I Liga 2019/20

Tabela I LIGA 2019/20

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Legi Bilans
1. Przepompownia II Toruń 21 35 17-1-3 393:225 +168
2. Bad Bulldogs Bydgoszcz 21 35 17-1-3 383:227 +156
3. Bad Boys Merlin Bydgoszcz 21 34 16-2-3 372:247 +125
4. Sogo Titans Bydgoszcz 21 26 12-2-7 325:292 +33
5. Omega EPA Bydgoszcz 20 22 11-0-9 314:284 +30
6. Merlin Bydgoszcz 21 21 9-3-9 311:292 +19
7. Kaper Bydgoszcz 21 17 8-1-12 285:341 -56
8. Dart Song Lipniki 20 14 7-0-13 275:311 -36
9. Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 21 14 6-2-13 278:340 -62
10. Trip Point Bydgoszcz 20 13 6-2-12 244:333 -89
11. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 20 10 5-0-15 226:339 -113
12. Sogo Osowa Bydgoszcz 21 6 3-0-18 218:393 -175

Terminarz

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 10 : 18 Merlin Bydgoszcz 3 paź, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 15 : 13 Bad Bulldogs Bydgoszcz 3 paź, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 6 : 20 Przepompownia II Toruń 3 paź, 19:00
Dart Song Lipniki 13 : 16 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 3 paź, 19:00
Kaper Bydgoszcz 11 : 21 Omega EPA Bydgoszcz 3 paź, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 14 Trip Point Bydgoszcz 3 paź, 19:00
2 kolejka 
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 18 : 11 Kaper Bydgoszcz 8 paź, 19:00
Merlin Bydgoszcz 14 : 14 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 10 paź, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 18 : 9 Sogo Osowa Bydgoszcz 10 paź, 19:00
Przepompownia II Toruń 19 : 11 Dart Song Lipniki 10 paź, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 16 : 13 Sogo Titans Bydgoszcz 10 paź, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 18 : 10 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 10 paź, 19:00
3 kolejka 
Trip Point Bydgoszcz 16 : 13 Merlin Bydgoszcz 17 paź, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 16 : 17 Przepompownia II Toruń 17 paź, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 16 : 15 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 17 paź, 19:00
Dart Song Lipniki 12 : 19 Omega EPA Bydgoszcz 17 paź, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 16 : 15 Kaper Bydgoszcz 17 paź, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 : 17 Bad Bulldogs Bydgoszcz 6 lis, 19:00
4 kolejka 
Kaper Bydgoszcz 11 : 19 Merlin Bydgoszcz 24 paź, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 18 : 10 Sogo Titans Bydgoszcz 24 paź, 19:00
Przepompownia II Toruń 18 : 13 Omega EPA Bydgoszcz 24 paź, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 13 : 16 Trip Point Bydgoszcz 24 paź, 19:00
Dart Song Lipniki 18 : 7 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 24 paź, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 9 : 19 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 24 paź, 19:00
5 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 13 : 17 Bad Bulldogs Bydgoszcz 7 lis, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 6 : 20 Przepompownia II Toruń 7 lis, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 20 : 6 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 7 lis, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 18 : 10 Sogo Osowa Bydgoszcz 7 lis, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 19 : 10 Dart Song Lipniki 7 lis, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 20 : 10 Kaper Bydgoszcz 7 lis, 19:00
6 kolejka 
Przepompownia II Toruń 21 : 7 Merlin Bydgoszcz 14 lis, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 21 : 7 Trip Point Bydgoszcz 14 lis, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 11 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 14 lis, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 13 : 15 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 14 lis, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 12 : 17 Sogo Titans Bydgoszcz 14 lis, 19:00
Kaper Bydgoszcz 7 : 23 Dart Song Lipniki 14 lis, 19:00
