Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Pytania i nieścisłości
Pawel_Baczkowski
Zakładam temat by wrzucić tu pytania, które zadawałem pod artykułami, a nie zdążyły doczekać się odpowiedzi i wyjaśnienia.
Dodatkowo, dorzucam też pytanie spod artykułu o Finałach PLAYOFF, bo chyba nie zostało zauważone, a zaraz też może zniknąć z głównej strony.

Pytania dotyczące refundacji i nakładania się wygranych:
"#3 | Pawel_Baczkowski dnia styczeń 20 2016 19:32:28
Skoro już są zadawane pytania i wyjaśniane są niejasności to ja mam kilka:
Drużynowo:
1. Jeżeli refundacja przechodzi na 3 drużynę Pucharu, to co w przypadku gdy drużyna składa się z 5,6,7 zawodników i wcześniej 4 wywalczyło refundację? Cała drużynowa refundacja przechodzi na drużynę 3 czy jej część zostaje w drużynie i tylko reszta przechodzi?
Zawodnik powołany:
2. Czy zawodnik powołany do kadry z nominacji będzie wybrany z ludzi z refundacją wyjazdu czy z wszystkich zawodników? Czy nominacja oznacza pełną refundację?
Indywidualnie:
3. Co w przypadku, gdy Indywidualne Mistrzostwa Województwa (IMW) wygra osoba, która zajmie 1,2 miejsce w rankingu OPEN? Czy refundacja przechodzi, jeżeli tak to na osobę z rankingu czy z IMW? Co z miejscem w kadrze narodowej?
4. Co w przypadku, gdy IMW wygra osoba z 50% refundacją z rankingu? Czy refundacja przechodzi, a jeżeli tak to na osobę z IMW czy z rankingu?
5. Co w przypadku, gdy IMW wygra osoba wygrywająca ranking Toruński? Refundacja przechodzi na osobę z IMW czy z rankingu Toruńskiego?
6. Co w przypadku, gdy Turnieje dodatkowe wygra osoba mająca 50% refundacji? Reszta przechodzi na osobę z turnieju czy osobę z rankingu?

Jaki będzie system przechodzenie refundacji jeżeli będą one przechodzić na osoby w rankingu? Będzie dopełnianie refundacji osób mających 50% czy przyznawanie refundacji następnej osobie w rankingu nie mającej refundacji?

Trochę tego dużo ale po wyjaśnieniu myślę że większość darterów będzie zadowolona bo dokładnie będzie wiedziała jakie szanse ma na wyjazd. Smile
Pozdrawiam"

Pytania dotyczące PLAYOFF:
"#1 | Pawel_Baczkowski dnia luty 08 2016 22:19:04
Czy można otrzymać informację nt playoff?
1 Czy mecze półfinałowe będą rozgrywane jeden po drugim czy jednocześnie? Jaka kolejność meczy ewentualnie?
2 Czy mecze będą rozgrywane na dolnym czy górnym piętrze?"

Temat łatwiej znaleźć Smile
Czekam na odpowiedzi na pytania i Pozdrawiam.
Paweł Bączkowski
Edytowane przez Pawel_Baczkowski dnia 22.02.2016 22:46:07
 
Sebastian Smarz
Ciekawe pytania Bączek tylko czy doczekasz sie odpowiedzi???zapewne w marcu he he
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
Pawel_Baczkowski
Dziękuję za odpowiedź na pytania:
"
Pytania dotyczące PLAYOFF:
"#1 | Pawel_Baczkowski dnia luty 08 2016 22:19:04
Czy można otrzymać informację nt playoff?
1 Czy mecze półfinałowe będą rozgrywane jeden po drugim czy jednocześnie? Jaka kolejność meczy ewentualnie?
2 Czy mecze będą rozgrywane na dolnym czy górnym piętrze?"
"

Czekam na odpowiedzi na inne Smile
Pozdrawiam
 
Sebastian Smarz
Mam pytanie-czy ta stara sala bilardowa gdzie będą rozgrywane mecze play off to ta gdzie stoją te dwa automaty?
Jeśli wierzysz w zwycięstwo, zwycięstwo uwierzy w Ciebie
 
Kris1986
tak na marginesie te automaty nie przyjmują 5 zlotowek z 2009, 2010 i 2015
 
Magda
Proszę o naprawienie maszyn w Londonie.

Nie znalazłam odpowiedniego tematu więc piszę tu Smile
SwB
 
kwachu7891
Popieram Magdę!
 
Pawel_Baczkowski
No i po świętach Smile
Czekamy dalej na odpowiedź na pytania dotyczące refundacji.
Pojawiły się nowe zawody z nominacjami i jeszcze więcej pytań się nasuwa, a te jeszcze nie wyjaśnione Sad
Ale poczekamy może odpowiedź rozwieje wszystkie wątpliwości łącznie z nowymi?

Oczekuję z niecierpliwością na odpowiedzi i pozdrawiam.
Paweł Bączkowski
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,865,069 unikalne wizyty