Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Podziękowania
piochu
Dzięki Mingu za reakcje,aczkolwiek się tylko pytałem dlaczego nie ma najszybszego skończenia.Ale ważne ,że już jest,jak w pozostałych klasach ,no może z małym wyjątkiem ,że w pozostałych klasach zapisywane są do większe ilości lotek,ale nie szkodziSmile

PS.Zadałem pytanie skoro Mingu był za to odpowiedzialny i to on powinien mi na nie odpowiedzieć ,to po co reszta się odzywa.Dobrze ,że do Andzi się nikt nie doczepił ,bo przecież też zadał pytanie czemu tabelka nie jest zaktualizowana i dostał normalną odpowiedź od Minga.Ja rozumiem ,że nie zasługuje na to i trzeba sie zawsze po mnie przejechać ,że by pokazać kto na tej stronie rządzi.


Jeszcze raz dzięki Mingu za dodanie najszybszej końcówki.Doceniam ,że zajmujesz się tą tabelką i nie mam żadnych do Ciebie pretensji ,tylko zadałem pytanie.Jeżeli inni sądzą inaczej to ich sprawa, mam to gdzieś.
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Mingu
spox

a jezeli chodzi co do wiekszej ilosci lotek to uwazam ze skonczenie 301 MO powyzej 3 rundy mija sie z celem,

klasa A widac ma do 5 rundy ale oni graja 501 DO

pozdro

Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
Pelson
Do 3 rundy wystarcza w zupełności bo powyżej 3 rundy to już nie jest wyczyn zasługujący na Hall of Fame.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,865,143 unikalne wizyty