Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Ligowa karta punktacyjna
mihu
Może nie jest to odkrywcze ale w ligowej karcie punktacyjnej można wpisać 6 graczy do składu. Natomiast maksymalnie w drużynie może być 8 graczy, w szczególnych przypadkach 9. W naszej drużynie jest 7 graczy z reguły są wszyscy obecni na meczu, ale zawsze musimy jedną osobę pominąć bo nie mamy gdzie jej wpisać. Podejrzewam, że inne drużyny w których liczba graczy jest większa od 6 mają podobny problem.
Proponuję zatem powiększyć rubrykę do 8 miejsc czyli do maksymalnej liczby graczy w zespole.
 
tommycat85
Myślę że pomysł jest bardzo trafny u nas jest 8 zawodników i myślę że byłoby dobrze gdyby można wszystkich wpisać,ale co z limitem zmian w meczu?
as cool as a prized marrow
 
mihu
Nie kojarzę wzmianki o limicie zmian.. oczywiście jak ktoś zostaje zmieniony to już nie powraca do gry. Skoro będzie 8 rezerwowych to można zagrać połowę 1 czwórką i drugą połowę 2 czwórką Smile
 
FeneK
a będzie można zdjąć zawodnika który wszedł za kogoś??
... Wink ...
 
Krzysztofy
JA jestem za wprowadzeniem 8 zawodników a limit zmian taki jak był GrinSmile
 
Ania
Odpowiadam, niekoniecznie po koleji:
- tak można zdjąć zawodnika, który wszedł za kogoś
- jak w drużynie jest 8 zawodników.....trzeba podzielić sobie jakoś, w jednym tygodniu gra zawodnik x i y, w drugim z i x i tak dalej i tak dalej. Sprawa bardzo łatwa, prosta i przyjemna. Osobiście nie widzę problemu...
Ania
 
BL@DY
Dla mnie pomysł z cyklu wszyscy na stadiony.
Złożenie 6 zawodników w składzie meczowym uważam za słuszny, 4+2 to jak najbardziej zdrowe rozwiązanie.
Powiększenie składu meczowego średnio przełoży się na jakość a spowoduje jedynie większą kumulację ludzi.
Kapitan ma być strategiem i czuć kto danego dnia się nadaje do gry a kto nie.
 
samowar
FeneK napisał(a):
a będzie można zdjąć zawodnika który wszedł za kogoś??


Cały czas można tak robić (nie ma limitu zmian).
Shit happens
 
Znachey
Jeśli zawodników jest zbyt wielu to trzeba się podzielić i zrobić nową drużynęSmile (tak jak pompa w tym sezonie) tylko jak się zmieścić w przepisach skoro nie można już przechodzić z A do C klasy a nową drużynę można zgłosić tylko w klasie C Smile to kolejna zagwozdka dla układających regulamin Smile
Trebles for show, doubles for dough Smile
 
czesioczesanka
Proste Znachey, wystarczy, że w połowie sezonu zawodnicy, którzy chcą otworzyć nowy team, rezygnują z granie drugiej części sezonu. Na początek nowych rozgrywek są zawodnikami, którzy nie grali w lidze.
Od tej zasady jest jednak jeden wyjątek : nie możesz być z Włocławka ( zespoły z tego miasta nie są uznawane przez radę ligi ).
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Nikos
Ja jestem przeciwny temu pomysłowi i zgadzam sie z Piterem.4+2 jest optymalnie.Pozdrawiam
 
BL@DY
Bartosz jeżeli tworzysz tak odważne teorie to muszą być poparte racjonalnymi argumentami.
Włocławek ma się dobrze i cały czas pracuje nad wykrystalizowaniem ligi, co jak wynika z moich informacji, zaczerpniętych u źródła jest w fazie dogrywania formalności.

Co do migracji A - C, C to klasa dla amatorów, migracja jest możliwa ale trzeba pocierpieć i rok poczekać, a na przetrzymanie można poszukać miejsca do grania w B.
To spowoduje ze C będzie się rozwijać swoim torem (co pokazuje fajnie działająca C klasa i turnieje amatorów) a B będzie zyskiwać graczy klasowych nie mieszczących się w składach ekstraklasy.
Zaznaczam że to moje zdanie.

