Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Wyniki powżej 100 pkt i inne
piochu
Tak się zastanawiałem po wczorajszym meczu z Wodnikiem i szukałem sposobu by bardziej przybliżyć tą zaciętą walkę między naszymi drużynami.Proponuje wprowadzenia większej ilości statystyk z meczu typu wyniki powyżej 100 pkt ,może ciekawe końcówki nie tylko te powyżej 100, może ktoś by miał jeszcze jakiś pomysł na coś.Oczywiście oferuje się coś takiego prowadzić.Czekam na propozycje i ocene pomysłu.
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Mingu
Piochu jak chcesz bardziej przybliżyć dramaturgie z meczu możesz zrecenzować cały przebieg meczu leg po legu /oczywiście jeżeli masz taką dobrą pamięć/Smile
 
http://www.polbram.pl/
remass
proponuję nagrywać wszystkie mecze ne wideo, dodatkowo robić zdjęcia wszystkich maxów i sektorów aby stwierdzić najlepsze skupienie oraz zapisywać nie trafione 60 i końcówki o JPD , czyli jedną dziurkę aby wyłonić największych pechowców...Grin
Edytowane przez remass dnia 10.10.2008 21:23:52
 
Q-mac
Piochu co rozumiesz pod pojeciem ciekawe koncowki ??? Cool

P.S. Z tego co slyszalem niedlugo do statystyk nie beda potrzebni ludzie. Ludzi jak zwykle to bywa zastapi komputer (niedlugo nawet lotkami nie bedziemy rzucac a grac bedziemy tylko przez internet Smile )
Edytowane przez Q-mac dnia 10.10.2008 23:03:12
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
piochu
bo ja wiem np:

T16,T17-99
T15,T14-87
T20,D1-62

Właściwie to wszystkie końcówki z dwoma podwójnymi,z podwójną i potrójną ,z potrójną i potrójną,są ciekawe i wymagają więcej skupienia niż zwykłe D16 czy T16.No i oczywiście to samo się tyczy trzech podwójnych .......
Edytowane przez piochu dnia 11.10.2008 08:26:16
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
samowar
dla mnie najwięcej skupienia wymaga trafienie pojedynczej, double i triple rzucam na fuksa Smile
 
piochu
Czasami też tak bywaSmile
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Zielas
ja pamietam tylko jedna swoja dziwna koncowke mianowicie 92 (20,t7,t17) sam nie mam pojecia dlaczego tak rzucalem chyba jakas dziwna wizja byla ale udalo sie Grin
 
Gramsiu
samowar napisał:
dla mnie najwięcej skupienia wymaga trafienie pojedynczej, double i triple rzucam na fuksa Smile


a dla mnie w ogóle trafienie w tarczę Grin

Zielas napisał:
ja pamietam tylko jedna swoja dziwna koncowke mianowicie 92 (20,t7,t17) sam nie mam pojecia dlaczego tak rzucalem chyba jakas dziwna wizja byla ale udalo sie Grin


pewnie chciałeś T20+D16, nie wyszło. Zresztą co się martwisz skoro udało ci się skończyć Smile
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
Q-mac
Czyli na to wychodzi że ciekawe koncowki wychodza tylko wtedy kiedy nam cos wczesniej nie wyszlo po za ostatnim rzutem ktorym skonczylismy Grin
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
piochu
Końcówki końcówkami,ale pomyślcie jak tu zostawićcoś po meczu dla ogółu ,że by chociaż jakoś przybliżyć atmosfere na meczu.
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Q-mac
Albo nagrywac mecze albo zapisywac kazdy pojedynek Smile
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
Pelson
Piochu jakieś dwa sezony temu opisywałem większość naszych meczów do tego czasem Stefciu i Kuba coś tam wyskrobali i na tym się skończyło więc myślę, że i tym razem nie będzie za wielu chętnych do tego ale życzę powodzenia.
Pelsona non grata

e pluribus unum
 
piochu
Myśle ,że na opisywanie meczy jest za wcześnie ,ale chociażby zapisywanie wyników powyżej 90 i ciekawe końcówki,a komentarze i jakości gry przebiegu meczu ,co się działo ,że np:
Łukasz z Łukaszem walczyli o wygraną swoich drużyn,lecz Łukasz wytrzymał i skończył przed Łukaszem i tak Wodnik wygrałSmile
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Gramsiu
Piochu, prawda jest taka że mało komu się chce takie rzeczy pisać. Powiem nawet że większości nie chce się wklepać wyników lub statystyk z meczu. Robią to bo muszą. Zanim powstały w ogóle statystyki to "dobrowolnie" podawała je może połowa drużyn (bo na całą drużynę był jeden zapaleniec któremu się chciało).

Jeśli chcesz przybliżać innym dramaturgię meczu to wpisując statystyki dodaj jakiś krótki (lub długi) opis meczu z wyszczególnionymi momentami w meczu. Nie wiem rób notatki w trakcie meczu a potem przed kompem jakoś to złóż w ciekawy tekst. Na pewno będzie się to mile i ciekawie czytało. Twoja drużyna robi spore postępy i możecie przybliżyć wasze osiągnięcia innym nie tylko przez nic nie mówiące statystyki.

Jednak tak jak napisałem wyżej mało komu się chce, jeśli Tobie się chce to pisz! Prośbą czy groźbą nikogo nie przekonasz. Najlepiej sam zrób pierwszy krok, opis parę sytuacji, może jeszcze kogoś to wciągnie i temat się rozwinie. Pomysł ciekawy, jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie.

pzdr
.: Połącz internet z myśleniem, a wszystko stanie się takie proste :.
Profesor Fuks

[img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Firefox/firefox25.gif[/img] is not a valid Image.
 
piochu
I masz racje ,spróbować nikt nie zabroni SmileA ktoś zawsze musi zacząć pierwszy.
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Q-mac
Piochu troche opisales ten mecz tylko szkoda ze opisales tylko mecz Łukaszów Smile
"Ból jest ceną, którą płacimy za siłę"
 
piochu
To nie ja tylko moja żonkaSmileAle to na początek.Po prostu teraz będziemy zwracać uwagę na pewne rzeczy i przy następnym meczu zobaczymy co z tego wyjdzie.A mecz Łukaszów praktycznie był najbardziej stresujący dla widzów,chociaż pewnie pozostałe też zapierały dech w piersiachSmileNa pewno Jagoda następnym razem postara się bardziej przyciągnąć czytelnikówSmileMoim i drużyny zadaniem będzie dawanie powodów o których można napisać,a z czasem mam nadzieje ,że inne drużyny tez połkną haczyk i tez znajdą w tym jakąś motywacje do lepszej gry.
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Zielas
Kumcio o tym meczu by mozna bylo duzo pisac naprawde wiele zacietych pojedynkow i nerwow co nie miara ... Ale wszystko bardzo pozytywne chociaz na fajkach zbankrutowalismy Grin
 
piochu
Taaak, ale zrekompensowała to flaszka postawiona przez drużyne Wodnika SmileGrin
Gra w darta to 20% talentu i 80% serca Smile
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.83 5,865,080 unikalne wizyty