7 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 14 : 14 Sogo Titans Bydgoszcz 21 lis, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 19 : 11 Omega EPA Bydgoszcz 21 lis, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 8 : 21 Przepompownia II Toruń 21 lis, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 13 : 15 Kaper Bydgoszcz 21 lis, 19:00
Dart Song Lipniki 9 : 21 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 21 lis, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 14 : 18 Sogo Osowa Bydgoszcz 25 lis, 19:00
8 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 13 : 17 Dart Song Lipniki 28 lis, 19:00
Kaper Bydgoszcz 8 : 21 Bad Bulldogs Bydgoszcz 28 lis, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 17 Przepompownia II Toruń 28 lis, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 18 : 15 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 28 lis, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 8 : 20 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 28 lis, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 22 : 10 Trip Point Bydgoszcz 8 gru, 19:00
9 kolejka 
Sogo Osowa Bydgoszcz 9 : 21 Merlin Bydgoszcz 5 gru, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 13 : 17 Dart Song Lipniki 5 gru, 19:00
Przepompownia II Toruń 21 : 7 Kaper Bydgoszcz 5 gru, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 17 : 11 Sogo Titans Bydgoszcz 5 gru, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 14 : 19 Omega EPA Bydgoszcz 5 gru, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 : 21 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 5 gru, 19:00
10 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 18 : 9 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 12 gru, 19:00
Przepompownia II Toruń 19 : 11 Bad Bulldogs Bydgoszcz 12 gru, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 21 : 7 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 12 gru, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 15 : 14 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 12 gru, 19:00
Kaper Bydgoszcz 15 : 16 Sogo Osowa Bydgoszcz 12 gru, 19:00
Dart Song Lipniki 11 : 18 Trip Point Bydgoszcz 12 gru, 19:00
11 kolejka 
Omega EPA Bydgoszcz 11 : 17 Merlin Bydgoszcz 19 gru, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 23 : 5 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 19 gru, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 10 : 21 Przepompownia II Toruń 19 gru, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 12 : 18 Sogo Titans Bydgoszcz 19 gru, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 20 : 9 Kaper Bydgoszcz 19 gru, 19:00
Dart Song Lipniki 22 : 8 Sogo Osowa Bydgoszcz 21 sty, 19:00
12 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 9 : 19 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 sty, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 21 : 15 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 9 sty, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 20 : 9 Dart Song Lipniki 9 sty, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 10 : 18 Kaper Bydgoszcz 9 sty, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 11 : 15 Sogo Titans Bydgoszcz 9 sty, 19:00
Przepompownia II Toruń 23 : 4 Sogo Osowa Bydgoszcz 13 sty, 19:00
13 kolejka 
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 16 : 12 Merlin Bydgoszcz 16 sty, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 10 : 19 Bad Bulldogs Bydgoszcz 16 sty, 19:00
Dart Song Lipniki 7 : 21 Przepompownia II Toruń 16 sty, 19:00
Kaper Bydgoszcz 20 : 12 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 16 sty, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 18 : 11 Trip Point Bydgoszcz 16 sty, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 16 : 15 Omega EPA Bydgoszcz 3 lut, 19:00
14 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 18 : 8 Trip Point Bydgoszcz 23 sty, 19:00
Przepompownia II Toruń 16 : 16 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 23 sty, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 11 : 20 Dart Song Lipniki 23 sty, 19:00
Kaper Bydgoszcz 9 : 22 Sogo Titans Bydgoszcz 23 sty, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 19 : 11 Sogo Osowa Bydgoszcz 10 lut, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 22 : 5 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 24 lut, 19:00
