Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Wątpliwości dotyczące wpisu w shoutbox
BL@DY
Maras
21/10/2011
Wolnego zawodnika można dopisać, ale wykreślić ze składu Pana nie można. Wczoraj był zawodnikiem Merlina a dziś może grać wszędzie niby ? Termin na transfery się skończył Jako, że drużyna Merlin z klasy C ma zgłoszonych 9 zawodników, nowy grajek może do nich dojść dopiero w okienku transferowym.


Odpowiadając:

Paweł Kryza nie rozegrał spotkań, nie pojawił się podczas meczów, drużyna zrezygnowała z jego osoby jako gracza, w drużynie pojawiło się wolne miejsce w związku z tym, co ustalono podczas turnieju indywidualnego w klubie Olimp do drużyny został dopisany zawodnik wolny, nie jest to transfer między drużynowy a dopisanie zawodnika niezrzeszonego.

Zawodnik wniósł opłaty licencyjne, jako ze zgłoszenie zostało potwierdzone w czwartek nie rozegrał meczu z Bad Company.

Zawodników wolnych w sensie przynależności można dopisywać w dowolnym miejscu (czasie) rozgrywek (z załozenie zgłoszenia tego faktu do administracji ligi), jednakże dotyczy ich przepis o 50% rozegranych spotkań w ujęciu finałów regionalnych, krajowych i międzynarodowych.

Paweł Kryza w związku z nierozegraniem ani jednego spotkania i nie ujęciem go w składach meczowych przestaje być zawodnikiem Merlina i zyskuje status zawodnika wolnego.

Są to odwieczne dylematy klubów rozpoczynających grę w lidze, zgrywanie się składu, podejście zawodników, praca, zaangażowanie etc...

W przypadku dodatkowych pytań służę odpowiedzią na forum.
Edytowane przez BL@DY dnia 21.10.2011 18:17:18
 
czesioczesanka
Zadałem pytanie na shoutbox - bez odpowiedzi .
Może to dość ostre stwierdzenie, ale wydaje mi się, iż toruński lokal jak i zawodnicy są dyskryminowani. Uzgodnione z operatorem turnieje co trzy tygodnie nie doszły do skutku i patrząc na obecny rozpis turniejowy nie wynika by coś się miało zmienić.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Ania
jest wpisane, nie płacz i nie prowokuj.
Od ustaleń do realizacji musi swój czas minąć.....ustalenia trwają od poczatku sezonu z wieloma pubami, wszystkich na raz się nie da wpisać i poukładać....
Pozdrawiam
Ania
 
czesioczesanka
Trochę dystansu Aniu, nie płaczę,nie prowokuję ( mógłbym równie dobrze napisać Ci" nie posraj się", ale tego nie uczynię). Turnieje wstępnie dogadane były w sierpniu. Wpis z turniejem w Toruniu powstał po moim wpisie. Skoro piszesz, że ustalenia trwają od początku sezonu oznacza to tylko, iż potwierdziły się moje wątpliwości dotyczące przyznawania prawa do organizacji zawodów.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Ania
Czesław ty masz wątpliwości odnośnie wszystkiego
Ania
 
czesioczesanka
Cieszy mnie Aniu ,że Ty nigdy nie masz wątpliwości.
Miłego dnia.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
BL@DY
Dyskusja całkiem całkiem, prawie jak rzeczowa.

1. Sprawy transferowe, dopisowe etc wyjaśnione w 1 poście

2. Wpisy turniejów, hmm odwieczny dylemat...a z tym że po twoim wpisie, możliwe ze po twoim, niech ci będzie. Ja myślałem że Mariusz do mnie rano dzwonił i przekazał, ale mogę się mylić w końcu Czesław to Czesław, nie śpiewa (może i lepiej) a gra .... w lotki.


Pozdrawiam, życzę udanych treningów...
 
woyti180
- sezon 2011/ 2012
O co gramy - sezon 2011/ 2012

TURNIEJE INDYWIDUALNE - ELIMINACJE DO KADRY REGIONU - MISTRZOSTWA ŚWIATA I PUCHAR EUROPY 2010
 
BL@DY
Znalazłeś Wojtku literówkę dziekuję za czujność Smile
 
Maras
Poczytałem regulamin, zwracam honor.
Pozdrawiam Panią " urzędniczkę " Anię i proszę o przyspieszenie terminów rozpatrywania wniosków Wink
 
Ania
noo Marku do mnie to najlepiej podanie i 3 zdjęcia, i w ciągu dwóch tygodni dam wykrętna odpowiedź.... (heheh oczywiście żartowałam) Pozdrawiam
Ania
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,865,018 unikalne wizyty