Zobacz temat
 Drukuj temat
HH TRIP DZIĘKUJĘ ZA GRĘ :)
Matlaw
Drodzy Darterzy, koleżanki i koledzy!
Dziś drużyna Happy Hour Trip zakończyła swoje zmagania w tym sezonie i jednocześnie robi sobie przerwę. Jak długą nie wiemy Smile. Na pewno na najbliższy sezon.
Dlatego z tego miejsca w swoim imieniu jak i całej drużyny chcemy wszystkim podziękować, od operatora zacząwszy , właściciela klubu TRIP za możliwość grania pod tripową banderą (dzięki Rafał Wink ) po przez opiekunów strony www, kibiców (mało ale zawsze), zawodników C klasy, aż po zawodnikach A i B klasy kończąc ( z którymi nigdy oficjalnie nie graliśmy Smile ). Nie wymieniam indywidualnie bo kogoś pominę ( a zdarzy mi się to na pewno) i będzie przykro i smutek i jeszcze jakaś afera. A nie o to nam chodzi. Dla nas zawsze dart był tą czwartkową roz(g)rywką, możliwością spotkania się w naszym pozytywnym gronie i zagrania z fajnymi ludźmi przy dobrym piwie i nie tylko. Piszę te słowa z nadzieją, że niedługo ponownie spotkamy się przy tarczy.

Wszystkim pozostałym drużynom które grają nadal w tym sezonie życzymy powodzenia!

Do zobaczyska, pozdro 600

Mati Łysy Captyn HH TRIP! AVE!
Miałeś szkodę na pojeździe w ostatnich 3 latach?
Dostałeś odszkodowanie? Chcesz więcej? i to za DARMO?
www.szkody-rzeczowe.com.pl
ZAPRASZAM Smile
 
http://www.szkody-rzeczowe.com.pl
David
Ja chciałbym podziękować drużynie HappyHour Trip za postawę fair play podczas wczorajszych preeliminacji do Playoff C 2014

Pozdrawiam Was, mam nadzieję, że pogracie jeszcze w lidze!
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 5,864,882 unikalne wizyty