Zobacz temat
 Drukuj temat
Co sądzicie o Nowym sposobie Nagradzania???
Sebastian Smarz
Nie ukrywam że po wczorajszym turnieju (Trip 21.09.2014) jestem rozczarowany co do nagradzania zawodników gdzie nagle puchary dostają tylko za pierwsze miejsce(jakaś nowość???czy oszczędności???),pobierana jest wyższa opłata startowa bo maja być dzielone pieniądze między pierwszą trójkę(tak jest zaznaczone w regulaminie) a nie wiem kto te pieniądze widział????Co niektórzy gracze to musieli sie kłócić o te pieniądze-Sam słyszałem i nie tylko Ja.(Może w amatorach lepiej zostać przy pucharach niż przy kasie do podziału???)Nie bede wypowiadał sie o turniejach open ani kobiet bo nie gram tam ale w amatorach to chyba każdy chce zająć miejsce na pudle i zabrać puchar do domu-dlaczego odbieracie tą przyjemność graczą???Prosiłbym osoby odpowiedzialne za tworzenie Nowego systemu nagradzania o wypowiedzenie sie...

Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść
Sebastian Smarz
 
Osa
Puchary to sprawa organizatorów. A co do podziału pieniędzy to nie dotyczy to turniejów amatorów. A gdzie w regulaminie jest słowo o podzuale nagród? Bo jakoś nie znalazłem...
 
Sebastian Smarz
proszę bardzo...Nie widzę tutaj NIGDZIE podziału na Open,Kobiety czy Amaor-Kolejną nowością, jeżeli chodzi o rozgrywki indywidualne jest stopniowe wprowadzanie nagród finansowych. Na początku przewidujemy je jedynie na turniejach okręgowych. Część puli pochodzącej z opłat startowych rozdzielana będzie między pierwszych trzech zawodników.
Rozumiemy, że odebranie kolenego pucharu do przepełnionej kolekcji nie cieszy już tak bardzo jak kiedyś, szczególnie dla darterów, którzy zdominowali rozgrywki indywidualne.
 
David
Podział części puli będzie następował tylko w turniejach Open. Nie ma możliwości, żeby w turniejach amatorskich były nagrody pieniężne.
Po dwóch turniejach widzę, że jednak wielu zawodnikom zależy na udokumentowaniu osiągnięć turniejowych. Pomyślę jeszcze nad jakimś kompromisowym rozwiązaniem.

Natomiast stwierdzenie, że jacyś zawodnicy "kłócili się o pieniądze" jest fałszem, którego nie będę komentował. Na pewno nie ze mną.

Myślę, że sposób nagradzania w naszej lidze jest faktycznie rozczarowujący, skoro w późniejszej fazie sezonu są turnieje, w których można wygrać w całości refundowane wyjazdy zagraniczne. Najważniesze, że dostrzegają to ci, którzy bezpośrednio skorzystali z tego systemu nagradzania.
 
Jason_Crump
Moim zdaniem zawsze powinny być nagrody za miejsca 1-3 jak nie puchary to chociaż dyplomy Smile
Nagrody pieniężne to moim zdaniem lekka przesada, lepiej już zrobić osobne turnieje z ustalonym wpisowym na starcie nierankingowe jak to czasem bywa. Nie powinno też chyba tak być że klasa amatorska płaci dodatkowo 5zł po to aby zrefundować nagrody pieniężne dla klasy open, chyba że taki sam system nagradzania wprowadzić do klasy c amator.
 
Sebastian Smarz
David mi nie chodzi o kase(znasz mnie i wiesz że pieniądze są dla mnie nie istotne w turniejach)chodzi o te symboliczne pucharki bo ludzie po to grają w tych turniejach że jak są na pudle to żeby mieć pamiątkę....

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść"
 
Qba12
Również jestem za podtrzymaniem jakiejkolwiek formy nagradzania ( obojętnie : tabliczka, puchar , dyplom ) dla najlepszej trójki w turniejach amatorskich.
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,856,028 unikalne wizyty