Zobacz temat
 Drukuj temat
" Mistrzostwa" PaR
Magda
"David
14.01.2014 14:10:23
Ostatnie osiem par turnieju gra 501 o.o Na przykładzie wczorajszego turnieju, to rozwiązanie okazało się celowe i trafne."

ze względu na decyzję dotyczącą gry w turnieju C klasy:

rozumiem, że czas pojedynków w C klasie jest taki a nie inny, rozumiem, że usprawnia to wszystkie turnieje, rozumiem, że mniej osób narzeka na to ile musi czekać na swoją grę, rozumiem itd. itp. ale.....


przykład wczorajszego turnieju nie jest adekwatnym źródłem analizowania, wprowadzania wiążących decyzji na Mistrzostwa Par Klubowych. Okręgówki już dawno straciły swój tzw. urok. Rozumiem ideę tworzenia turniejów C klasy i Amatorów, jak ta idea będzie dopracowana to już w ogóle będzie wyglądało to zacnie. Na razie jest jak jest, ale dlaczego robi się aż takie zmiany?
Porównanie do wczorajszego turnieju: hmmmm wczorajszy okręgowy turniej szedł sprawnie (nie jestem w 100% przekonana, że jakby w C klasie wczoraj grano 501 to było by aż tak wielkie opóźnienie...), jak już się rozkręcił to już w ogóle, ale to nie były tzw. Mistrzostwa, no chyba, że Mistrzostwa w Oczku są Mistrzostwami tylko z nazwy...bo dla mnie 301 oo powoduje, że Mistrzostwa stają się "mistrzostwami" i to się powinno nazywać po prostu: turniej. Skoro już tak "zjeżdżamy" z czasem, to może od razu zagrajmy 101 oo? Albo raz o środek na wygranie meczu...będzie jeszcze szybciej.


Osobiście dziwi mnie fakt, że nt turnieju C klasy, drużyn C czy jakiegokolwiek wątku związanego z C klasą lub Amatorami wypowiadają się w większości osoby z tzw. Open, a osoby zainteresowane nie bardzo. Czy faktycznie bez różnicy jest Wam m.in. czy zagramy 301 czy 501? Wiadomo jak wygląda gra przy 301 w szczególności OO, czasami niestety głównie szczęście tudzież tzw. fuksy(nagle pojawia się jakieś magiczne 36, 48, 38, czy inne "dziwne" liczby) są wykładnią wygranego meczu. Oczywiście jak ktoś gra dobrze to ze wszystkim sobie poradzi...ale...

Mam nadzieję, co prawda malutką i cichą, że decyzja nt 301oo zostanie raz jeszcze przemyślana i zmieniona...

rozumiem, że tak jak w przypadku innych turniejów zawodnicy z C klasy, a dokładniej pary Cklasowe, mogą zapisać się do open?


pozdrawiam serdecznie
SwB
 
all
W tym roku tak sie porobiło że próbuje wszystko sie zmienic niekoniecznie na lepsze , Dzisiejsza nazwa tego turnieju zmieniona na Mistrzostwa Par Klubowych nawet zbytnio nie zachecą , zawsze ten turniej miał oficjalną nazwę KUJAWSKO-POMORSKIE MISTRZOSTWA PAR KLUBOWYCH , Oczywiście zgadzam się też z Magdą że powinno się grać od 501 skoro są to Mistrzostwa Par Klubowych
 
puboczko@wp.pl
sebastian
Również przyłączam się do słów Magdy, że to już nie mistrzostwa. Gdzie i na jakichkolwiek mistrzostwach jest grane 301 ja słyszałem tylko o 501(MO, DO, OO)
 
Kamil96
Magda piszesz, że wiemy jak wygląda gra przy 301 OO - to może czas, aby w klasie C odejść od tej formuły i grać choćby MO?
 
woyti180
A może zrobić tak
1. nie marudzić
2. nie narzekać
wszyscy gramy razem bo tak łatwiej lepiej i nie ma podziałów
3. punkty do rankingu doliczamy wedle zgłoszenia
AMEN
 
Ania
kiedys gralismy kuj-pom mistrzostwa par klubowych wszyscy razem i niejednokrotnie para z c klasy wywalila z turnieju pare z a klasy - kobitki tylko graly osobno jesli sie tyle par uzbieralo. No ale tak bylo kiedys......
Ania
 
Magda
...chyba za długiego posta napisałam....zrobiła się "dyskusja" trochę nie w temacie. A może zrobić tak:
1. przeczytać
2. doczytać
3. zrozumieć (?)
jeżeli oczywiście ktoś ma ochotę....dzięki za zmianę puenty, nie chodzi ani o oo czy mo........................................


