Zobacz temat
 Drukuj temat
Pytania itp..
mihu
CZESIOCZESANKA
14/04/2010
Dokończę(chodzi o eliminacji na Mistrzostwa Polski)

CZESIOCZESANKA
14/04/2010
Jeżeli chodzi o zawodników przyjezdnych chodzi o to,że w Poznaniu mogłem zagrać w turnieju na steelu ale moja osoba nie byłaby brana pod uwagę w ogólnej klasyfikacji bo nie jestem z regionu(chodzi o

CZESIOCZESANKA
14/04/2010
Na dobry początek ; zapisy do 12.04.2010 Fakt czy Fikcja- bo sam juz nie wiem


mihu
14/04/2010
Czesiu nie rozumiem o co Ci chodzi ? Piszesz coś mętnie odnośnie zawodników przyjezdnych, rzucasz oskarżenia ? Polecam myślenia podczas pisania...


CZESIOCZESANKA
14/04/2010
Brak kolego człowieku samokrytyki i chyba nie widzisz swoich błędów albo co gorsza nie chcesz widzieć


PITer
14/04/2010
A ty się człowieku czasami zastanawiasz co ty piszesz? Bo z tego co widać nie do końca.


CZESIOCZESANKA
14/04/2010
Nadal nikt mi nie odpowiedział jak traktowani są zawodnicy przyjezdni?


CZESIOCZESANKA
14/04/2010
Dla niektórych są łamane regulaminy i zasady inni muszą się dostosować . Co gorsza podejrzewam o te matactwa głównego administratora , który po mału staje się "Łukaszenką"



---
Powyższe wypowiedzi zostały przeniesione z shoutbox.
Edytowane przez mihu dnia 14.04.2010 22:36:15
 
BL@DY
1. nie zamknięcie tematu to moje niedopatrzenie, cóz zdarza sie, może jakiś lincz w związku z tym, bo to modne ostatnio.
2. Zawodnicy dopisani zostali zaakceptowani na dziejszym spotkaniu z Mariuszem.
3. Zawodnicy dopisani w poście zbiorczym, to osoby potwierdzone mailowo i sms-owo.
4. tzw zawodnicy przyjezdni:
Lasek Piotr licencja POLKP0060
Rafał Fiszerowicz licencja POLKP0059

zawodnicy zrzesznie w kuj-pom lidze darta, z licencją wyrabianą w kuj-pom

opis numeracji licencji:
POL - Polska
KP - Kujawsko Pomorskie (województwo)
0xxx - numer osobisty zawodnika z serwera EDU

 
czesioczesanka
Sam wiesz ,że oto nie chodzi .Nie chodziło o licencje tylko o miejsce zamieszkania, a dokładniej zameldowania.
 
BL@DY
Piotr Lasek mieszka w Choszcznie a gra od zawsze w Bydgoszczy, w Choszcznie nie gra liga (PSD)EDU więc kwalifikacja jest jasna

Rafał Fiszerowicz zdecydował się grać w Bydgoszczy, gra z licencją kuj-pom i w związku z tym walczy o awans z listy kuj-pom
 
czesioczesanka
Nie mam nic do Piotra ani do Rafała bardzo szanuję ich za swój wkład w rozwój darta i swoją klasę sportową, chodzi mi o to, że znowu coś się dzieje za plecami.
Czemu tak się dzieje ?
 
mihu
"Pisz rzeczowo i konkretnie, tak ażeby każdy Cię zrozumiał." cyt. netykieta
http://www.netyki...lawas.net/

Z wątku domyślam się że dalej pokątnie pijesz do zawodników w/w .

Co do ich meldunku to chyba sam się domyślasz dlaczego nie są zameldowani w KUJ-POM. Tak samo co do wyboru regionu, a co za tym idzie ligi.
 
Ania
Czesław myślał, że będzie miał łatwo, a tu lipa, przyjadą zawodnicy z którymi będzie miał deko trudniej, żeby wygrać. I moim zdaniem tylko dlatego te posty z protestami.
Ania
 
czesioczesanka
Aniu nawet o tym nie pomyślałem.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,864,855 unikalne wizyty