Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
SKŁADY 2014/15
BL@DY
Poniżej już zweryfikowane składy, które pojawią się jutro w odpowiednich zakładkach na stronie.
Lekko nieczytelne, od jutra myślę będzie znów pięknie Smile

Składy Ekstraklasy w zakładce Drużynowo -> Ekstraklasa ->Składy

Składy I Ligi w zakładce Drużynowo -> I LIGA -> Składy

1 II Liga Trip Shot Trip ul. Floriana 22 Bydgoszcz Jakub Moliński – kapitan 502-422-376
Tomasz Florkiewicz
Adam Kroll
Andrzej Markowski
Tobiasz Łuczak
Krzysztof Sobczak
Krzysztof Paczkowski
Mateusz Koźliński
Mateusz Miłoszewicz
2 II Liga Piracka Tawerna Bar Tawerna ul. ks Schulza 9 Bydgoszcz Michał Worzała 661-061-801
Andrzej Foksiński
Adam Dworak
Jacek Orwat
3 II Liga Tawerna Oldboye Bar Tawerna ul. ks Schulza 9 Bydgoszcz Piotr Sokołowski – kapitan 503-987-904
Wiesław Sokołowski
Adam Hanczewski
Marcin Filipiuk
Michał Kobylarz
4 II Liga London Bum Boom London Pub ul Długa 14 Bydgoszcz Jarosław Dereń – kapitan 669-874-731
Maciej Jasiński
Jmarcin Welc
Magdalena Rudzinska
Sebastian Jóźwik
5 II Liga Adamex 9 Darts 9Darts ul. Rozłogi 26 Bydgoszcz Sebastian Smarz – kapitan 724-521-686
Marlena Smarz
Andrzej Smarz
Mariusz Bożek
Dawid Bożek
Janusz Lewandowski
Jacek Struski
Przemysław Przybylak
Piotr Maksymiak
6 II Liga Feniks Klub Oczko Modrakowa 53 Bydgoszcz Andrzej Obremski – kapitan 695-453-988
Krzysztof Wizner
Piotr Belka
Robert Sobiczewski
Dariusz Odejewski
Michał Okonek
Szymon Olszewski
7 II Liga Drink Team Piwiarnia ul. Wełniany Rynek 10 Bydgoszcz Feliks Madejewski – kapitan 883-512-809
Kamil Labich
Remigiusz Sojka
Sandra Przystalska
Eliza Studniarz
Krzysztof Koterski
Piotr Weyna
Marek Deja
8 II Liga Chillout Fordon Pub Chillout ul Wybudowanie 11 Bydgoszcz Łukasz Nowicki – kapitan 721-609-417
Tomasz Wątróbka
Marcin Zieliński
Marcin Pawęta
Smarszcz Paweł
Miraszewski Damian
Szrajda Mateusz
9 II Liga AA-mator Team Piwiarnia ul. Wełniany Rynek 10 Bydgoszcz Sebastian Zalewski – kapitan 888-968-968
Hanna Daszek
Jarosław Defiński
Radosław Zientara
Tomasz Goździk
Ilona Główczewska
Dawit Szmyt
Oksana Vstinova
10 II Liga London Shot London Pub ul Długa 14 Bydgoszcz Paulina Kozub – kapitan 729-284-553
Krzysztof Pachnowski
Patryk Krężelewski
Karolina Kandyba
Damian Bałdysz
Dariusz Matczak
11 II Liga Omega Fordon Pub Omega ul. Swobodna 1A Bydgoszcz Marek Genczelewski – kapitan
Żaneta Dudek
Joanna Popiel
Marta Nawrot
Jan Wustrau
Hubert Grochowski
Jerzy Popiel
Dominik Szumer
12 II Liga Nowa Wieś Wielka
Edytowane przez BL@DY dnia 02.10.2014 09:45:24
 
Dan
Proszę o zmianę numeru telefonu kapitana Magicy Merlin ponieważ podany numer jest zły. Poprawny to 537-331-860 z góry dziękuje Damian Przemyłski.
 
sebastian
Chciałbym zauważyć ze drużyna Pirackiej Tawerny w zeszłym sezonie wywalczyła awans do 1 ligi a jest ona zgłoszona do 2. W składzie widnieja 3 nazwiska z zeszłego sezonu.
Druga drużyna jest Zamek Zawiszy maja oni tylko jednego gracza zaawansowanego wiec dla czego grają w 1lidze skora w zeszłym sezonie nie wywalczyli awansu?
Edytowane przez sebastian dnia 24.09.2014 07:47:51
 
Ania
To wy sprawdzajcie, ustalajcie, losujcie grupy, ja poczekam...;-)

Tylko błagam nie dopisujcie już drużyn (no ewentualnie 1 do I ligi i 1 do II ligi).

