Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Turnieje kobiet
Magda
Moja propozycja, aby turnieje okręgowe jak i wszelkie turnieje mistrzowskie, czy jakieś dodatkowe inne niż klubowe, miały podział jak było kiedyś, mężczyźni oddzielnie kobiety oddzielnie. Mężczyźni z ewentualnym podziałem na klasy open i c. Kobiety powinny grać razem. Bez podziału na klasy i bez możliwości zapisywania do c i amatorów.
SwB
 
David
Bardzo dobra propozycja. To nie pierwszy taki głos. Mamy już ułożony koncept jak to rozwiązać. Więcej szczegółów wkrótce
 
czesioczesanka
Nie można zabronić grania kobietom w turniejach amatorów. Niektóre niewiasty nie czują się na siłach,by grać z zawodniczkami formatu europejskiego.
Uważam, również że prowadzenie rankingu amatorów jest bezzasadne, albo się gra dla przyjemności(amatorzy) albo rywalizuje się o jak najlepsze wyniki, punkty i ranking (klasa open).
Edytowane przez czesioczesanka dnia 11.09.2015 08:34:35
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
Uważam, również że prowadzenie rankingu amatorów jest bezzasadne, albo się gra dla przyjemności(amatorzy) albo rywalizuje się o jak najlepsze wyniki, punkty i ranking (klasa open).


Bartosz szukałem jak to napisać i przyznaję Tobie rację ...
 
Hannah
Uważam, że kobiety powinny mieć dalej możliwość wyboru gdzie chcą grać.Ja na przykład nie czuję się na rywalizację w Turnieju Kobiet... i nie chciałabym być wrzucana tam. Może i w tym roku nie będę za wiele razy na turniejach z wiadomych powodów, ale jak już pójdę to chciałabym dalej mieć możliwość wyboru.
 
Kapsel
czesioczesanka napisał(a):

Uważam, również że prowadzenie rankingu amatorów jest bezzasadne, albo się gra dla przyjemności(amatorzy) albo rywalizuje się o jak najlepsze wyniki, punkty i ranking (klasa open).


To klasa open nie gra dla przyjemności ?! Wink
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
czesioczesanka
Jedynym wyjściem jest wprowadzenie klasy kobiet amator.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,864,974 unikalne wizyty