ps.
O ile powstanie liga we Włocławku (w co bardzo wierzę) będzie to pierwszy oficjalny sezon tego regionu.
Oficjalny w sensie licencjonowania etc. Ubiegłoroczne rozgrywki pokazały, że jest to zagłębie naprawdę dobrych darterów, wszystko jest kwestią niewielkiej regulacji Smile
Edytowane przez BL@DY dnia 12.11.2011 21:46:10
 
mihu
Cały czas można zdjąć zawodnika, który zmienił innego. Żadnego limitu zmian też nie ma. Skoro w drużynie może być 8 graczy to po to żeby grali Smile
Zresztą, zmiana formularza w mojej ocenie to nic nadzwyczajnego wystarczy go z edytować i dodać do niego 2 kolejne wiersze tabeli. Regulamin i reszta zasad pozostaje bez zmian...
 
czesioczesanka
Piotrze sam wiesz jak było, drużynom z Włocławka nie pozwolono się zapisać (lakoniczne tłumaczenie:"ze względów logistycznych" ) , ale to nie jest temat tego wątku.
Jedyny dobry sygnał to, że będzie można już wkrótce pograć na steelu we Włocławku o wyjazd na Mistrzostwa POD jako region otrzymają 6-8 miejsc (turnieje co dwa tygodnie). Pierwsze turnieje po nowym roku
Rozwiązanie dotyczące przejścia z klasy A do klasy C: w okienku transferowym zawodnik z klasy A szuka drużyny w klasie B, bo z klasy B można migrować do C i nie trzeba tracić całego sezonu.
Najlepszy nie jestem, ale lepszego ode mnie nie maWink
 
Ania
co do 8 zawodnikóe na protokole - po co? bardzo rzadko się zdarza, że osoby rezerwowe są wpuszczane do meczu, bo gra "czołówka". Jak protokół się powiększy to tylko osoby te będą wpisane, w graniu nic to nie zmieni - to takie moje prywatne zdanie w tym temacie, na podstawie obserwacji zachowań drużynowych

co do ligi włocławskiej - Czesław jak zwykle mącisz.....trzeba było podejść na spotkanie przed ligą, to bys wiedział jak było. Możesz zapytać osób obecnych jakie były argumenty, propozycje itd. (a najlepiej Marka, bo to on miał najwięcej i najlepsze propozycje. Nie zostały przyjęte a teraz jest odwracanie kota ogonem....plotek się nie słucha....
Ania
 
FeneK
Ania zapomniałaś zamknąć nawias Grin
... Wink ...
 
mihu
I to jest właśnie całe sedno sprawy, bo tak naprawdę po za tym, że będzie można odnotować obecność graczy i dokonać zmiany nic więcej się nie zmieni...
 
et
NIE ZGADZAM SIE Z WAMI
W 8 OSOBOWYM SKLADZIE JEST PODZIAL NA
5-6 PODSTAWOWYCH
1 DOSWIADCZONY ALE SLABO I MALO GRAJACY
2 MLODYCH CHCACYCH SIE ROZWIJAC
W ZALEZNOSCI OD SYTUACJI MECZOWEJ MOZE ZOSTAC WPROWADZONY DOSWIADCZONY ZAWODNIK BY ZMIENIC PODSTAWOWEGO BEDACEGO TEGO DNIA W KIEPSKIEJ FORMIE.
PRZY MECZU PROWADZONYM Z DUZA PRZEWAGA JEST MOZLIWOSC WPROWADZENIA NOWYCH, ZBIERAJACYCH DOSWIADCZENIE.
PROTOKÓŁ 6 OSOBOWY POWODUJE ZE MŁODZI NAJCZESCIEJ SA POZA SKLADEM, BO STAWIA SIE NA PODSTAWOWYCH I NA GWARANUJACYCH DOBRA ZMIANE REZERWOWYCH.
WOJNA O TE DWIE LINIE JEST SMIESZNA I OGRANICZA ROZWÓJ MLODYCH.
 
czarny
Jestem za zwiekszeniem rozpiski do 8 graczy. Tych co sie nie zgadzają nie rozumiem, przecież nie trzeba obsadzać wszystkich 8 miejsc! Dajcie szanse tym co sie teraz nie mieszczą.
andr2ej 08rem5k1
 
Mingu
U nas w drużynie przy wygranym meczu po deblach przeważnie są zmiany lub przy niezłych batach kiedy można wpuszcza się rezerwowych,
najgorsze że przed meczem dwóch rezerwowych się wpisuje a jedna osoba jak piąte koło od wozu w ogóle nie istnieje na papierze,
i tym sposobem krzywdzi się ludzi którzy przyjeżdżają na mecz a nawet w składzie się nie mieszczą,
a dopisanie dwóch dodatkowych rezerwowych przy założeniu jakiegoś limitu zmian będzie sprzyjać rozwojowi
Nie jestem leniwy, po prostu mam dysfunkcje systemu motywacji.
 
http://www.polbram.pl/
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,865,030 unikalne wizyty