12 Piwnica Toruń 14 lis, 19:00
Taverna Nakło 7 : 19 Kaper Bullies Bydgoszcz 14 lis, 19:00
Legion X Bydgoszcz 14 : 17 Przepompownia Toruń 19 lis, 19:00
7 kolejka 
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 7 : 21 Point Dart Team Bydgoszcz 21 lis, 19:00
Przepompownia Toruń 18 : 10 Taverna Nakło 21 lis, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 11 : 18 Kaper Bullies Bydgoszcz 21 lis, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 17 : 11 Legion X Bydgoszcz 21 lis, 19:00
Piwnica Toruń 19 : 9 9 Darters Bydgoszcz 21 lis, 19:00
8 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 18 : 11 Przepompownia Toruń 28 lis, 19:00
Piwnica Toruń 5 : 22 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 28 lis, 19:00
Taverna Nakło 16 : 12 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 28 lis, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 20 : 8 Legion X Bydgoszcz 28 lis, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 11 : 20 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 28 lis, 19:00
9 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 22 : 5 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 5 gru, 19:00
Przepompownia Toruń 13 : 14 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 5 gru, 19:00
Legion X Bydgoszcz 14 : 14 Taverna Nakło 5 gru, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 10 : 17 Kaper Bullies Bydgoszcz 5 gru, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 17 : 9 Piwnica Toruń 5 gru, 19:00
10 kolejka 
9 Darters Bydgoszcz 15 : 16 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 11 gru, 19:00
Taverna Nakło 4 : 23 Point Dart Team Bydgoszcz 12 gru, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 10 : 17 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 12 gru, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 14 : 18 Przepompownia Toruń 12 gru, 19:00
Legion X Bydgoszcz 18 : 13 Piwnica Toruń 17 gru, 19:00
11 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 19 : 9 Kaper Bullies Bydgoszcz 19 gru, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 23 : 3 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 19 gru, 19:00
Przepompownia Toruń 20 : 9 9 Darters Bydgoszcz 19 gru, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 12 : 15 Legion X Bydgoszcz 19 gru, 19:00
Piwnica Toruń 15 : 14 Taverna Nakło 19 gru, 19:00
12 kolejka 
Piwnica Toruń 3 : 22 Point Dart Team Bydgoszcz 9 sty, 19:00
Taverna Nakło 3 : 24 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 9 sty, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 11 : 19 Przepompownia Toruń 9 sty, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 15 : 13 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 9 sty, 19:00
Legion X Bydgoszcz 7 : 20 9 Darters Bydgoszcz 9 sty, 19:00
13 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 21 : 7 Legion X Bydgoszcz 16 sty, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 20 : 6 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 16 sty, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 13 : 17 Taverna Nakło 16 sty, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 18 : 11 Kaper Bullies Bydgoszcz 16 sty, 19:00
Przepompownia Toruń 20 : 11 Piwnica Toruń 21 sty, 19:00
14 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 19 : 9 9 Darters Bydgoszcz 23 sty, 19:00
Legion X Bydgoszcz 7 : 20 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 23 sty, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 7 : 20 Przepompownia Toruń 23 sty, 19:00
Taverna Nakło 13 : 14 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 23 sty, 19:00
Piwnica Toruń 17 : 14 Kaper Bullies Bydgoszcz 23 sty, 19:00
15 kolejka 
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 7 : 19 Point Dart Team Bydgoszcz 30 sty, 19:00
Przepompownia Toruń 24 : 5 Legion X Bydgoszcz 30 sty, 19:00
Piwnica Toruń 16 : 15 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 30 sty, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 14 : 17 Taverna Nakło 30 sty, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 18 : 13 9 Darters Bydgoszcz 3 lut, 19:00
16 kolejka 
Point Dart Team Bydgoszcz 21 : 6 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 6 lut, 19:00
Taverna Nakło 10 : 19 Przepompownia Toruń 6 lut, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 16 : 11 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 6 lut, 19:00
Legion X Bydgoszcz 15 : 18 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 6 lut, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 14 : 16 Piwnica Toruń 6 lut, 19:00
17 kolejka 
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 17 : 12 9 Darters Bydgoszcz 12 lut, 19:00
Przepompownia Toruń 13 : 17 Point Dart Team Bydgoszcz 13 lut, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 21 : 4 Piwnica Toruń 13 lut, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 22 : 11 Taverna Nakło 13 lut, 19:00
Legion X Bydgoszcz 15 : 18 Kaper Bullies Bydgoszcz 13 lut, 19:00
18 kolejka 
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 14 : 14 Point Dart Team Bydgoszcz 20 lut, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 16 : 14 Przepompownia Toruń 20 lut, 19:00
Taverna Nakło 14 : 15 Legion X Bydgoszcz 20 lut, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 18 : 13 9 Darters Bydgoszcz 20 lut, 19:00
Piwnica Toruń 15 : 15 Cztery Łapy Kropa Inowrocław 20 lut, 19:00

