Zobacz temat
 Drukuj temat
Pojedynki BUT (Bydgoszcz Unisław Toruń)
Osa
Specjalnie na prośbę Samowara:

http://dart.org.p...i_BUT.html
 
samowar
Ale młyn, nic nie łapię, może jutro w pracy sobie to wydrukuję w formacie A0 to coś skumam. Respect!
Shit happens
 
pH
oj...ja tez nie zakumałem
Nie ukrywaj niczego,
Nich głupi szukają po wieki!
 
Osa
Przy robieniu zestawienia wziąłem pod uwagę turnieje, w których brali udział zawodnicy z Torunia lub/i Unisławia.

Za 1 miejsce w turnieju - tak jak w przypadku biegu żużlowego - są 3 punkty, z 2 miejsce - 2 punkty, za 3 miejsce - 1 punkt, a za 4 miejsce 0 punktów.

Weźmy pod uwagę np. niedawny turniej z Piwiarni.

Na pierwszym miejscu był Bartek Wieczorek i zdobył 3 punkty dla Torunia (jest zawodnikiem Przepompowni Toruń)
Na drugim miejscu był Kuba Więckowski i zdobył 2 punkty.
Na trzecim miejscu był Darek Ochman i zdobył 1 punkt dla Bydgoszczy.
Na czwartym miejscu był Marcin Michałowski i zdobył 0 punktów dla Unisławia.

W "pojedynku" Bydgoszcz - Toruń jest 1:5 dla Torunia i w tym wypadku ich wygraną
W "pojedynku" Bydgoszcz - Unisław mamy 1:0 i wygraną Bydgoszczy.

W ostatnich dwóch kolumnach po prawej widać, na których turniejach byli zawodnicy z Torunia i Unisławia
Edytowane przez Osa dnia 31.08.2009 20:41:24
 
Panek9
a bedziesz to chociaz uaktulnial co kilka turniejów czu to tylko tak na raz jest zrobione?
mimo wszysto szacuneczek za wykonana prace.. :]
 
mihu
Statystyki statysykami jednkaże podzielam zdanie Mikiego ( wypowiedź z shoutbox'a). Liczy się jakość, a nie ilość Smile a z tego co widać na turniejach, to w Toruniu i w Unisławiu jej nie brakuje... zawsze możńa jescze podzielić zawodników na osiedla i zobacz jakie przodują... Smile przydatność nie których statysyk, informacji jak widać jest względna.. jednakże dla maniaków cyferek na pewno jest to ciekawostka..

tak czy siak podziw dla Osy za zgromadzone info...Smile
 
Osa
Mogę co jakiś czas - pewnie jakoś pod koniec każdego miesiąca - uzupełniać to zestawienie. Wczoraj podczas turnieju były też emocje związane z żużlem, więc przeliczyliśmy "czwórki turniejowe" na punktację żużlową Smile

Jak widać faktycznie ilość nie znaczy jakość
 
Gramsiu
Osa ty jesteś bezrobotny czy kobieta cie rzuciła że nie masz co w domu robić?

Respect za włożoną pracę!
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
samowar
Jak w domu, Gramsiu? Takie rzeczy robi się w pracy!
Proponuję jeszcze kalkulowane średnie meczowe: indywidualne zawodników i drużynowo B_U_T Grin
A swoją droga kiedyś graliśmy darta w 4 osoby żużel (2 drużyny po dwie osoby, 15 legów, punktacja 3-2-1-0), było cool.
Edytowane przez samowar dnia 01.09.2009 14:18:36
Shit happens
 
czarny
Nawet mecze ligowe mozna przeliczyc na indywidualną punktacje zuzlowa: wygrana zawodnika 2-0 to 3 pkt, 2-1 -> 2pkt, przegrana 1-2 to 1 pkt i 0-2 to 0 pkt. Dla przykladu samowar w ostatnim meczu towarzyskim punktowal by tak: 1,2,1,- =4pkt ,a ja w meczu z Kaperem2: 1,3,3,3=10pkt
andr2ej 08rem5k1
 
BL@DY
A może poprostu grać i czerpać z tego przyjemność a nie onanizowac się statystykami.
 
czarny
Piter, czego sie czepiasz. To ma tylko dodać smaczku tak samo jak obstawianie wynikow sportowych u bukmachera. Pfft
andr2ej 08rem5k1
 
samowar
czarny napisał/a:
Dla przykladu samowar w ostatnim meczu towarzyskim punktowal by tak: 1,2,1,- =4pkt ,a ja w meczu z Kaperem2: 1,3,3,3=10pkt
Co, przeliczając na liczbę rozegranych pojedynków (nie legów) dałoby kalkulowaną średnią biegową: sami-1,333, czyli lepiej niż Chrzanek; czarny-2,500, czyli prawie jak Safa hahaha
pozdrowieniaWink
Edytowane przez samowar dnia 01.09.2009 18:01:23
Shit happens
 
Gramsiu
czarny napisał/a:
Nawet mecze ligowe mozna przeliczyc na indywidualną punktacje zuzlowa


nie... no, to już jest zboczenie Grin
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
Kuba
2009/2010 czemu brak turniejow w piwiarni i kaperze? chyba 2 zwyciestwa sie należąPfft
 
czarny
jak brak, jak są! trzeba za ten paseczek z prawej strony chwycic i zjechac na sam dol. Pfft
andr2ej 08rem5k1
 
Kuba
a co jesli z torunia lub unisławia przyjedzie tylko 1 zawodnik. oczywiscie zapewne nie zdarzy sie to zbyt czesto ale wtedy conajwyzej moze byc remis.
 
czarny
Coż, to tak jak wykluczenie jednego zawodnika z pary. Moze byc remis ale moze byc tez wtedy i 6-0.
andr2ej 08rem5k1
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.74 5,864,879 unikalne wizyty