15 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 11 : 19 Kaper Bydgoszcz 30 sty, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 16 Bad Bulldogs Bydgoszcz 30 sty, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 16 : 12 Przepompownia II Toruń 30 sty, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 16 : 16 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 30 sty, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 13 : 18 Dart Song Lipniki 30 sty, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 21 : 6 Sogo Osowa Bydgoszcz 30 sty, 19:00
16 kolejka 
Bad Bulldogs Bydgoszcz 17 : 12 Merlin Bydgoszcz 6 lut, 19:00
Przepompownia II Toruń 23 : 7 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 6 lut, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 11 : 20 Bad Boys Merlin Bydgoszcz 6 lut, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 7 : 20 Omega EPA Bydgoszcz 6 lut, 19:00
Kaper Bydgoszcz 24 : 0 Trip Point Bydgoszcz 6 lut, 19:00
Dart Song Lipniki 14 : 16 Sogo Titans Bydgoszcz 10 lut, 19:00
17 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 14 : 16 Przepompownia II Toruń 13 lut, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 2 : 23 Bad Bulldogs Bydgoszcz 13 lut, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 : 19 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 13 lut, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 17 : 14 Omega EPA Bydgoszcz 13 lut, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 17 : 14 Sogo Osowa Bydgoszcz 13 lut, 19:00
Dart Song Lipniki 14 : 16 Kaper Bydgoszcz 13 lut, 19:00
18 kolejka 
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 17 Merlin Bydgoszcz 20 lut, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 13 : 18 Bad Bulldogs Bydgoszcz 20 lut, 19:00
Przepompownia II Toruń 21 : 9 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 20 lut, 19:00
Kaper Bydgoszcz 20 : 10 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 20 lut, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 17 : 11 Dart Song Lipniki 20 lut, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 11 : 19 Trip Point Bydgoszcz 20 lut, 19:00
19 kolejka 
Dart Song Lipniki 13 : 14 Merlin Bydgoszcz 27 lut, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 15 : 15 Kaper Bydgoszcz 27 lut, 19:00
Przepompownia II Toruń 13 : 18 Sogo Titans Bydgoszcz 27 lut, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 15 : 16 Omega EPA Bydgoszcz 27 lut, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 16 : 11 Sogo Osowa Bydgoszcz 27 lut, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 17 : 10 Trip Point Bydgoszcz 27 lut, 19:00
20 kolejka 
Merlin Bydgoszcz 22 : 6 Sogo Osowa Bydgoszcz 5 mar, 19:00
Dart Song Lipniki 6 : 23 Bad Bulldogs Bydgoszcz 5 mar, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 19 : 9 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 5 mar, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 19 : 10 Trip Point Bydgoszcz 5 mar, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 21 : 9 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 5 mar, 19:00
Kaper Bydgoszcz 7 : 22 Przepompownia II Toruń 6 mar, 19:00
21 kolejka 
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 15 : 15 Merlin Bydgoszcz 12 mar, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 18 : 12 Przepompownia II Toruń 12 mar, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Omega EPA Bydgoszcz 12 mar, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 15 : 13 Sogo Titans Bydgoszcz 12 mar, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 17 : 18 Kaper Bydgoszcz 12 mar, 19:00
Trip Point Bydgoszcz - : - Dart Song Lipniki 12 mar, 19:00
22 kolejka 
Merlin Bydgoszcz - : - Omega EPA Bydgoszcz 19 mar, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz - : - Bad Bulldogs Bydgoszcz 19 mar, 19:00
Przepompownia II Toruń - : - Trip Point Bydgoszcz 19 mar, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 19 mar, 19:00
Kaper Bydgoszcz - : - Bad Boys Merlin Bydgoszcz 19 mar, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz - : - Dart Song Lipniki 19 mar, 19:00

