Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Regulamin rozgrywek indywidualnych
Johny
Ponieważ zasady turniejów indywidualnych w naszym regionie są jedynie słowem mówionym, proponuję spisanie ich oraz umieszczenie na stronie jako regulamin obowiązujący od przyszłego sezonu. Tak, żeby nikt nie miał wątpliwości jak ma grać.
Gdy stracisz serce, umrze rozum
 
http://wu-systems.eu
Ania
W regulaminie rozgrywek ligowych będzie punkt (bądź punkty) o rozgrywkach indywidualnych. Jestem w trakcie układania tego w jakąs sensowną całość..
Ania
 
samowar
Kilka uwag do regulaminu który wczoraj pojawił się na stronie:

Rozdział III ust.4 Przebieg Turnieju pkt.3. Prowadzący turniej może odwołać wyczytany mecz i wywołać inny mecz.
Dodpisałbym: przed rozpoczęciem pojedynku (chyba że może zawsze?)

Rozdz. III ust. 4 Przebieg Turnieju pkt.6. Zawodnik wchodzący do finału z lewej strony musi wygrać dwa mecze tradycyjne, aby wygrać mecz finałowy - zmieniłbym na "zagrać".

Rozdział IV ust.2 pkt. 16 16. Zawodnicy drużyn Ekstraklasy nie mogą być transferowani do II ligi - chyba z pierwszej ligi też nie mogą być transferowani, skoro z 1 i ekstra są wpisywani na listę KDZ? Jaki był zamysł tego zapisu, skoro wszyscy wpisani na listę KDZ nie mogą (poza jednym) grać w II lidze, jakaś niespójność jest.

No i tą numerację niespójną trzeba koniecznie poprawić Smile
Shit happens
 
David
Dziękuję za Twoje uwagi !

Rozdział III ust.4 Przebieg Turnieju pkt.3. Prowadzący turniej może odwołać wyczytany mecz i wywołać inny mecz.
Dodpisałbym: przed rozpoczęciem pojedynku (chyba że może zawsze?)


Masz rację. Tak też dopisałem.

Rozdz. III ust. 4 Przebieg Turnieju pkt.6. Zawodnik wchodzący do finału z lewej strony musi wygrać dwa mecze tradycyjne, aby wygrać mecz finałowy - zmieniłbym na "zagrać".


Tutaj również. Miałem trochę problem jak to zrozumiale sformułować. Jeżeli uznamy, że rzeczywistym finałem jest drugi mecz z dwumeczu finałowego, to pierwszy mecz można uznać za "kwalifikujący" do finału.


Rozdział IV ust.2 pkt. 16 16. Zawodnicy drużyn Ekstraklasy nie mogą być transferowani do II ligi - chyba z pierwszej ligi też nie mogą być transferowani, skoro z 1 i ekstra są wpisywani na listę KDZ? Jaki był zamysł tego zapisu, skoro wszyscy wpisani na listę KDZ nie mogą (poza jednym) grać w II lidze, jakaś niespójność jest.


Ten przepis zostawiłem z ostrożności interpretacyjnej. Dopisałem tylko, że "Zawodnicy drużyn Ekstraklasy i I ligi nie mogą być transferowani...".
Masz rację, że nie ma możliwości dopisania do II ligi zawodnika z klasy wyższej. Zostawiłem ten przepis w razie gdyby, ktoś próbował dowodzić że dopisywanie zawodnika to co innego jak transferowanie, bo dopisywanie polega na wzięciu zawodnika wolnego, wpisanego do Klasyfikacji Darterów Zaawansowanych, a transferowanie polega na przejsciu z druzyny do druzyny.

Systematykę poprawiłem. W OpenOffice z tabulatorami wyglądało to przejrzyściej.
 
Eda
David, jak możesz, to wstaw na stronę wersję w OpenOffice lub Word.
 
BL@DY
Wersja PDF pod linkiem zawartym w treści NEWSA
Edytowane przez BL@DY dnia 22.08.2014 13:10:45
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,865,052 unikalne wizyty