pozdrawiam
SwB
 
Masakra Blues
1.
Pogadać, podyskutować, złożyć propozycje na shoutboxie WSZYSCY CHĘTNI (1 tydz)
2.
Przemyśleć, rozpatrzyć, zaproponować konkretne rozwiązania, też alternatywne - ADMINISTRATORZY (1-2 msc ?)
3.
Zatwierdzić zasady (regulamin) - KTO ?
Walny Zjazd Delegatów Smile (kapitanowie, przedstawiciele drużyn ?)
po jednej osobie z drużyny to daje ok 40 osób + "ZARZĄDZAJĄCY LIGĄ
Edytowane przez Masakra Blues dnia 15.01.2014 11:06:58
Zbyszek
 
mihu
Masakra Blues napisał(a):
2.
Przemyśleć, rozpatrzyć, zaproponować konkretne rozwiązania, też alternatywne - ADMINISTRATORZY (1-2 msc ?)
3.
Zatwierdzić zasady (regulamin) - KTO ?
Walny Zjazd Delegatów Smile (kapitanowie, przedstawiciele drużyn ?)
po jednej osobie z drużyny to daje ok 40 osób z Administratorami


Nie rozumiem dlaczego administratorzy mieli by się tym zajmować. Z samego założenia nie są organizatorami ligi jak i turniejów indywidualnych. Wpływ na zmiany mają taki sam jak wszystkie inne osobo uczestniczące we wszystkim co jest związane z KPLD. Błędem zatem jest kojarzenie administratora strony z zarządcą ligi oraz turniejów.

Wyjaśnienie znaczenia słowa administrator w informatyce http://pl.wikiped...formatyka)
 
Masakra Blues
Mihu ! Dzięki za fachowe wsparcie Smile
Poprawione !


1.
Pogadać, podyskutować, złożyć propozycje na shoutboxie WSZYSCY CHĘTNI (1 tydz)
2.
Przemyśleć, rozpatrzyć, zaproponować konkretne rozwiązania, też alternatywne - ZARZĄD LIGI (1-2 msc ?)
3.
Zatwierdzić zasady (regulamin) - KTO ?
Walny Zjazd Delegatów Smile (kapitanowie, przedstawiciele drużyn ?)
po jednej osobie z drużyny to daje ok 40 osób + "ZARZĄDZAJĄCY LIGĄ"

Zbyszek
Edytowane przez Masakra Blues dnia 15.01.2014 11:16:59
Zbyszek
 
Kuba
Wczorajszy turniej dosyć ładnie odzwierciedlił właśnie czas trwania turnieju w poszczególnych klasach. Gdy klasa open była już gotowa do finału, w turnieju klasy C rozgrywany był jeszcze pojedynek o wejście do finału. Turniej mimo rozgrywania w początkowej fazie 301 trwał dłużej. Mimo tego, że bywały momenty gdzie na większości tarcz rozgrywane były pojedynki właśnie tego turnieju.
Skoro to są turnieje amatorskie to oczywiste jest że wystąpią przypadki typu 48,38 itd. Grają przecież "amatorzy" a nie gracze rzucający co rundę to co chcą. Jeśli chcemy MISTRZOSTWA a nie "mistrzostwa" to zapiszmy się do MISTRZOSTW, które będą rozgrywane w systemie 501 i problem znika.
Okręgówki straciły urok, bo gdy wszyscy grali razem to były narzekania że amatorzy i zawodnicy klasy C nie mają szans na zajęcie wysokiego miejsca w turnieju. Teraz gdy jest podział znów jest narzekanie że 301, a to dyskryminacja. W takiej sytuacji zgadzam się z krótką wypowiedzią Wojtka. Polecam też, żeby więcej myśleć o samej grze w lotki, a nie o tym czy gram 301 czy 501 czy może 101oo.
Oczywiście nie gram w C-klasie i pewnie pojawią się głosy że nie powinienem się wypowiadać, ale wyrażam swoje zdanie z racji tego że lotkami rzucam do tarczy już parę lat i miałem przyjemność gry we wszystkich klasach rozgrywkowych.

Życzę wielu sukcesów przy tarczyWink
 
FeneK
Chciałem się wypowiedzieć w temacie, ale wydaje mi się że turniej będzie ogólny bez podziału na klasy rozgrywkowe. Dobrze wnioskuję??
... Wink ...
 
qlimax
Byloby naprawde milo
Hardstyle_live!
 
Kris1986
Na długosć turnieju ma również ilość zgłoszonych zawodników. Na poczatku trzeba byloby sprawdzic ile osob zapisalo sie do turnieju open a ile do c i amator.
 
Magda
dziękuję Organizatorom i Operatorowi za 501 oo w C klasie Smile
dziękuję również za sprawne tzw. ogarnięcie turnieju,
....gdyby jeszcze tylko "gwiazdy" ruszały się grać a nie palić, ale to ehhhh wpływu na to nie mamy...

ogólnie dzięki i pozdrawiam serdecznie Smile
SwB
 
qlimax
Magda napisał(a):

dziękuję Organizatorom i Operatorowi za 501 oo w C klasie Smile
dziękuję również za sprawne tzw. ogarnięcie turnieju,
....gdyby jeszcze tylko "gwiazdy" ruszały się grać a nie palić, ale to ehhhh wpływu na to nie mamy...

ogólnie dzięki i pozdrawiam serdecznie Smile


Sama Prawda!Wink Gratulacje Za sprawna obsluge no i oczywiście Dla Andrzeja za upominki etc.
Atmosfera jak zawsze super i czas oczekiwania na gre Duzo lepjej niz zadowalajacySmile
Hardstyle_live!
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,864,856 unikalne wizyty