Tabela - serii

    Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
1. Przepompownia II Toruń W W W W W W W W W W W W W R P W W W P W P
2. Bad Bulldogs Bydgoszcz P W W W W W W W P P W W W W W W W W R W W
3. Bad Boys Merlin Bydgoszcz W R P W W W W W W P W P W R W W W W W W W
4. Sogo Titans Bydgoszcz R P W P W W R P P W W W W W P W W P W W P
5. Omega EPA Bydgoszcz W W W P W P P W W W P P P P W W P P W W  
6. Merlin Bydgoszcz W R P W P P R P W W W P P W P P P W W W R
7. Kaper Bydgoszcz P P P P P P W P P P P W W P W W W W R P W
8. Dart Song Lipniki P P P W P W P W W P W P P W W P P P P P  
9. Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz W W P P P P P P W P P W P W R P W P P P R
10. Trip Point Bydgoszcz R W W W W P P P P W P P P P R P P W P P  
11. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka P P P P P W P W P P P W W P P P P P W P  
12. Sogo Osowa Bydgoszcz P P W P P P W P P W P P P P P P P P P P P

Tabela szczegółowa

  Ogółem U siebie Wyjazdy
      Drużyna M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB M Pkt Z-R-P Legi LB
1. stay   Przepompownia II Toruń 21 35 17-1-3 393:225 +168 10 17 8-1-1 194:103 +91 11 18 9-0-2 199:122 +77
2. stay   Bad Bulldogs Bydgoszcz 21 35 17-1-3 383:227 +156 11 19 9-1-1 205:118 +87 10 16 8-0-2 178:109 +69
3. stay   Bad Boys Merlin Bydgoszcz 21 34 16-2-3 372:247 +125 12 22 11-0-1 217:130 +87 9 12 5-2-2 155:117 +38
4. stay   Sogo Titans Bydgoszcz 21 26 12-2-7 325:292 +33 10 13 6-1-3 158:141 +17 11 13 6-1-4 167:151 +16
5. stay   Omega EPA Bydgoszcz 20 22 11-0-9 314:284 +30 11 12 6-0-5 166:155 +11 9 10 5-0-4 148:129 +19
6. stay   Merlin Bydgoszcz 21 21 9-3-9 311:292 +19 10 8 3-2-5 146:139 +7 11 13 6-1-4 165:153 +12
7. stay   Kaper Bydgoszcz 21 17 8-1-12 285:341 -56 10 6 3-0-7 132:166 -34 11 11 5-1-5 153:175 -22
8. stay   Dart Song Lipniki 20 14 7-0-13 275:311 -36 11 4 2-0-9 139:179 -40 9 10 5-0-4 136:132 +4
9. stay   Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 21 14 6-2-13 278:340 -62 10 9 4-1-5 147:147 0 11 5 2-1-8 131:193 -62
10. stay   Trip Point Bydgoszcz 20 13 6-2-12 244:333 -89 9 7 3-1-5 121:145 -24 11 7 3-1-7 123:188 -65
11. stay   7 Niebo Nowa Wieś Wielka 20 10 5-0-15 226:339 -113 10 4 2-0-8 115:168 -53 10 6 3-0-7 111:171 -60
12. stay   Sogo Osowa Bydgoszcz 21 6 3-0-18 218:393 -175 10 2 1-0-9 105:188 -83 11 4 2-0-9 113:205 -92

Tabela krzyżowa

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. Przepompownia II Toruń X 19:11 16:16 13:18 18:13 21:7 21:7 19:11 21:9 -:- 23:7 23:4
2. Bad Bulldogs Bydgoszcz 18:12 X 21:15 18:10 19:11 17:12 15:15 13:17 23:5 21:7 22:5 18:9
3. Bad Boys Merlin Bydgoszcz 16:17 15:13 X 15:13 17:14 16:12 20:9 17:11 20:6 22:10 21:9 21:6
4. Sogo Titans Bydgoszcz 14:17 14:16 15:14 X 16:15 14:17 16:15 19:10 19:9 14:14 -:- 17:14
5. Omega EPA Bydgoszcz 16:12 13:18 13:15 16:13 X 11:17 10:18 11:20 18:15 19:10 21:7 18:10
6. Merlin Bydgoszcz 14:16 13:17 14:14 14:14 -:- X 11:19 13:17 18:9 18:8 9:19 22:6
7. Kaper Bydgoszcz 7:22 8:21 -:- 9:22 11:21 11:19 X 7:23 20:12 24:0 20:10 15:16
8. Dart Song Lipniki 7:21 6:23 9:21 14:16 12:19 13:14 14:16 X 13:16 11:18 18:7 22:8
9. Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 8:21 -:- 11:20 17:11 15:16 15:15 18:11 20:9 X 13:16 11:17 19:11
10. Trip Point Bydgoszcz 10:21 2:23 11:15 14:19 16:13 20:10 -:- 16:16 X 18:10 14:18
11. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 6:20 9:17 9:21 12:18 -:- 10:18 13:15 13:18 9:19 18:11 X 16:11
12. Sogo Osowa Bydgoszcz 6:20 10:19 9:19 12:17 7:20 9:21 17:18 -:- 16:15 11:19 8:20 X

