Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Oświadczenie Kapitana drużyny LEGION X
buba
Z racji wielu burzliwych dyskusji i komentarzy dotyczących wczorajszego meczu pomiędzy drużynami LEGION X i POINT DART TEAM chciałbym odnieść się do tematu:

Jednorazowe, podkreślam jednorazowe wzmocnie Drużyny LEGION X zawodnikami którzy zagrali we wczorajszym meczu z Drużyną POINT DART TEAM jest wynikiem sytuacji, która miała miejsce w ostatnim sezonie rozgrywkowym EKSTRALIGI przed pandemią i dotyczy tylko i wyłącznie tej Drużyny i jest tylko i wyłącznie moją osobistą interpretacją tej sytuacji, do której mam prawo nawet jeśli się mylę.

Wpisanie naszych nowych zawodników zostało przeprowadzone zgodnie z Regulaminem Kujawsko Pomorskiej Ligi Darta. Czy było FAIR PLAY w kwestii terminu ? Każdy ma prawo do oceny co zresztą odzwierciedlają liczne komentarze, które szanuję.

Jednocześnie informuję, iż całe przedsięwzięcie było tylko i wyłącznie mojego autorstwa.
Kapitan Drużyny LEGION X
Maciej Jasiński
 
Rzepa911
Szanuje wzięcie decyzji na własne barki i odcięcie od całego ambarasu reszty drużyny. Zagrywka wg regulaminu ligi OK więc również szacun za znalezienie luki w przepisach. Nie mniej jednak apeluje o przepracowanie regulaminu Ekstraklasy na przyszły sezon aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji.
Całą akcja w mojej subiektywnej oczywiście ocenie nie wiele miala wspólnego z zasadami fairplay, ale przeszła

Maciej Rzepecki
 
Mariusz W
Chyba rewanż za Point-BadCompany
never give up
 
Andrzej Sklepowicz
Witam
Biorąc pod uwagę protokół z meczu ( wpisy), przyjemne spotkanie dla oka musiało być. Gratulacje dla obu drużyn.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,856,867 unikalne wizyty