Liga rozpocznie się raczej 16 października, chyba że zdarzy się cud to może 9-tego i to jeśli już to I liga. reszta ma duuuzo czasu na rozgrywki ;-)

Pozdrawiam i czekam na grupy.
Ania
 
Magda
Rudzinska Magdalena - poproszę o zmianę ń na n Wink

a co z zapytaniem Sebastiana?
Edytowane przez Magda dnia 24.09.2014 10:59:27
SwB
 
David
@Sebastian - Masz rację, jednak żaden z tych zawodników nie jest wpisany do KDZ. (Michał wnioskował o wypisanie). Prawda jest taka, że w zeszłym sezonie najwyższe wyniki dla Pirackiej robił Krzysztof Ochman i Jarek Jaroński. W tym sezonie nie ma ich w składzie, więc grzechem byłoby wrzucać tą drużynę do I Ligi.

Jeżeli chodzi o Zamek to to co piszesz jest prawdą. Jednak żadna z drużyn, które pierwotnie miały awansować z II Ligi nie zagra w tym sezonie w I Lidze. (Wiatrakowa, TripleOne, Taverna II rozpadły się, Piracka Taverna - jak wyżej). Drużyna Zamku składa się z wielu ambitnych darterów, którzy chcą spróbować swoich sił w I Lidze. Trzeba jeszcze dopełnić pewnych formalności przed startem sezonu.
 
Magda
Awans drużynowy wywalczyła drużyna, nie 2 zawodników, wpisanie do KDZ czy też wypisanie z KDZ nie wpływa na wywalczony DRUŻYNOWO awans.
Myślę, że jest wiele drużyn składających się z ambitnych zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił, ale właśnie dopełniają formalności i grają w II lidze.
Grzechem jest wpisywanie drużyn bo tak. Ale każdy ma swoje sumienie....

Powodzenia wszystkim drużynom obojętnie gdzie grają i gdzie powinni grać. Bawcie się dobrze i wielu sukcesów życzę.
Pozdrawiam
SwB
 
buba
Dawid!
Znicz Pruszków ma też wielu ambitnych zawodników ale gra w II lidze bo...., bo nie awansowali i nikt ich za ambicje nie przesunął, wpisał, umieścił w I lidze.
Tworzysz ambitne projekty i regulaminy, a nie potrafisz nimi sprawnie i konsekwentnie zarządzać.
Osobiście uważam, że słabo to wygląda i bez urazy ale niszczysz to co Mariusz budował przez poprzednie lata. Może nie było idealnie, może zdarzały się niedociągnięcia i błędy ale takiej sieczki to nie było nigdy.
Skoro wiedziałeś (a wiedziałeś na pewno), że nie wszystkie drużyny się zgłoszą do I ligi to trzeba było stworzyć tylko Extraklasę, a pozostałe drużyny, które się zgłoszą wsadzić do jednego worka na pół sezonu (po jednym meczu każdy z każdym) i wtedy dopiero podzielić je na dwie ligi (16 drużyn do I ligi i pozostałe do II ligi).
Moim skromnym zdaniem takie rozwiązanie byłoby z pewnością lepsze i mniej dyskusyjne niż to co teraz jest wyczyniane.
Moją propozycję możesz potraktować poważnie i poddać pod rozwagę i zdążysz ją jeszcze wprowadzić w życie i nawet zapisać w obowiązującym a nie przestrzeganym regulaminie. Możesz ją również usunąć do kosza. Twoja wola!
Na tym kończę moją i tak przydługą wypowiedź i więcej się nie będę odzywał na forum w tym temacie.

Pozdrawiam
Jarek Dereń
ambitny darter z II ligi
 
michalw
Jarek uwagi na temat jak powinien wyglądać podział na klasy "trochę" spóźniony. Znów ktoś krytykuje kogoś za coś co robi podczas gdy samemu .. no właśnie. Skladales jakieś propozycje na ten sezon w lipcu czy chociaż w sierpniu?? jeśli tak to przepraszam.
jak sam mowiles nie wszystko było idealnie kiedyś i teraz też nie będzie ponieważ wszystkim nie dogodzisz.
Wiem jednak z własnego doświadczenia że Dawid słucha uwag, propozycji, wniosków i bierze je pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. muszą być one sensowne i przedstawione w odpowiednim czasie. Jestem pewny że z każdym kolejnym sezonem niedociągnięć będzie coraz mniej jeśli chodzi o regulamin i inne sprawy, bo na tym wszystkim zależy.

w Pirackiej Tawernie pozostały 2 a nie trzy osoby ze starego składu. sa one wykreślone z KDZ. Mogliśmy zmienić lekko nazwę i nie byłoby problemów. nie zrobiliśmy tak bo nie sądziłem ze ktoś się przyczepi do tego. realnie nasz skład pozwala nam najwyżej na dobrą zabawę a nie na walkę o wygranie ligi nie mówiąc już o rywalizacji w 1 lidze. Dawid zachował się po ludzku jeśli chodzi o Piracka. Widzę że niektórzy sa raczej zwolennikami działania typu "Legia - UEFA". Jeśli naprawdę uważacie ze to konieczne możemy zmienić nazwę z Pirackiej Tawerny na Tawerna Błonie tylko proszę o w miarę szybką decyzję.

