Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
C dzielone na grupy
TAK TAK 34%[10 głosów]
NIE NIE 66%[19 głosów]
Głosów ogółem : 29
 Drukuj temat
Podział klasy C na 2 grupy
BL@DY
POnieważ w padł ten pomysł na forum a do sezonu nowego masa czasu, proponuję przedyskutować i ten temat.
 
Ania
I jak w temacie poprzednim, proponuje poczekać na zgłoszenia drużyn. A potem się zobaczy.....
Ania
 
kubucjusz
Myslę, że zależy jak ten podział miałby wyglądać. Losowanie grup na początku sezonu czy odgórne nałożenie grupy... Ciekawy pomysł, aczkolwiek trzeba by omówić wszystkie za i przeciw... C klasa ma grać w nowym sezonie 3 rundy (tak słyszałem) więc trzeba się zastanowić jak to wszystko złożyć do kupy...Ale pomysł ciekawy, nie powiem...Smile
"... 'Cause I'm TNT... "
 
mihu
Według mnie nie jest to trafiona inicjatywa, jeżeli miałbym być za jakimś podziałem to jedynie za "formą play off" zaproponowaną przez kolegów z Pompy co zostało szerzej omówione w temacie powiększenia klas A, B
Edytowane przez mihu dnia 07.04.2010 19:01:20
 
czesioczesanka
Wydaje mi się , że to ciekawa inicjatywa.
Najprawdopodobniej od przyszłego sezonu będę szukał drużyny w Bydgoszczy i chetnie sprawdzę swoje umiejetności w klasie singla.Ania ma rację ,zobaczymy ile drużyn się zgłosi.
 
kubucjusz
Czesio my zakładamy nową drużynę z Torunia, więc chętnie weźmiemy Cię do siebie Pfft Zastanów się, mamy duży potencjał... Grin
"... 'Cause I'm TNT... "
 
samowar
kubucjusz napisał/a:
...C klasa ma grać w nowym sezonie 3 rundy (tak słyszałem) ...


C klasa gra 3 rundy już W TYM SEZONIE, w przyszłym nie wiadomo, chyba zależy to od tego ile drużyn się zgłosi i ile będzie czasu do DMP.
Edytowane przez samowar dnia 08.04.2010 08:27:27
Shit happens
 
Ania
Jeszcze nie wiadomo, czy klasa zagra 3 czy 2 czy może 4 lub więcej rund. W tym roku tak gra, bo tak wychodziło z kalendarza. Mistrzostwa miały byc tradycyjnie na przełomie kwietnia i maja, więc pod ten termin została rozpisana liga. Gdyby Panowie z federacji nie zmienili terminu w trakcie sezonu, byłoby OK. A gdyby podali od razu, że mistrzostwa odbędą się a ;lipcu to c klasa zagrałaby 4 rundy, bo tyle czasu by wystarczyło.
W nowym sezonie wszystko bedzie nowe, bo zaczniemy ligę od września, a to diametralnie zmieni możliwości czasowe.

Jeszcze raz powtarzam, skupcie się nad rozsądnym i przemyśłanym doborem drużyny (tak, żeby nie zrezygnować po 3 miesiącach, "bo mi sie nie chce"Wink, zgłoście się, a potem się zobaczy
Ania
 
czarny
dlatego jestem za 1 grupą, bo odejscie 1 czy 2 zespolow w wiekszej lidze nie spowoduje takiego zamieszania jak, dajmy na to, w grupie zlozonej z 8 zespolow.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,865,098 unikalne wizyty