Terminarz I LIGA 2019/20

1 kolejka
3 października, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 10 : 18 Merlin Bydgoszcz
3 października, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 15 : 13 Bad Bulldogs Bydgoszcz
3 października, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 6 : 20 Przepompownia II Toruń
3 października, 19:00
Dart Song Lipniki 13 : 16 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
3 października, 19:00
Kaper Bydgoszcz 11 : 21 Omega EPA Bydgoszcz
3 października, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 14 Trip Point Bydgoszcz
2 kolejka
8 października, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 18 : 11 Kaper Bydgoszcz
10 października, 19:00
Merlin Bydgoszcz 14 : 14 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
10 października, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 18 : 9 Sogo Osowa Bydgoszcz
10 października, 19:00
Przepompownia II Toruń 19 : 11 Dart Song Lipniki
10 października, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 16 : 13 Sogo Titans Bydgoszcz
10 października, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 18 : 10 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
3 kolejka
17 października, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 16 : 13 Merlin Bydgoszcz
17 października, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 16 : 17 Przepompownia II Toruń
17 października, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 16 : 15 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
17 października, 19:00
Dart Song Lipniki 12 : 19 Omega EPA Bydgoszcz
17 października, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 16 : 15 Kaper Bydgoszcz
6 listopada, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 : 17 Bad Bulldogs Bydgoszcz
4 kolejka
24 października, 19:00
Kaper Bydgoszcz 11 : 19 Merlin Bydgoszcz
24 października, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 18 : 10 Sogo Titans Bydgoszcz
24 października, 19:00
Przepompownia II Toruń 18 : 13 Omega EPA Bydgoszcz
24 października, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 13 : 16 Trip Point Bydgoszcz
24 października, 19:00
Dart Song Lipniki 18 : 7 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
24 października, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 9 : 19 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
5 kolejka
7 listopada, 19:00
Merlin Bydgoszcz 13 : 17 Bad Bulldogs Bydgoszcz
7 listopada, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 6 : 20 Przepompownia II Toruń
7 listopada, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 20 : 6 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
7 listopada, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 18 : 10 Sogo Osowa Bydgoszcz
7 listopada, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 19 : 10 Dart Song Lipniki
7 listopada, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 20 : 10 Kaper Bydgoszcz
6 kolejka
14 listopada, 19:00
Przepompownia II Toruń 21 : 7 Merlin Bydgoszcz
14 listopada, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 21 : 7 Trip Point Bydgoszcz
14 listopada, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 11 : 17 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
14 listopada, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 13 : 15 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
14 listopada, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 12 : 17 Sogo Titans Bydgoszcz
14 listopada, 19:00
Kaper Bydgoszcz 7 : 23 Dart Song Lipniki
7 kolejka
21 listopada, 19:00
Merlin Bydgoszcz 14 : 14 Sogo Titans Bydgoszcz
21 listopada, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 19 : 11 Omega EPA Bydgoszcz
21 listopada, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 8 : 21 Przepompownia II Toruń
21 listopada, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 13 : 15 Kaper Bydgoszcz
21 listopada, 19:00
Dart Song Lipniki 9 : 21 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
25 listopada, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 14 : 18 Sogo Osowa Bydgoszcz