Michał Worzała
Tawerna
Edytowane przez michalw dnia 25.09.2014 20:41:27
 
BL@DY
W kwestii czy sa zawodnicy z KDZ czy nie:
wg napisanego regulaminu jeden może być, ale skoro ambicja wskazuje na grę w I lidze, a umiejętności i doświadczenie pozwalają, a i przede wszystkim jest miejsce to niech Zamek gra i pogłębia swoje umiejętności, Im wyżej tym większe doświadczenie.

Jeżeli jest otwarte okno i przyzwolenie na takowe działanie należy korzystać bo drugiej okazji może nie być Smile
 
Nikos
Pytanie : Dlaczego Feniks nie gra w 1 lidze? przecież jego zawodnicy grali kiedyś w klasie B? Skoro jest regulamin to powinno się być w stosunku do niego konsekwentnym
Edytowane przez Nikos dnia 24.09.2014 17:32:11
 
Krzysztofy
Nikos po pierwsze nie Fenix tylko feniks a to drugie graliśmy sezon w klasie b spadliśmy nie awansowaliśmy w następnym sezonie spadliśmy więc dlatego w klasie c lub jak wolisz teraz w II lidze Jak sobie awans wywalczymy sami na zajmiemy jedno z czołowych miejsc premiujących to zagramy w klasie b lub 1 lidze
 
Nikos
Przypomnę ci że grałeś kiedyś jeszcze w Klasie B razem z Czarnym w drużynie Merlina więc powinniście mieć 2 zawodników zaawansowanych i grać w 1 lidze.
 
Krzysztofy
Więc ja ci przypomnę ze wtedy nie było takiego podział na zawodników zaawansowanych tylko był podział na 3 klasy
a b c
 
Lukasz
Nikoś a może byś tak najpierw pomyśłał
zanim się odezwiesz, drużyna Feniks ile lat temu była
w B klasie, dostaliśmy wtedy lanie i spadliśmy do C klasy
było 4 lata temu, a jeszcze dalej Czarny i Wizir grali z tobą w Merlinie.

Kiedy ty wreście dorośniesz i się nie dziw że nikt cie niechce w drużynie. Widze że cię Song przygarnął ale jestem ciekaw po którym meczu Marek cię wyrzuci, bo on nie będzie się z tobą cackał.
Łukasz Brodowski
 
mihu
Mnie zastanawiają dwie inne drużyny, mianowicie"Red Squad Przepompownia" oraz "9 Darts Bullies". Zgodzę się z tym co napisałem Tomek, 9 Darts Bullies na pewno nie brakuje ambicji, ale czy mają grać w ekstraklasie tylko z powodu tego, że składają się z samych ekstraklasowych graczy, którzy cały poprzedni sezon grali w A, w rankingu zajmując czołowe pozycje (5 na 6 w top 10) ??

Odnośnie drużyny Red Squad skąd się wzięła w I lidze, przecież nie awansowała z C, może jestem w błędzie ale moim zdaniem to są nowi gracze w lidze ??
Może w przypadki Red Squad oraz wcześniej opisywanego Zamku ktoś uznał, że szkoda żeby grali w II lidze, a w przypadku Darts Bullies dobrze, że pierwszą część zagrają w I lidze i nie zaczną od ekstraklasy.

Na pewno istnieje jakieś racjonalne wytłumaczenie, czymś się organizatorzy kierowali ?


P.S. A skleroza mnie dopadła odnośnie Red Squad (część graczy z Przepompownia Team Smile )
Edytowane przez mihu dnia 24.09.2014 21:33:44
 
BL@DY
http://youtube.co...Kp1_C_gPl8
 
David
Red Squad Przepompownia to nowa drużyna, która ma dwóch zawodników zaawansowanych (wpisanych do KDZ), zaczyna więc od I ligi (nie mogę ich wpisać do II ligi).
Ta sama zasada ma zastosowanie do 9Darts Bullies, którzy zaczynają od I Ligi, mimo że więszkość widziałaby ich w Ekstraklasie.
 
mihu
To w zasadzie wszystko jasne. Grupy podane, brakuje tylko składów Kapera i Kapera II ?
 
Pelson
Czy w zespole Adamex jest ktoś spoza województwa Kujawsko-Pomorskiego? Smile
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,865,030 unikalne wizyty