Mistrzostwa Polski - informacje


Drodzy darterzy,
w związku z nieciekawą sytuacją, która zmusiła nas do pozostania w domach i zawieszenia regularnych rozgrywek darterskich, zwracamy się do Was, aby przekazać Wam garść istotnych informacji co do organizowanych przez nas wydarzeń.

Mistrzostwa Polski w darcie elektronicznym, które zaplanowane są na dni 11-14 czerwca 2020 roku na ten moment nie zostają odwołane. Ich przeprowadzenie zależne jest od rozwoju sytuacji związanej z epidemią i od zarządzeń władz krajowych.

Ewentualne informacje o dalszych krokach zostaną podane od razu po tym jak zapadną wiążące decyzję. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie rezerwacje (a było ich ponad 300) są aktualne. W przypadku gdybyśmy zostali zmuszeni odwołać imprezę poinformujemy osobiście wszystkich rezerwujących, a także zwrócimy pełną kwotę wpłaconych do tej pory środków.

Głęboko wierzymy, że uda się nam spotkać w Wieńcu i zrobimy wszystko, aby te mistrzostwa odbyły się i zakończyły sukcesem. Mamy nadzieję, że Wy również nie możecie doczekać się najważniejszego turnieju polskiego darta elektronicznego!

W tych ciężkich czasach, kiedy możliwość darterskiej rywalizacji została mocno ograniczona, przychodzimy do Was z propozycją gry w turniejach darta online!
Aby dowiedzieć się więcej o tym projekcie zachęcamy do odwiedzenia strony www.dartspolska.pl

Pierwszy turniej darta online odbędzie się już w najbliższy piątek (tj 10.04.2020r.) o godz. 18.00.

Liczymy, że #wspólnie uda nam się zbudować świetną atmosferę spotkania przy tarczy przy pomocy internetowych narzędzi. Zachęcamy Was do skorzystania z inicjatywy a także poinformowania Waszych darterskich znajomych. Udostępniajcie ten post, a jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało w komentarzu.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 4,748,297 unikalne wizyty