8 kolejka
28 listopada, 19:00
Merlin Bydgoszcz 13 : 17 Dart Song Lipniki
28 listopada, 19:00
Kaper Bydgoszcz 8 : 21 Bad Bulldogs Bydgoszcz
28 listopada, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 17 Przepompownia II Toruń
28 listopada, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 18 : 15 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
28 listopada, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 8 : 20 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
8 grudnia, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 22 : 10 Trip Point Bydgoszcz
9 kolejka
5 grudnia, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 9 : 21 Merlin Bydgoszcz
5 grudnia, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 13 : 17 Dart Song Lipniki
5 grudnia, 19:00
Przepompownia II Toruń 21 : 7 Kaper Bydgoszcz
5 grudnia, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 17 : 11 Sogo Titans Bydgoszcz
5 grudnia, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 14 : 19 Omega EPA Bydgoszcz
5 grudnia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 : 21 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
10 kolejka
12 grudnia, 19:00
Merlin Bydgoszcz 18 : 9 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
12 grudnia, 19:00
Przepompownia II Toruń 19 : 11 Bad Bulldogs Bydgoszcz
12 grudnia, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 21 : 7 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
12 grudnia, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 15 : 14 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
12 grudnia, 19:00
Kaper Bydgoszcz 15 : 16 Sogo Osowa Bydgoszcz
12 grudnia, 19:00
Dart Song Lipniki 11 : 18 Trip Point Bydgoszcz
11 kolejka
19 grudnia, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 11 : 17 Merlin Bydgoszcz
19 grudnia, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 23 : 5 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
19 grudnia, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 10 : 21 Przepompownia II Toruń
19 grudnia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 12 : 18 Sogo Titans Bydgoszcz
19 grudnia, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 20 : 9 Kaper Bydgoszcz
21 stycznia, 19:00
Dart Song Lipniki 22 : 8 Sogo Osowa Bydgoszcz
12 kolejka
9 stycznia, 19:00
Merlin Bydgoszcz 9 : 19 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
9 stycznia, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 21 : 15 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
9 stycznia, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 20 : 9 Dart Song Lipniki
9 stycznia, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 10 : 18 Kaper Bydgoszcz
9 stycznia, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 11 : 15 Sogo Titans Bydgoszcz
13 stycznia, 19:00
Przepompownia II Toruń 23 : 4 Sogo Osowa Bydgoszcz
13 kolejka
16 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 16 : 12 Merlin Bydgoszcz
16 stycznia, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 10 : 19 Bad Bulldogs Bydgoszcz
16 stycznia, 19:00
Dart Song Lipniki 7 : 21 Przepompownia II Toruń
16 stycznia, 19:00
Kaper Bydgoszcz 20 : 12 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
16 stycznia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 18 : 11 Trip Point Bydgoszcz
3 lutego, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 16 : 15 Omega EPA Bydgoszcz
14 kolejka
23 stycznia, 19:00
Merlin Bydgoszcz 18 : 8 Trip Point Bydgoszcz
23 stycznia, 19:00
Przepompownia II Toruń 16 : 16 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
23 stycznia, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 11 : 20 Dart Song Lipniki
23 stycznia, 19:00
Kaper Bydgoszcz 9 : 22 Sogo Titans Bydgoszcz
10 lutego, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 19 : 11 Sogo Osowa Bydgoszcz
24 lutego, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 22 : 5 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
15 kolejka
30 stycznia, 19:00
Merlin Bydgoszcz 11 : 19 Kaper Bydgoszcz