Tabela - serii

    Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1. Point Dart Team Bydgoszcz W W W W W W W W W W W W W W W W W R
2. Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska W W W W W W P W W W W W W W W P W W
3. Przepompownia Toruń W W W W W W W P P W W W W W W W P P
4. Cztery Łapy Kropa Inowrocław P P W W P P W W W P P W W W P W W R
5. Piwnica Toruń W P P P W P W P P P W P P W W W P R
6. Kaper Bullies Bydgoszcz P P P P P W W W W P P P P P P W W W
7. Taverna Nakło P W P P W P P W R P P P W P W P P P
8. Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz W R P P P W P P P W P P P P P P W R
9. Legion X Bydgoszcz P R R P P P P P R W W P P P P P P W
10. 9 Darters Bydgoszcz P P R W P P P P P P P W P P P P P P

Tabela szczegółowa

  Ogółem U siebie Wyjazdy
      Drużyna M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB
1. stay   Point Dart Team Bydgoszcz 18 35 17-1-0 358:143 +215 9 18 9-0-0 183:68 +115 9 17 8-1-0 175:75 +100
2. stay   Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 18 32 16-0-2 329:169 +160 9 16 8-0-1 166:82 +84 9 16 8-0-1 163:87 +76
3. stay   Przepompownia Toruń 18 28 14-0-4 332:193 +139 9 14 7-0-2 169:95 +74 9 14 7-0-2 163:98 +65
4. stay   Cztery Łapy Kropa Inowrocław 18 21 10-1-7 254:264 -10 9 10 5-0-4 130:129 +1 9 11 5-1-3 124:135 -11
5. stay   Piwnica Toruń 18 15 7-1-10 209:309 -100 9 11 5-1-3 111:147 -36 9 4 2-0-7 98:162 -64
6. stay   Kaper Bullies Bydgoszcz 18 14 7-0-11 243:274 -31 9 6 3-0-6 119:138 -19 9 8 4-0-5 124:136 -12
7. stay   Taverna Nakło 18 11 5-1-12 213:308 -95 9 4 2-0-7 95:157 -62 9 7 3-1-5 118:151 -33
8. stay   Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 18 10 4-2-12 215:302 -87 9 7 3-1-5 117:144 -27 9 3 1-1-7 98:158 -60
9. stay   Legion X Bydgoszcz 18 9 3-3-12 210:313 -103 10 5 1-3-6 129:169 -40 8 4 2-0-6 81:144 -63
10. stay   9 Darters Bydgoszcz 18 5 2-1-15 218:306 -88 8 0 0-0-8 86:147 -61 10 5 2-1-7 132:159 -27

