Zobacz temat
Dart Polska » STREFA ADMINISTRACYJNA » PROPOZYCJE, WNIOSKI, INICJATYWY
 Drukuj temat
Problem zgłaszania wyników
Johny
Chcę zwrócić uwagę na problem z podawaniem wyników meczów ligowych. I głównie kieruję to do wszystkich z C1, ponieważ grałem w tej grupie i to jej tabela najbardziej mnie interesowała. Choć w innych może być podobnie.
Gramy w czwartek, termin podania wyniku jest do niedzieli.
Dlaczego czasami na wynik trzeba czekać kilka tygodni. Dlaczego czasami admini muszą prosić się lub grozić zerowym wynikiem (co i tak niektórych nie wzrusza).
Tylko nie mówcie mi, że z min. ośmiu osób grających nikt na minutę nie ma dostępu do internetu, nie może zadzwonić, wysłać smsa czy po prostu komuś podać ten wynik. W shoucie każdy potrafi być aktywny i pisać o pierdołach, ale żeby przy okazji wkleić dwie dwucyfrowe liczby to chyba już problem.

To tyle z mojej strony. Dodam tylko, że śledząc na żywo zmagania kilku drużyn C1 w ostatniej kolejce brakowało mi emocji. A wszystko przez braki poprzednich wyników (czytaj nieuzupełnione punkty).
Gdy stracisz serce, umrze rozum
 
http://wu-systems.eu
Ania
lubię to!
nic dodać nic ująć
Ania
 
samowar
Święte słowa, Brawo Jasiu!
Shit happens
 
Ania
aaaaa natchnęło mnie.
Może gdyby admini od tabelek i wyników konsekwentnie przestrzegali terminów i potem bezwględnie wpisywali walkowery, kary etc. bez możliwości poprawienia tabelki, gdy komuś po tygodniu się przypomni i wpisze to może by się ludzie nauczyli.
Ale trzeba by to robić zawsze i konsekwentnie, bez względu na to na kogo padło.

I osobiście wnioskuję o bezwzględne przestrzeganie tego w nast.sezonie. Może kiedyś ludzie nauczą się dyscypliny. A skoro ujemne punkty i brak statystyk ma byc mobilizacją to czemu nie........
Ania
 
Masakra Blues
pacta sunt servanda
Święte słowa AniuSmile
Zbyszek
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,864,974 unikalne wizyty