Zobacz temat
 Drukuj temat
Metalowe talerze:D
Goral
Witam krótkie pytanie. Wie ktoś może gdzie w Bydgoszczy można znaleźć firmę bądź zakład przetwórstwa metalowego, który zrobił by krążki metalowe do sztangi na ćwiczenia? Wiem że w takich firmach można zrobić to za dużo tańsze pieniądze niż kupienie oryginalnych odważników w sklepie. Słyszał ktoś może coś proszę o informację.
 
Nikos
a jakie potrzebujesz i ile? bo mam
 
patisch
ja też mam kilka sztuk ... ale można zapytać w firmie Wycech możliwe że by zrobili takie coś ??
 
Goral
najlepiej 4 x po 10 KG 4x po 5kg Grin

Bo wiecej na klate nie wezme Grin
Edytowane przez Goral dnia 25.01.2010 16:11:34
 
Eda
U mnie w sklepie jest pełno metalowych talerzy Wink Niestety ciężko powiedzieć ile ważą, ale mogę powiedzieć ile mierzą. Mamy talerze 60, 80 i 105 cm. Inne rozmiary na zamówienie. Pozdrawiam
 
Gramsiu
poszukaj na szrocie tarczy hamulcowych, od jelcza powinny sie nadać Cool
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
Goral
patisch co to za firma ?? i gdzie sie znajduje Grin
 
DaveN
sprawdź na www.wycech.pl. a firma z niedaleka... bo z Białych Błót. z tego co wiem, to jeśli już coś robią to robią to dobrze... a pytanie to jedynie takie "czy zrobią"?
nothing is difficult for me...
 
patisch
tak firma jest koło białych błót i robią dobrze ale nie jestem pewna czy obcej osobie zrobią ,, kilka krążków ,, pozdrawiam
 
samowar
skoro cyt. "robią dobrze" to warto tam podjechaćGrin
Shit happens
 
Gramsiu
kapitan ty nie myśl jak tu sobie dobrze zrobić tylko trenuj na lige!

SaMod: Trenowałem, trenowałem i ciała dałem!
Edytowane przez samowar dnia 29.01.2010 15:09:31
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
Goral
patisch a znasz tam kogos Grin ?? albo czy ktoś tam kogoś zna bo na prawde kupie z miłą chęcia chyba ze ktoś jeszcze chce kupic im wiecej kupimy tym lepiej
 
jaroo
Góral powiedz że mnie znasz to ci zrobią napewno.tylko musisz im tego jelcza pokazać gdzie stoi żeby mogli odkręcić te tarcze Grin
 
Goral
Jarek ty cepie Grin
 
patisch
tam pracowal pawla brat i tata ale juz nie robia mozliwe ze brat jego bedzie tam znowu robil w lutym ale moge zapytac czy by zrobili jutro postaram sie dowiedziec i dam znac
 
Goral
i co patisch wiesz cos czy nie Wink
 
patisch
od marca prawdopodobnie brat pawla wroci tam do pracy i wtedy bedzie mozna zaczac dzialac pozdrawiam

Ps zadzwon do niech i sie zapytaj czy jest mozliwosc zrobienia??
Edytowane przez patisch dnia 16.02.2010 16:44:26
 
Goral
To jak możesz to podaj nazwę bo nigdzie wyżej tego nie uwzględniłeś albo wyślij jak możesz PW
 
patisch
Wycech tak się ta firma nazywa
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.73 5,864,874 unikalne wizyty