Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Awarie maszyn
David
Wpisujcie poniżej Wasze zastrzeżenia co do stanu maszyn.

Jutro planuje zrobic objazd i serwis urządzeń przed Pucharem Ligi. Dajcie mi znać na co zwrocić szczególną uwagę.

Pozdrawiam i życzę jutro dobrej gry!
 
Kamil96
Merlin, maszyna u góry - blokuje się notorycznie 60, generalnie jest całe "wyrzeźbione" pole.
 
Qba12
W Tripie druga maszyna od prawej- do wczoraj wybite pole potrójnej piątki.
Od dziś/wczoraj -potrójnej jedenastki..
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
Qba12
Maszyny w Tripie:
pierwsza od ściany - wrzutnik do wymiany, nie przyjmuje już nic

pierwsza od biura - przyciski do sprawdzenia - po wrzuceniu kasy nic nie załącza

Proszę o serwis przed startem ligi.
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
Czarownica
Sogo tarcza przy barze "wypada" 60-tka
 
FeneK
London - Tarcza na palarni w oponie zalicza D7

Omega - Tarcza po prawej stronie praktycznie cała do wymiany (dziury i luzy między sektorami, które nie zaliczają lotek)
... Wink ...
 
Qba12
Qba12 napisał(a):

Maszyny w Tripie:
pierwsza od ściany - wrzutnik do wymiany, nie przyjmuje już nic

pierwsza od biura - przyciski do sprawdzenia - po wrzuceniu kasy czasem nic nie załącza i trzeba czekać aż zaskoczy..

Proszę o serwis przed startem ligi.


Nie zaszkodzi przed turniejami i pod kątem ligi Smile
Pozdrawiam ,
Kuba Moliński
Będziesz to jeszcze rzucać? Wink

TRIP SHOT for life...
 
Hannah
Merlin lewa na palarni - 25 często zaliczana jako bull ;p
 
adamus3311
Witam automat w Jacku jest poważnie awaryjny liczniki wariuja diody migające przycisk od załączania gry się zacina oraz wrzutnik połyka monety bez zaliczania kredytow
 
Nikos
Ta maszyna jest tragiczna... Co trening i mecz połyka 5 tki. Prosimy o zmiane maszyny.
 
Banan
Witam serdecznie.
Rozumiem że są wakacje lecz też czasem trzeba coś zrobić. Wczoraj wybrałem się do macierzystego lokalu SOGO Stars(była PIWIARNIA) i oczom nie mogłem uwierzyć na maszynach kartki AWARIA (na jednej chyba już 2 tygodnie) Na 5 automatów "działają 2" wczoraj podczas gry umarła jedna maszyna ta przy barze. Na początku mojej gry nie działało pół wyświetlacza po czym maszyna dostała kasę lecz po 2 grach 3 już nie odpaliłem ponieważ umarły klawisze. Ja rozumiem jak na samym początku napisałem są wakacje ale chyba można podjechać i naprawić bo trenować nie można. Może da się jeszcze naprawić coś przed wyjazdem. Dodam że zrobiłem rozeznanie i wiem że inni gracze zgłaszali już te awarie lecz nic z tego co wiem nie zostało z tym zrobione.

Z poważaniem Łukasz Banach

Ps. dodaję zdjęcia
i151.photobucket.com/albums/s132/lbanan/20160821_223549_zps285jmb7d.jpg maszyna z tyłu.
i151.photobucket.com/albums/s132/lbanan/20160821_223520_zpsa2857ts1.jpg automat który już co najmniej ma awarie od 2 tygodni w sali do darta.
i151.photobucket.com/albums/s132/lbanan/20160821_223503_zpsqoehokek.jpg oraz automat przy barze który dokonał żywota wczoraj.
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
Banan
Dziękuję za szybką naprawę oraz serdecznie zapraszam osoby, które lubią trenować w naszym lokalu na treningi. Już można Smile!!!
images90.fotosik.pl/52/1541752389d219b4med.jpg
 
Norbi BCP
Jak zwykle człowiek przychodzi do klubu gdzie gra i tu zonk z maszynami do grania.Czy ktoś z DART POLSKA to kontroluje.Może czas na jakąś reaktywację sprzętu lub może ogarnięcie kogoś kto się na tym zna.I jak tu się doskonalić mają ludzie chyba że sobie zasponsorują sprawną maszynę.
 
David
W którym klubie?
 
BL@DY
Jak pisze Norbert znaczy ze Sogo. Ostatnio wisiały 3 kartki awaria, ale zostały opanowane przez Mariusza. Możliwe że usterki powróciły...
 
edsondasilva
na środkowej tarczy na oponie zalicza jakieś dziwne punkty
 
marley
W Sogo tam gdzie stoją 2 maszyny i jest 3 -cia podwieszona to ta z lewej dziwnie się zawiesza zostają kredyty i nie można grać dalej nic nie liczy ,podobno po szybkim resecie się naprawia, ale raczej też do przejrzenia troszkę to irytujące jak trzeba kombinować aby pograć Wink
 
Mariusz
Będę jutro. Dzięki za info
nazywam się BOŻEK ... MARIUSZ BOŻEK Smile
 
http://www.dart.org.pl
Magda
Poproszę o serwis maszyn w Londonie. Luźne sektory - dość duże przerwy między sektorami a pajęczynami, często blokujące lotkę, również często "zjadające" lotkę, sektor T19 wychodzi z maszyny (maszyna na palarni).
Dzięki i pozdrawiam.
SwB
 
stan
Merlin - tarcza "na górze" czy jak to nazwać,
rzut w opone zalicza double 16
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 1.16 5,856,896 unikalne wizyty