Mistrzostwa Polski - informacje


Drodzy darterzy,
w związku z nieciekawą sytuacją, która zmusiła nas do pozostania w domach i zawieszenia regularnych rozgrywek darterskich, zwracamy się do Was, aby przekazać Wam garść istotnych informacji co do organizowanych przez nas wydarzeń.

Mistrzostwa Polski w darcie elektronicznym, które zaplanowane są na dni 11-14 czerwca 2020 roku na ten moment nie zostają odwołane. Ich przeprowadzenie zależne jest od rozwoju sytuacji związanej z epidemią i od zarządzeń władz krajowych.

Ewentualne informacje o dalszych krokach zostaną podane od razu po tym jak zapadną wiążące decyzję. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie rezerwacje (a było ich ponad 300) są aktualne. W przypadku gdybyśmy zostali zmuszeni odwołać imprezę poinformujemy osobiście wszystkich rezerwujących, a także zwrócimy pełną kwotę wpłaconych do tej pory środków.

Głęboko wierzymy, że uda się nam spotkać w Wieńcu i zrobimy wszystko, aby te mistrzostwa odbyły się i zakończyły sukcesem. Mamy nadzieję, że Wy również nie możecie doczekać się najważniejszego turnieju polskiego darta elektronicznego!

W tych ciężkich czasach, kiedy możliwość darterskiej rywalizacji została mocno ograniczona, przychodzimy do Was z propozycją gry w turniejach darta online!
Aby dowiedzieć się więcej o tym projekcie zachęcamy do odwiedzenia strony www.dartspolska.pl

Pierwszy turniej darta online odbędzie się już w najbliższy piątek (tj 10.04.2020r.) o godz. 18.00.

Liczymy, że #wspólnie uda nam się zbudować świetną atmosferę spotkania przy tarczy przy pomocy internetowych narzędzi. Zachęcamy Was do skorzystania z inicjatywy a także poinformowania Waszych darterskich znajomych. Udostępniajcie ten post, a jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało w komentarzu.
Zawieszenie sezonu
Drodzy darterzy,
w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, czego skutkiem jest czasowe zamknięcie m.in. pubów i klubów podjęliśmy decyzję o zawieszeniu rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Ligi Darta do odwołania. Liczymy, że stan ten potrwa krótko i uda nam się bezproblemowo dokończyć sezon!

Turnieje indywidualne (OPEN, Amator, Klubowe, Grand Prix) zostają zawieszone. Po ponownym otwarciu sezonu dokończymy turnieje zgodnie z harmonogramem, tak aby zdążyć z rozegraniem ich przed rozpoczęciem Mistrzostw Polski

Mecze ligi drużynowej zostają zawieszone. Po ponownym otwarciu sezonu przekażemy do wiadomości zawodników nowy terminarz.

Jeżeli chodzi o Mistrzostwa Polski to jak ich termin pozostaje niezmienny. Jeżeli cokolwiek zmieni się w tej sprawie zostaniecie o tym od razu poinformowani.

Dziękujemy wszystkim za zrozumienie. Mimo trudnej sytuacji zalecamy wszystkim zachowanie zdrowego rozsądku i zastosowanie się do środków prewencyjnych. Mamy nadzieję że już niedługo znowu spotkamy się przy tarczy.
Z darterskim pozdrowieniem, w imieniu całej ekipy Darts Polska - Dawid Bożek
Playoff 2020
KPLDPlayoffy Ekstraklasy i I Ligi

Drodzy darterzy, prezentujemy Wam informacje na temat Playoff'ów Ekstraklasy i I Ligi. Drużyny rywalizować będą w systemie single k.o. (przegrany odpada - tylko prawa strona). W rozgrywkach korzystać będziemy z oficjalnego protokołu Mistrzowskiego EDF.

