Mini tabele ligi
EKSTRAKLASA 1LIGA 2LIGA
 
EKSTRAKLASA
  Drużyna M Ptk
1. Adamex JKG Team 11 22
2. Point 12 22
3. Przepompownia 12 20
4. Bad Company Sogo Stars 12 14
5. Kaper Bullies 12 12
6. Taverna Nakło 12 9
7. Legion X 11 6
8. 9Darters 12 4
9. Merlin 11 4
10. Bad Bulldogs 11 3
1Liga
  Drużyna M Ptk
1. Cztery Łapy Kropa Inowrocław 11 17
2. Piwnica Toruń 11 17
3. Przepompownia Toruń 11 17
4. Dart Hunters Song Lipniki 11 14
5. Parnasik Dart Mafia 11 13
6. Sogo Titans 11 12
7. Omega EPA 11 8
8. Kaper 11 7
9. Klub Osowa 11 3
10. Dart Song Lipniki 11 2
2Liga
  Drużyna M Ptk
1. Bad Boys Merlin 13 26
2. 7 Niebo Nowa Wieś Wielka 13 22
3. Trip Point 13 18
4. Big Six London 13 16
5. Omega Assassins 13 16
6. Feniks 13 16
7. London 12 14
8. Drink Team SogoStars 13 14
9. WB3 Antena 13 14
10. Team Karczma Toruń 13 12
11. Ona i Oni Tawerna 13 12
12. Wisła Fordon Chillout Pub 12 9
13. The Shield of Merlin 13 8
14. Piracka Tawerna 13 6
15. Burza Nowa Wieś Wielka 13 2
16. (B)Londyn 13 0
Steel Puchar Polski POD 01.02 Bydgoszcz - Broadway
STEEL DartPełne wyniki:

Panie:
1 Rybicka Magdalena
2 Łęga Agnieszka
3-4 Mastalerz Agnieszka
3-4 Bożek Katarzyna
5-6 Boniecka Aleksandra
5-6 Zasadzka Iwona
7-8 Hoffmann Danuta

Panowie:
1 Zapaśnik Adam
2 Żabka Patryk
3-4 Kopania Łukasz
3-4 Michalski Tomasz (Bydgoszcz)
5-8 Trudziński Jarek (Toruń)
5-8 Dreżewski Piotr (Bydgoszcz)
5-8 Piwoński Zbigniew
5-8 Wieczorek Bartosz (Toruń)
9-16 Lewandowski Adrian
9-16 Rudzinski Dariusz (Bydgoszcz)
9-16 Mularczyk Bartłomiej
9-16 Majewski Sebastian
9-16 Zakopiec Joachim (Barcin)
9-16 Karolak Tadeusz
9-16 Terechow Andrzej (Bydgoszcz)
9-16 Tomaszewski Dawid
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Hoffmann Leszek
17-32 Bączkowski Paweł (Bydgoszcz)
17-32 Adamczyk Arkadiusz (Bydgoszcz)
17-32 Madej Bartłomiej
17-32 Winiarski Piotr (Toruń)
17-32 Sklepowicz Andrzej (Bydgoszcz)
17-32 Macholla Karol
17-32 Tymczyszyn Jakub (Nakło)
17-32 Ochmiński Roman
17-32 Przybyłowski Maciej (Włocławek)
17-32 Kaptur Jerzy
17-32 Wojciechowski Krzysztof
17-32 Kaźmierczak Robert
17-32 Warmiński Jacek
17-32 Hank Tomasz (Toruń)
33-48 Zieliński Piotr (Bydgoszcz)
33-48 Pieńkowski Radosław (Nakło)
33-48 Heigelman Andrzej (Bydgoszcz)
33-48 Błaszczyk Marcin (Bydgoszcz)
33-48 Goldberg Ireneusz
33-48 Wawrzyniak Arkadiusz (Nakło)
33-48 Wiosna Paweł
33-48 Przybyłowski Mateusz (Włocławek)
33-48 Archacki Miłosz
33-48 Siemaszko Paweł
33-48 Jagieniak Norbert (Bydgoszcz)
33-48 Warmiński Rafał
33-48 Jóźwik Sebastian (Bydgoszcz)
33-48 Jagieniak Sebastian (Bydgoszcz)
33-48 Bembnista Marcin (Nakło)
33-48 Wawrzyniak Dominik (Nakło)
49-64 Przemyłski Damian (Bydgoszcz)
49-64 Karwowski Tomasz
49-64 Tudek Eryk (Bydgoszcz)
49-64 Rybka Mateusz
49-64 Banach Łukasz (Bydgoszcz)
49-64 Konkol Krzysztof
49-64 Zalewski Jarosław
49-64 Wyrwicki Zbigniew (Bydgoszcz)
49-64 Rodkiewicz Robert
Komentarze
#1 | drteno dnia luty 02 2014 12:38:51
Bardzo ladne tarcze/stojaki, super to wyszlo.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 4,359,160 unikalne wizyty