Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 9 18
2. Point 9 16
3. Przepompownia 9 14
4. Bad Company Sogo Stars 9 12
5. Kaper Bullies 9 10
6. Taverna Nakło 9 6
7. Legion X 9 6
8. Merlin 9 4
9. 9Darters 9 2
10. Bad Bulldogs 9 2
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Piwnica Toruń 9 15
2. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 9 14
3. Przepompownia Toruń 9 13
4. Parnasik Dart Mafia 9 13
5. Dart Hunters Song Lipniki 9 11
6. Omega EPA 9 8
7. Sogo Titans 9 8
8. Kaper 9 5
9. Dart Song Lipniki 9 2
10. Klub Osowa 9 1
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 9 18
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 16
3. Big Six London 9 12
4. Omega Assassins 9 12
5. Feniks 9 12
6. London 8 10
7. Trip Point 8 10
8. Team Karczma Toruń 9 10
9. WB3 Antena 9 10
10. Drink Team SogoStars 8 8
11. Ona i Oni Tawerna 9 6
12. Piracka Tawerna 9 6
13. Wisła Fordon Chillout Pub 6 4
14. The Shield of Merlin 9 2
15. (B)Londyn 9 0
16. Burza Nowa Wieś Wielka 7 -1
Relacja z Playoffów
Klasa B
Półfinały
Przepompownia - 180trip 4-4 i wariat (1-0)
BadCompanyPiwiarnia - 9lotka 4-1

Finał
Bad Company Piwiarnia 4 : 2 Przepompownia II


C klasa
rozgrywki grupowe

Grupa A
Tabela Grupa A
1. Piracka Tawerna 4 11:7 24:18
2. Feniks 4 10:8 22:19
3. Tawerna Oldboye 2 8:10 19:22
4. Triple One 2 7:11 18:24

I kolejka
Piracka Tawerna - Feniks 3:3 (7:8)
Triple One - Tawerna Oldboye 3:3 (7:8)

II kolejka
Piracka Tawerna - Tawerna Oldboye 3:3 (7:6)
Feniks - Triple One 3:3 (6:7)

III kolejka:
Feniks - Tawerna Oldboye 4:2 (8:5)
Piracka Tawerna - Triple One 5:1 (10:4)


Grupa B
1. Wiatrakowa 5 13:5 29:19
2. London Shot 3 9:9 23:25
3. Taverna II Nakło 2 7:11 20:23
4. London Bum-Boom 2 7:11 20:25

I kolejka
Taverna II Nakło - London Shot 4:2 (9:5)
Wiatrakowa - London Bum-Boom 5:1 (10:5)

II kolejka:
London Bum-Boom - Taverna II 4:2 (8:6)
Wiatrakowa - London Shot 3:3 (9:9)

Półfinały
Piracka Tawerna - London Shot 4:2 (9:5)
Wiatrakowa - Feniks 4:1 (9:4)

Finał
Wiatrakowa 4 - 2 Piracka Tawerna

B klasa
Przepompownia II
w składzie:
Kosiński Artur
Gawarkiewicz Sebastian
Drążkowski Stanisław
Oskwarek Jacek
Danielewski Jakub
Szymański Michał

180 Trip
w składzie
Ryglewski Damian
Błaszczyk Marcin
Lebiecki Paweł
Nogalski Nikodem
Klonowski Igor

Bad Company Piwiarnia
w składzie:
Dreżewski Piotr
Wyrwicki Rafał
Czarny Łukasz
Jagieniak Norbert
Kwiatkowski Krzysztof
Banach Łukasz

9Lotka
Ryglewski Kamil
Bożek Katarzyna
Mazur Karolina
Marciniak Maciej
Żarna Jakub
Pętlinowski Maciej

C klasa
Feniks
Krzysztof Wizner
Robert Sobiczewski
Andrzej Obremski
Sławomir Zalewski
Michał Okonek
Piotr Belka

London Bum-Boom
Magdalena Rybicka
Jarosław Dereń
Sebastian Jagieniak
Maciej Jasiński
Marcin Welc
Sebastian Jóźwik

London Shot
Krzysztof Pachnowski
Ireneusz Brzyski
Patryk Krężelewski
Dariusz Matczak
Paulina Kozub

Piracka Tawerna
Krzysztof Ochman
Jarosław Jarociński
Michał Worzała
Andrzej Foksiński
Małgorzata Głowacka

Tawerna Oldboye
Piotr Sokołowski
Adam Hanczewski
Daniel Janicki
Jerzy Hanczewski
Marcin Filipiak

Taverna II Nakło
Jakub Tymczyszyn
Radosław Pieńkowski
Marcin Bembnista
Bogusław Zadłużny

Triple One
Robert Gierszewski
Zbigniew Ruciński
Jacek Dopierała
Marcin Tadyszak
Wojciech Dopierała

Wiatrakowa
Maciej Chylarecki
Przemysław Raźny
Dariusz Szałkowski
Andrzej Kuligowski
Damian Lisowski
Komentarze
#1 | sebastian dnia czerwiec 29 2014 22:30:12
Gratulacje dla zwycięzców
#2 | Pawel_Baczkowski dnia czerwiec 29 2014 22:38:33
Gratulacje i dobrych wystepów w Słowenii
#3 | michalw dnia czerwiec 29 2014 23:12:28
W imieniu całej drużyny Pirackiej Tawerny gratulujemy zwycięzcom, wygrała najlepsza drużyna. Dzięki za grę wszystkim drużynom. Do zobaczenia przy tarczy w przyszłym sezonie ;-)
#4 | Kris1986 dnia czerwiec 29 2014 23:49:42
Gratulacje dla zwycięzcówGrin
#5 | czesioczesanka dnia czerwiec 30 2014 16:15:15
Gratulacje dla zwycięzców !
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 4,317,857 unikalne wizyty