30 stycznia, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 16 Bad Bulldogs Bydgoszcz
30 stycznia, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 16 : 12 Przepompownia II Toruń
30 stycznia, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 16 : 16 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
30 stycznia, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 13 : 18 Dart Song Lipniki
30 stycznia, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 21 : 6 Sogo Osowa Bydgoszcz
16 kolejka
6 lutego, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 17 : 12 Merlin Bydgoszcz
6 lutego, 19:00
Przepompownia II Toruń 23 : 7 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
6 lutego, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 11 : 20 Bad Boys Merlin Bydgoszcz
6 lutego, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 7 : 20 Omega EPA Bydgoszcz
6 lutego, 19:00
Kaper Bydgoszcz 24 : 0 Trip Point Bydgoszcz
10 lutego, 19:00
Dart Song Lipniki 14 : 16 Sogo Titans Bydgoszcz
17 kolejka
13 lutego, 19:00
Merlin Bydgoszcz 14 : 16 Przepompownia II Toruń
13 lutego, 19:00
Trip Point Bydgoszcz 2 : 23 Bad Bulldogs Bydgoszcz
13 lutego, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 9 : 19 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
13 lutego, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 17 : 14 Omega EPA Bydgoszcz
13 lutego, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 17 : 14 Sogo Osowa Bydgoszcz
13 lutego, 19:00
Dart Song Lipniki 14 : 16 Kaper Bydgoszcz
18 kolejka
20 lutego, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 14 : 17 Merlin Bydgoszcz
20 lutego, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 13 : 18 Bad Bulldogs Bydgoszcz
20 lutego, 19:00
Przepompownia II Toruń 21 : 9 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
20 lutego, 19:00
Kaper Bydgoszcz 20 : 10 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
20 lutego, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 17 : 11 Dart Song Lipniki
20 lutego, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 11 : 19 Trip Point Bydgoszcz
19 kolejka
27 lutego, 19:00
Dart Song Lipniki 13 : 14 Merlin Bydgoszcz
27 lutego, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 15 : 15 Kaper Bydgoszcz
27 lutego, 19:00
Przepompownia II Toruń 13 : 18 Sogo Titans Bydgoszcz
27 lutego, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 15 : 16 Omega EPA Bydgoszcz
27 lutego, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka 16 : 11 Sogo Osowa Bydgoszcz
27 lutego, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 17 : 10 Trip Point Bydgoszcz
20 kolejka
5 marca, 19:00
Merlin Bydgoszcz 22 : 6 Sogo Osowa Bydgoszcz
5 marca, 19:00
Dart Song Lipniki 6 : 23 Bad Bulldogs Bydgoszcz
5 marca, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz 19 : 9 Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz
5 marca, 19:00
Omega EPA Bydgoszcz 19 : 10 Trip Point Bydgoszcz
5 marca, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 21 : 9 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
6 marca, 19:00
Kaper Bydgoszcz 7 : 22 Przepompownia II Toruń
21 kolejka
12 marca, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz 15 : 15 Merlin Bydgoszcz
12 marca, 19:00
Bad Bulldogs Bydgoszcz 18 : 12 Przepompownia II Toruń
12 marca, 19:00
7 Niebo Nowa Wieś Wielka - : - Omega EPA Bydgoszcz
12 marca, 19:00
Bad Boys Merlin Bydgoszcz 15 : 13 Sogo Titans Bydgoszcz
12 marca, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz 17 : 18 Kaper Bydgoszcz
12 marca, 19:00
Trip Point Bydgoszcz - : - Dart Song Lipniki
22 kolejka
19 marca, 19:00
Merlin Bydgoszcz - : - Omega EPA Bydgoszcz
19 marca, 19:00
Parnasik Dart Mafia Bydgoszcz - : - Bad Bulldogs Bydgoszcz
19 marca, 19:00
Przepompownia II Toruń - : - Trip Point Bydgoszcz
19 marca, 19:00
Sogo Titans Bydgoszcz - : - 7 Niebo Nowa Wieś Wielka
19 marca, 19:00
Kaper Bydgoszcz - : - Bad Boys Merlin Bydgoszcz
19 marca, 19:00
Sogo Osowa Bydgoszcz - : - Dart Song Lipniki

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.18 4,651,836 unikalne wizyty