Zobacz temat
 Drukuj temat
Nakrętki, kapsle, kapselki.
Goral
Witam. Mam serdeczną prośbę do wszystkich osób, które są gotowe pomódź za niewielką cenę. W szpitalu u mojej mamy jest akcje zbierania plastikowych nakrętek po napojach spożywczych. Zbierają nakrętki po wodach soczkach pepsi coli i innych artykułach. Nakrętki te są potrzebne w ilości 5 ton. W zamian za to pewna firma czy sponsor zobowiązał się, że zafunduje wózek inwalidzki dla jakiejś osoby. Ja dokładnie nie wiem dla kogo to ale wiem, że jest to na pewno osoba potrzebująca. Prosiłbym jeśli to możliwe wrzucajcie do woreczka w domu kapsle i nakrętki ,a ja jak będę miał tylko okazję z miłą chęcią będę je od was zbierał. Tym którzy zechcą pomódz serdecznie dziękuję. Pozdrawiam
Edytowane przez Goral dnia 29.08.2009 11:10:30
 
czarny
W temacie piszesz o kapslach potem tylko o plastikowych nakretkach. Sprecyzuj! Jesli metalowe kapsle tez mogą byc to mam ich chyba z kilogram. jasli tylko plastikowe nakretki to niewiele pomoge.
andr2ej 08rem5k1
 
Ania
Spoko Góral ode mnie będziesz miał, zbierałam dla chrześnicy do przedszkola, ale tam już nie chcą więc mogę je teraz zbierać dla CiebieWink Jak będziesz potrzebował to mów kiedy co i jak
Ania
 
BL@DY
wrzuć Kapsla do wora, te 50kg waży to zawsze coś Smile może nie skumają i łykną Smile
ps. bez urazy Dawid Smile
 
Gramsiu
Góral, pogadaj z barmanami, oni mają kapsli na pęczki.
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
samowar
Ciekawe co na to sam zaintesowany Kapsel?
Shit happens
 
Panek9
a gdzie te nakretki przynosic? ktos sie tym zajmie zeby dostarczyc je do szpitala? z checia pomoge...
 
Kapsel
Nawet Kapsel i ze 60 pare wazy wiec po co to zbieranie jak na raz moznaSmile A juz wogole jak sie mnie rozlozy na czesciGrin Tylko nie wiem jak ze stanem watrobyPfft
Kapsle wszystkich krajów łączcie sieSmile
 
Goral
Ja je dostarczam wiec wystarczy mi dac Smile pozatym jest jeszcze jedna akcja zbieraja 5 kg etykiet od torebek liptona jesli ktos pije liptona prosze tez nie wyrzucac. bo tez zbieram po ludziach to na kolejny wózek badz sprzet dla osb niepełnosprawnych. Zapewniem że nie zbieram na żadne konkursy ani nie mam żadnych z tego korzysci. Mówie powaznie zbieram to dla osób potrzebujących.
 
Goral
Witam WszystkichSmile
Dzisiaj będę na turnieju w Londonie. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś kapselki to proszę przynieść. Wszystkie widziane z miłą chęciąSmile Pozdrawiam Łukasz
 
Goral
Witam!Smile
Dzisiaj będę w Londonie tak węc jeżeli ktoś ma jakieś kapsle i kapselki to proszę aby przyniósł. Pozdrawiam Łukasz
 
DaveN
witam
po sokach w kartonikach, czy po mleku w kartoniku też? bo jak narazie to zbierałem tylko po pepsi.
pozdrawiam
nothing is difficult for me...
 
samowar
jj_johnys napisał/a:
Chodzi o plastikowe nakrętki.

Czyli wszystkie plastikowe, inaczej z tzw. tworzyw sztucznych z Coli też Wink
Edytowane przez samowar dnia 09.01.2010 13:34:18
Shit happens
 
Goral
Zbierac zbierac Smile
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.44 5,864,945 unikalne wizyty