Zobacz temat
 Drukuj temat
Police
Zielas
Jakby ktoś chciał jechać do Polic na turniej to mamy jedno miejsce w samochodzie Smile
wyjeżdżamy w piątek Smile Chętni mogą do mnie pisać na PW lub na 506778196
Si vis pacem para bellum
 
miro
poszukuje pary do piatkowego turnieju
rok ostatni rok pierwszy//to nie ja gram lepiej tylko moi przeciwnicy gorzej
 
BL@DY
Miro to chyba w matrymonialnych musisz zamieścić Smile
 
samowar
Czyli mikst? Smile
Shit happens
 
Zielas
temat mozna juz zamknac Smile dziekuje Smile
Si vis pacem para bellum
 
miro
moze, moze. ale trzeba wykorzystac kazda okazje
rok ostatni rok pierwszy//to nie ja gram lepiej tylko moi przeciwnicy gorzej
 
Pelson
Powodzenia Zielas i reszta ekipy!
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
MackUK
wyjezdzacie w piatek, tzn w parach tez wystapicie w piatek wieczor ?
 
MackUK
szykuje sie fantastyczny weekend. na ta chwile jest 358 zgloszen (czas na zapisy do jutra wieczorem).... moze nawet padnie rekord frekwencji na turnieju organizowanym w Polsce...
 
woyti180
zapisani to nie oznacza że zagrają a ponad to czym większa ilość grających tym bardziej pewne że zagramy tylko singel ko a nie na początek w grupach
 
MackUK
gramy grupy na 100%. nawet jesli sie dopisze jeszcze z 50 osob.... zostaly dostawione nowe tarcze, turniej odbedzie sie na 64 tarczach... 64 grupy 4-5 osobowe, 2 wychodzi dalej i gramy last 128 (oczywiscie single k.o.)
 
MackUK
co do tych ktorzy sa zapisani a nie przyjada.... jesli masz taka wiedze i jest to pewne ze ktos nie przyjedzie to zglos to prosze. Nie chodzi o to ze beda walkowery w grupach, ale chodzi o to ze zabraknie sedziow....
 
woyti180
SOBOTA 02.04.2011

turniej WDF Polish Open 2011 (panie, panowie, juniorzy, juniorki). round robin groups (w przypadku bardzo dużej ilości uczestników tylko single KO), następnie single KO, 501 DO/TAK JEST NA STRONIE PDO,
 
MackUK
to prawda... jest tak napisane, przy czym nie jestt okreslone co to znaczy "bardzo duza ilosc"..... Jednak wiem z mocnych zrodel ze decyzja zapadla i gramy grupy.... w tej chwili to 4-5 osobowe grupy i gramy best of 5.

Dla zainteresowanych (lub ciekawskich) jeszcze mala ciekawostka, albo raczej wskazowka. Ta ciekawosta kryje sie w zestawieniu par zenskich....

Ja osobiscie uwazam ze to fajne.....
Edytowane przez MackUK dnia 24.03.2011 16:30:54
 
Zielas
to dobrze ze grupy zawsze wiecej troszke gry Smile
a i tak gramy w piatek tez Smile
Si vis pacem para bellum
 
samowar
Ciekawe jak organizacyjnie to wypadnie, proszę o szczegółową relację po powrocie Smile
A tak na marginesie: dlaczego akurat w Policach jest turniej? Czyżby dobre drogi kończyły się przy granicy niemieckiej Wink
Powodzenia & Fuck the Police!
Shit happens
 
miro
hotel w policach ma ostatnie 2 wolne pokoje. proponuje zarezerwowac jezeli ktos jeszcze tego nie zrobil
rok ostatni rok pierwszy//to nie ja gram lepiej tylko moi przeciwnicy gorzej
 
MackUK
pierwsze turnieje rozegrane. w piatkowych deblach wsrod mezczyzn wygrala polska para Bartkow/Mikolajczyk. Damskie deble wygrane przez brytyjsko/polska pare: Deta Hedman / Kasia Bozek.... brawo Kasiu za dobra gre i za wytrzymanie cisnienia.... Smile
 
czesioczesanka
Gratki Kasia! a tak się bałaś (zapewne pomógł"zestaw Małysza" Wink )
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Ania
a jakies oficjalne i pełne wyniki to gdzieś można zobaczyć?
Ania
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,864,918 unikalne wizyty