Tabela krzyżowa

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Point Dart Team Bydgoszcz X 21:6 18:11 20:5 24:4 19:9 19:12 22:5 21:7 19:9
2. Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 7:21 X 16:14 23:3 21:4 19:8 23:5 20:6 19:8 18:13
3. Przepompownia Toruń 13:17 13:14 X 18:14 20:11 20:10 18:10 23:5 24:5 20:9
4. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 7:19 12:18 14:18 X 17:9 18:11 13:18 15:13 17:11 17:12
5. Piwnica Toruń 3:22 5:22 4:24 15:15 X 17:14 15:14 16:15 17:12 19:9
6. Kaper Bullies Bydgoszcz 8:18 10:17 11:19 8:19 14:16 X 14:17 16:11 20:8 18:13
7. Taverna Nakło 4:23 3:24 10:19 13:14 17:13 7:19 X 16:12 14:15 11:18
8. Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 14:14 6:23 7:20 12:16 17:12 11:18 22:11 X 12:15 16:15
9. Legion X Bydgoszcz 10:20 7:20 14:17 15:18 18:13 15:18 14:14 15:15 X 14:14
10. 9 Darters Bydgoszcz 9:21 10:19 4:21 11:20 14:16 10:17 13:17 15:16 X

Terminarz Ekstraklasa 2019/20

1 kolejka
3 października, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 19 : 12 Taverna Nakło
3 października, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 19 : 8 Kaper Bullies Bydgoszcz
3 października, 19:00
Przepompownia Toruń 18 : 14 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
3 października, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 16 : 15 9 Darters Bydgoszcz
3 października, 19:00
Piwnica Toruń 17 : 12 Legion X Bydgoszcz
2 kolejka
10 października, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 8 : 18 Point Dart Team Bydgoszcz
10 października, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 12 : 18 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
10 października, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 4 : 21 Przepompownia Toruń
10 października, 19:00
Legion X Bydgoszcz 15 : 15 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
10 października, 19:00
Taverna Nakło 17 : 13 Piwnica Toruń
3 kolejka
17 października, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 24 : 4 Piwnica Toruń
17 października, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 23 : 5 Taverna Nakło
17 października, 19:00
Przepompownia Toruń 20 : 10 Kaper Bullies Bydgoszcz
17 października, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 12 : 16 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
17 października, 19:00
Legion X Bydgoszcz 14 : 14 9 Darters Bydgoszcz
4 kolejka
24 października, 19:00
Legion X Bydgoszcz 10 : 20 Point Dart Team Bydgoszcz
24 października, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 6 : 23 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
24 października, 19:00
Piwnica Toruń 4 : 24 Przepompownia Toruń
24 października, 19:00
Taverna Nakło 11 : 18 9 Darters Bydgoszcz
24 października, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 8 : 19 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
5 kolejka
7 listopada, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 9 : 21 Point Dart Team Bydgoszcz
7 listopada, 19:00
Przepompownia Toruń 23 : 5 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
7 listopada, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 13 : 18 Taverna Nakło
7 listopada, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 14 : 16 Piwnica Toruń
12 listopada, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 19 : 8 Legion X Bydgoszcz
6 kolejka
14 listopada, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 20 : 5 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
14 listopada, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 10 : 19 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
14 listopada, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 17 : 12 Piwnica Toruń
14 listopada, 19:00
Taverna Nakło 7 : 19 Kaper Bullies Bydgoszcz
19 listopada, 19:00
Legion X Bydgoszcz 14 : 17 Przepompownia Toruń
7 kolejka
21 listopada, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 7 : 21 Point Dart Team Bydgoszcz
21 listopada, 19:00
Przepompownia Toruń 18 : 10 Taverna Nakło
21 listopada, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 11 : 18 Kaper Bullies Bydgoszcz
21 listopada, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 17 : 11 Legion X Bydgoszcz
21 listopada, 19:00
Piwnica Toruń 19 : 9 9 Darters Bydgoszcz
8 kolejka
28 listopada, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 18 : 11 Przepompownia Toruń
28 listopada, 19:00
Piwnica Toruń 5 : 22 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
28 listopada, 19:00
Taverna Nakło 16 : 12 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
28 listopada, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 20 : 8 Legion X Bydgoszcz