Nagrody w Playoffach są następujące:

- Zwycięzca Playoff Ekstraklasy - 4 zawodników z drużyny kwalifikuje się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy 2020 (refundacja 50%)
- Zwycięzcy Playoff 1 Ligi - 4 zawodników z drużyny kwalifikuje się do Kadry KPLD na Mistrzostwa Europy 2020 (refundacja 50%)

Zasady ogólne Playoff

- do gry w Playoffach dopuszczeni są zawodnicy, którzy wzięli udział w przynajmniej 40% meczów w sezonie zasadniczym. Za udział w meczu uznaje się rozegranie przynajmniej jednego pojedynku w meczu ligowym. Lista zawodników uprawnionych pojawi się po ostatniej kolejce Ekstraklasy i I ligi

- Drużyny rywalizują według protokołu Mistrzowskiego Europejskiej Federacji Darta (EDF). Protokół ten składa się z 16 pojedynków(4 rundy singli nominowanych), w formacie lepszy z 2 (możliwe wyniki: 2:0, 1:1, 0:2). Protokół dostępny jest pod tym linkiem


Playoffy Ekstraklasy - zasady szczegółowe i terminy

- w Playoffach Ekstraklasy zagra pierwsze osiem drużyn według tabeli końcowej ekstraklasy sezonu 2019/20

- drużyny rozstawione zostaną zgodnie z miejscem zajętym w tabeli końcowej sezonu według następującego kryterium 1-8, 4-5, 3-6, 2-7

- Do następnej rundy awansuje drużyna, która uzyska 2 wygrane mecze (lepszy z 3 meczów, możliwe rezultaty: 2:1, 2:0, 1:2, 0:2)

- Jeżeli po rozegraniu wszystkich pojedynków w meczu jest remis to kapitanowie drużyn nominują po dwóch zawodników do dogrywkowego debla (lepszy z 3, czyli do dwóch wygranych legów)

- Gospodarzem pierwszego i ewentualnie trzeciego meczu jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w tabeli końcowej

Mecze rozgrywane będą w terminach:

I runda - ćwierćfinał: 05.03, 12.03, 19.03

05.03

Point Dart Team Bydgoszcz - Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz 25:7
Cztery Łapy Kropa Inowrocław - Piwnica Toruń 19:13
Przepompownia Toruń - Kaper Bullies Bydgoszcz 26:6
Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska - Taverna Nakło 0:32 (wo)

12.03

Bad Company Sogo Stars Bydgoszcz - Point Dart Team Bydgoszcz 13:19
Piwnica Toruń - Cztery Łapy Kropa Inowrocław 13:19
Kaper Bullies Bydgoszcz - Przepompownia Toruń
Taverna Nakło - Adamex JKG Dąbrowa Chełmińska 32:0 (wo)


II runda - półfinał: 26.03, 2.04, 9.04

26.03

Point Dart Team Bydgoszcz - Cztery Łapy Kropa Inowrocław
Przepompownia Toruń - Taverna Nakło

02.04

Taverna Nakło - Przepompownia Toruń
Cztery Łapy Kropa Inowrocław - Point Dart Team Bydgoszcz

III Runda - finał: 16.04, 23.04, 7.05


Puchar I Ligi - playoffy - zasady szczegółowe i terminy

- w Playoffach I ligi mogą wziąć udział drużyny, które w tabeli końcowej zajęły miejsca 1-8

- drużyny rozstawione zostaną zgodnie z miejscem zajętym w tabeli końcowej sezonu według następującego kryterium 1-8, 4-5, 3-6, 2-7

- do następnej rundy awansuje drużyna, która uzyska lepszy bilans legów w dwumeczu

- w przypadku remisu (równej liczbie legów w dwumeczu) o zwycięstwie decyduje tzw. debel nominowany (kapitan nominuje dwóch zawodników do meczu deblowego w formacie 501 M.O., lepszy z trzech legów)

- w pierwszym meczu gospodarzem jest drużyna, która zajęła niższe miejsce w tabeli ligowej sezonu zasadniczego

Mecze rozgrywane będą w terminach:

I runda - ćwierćfinał: 26.03, 2.04

II runda - półfinał: 9.04, 16.04

III Runda - finał: 23.04, 7.05

Kapitanowie! Dozwolone jest przełożenie meczu, jednak na termin nie późniejszy niż data kolejnej rundy Playoffów.
Program Mistrzostw Polski 2020


Prezentujemy Wam terminarz Mistrzostw Polski 🇵🇱 w darcie elektronicznym. Czekają nas 4 dni dobrej gry! W poniższym poście opiszemy wszystkie kategorie turniejów z jakimi spotkamy się podczas imprezy. Staraliśmy się zaplanować kalendarz tak, aby zaspokoić nawet najbardziej głodnych gry darterów! 🏆🎯

