Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Katalog darta - czy potrzebny?
samowar
Witam.
Dzisiaj szukając tej strony ligowej z dartem natknąłem się na stronę pt. katalog darta. Zajrzałem do działu: drużyny w C klasie i znalazłem: the piwiarnia. Opisów drużyn, klubów, zdjęc, czegokolwiek - brak. Zajrzałem do działu "gdzie grać" - widnieje tylko 1 lokal. W tym tzw. "katalogu" nic nie ma. Czy jest sens to trzymać skoro nikt tego nie prowadzi i nie ma tam żadnych przydatnych informacji? A dodatkowo stwarza się wrażenie że w Bydgoszczy jest tylko jeden lokal z dartem - to się nazywa promocja (wiem że merlin jest bezkonkurencyjny, ale..). Ktoś przypadkowo szukając czegośo o darcie, tak jak ja dzisiaj, natknie się na to badziewie (bo w googlach wpisując "dart bydgoszcz" pozycjonuje jako pierwszy ten niby katalog). W tej sytuacji uważam że już lepiej żeby tego wcale nie było niż ma wprowadzać w błąd.
Ahoj.

http://www.dart.b...l/news.php
Edytowane przez samowar dnia 25.02.2010 11:47:24
Shit happens
 
BL@DY
Ktoś przypadkowo szukając czegośo o darcie, tak jak ja dzisiaj, natknie się na to badziewie


Dzięki dzięki, stronę robiłem, ale kluby nie były zainteresowane by cokolwiek dosłać, zawodnicy zresztą też nie.
Jest to moja prywatna domena i strona, mozena ja nazywac jak się chce i kiedy chce.
Generalnie przyzwyczajony jestem do faktu ze środowisko darterskie w naszym regionie nastawione jest jedynie na krytykę i biadolenie nie wkładając do rozwoju tej dyscypliny nic. No może jedynie swoja obecność na tuirniejach.
A strona będzie wisieć, niedługo z zmienionej formie zawsze gotowa na krytyke Smile
 
samowar
Strona jest może i prywatna ale przedstawia niepełny obraz o naszym darcie, albo wręcz nie przedstawia nic konkretnego w swojej treści (której brak).

PS. Zdjęcia drużyny przesłałem chyba 3 miesiące temu.
Edytowane przez samowar dnia 25.02.2010 15:08:36
Shit happens
 
samowar
Pewnie wyjdzie że się znowu czepiam, ale skoro jestem Palikotem to co mi tam. Sądząc bo rozbudowanej dyskusji w tym temacie można łatwo wyciągnąc wniosek że nikomu z użytkowników strony ten katalog nie jest potrzebny.Sad

jj_johnys napisał/a:
Ktoś kiedyś proponował, żeby dać newsa na głównej o jego istnieniu.

Janek, można dać newsa, link tylko po co skoro nic tam nie ma?

Pozdrawiam - skatalogowany samowarCool
Edytowane przez samowar dnia 01.03.2010 13:13:58
Shit happens
 
BL@DY
Otóż skoro już ten temat zaistniał poprosze o propozycje jak by to miało wyglądać, mała propozycja znajduje się na rzeczonej stronie, dodana krótka notatka klikając na link merlina.
Może tak??

Oczywiście zawisnie tam też indformacja że ligowe dokonania mozna śledzić na www.dart.org.pl, będzie krótka zajawka w postaci malych tabel ligowych

Po co, otóż bezpośrednie linki powodują lepsze pozycjonowanie, co za tym idzie odnajdywanie informacji, dziwne że strona nie odwiedzana sama się wypromowała.

Ogólnie jak macie pomysly zarzucajcie Smile Strona dotyczy tylko i wyłącznie darta w mieście Bydgoszczy.
Edytowane przez BL@DY dnia 01.03.2010 13:32:57
 
czesioczesanka
Proponuję aby na stronie głównej pojawiła sie informacja o zbiórce materiałów do katalogu darta .
Może to ruszy nasze towarzystwoSmile.
Można też stworzyć ; Historię Darta KUJAWSKO-POMORSKIEGO. Jest wielu zawodników powracających do grania warto by o nich przypomnieć
 
czesioczesanka
O to chodzi Miki ,to jest kawałek prawdziwej historii
 
samowar
Miki, chodziło mi o to że katalog wyświetla się na pierwszym miejscu wyszukiwarki i jeśli ktoś spoza światka szuka jakichś informacji nic tam nie znajdzie, nawet o klubach gdzie można pograć.
Edytowane przez samowar dnia 03.03.2010 15:54:34
Shit happens
 
BL@DY
Lokale powinni mobilizować zawodnicy w nich grający, reklama jeżeli mozna tak powiedzieć płatna nie jest, co zamieści lokal w prezentacji to będzie.
 
czesioczesanka
To jest pełen profesjonalizm .
Proponuję, aby od przyszłego sezonu, wprowadzić obowiązkowe zdjęcie lokali i zespołów przystępujących do rozgrywek.
Teraz jest troszkę za późno .
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,865,098 unikalne wizyty