Każdy zawodnik w turnieju będzie rozstawiony na zasadzie:
Rozstawiony z nr 1 będzie 4 zawodnik z rankingu
Rozstawiony z nr 2 będzie 5 zawodnik z rankingu
Rozstawiony z nr 3 będzie 6 zawodnik z rankingu
.
.
Rozstawiony z nr 31 będzie 34 zawodnik z rankingu
Rozstawiony z nr 32 będzie 35 zawodnik z rankingu
W pierwszej rudzie mecze odbywać się będą wg następującej rozpiski (tak będzie wyglądała drabinka turniejowa):
1 vs 32
9 vs 24
5 vs 28
13 vs 20
4 vs 29
12 vs 21
8 vs 25
16 vs 17
2 vs 31
10 vs 23
6 vs 27
14 vs 19
3 vs 30
11 vs 22
7 vs 26
15 vs 18
Osoby zakwalifikowane do turnieju rankingowego OPEN (szacunkowo - oficjalnie będzie po aktualizacji rankingu najpóźniej w piątek):
1. Adamczyk Arkadiusz
2. Michalski Tomasz
3. Terechow Andrzej
4. Jagieniak Sebastian
5. Brodowski Łukasz
6. Sklepowicz Andrzej
7. Łukaszewicz Andrzej
8. Kudlinski Rafał
9. Brzeziński Sławomir
10. Osowski Paweł
11. Bączkowski Paweł
12. Szakowski Karol
13. Stopa Tomasz
14. Ruciński Zbigniew
15. Banach Łukasz
16. Frydrych Wojciech
17. Lisowski Damian
18. Dopierała Jacek
19. Jagieniak Norbert
20. Zielke Tomasz
21. Marciniak Maciej
22. Wieczorek Bartosz
23. Kosiński Artur
24. Wyrwicki Zbigniew
25. Pachnowski Krzysztof
26. Żarna Jakub
27. Soczka Waldemar
28. Grzejda Mariusz
29. Błaszczyk Marcin
30. Tudek Eryk
31. Rudzinski Dariusz
32. Pętlinowski Maciej
Osoby zakwalifikowane do turnieju rankingowego Amatorskiego (szacunkowo - oficjalnie będzie po aktualizacji rankingu najpóźniej w piątek):
1. Nowak Michał
2. Wizner Krzysztof
3. Żurner Jarosław
4. Labich Kamil
5. Obremski Andrzej
6. Sojka Remigiusz
7. Przystalska Sandra
8. Pawłowski Dawid
9. Studniarz Eliza
10. Zalewski Sebastian
11. Polewski Arkadiusz
12. Worzała Michał
13. Smarz Marlena
14. Garbowski Krzysztof
15. Dworak Adam
16. Kwas Kamil
17. Tułodziecka Ewa
18. Zgórski Adam
19. Jaworska Hanna
20. Pietruszewski Paweł
21. Bożek Dawid
22. Matczak Dariusz
23. Okonek Michał
24. Pestka Adam
25. Żurek Dariusz
26. Popiel Joanna
27. Gawdziński Rafał
28. Deja Marek
29. Defiński Jarosław
30. Kozub Paulina
31. Sarnecki Stanisław
32. Popiel Jerzy
Nie trzeba nic zmieniać w programie wystarczy na odpowiednich miejscach wpisać odpowiednie osoby.
Nie wiem dlaczego wcześniej nie było zgłoszone przecież granie 1/3 2/4 jest sprzeczne z uprzywilejowaniem osób mających wyższą pozycję. Już w drugiej rundzie wg podanej rozpiski osoby wyżej sklasyfikowane mają trudniej niż te z niższych miejsc.
Ale jak będzie zobaczymy.
Pozdrawiam