Zobacz temat
 Drukuj temat
Dlaczego nie ma shoutboxa?
Magda
Jak w temacie
SwB
 
samowar
Może się kiedyś dowiemy
Shit happens
 
tomaszewsky
żeby nie wprowadzać zamętu przed play - off'ami, cos na kształt cenzury w czasach PRL
 
BL@DY
Uczcijmy minutą ciszy nikomu nie potrzebne medium zwane shoutbox. Zgon nastąpił 14 czerwca na zawsze. Życzę wytrwałości w pisaniu łatwych do przeczytania postów na forum.
 
Magda
Ale BL@DY. Dlaczego uważasz, że nikomu nie potrzebne? To teraz wszelkie nawet najmniejsze wtrącenie mam pisać zakładając nowy temat?
SwB
 
Masakra Blues
QUO VADIS BL@DY ?
Zbyszek
 
pieniek
Chciałem już wcześniej napisać, a teraz wraz z odejściem shoutboxa okazja jest idealna.

Tak podsumowując swój pierwszy sezon w lidze, kilka wniosków mi się nasunęło:

- strona powinna mieć charakter informacyjny, ale aby nie odebrać zupełnie głosu braci darterskiej - kapitanowie jako jedyni mają możliwości pisania w odpowiednich wątkach, reszta tylko w jakimś hyde parku,

- wszelkie decyzje, które powinny być podejmowane wspólnie rozwiążą ankiety - proste pytanie, krótka odpowiedź

- powinniśmy grać wg jasnych zasad i reguł - regulamin od a do z

I kilka ukłonów:

- dla wszystkich modów, mopów i innych internetowych stworzeń, które swój czas poświęcają i chce im się to wszystko ogarniać słuchają naszych lamentów, kiedy to sami się spóźniamy a wymagań mamy mnóstwo

- dla wszystkich zawodników z którymi dane było spotkać się przy tarczy, za to że do końca to zawsze była zabawa i sport

No i dla operatorów - wielki ukłon


Powodzenia na finałach.

To tyle z mojej strony Pfft
Smile Taverna II to ja Smile
 
Magda
A może ankietę nt shoutboxa?

Kto przeniósł mojego posta? Ta wypowiedź nie jest na ten temat dlatego tez nie powinna tutaj być.
Edytowane przez Magda dnia 16.06.2014 10:19:00
SwB
 
BL@DY
Magdaleno ankiety nie będzie bo i shoutboxa nie będzie.
 
Magda
Okej. Nie rozumiem dlaczego, nie zgadzam się jednakże przyjmuję do informacji.

Poza tym:
Kto przeniósł mojego posta?
SwB
 
Masakra Blues
QUO VADIS BL@DY ? Czyżby kierunek wytyczony ? Nie bo Nie i bez dyskusji i cicho bądź ?
Zbyszek
 
Pelson
Myślę (domniemam), że ta decyzja nie należała do Pitera (BL@DEGO) ale może się mylę. Pozdro
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
BL@DY
ShoutBox zniknął
Strona także się zmieni, sezon regularny dobiegł końca, shoutbox spełnił swoje zadanie, teraz trwają prace nad nowymi funkcjonalnościami.
Ustalany też jest status własności strony i jej docelowego zastosowania.
Tyle.
 
Masakra Blues
Dzięki za "Tyle" Smile
Zbyszek
 
samowar
BL@DY napisał(a):

ShoutBox zniknął
Strona także się zmieni, sezon regularny dobiegł końca, shoutbox spełnił swoje zadanie, teraz trwają prace nad nowymi funkcjonalnościami.
Ustalany też jest status własności strony i jej docelowego zastosowania.
Tyle.


Wreszcie jakaś przydatna i sensowna informacja.

Już miałem napisać, że teraz to dopiero będzie bajzel na stronie jak każdy zacznie zakładać nowe tematy pt.: "nie pisz w tym temacie", "dlaczego nie ma shoutboxa", "samowar przenieś posta", "gdzie zgubiłem pół lotki" itp.

Normalnie cyrk Smile
Shit happens
 
Szlachta
Mam nadzieję, że ze startem kolejnego sezonu shoutbox wróci, bo jest to nieocenione narzędzie, bardzo praktyczne, choć rozumiem, że ma też swoje złe strony.
Nie pokonasz przepaści dwoma krokami.
--
Adam Kroll
 
www.franz-dom.pl
samowar
Miejsce shoutboxa zajęła reklama reklamy. Znak czasów. Smile
Edytowane przez samowar dnia 18.06.2014 07:57:38
Shit happens
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,864,909 unikalne wizyty