Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
W jaki dzień tygodnia powinny odbywać się turnieje o pulę?
Wtorek Wtorek 18%[9 głosów]
Środa Środa 0%[0 głosów]
Piątek Piątek 20%[10 głosów]
Sobota Sobota 61%[30 głosów]
Głosów ogółem : 49
 Drukuj temat
ANKIETA - Nowy cyklu turniejów - gra o pulę
David
Czołem darterzy

Piszę tego posta, żeby przybliżyć idęę turniejów o pulę nagród, które zastąpią w cykl Grand Prix Darts Polska oraz, aby zapytać Was o zdanie w kwestii dnia tygodnia, w którym odbywać się będą te zawody.

- turnieje rozgrywane raz w miesiącu
- system 501 D.O
- każdy mecz lepszy z 5 legów (do 3 wygranych)
- gramy podwójną drabinkę pucharową (prawa-lewa), z możliwością zagrania grupy + single K.O. w wypadku niskiej frekwencji
- wpisowe - 30zł
- Cała pula do podziału między najlepszych 8 zawodników
- bez pucharów i medali
- turnieje rozgrywane będą w 9Darts Club

Dajcie znać w ankiecie, który dzień tygodnia odpowiadałby Wam najlepiej na takie zawody.
 
dartmarley
Niedziela
 
Kamil96
Zważając na format gry, zdecydowanie najlepszą opcją jest sobota I start wcześniej niż godzina 19:00. Byłby to ukłon w stronę darterów z Torunia czy Inowrocławia, którzy regularnie brali udział w GP. Przy sporej frekwencji od godz. 19 gralibyśmy do rana. Sam kiedyś dojeżdżałem na turniej, wiem jak to jest z chęciami, zwłaszzcza jak rano trzeba wstać. Wink Turnieje o pulę zastępują też Grand Prix, więc warto zrobić je w ten sam dzień. Piątek prawdopodobnie będzie oblegany przez turnieje klubowe. Wtorek/środa pozostawiłbym na turnieje rankingowe. Nie bez przyczyny redukujemy ich ilość.
 
michalw
Jak będzie dzielone 100% wpisowego. Moja propozycja to tak samo jak edf z tym że 8% które w edf przypada dla miejsc 9-13 rozłożyć jakoś. Np.
1. 35%
2. 20%
3. 15%
4. 10%
5-6. 5%
7-8 5%

images92.fotosik.pl/35/34024ef48cf7ce43med.jpg
 
woyti180
sobota godz.15
 
drteno
Sobota super termin, a jeśli na Rozłogi to może steel???SmileGrin
 
dartnaklo.pl
arek
Steel brzmi nieźle Smile Steel sobota, soft wtorek.
 
David
Dziękuję za głosowanie. Turnieje o pulę będą odbywać się w soboty. Daty znajdują się na stronie głównej.

Z racji, że są to turnieje niebędące cyklem rankingowym, nie wykluczamy, że część z tych turniejów zagramy na steelu.

EDIT: oczywiście kwestia czy soft czy steel zostanie odpowiednio wcześniej ogłoszona
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.52 5,856,789 unikalne wizyty