28 listopada, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 11 : 20 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
9 kolejka
5 grudnia, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 22 : 5 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
5 grudnia, 19:00
Przepompownia Toruń 13 : 14 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
5 grudnia, 19:00
Legion X Bydgoszcz 14 : 14 Taverna Nakło
5 grudnia, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 10 : 17 Kaper Bullies Bydgoszcz
5 grudnia, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 17 : 9 Piwnica Toruń
10 kolejka
11 grudnia, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 15 : 16 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
12 grudnia, 19:00
Taverna Nakło 4 : 23 Point Dart Team Bydgoszcz
12 grudnia, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 10 : 17 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
12 grudnia, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 14 : 18 Przepompownia Toruń
17 grudnia, 19:00
Legion X Bydgoszcz 18 : 13 Piwnica Toruń
11 kolejka
19 grudnia, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 19 : 9 Kaper Bullies Bydgoszcz
19 grudnia, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 23 : 3 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
19 grudnia, 19:00
Przepompownia Toruń 20 : 9 9 Darters Bydgoszcz
19 grudnia, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 12 : 15 Legion X Bydgoszcz
19 grudnia, 19:00
Piwnica Toruń 15 : 14 Taverna Nakło
12 kolejka
9 stycznia, 19:00
Piwnica Toruń 3 : 22 Point Dart Team Bydgoszcz
9 stycznia, 19:00
Taverna Nakło 3 : 24 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
9 stycznia, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 11 : 19 Przepompownia Toruń
9 stycznia, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 15 : 13 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
9 stycznia, 19:00
Legion X Bydgoszcz 7 : 20 9 Darters Bydgoszcz
13 kolejka
16 stycznia, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 21 : 7 Legion X Bydgoszcz
16 stycznia, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 20 : 6 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
16 stycznia, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 13 : 17 Taverna Nakło
16 stycznia, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 18 : 11 Kaper Bullies Bydgoszcz
21 stycznia, 19:00
Przepompownia Toruń 20 : 11 Piwnica Toruń
14 kolejka
23 stycznia, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 19 : 9 9 Darters Bydgoszcz
23 stycznia, 19:00
Legion X Bydgoszcz 7 : 20 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
23 stycznia, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 7 : 20 Przepompownia Toruń
23 stycznia, 19:00
Taverna Nakło 13 : 14 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
23 stycznia, 19:00
Piwnica Toruń 17 : 14 Kaper Bullies Bydgoszcz
15 kolejka
30 stycznia, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 7 : 19 Point Dart Team Bydgoszcz
30 stycznia, 19:00
Przepompownia Toruń 24 : 5 Legion X Bydgoszcz
30 stycznia, 19:00
Piwnica Toruń 16 : 15 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
30 stycznia, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 14 : 17 Taverna Nakło
3 lutego, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 18 : 13 9 Darters Bydgoszcz
16 kolejka
6 lutego, 19:00
Point Dart Team Bydgoszcz 21 : 6 Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska
6 lutego, 19:00
Taverna Nakło 10 : 19 Przepompownia Toruń
6 lutego, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 16 : 11 Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz
6 lutego, 19:00
Legion X Bydgoszcz 15 : 18 Cztery Łapy Kropa Inowrocław
6 lutego, 19:00
9 Darters Bydgoszcz 14 : 16 Piwnica Toruń
17 kolejka
12 lutego, 19:00
Cztery Łapy Kropa Inowrocław 17 : 12 9 Darters Bydgoszcz
13 lutego, 19:00
Przepompownia Toruń 13 : 17 Point Dart Team Bydgoszcz
13 lutego, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 21 : 4 Piwnica Toruń
13 lutego, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 22 : 11 Taverna Nakło
13 lutego, 19:00
Legion X Bydgoszcz 15 : 18 Kaper Bullies Bydgoszcz
18 kolejka
20 lutego, 19:00
Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 14 : 14 Point Dart Team Bydgoszcz
20 lutego, 19:00
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 16 : 14 Przepompownia Toruń
20 lutego, 19:00
Taverna Nakło 14 : 15 Legion X Bydgoszcz
20 lutego, 19:00
Kaper Bullies Bydgoszcz 18 : 13 9 Darters Bydgoszcz
20 lutego, 19:00
Piwnica Toruń 15 : 15 Cztery Łapy Kropa Inowrocław

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 4,651,911 unikalne wizyty