🔴Czwartek 11.06.2020
🎯Mistrzostwa Polski Debli
- Start: 18.00
- Opłata startowa: 25zł/os
- kat. 501 D.O. League - każdy zawodnik gra na swój licznik - możliwość blokowania
- Osobno rozgrywany turniej męski i żeński
- Turniej double K.O. - odpadamy z turnieju po dwóch przegranych meczach

Mistrzostwa tradycyjnie zaczynamy od zmagań deblowych. Tegoroczną nowością będzie kategoria rozgrywania zawodów. Grać będziemy 501 D.O. League, oznacza to że każdy zawodnik grać będzie na swój licznik. Ważną zasadą jest możliwość blokowania: gracz nie może skończyć lega, jeżeli jego partner z drużyny ma więcej punktów niż przeciwnicy w sumie. Czeka nas więc element strategicznej gry deblowej - w tym roku dobra i równa gra obu partnerów w parze stanowić będzie o sukcesie drużyny.

🔴Piątek 12.06.2020
🎯Drużynowe Mistrzostwa Polski - faza grupowa
- Zakończenie zapisów: 11.00
- Początek zawodów: 12.00
- Zespoły 4-8 zawodników
- Opłata startowa: 30zł/os
- Skrócony protokół EDF - 2 rundy singli nominowanych

W piątkowe południe rozpoczniemy Drużynowe Mistrzostwa Polski. Pamiętajcie że zapisy odbywają się do godziny 11.00, później następuje oficjalne rozpoczęcie imprezy wraz z prezentacją drużyn.
Mecze między drużynami składają się z dwóch rund singli nominowanych, czyli łącznie 8 pojedynków w systemie 501 D.O. lepszy z 2 legów, co oznacza, że możliwy jest remis.
Tego dnia rozgrywane będzie jedynie faza grupowa mistrzostw - wszyscy zawodnicy, niezależnie od tego jak im poszło w grupach, będą mogli wziąć udział wieczornych turniejach - więcej info poniżej.

🎯Turniej Tripli Mieszanych - Triple Mixed
- Start turnieju: nie wcześniej niż 18:00 (koniec przyjmowania zapisów)
- W turnieju wziąć udział mogą drużyny 3 osobowe mieszane: czyli 2 kobiety i 1 mężczyzna, bądź 1 kobieta 2 mężczyzn.
- Gramy w kategorii 701 D.O. na jeden licznik, jako pierwsza zawsze rzuca kobieta (podobnie w grze o środek).
- Mecze rozgrywane są w formacie lepszy z 3 legów,
- Opłata startowa 25zł/os

🎯Turniej Indywidualny - OPEN Singles
- Start turnieju: nie wcześniej niż 18.00
- Kobiety i mężczyźni w jednym turnieju
- 501 D.O. lepszy z 3 legów
- Double K.O. - zawodnik odpada z turnieju po dwóch przegranych meczach
- Opłata startowa: 25zł

Triple Mieszane to tegoroczna nowość - mamy nadzieję, że spodoba Wam się ta formuła. Dla tych, co preferują grę indywidualną mamy inną propozycję - turniej OPEN Singles w formie mieszanej (panie i panowie grają w jednym turnieju).
Drogie Panie! Dobra darterka w triplach mieszanych jest na wagę złota, dlatego sugerujemy tworzenie drużyn 1 kobieta + 2 mężczyzn, aczkolewiek dopuszczamy również odwrotne proporcje w zespołach.

🔴Sobota 13.06.2020

🎯Drużynowe Mistrzostwa Polski - faza playoff
- Start godz. 11.00
- Gramy 4 rundy singli nominowanych (16 pojedynków) - oficjalny protokół EDF
- Rozgrywana jest faza pucharowa - przegrana drużyna odpada z turnieju

W sobotę odbędzie się faza pucharowa turnieju drużynowego. W zawodach wezmą udział przedstawiciele najsilniejszych ośrodków darterskich w Polsce, jesteśmy więc pewni, że będzie wiele dobrej gry, emocji i rywalizacji. Podobnie jak w ubiegłym roku planujemy zrealizować transmisję z komentarzem z imprezy. Ci z Was, którzy nie będą mogli być z nami, choć w części śledzić będą przebieg turnieju.

🎯Turniej indywidualny - Open Singles
- Godz. 12.00 koniec zapisów - start po zakończeniu pierwszej rundy Playoff
- Dwa turnieje: męski i żeński
- Kat. 501 D.O. - lepszy z 3 legów
- Double K.O. - zawodnik odpada z turnieju po dwóch przegranych meczach.
- Opłata startowa - 25zł/os

Około godziny po starcie z turniejem drużynowym rozpocznie się turniej indywidualny. Jest on skierowany do zawodników, którym nie udało się wyjść z grupy, bądź nie brali udziału w grze drużynowej. Tym rozgrywane są osobne zawody dla kobiet i mężczyzn - jest to doskonała okazja do sprawdzenia formy przed Indywidualnym Mistrzostwami Polski, które odbędą się nazajutrz.

🔴Niedziela 14.06.2020
🎯Indywidualne Mistrzostwa Polski
- Start - 11.00
- Dwa turnieje - męski i żeński
- Kat. 501 D.O. - lepszy z 3 legów, od fazy last 8 gramy lepszy z 5 legów
- Double K.O. - zawodnik odpada z turnieju po dwóch przegranych meczach
- Opłata startowa - 30zł/os

Ostatnim turniejem i ukoronowaniem imprezy są Indywidualne Mistrzostwa Polski, których celem jest wyłonienie dwóch zawodników, którzy zagrają w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy federacji EDF i podejmą próbę obrony tytułu Mistrzów Europy reprezentacji narodowych w kategorii męskiej i żeńskiej.

Dziękujemy za zapoznanie się z kalendarzem Mistrzostw Polski 2020. Już niedługo ukaże się on w czytelniejszej formie graficznej.

Zostańcie bohaterem w Waszej darterskiej ekipie i podzielcie się informacją o kalendarzu, aby wszyscy zainteresowani mogli zaplanować sobie ten długi weekend!

już sporo ponad 100 darterów zarezerwowało miejsca noclegowe w Wieńcu! Zachęcamy wszystkich chętnych do kontaktu z nami na wiadomości prywatnej, bądź bezpośrednio z Dawidem pod nr 693 19 00 20, który chętnie odpowie na Wasze pytania.

Z darterskim pozdrowieniem!

#Wspólnie promujemy grę w darta
#GameOn!
Mistrzostwa Polski 2020


Darterzy! 🏆 Nadchodzi kolejna edycja Mistrzostw Polski w darcie elektronicznym! 🇵🇱 Będzie to świetna okazja do spotkania darterów z wszystkich najważniejszych ośrodków darta w kraju! 💪

Termin imprezy: 11-14 czerwca 2020
Miejsce: Hotel Jutrzenka Medical SPA | Wieniec Zdrój k. Włocławka

Rywalizować będziemy o
🏆 10 nominacji do Kadry Polski i wyjazd na 7-dniowe Mistrzostwa Europy EDF
🏆 12 nominacji na Mistrzostwa Polski 2021 uwzględniających refundowany nocleg oraz pulę na opłaty startowe

Mistrzostwa Polski 🇵🇱 to 4 turniejowe dni, podczas których grać będziemy w kategoriach:
🎯 indywidualnej
🎯 deblowej
🎯 drużynowej
🎯 par losowanych
🎯 tripli mieszanych - nowość!

Aby zarezerwować pokoje prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości 📬 do Darts Polska, lub kontakt z Dawidem pod numerem 📞 693 19 00 20

Udostępnijcie i prześlijcie ten film do Waszych darterskich znajomych! 💪
Pamiętajcie, że #wspólnie promujemy grę w darta 😍

Zapraszamy Was serdecznie - mamy nadzieję, że podobnie jak my, nie możecie doczekać się naszego czerwcowego spotkania

Z darterskim pozdrowieniem
w imieniu całej ekipy Darts Polska
Dawid Bożek
Podziękowania i życzenia
Witajcie darterzy!

Dziękujemy Wam bardzo za wspólnie spędzony, serdeczną atmosferę i dobrą zabawę na turnieju świątecznym. Dziękujemy również za wszystkie dary, które przekazaliście na rzecz dzieci z ośrodka Słoneczko. Poniżej załączam zdjęcie zebranych prezentów:Jutro przekazywać będziemy prezenty przedstawicielom ośrodka - z czego postaramy się zdać relację.

Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia! Niech się spełniają Wasze marzenia w życiu prywatnym, zawodowym a także sportowym!

Do zobaczenia przy tarczy!

Z darterskim pozdrowieniem
Ekipa KPLD i Darts Polska
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 4,748,262 unikalne wizyty